Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 3 grudnia kilka ogłoszeń.

Help

To zależy na jakie stanowisko :) doprecyzuj, to postaramy się pomóc

@Help

Mnie interesuje stanowisko magazyniera. Widziałem że jest jeszcze rekrutacja. Koniecznie trzeba mieć zrobiony kurs na wózki widłowe? Czy firma wysyła pracowników, bo mam zapał do pracy ale szkolenie niestety nie.

Dynamiczny
@Mieczysław

Kurs na wózek to podstawa... Chyba że chcesz ręcznie palety na tira pakować, czy ściągać/wrzucać materiał na regały

Weronika
@Dynamiczny

A to trzeba mieć koniecznie i samemu płacić czy przeszkolą tam jak zobaczą ze ktoś się nadaje?

Xyz
@Weronika

Rekruter ma opcję zatrudnić człowieka który się nadaje i ma uprawnienia, i ma też opcje człowieka który też się" nadaje". Jak myślisz,na logikę, kogo zatrudni ?

Marylka

Ciepłej wody nie ma, ogrzewania nie ma, w szatni nie da się w skarpetkach ustać na podłodze, bo palce przymarzają... Ja wiem, że gaz podrożał, ale żeby na pracownikach oszczędzać?

Safety
@Marylka

Środki poszły na koszulki z okazji wręczenia nagrody za "osiągnięcia behape". Przecież ciepło i godne warunki pracy nie są istotne. A szoł w amerykańskim stylu musi być.

Emilia
@Safety

A to nie kwestia jakiejś awarii czy tam zawsze takie zimno panowało? Pytaliście przełożonych o co chodzi?

@Marylka

Była dwudniowa awaria ogrzewania. Zamiast pisać zapytaj kogo trzeba.

Paulina

W końcu to sie stało w końcu będzie normalnie na 3 strefie. To była wspaniała nocka z tak piękna informacja. Pani A poraz kolejny dała wypowiedzenie żeby nastraszyć kierownika (już kiedyś się to udało) ale naszczęście nie tym razem i wypowiedzenie podpisane. Szkoda ze o pare lat za późno, ale lepiej późno niż wcale.

Paulina

@Anna a ty zacznij pisać CV hahaha. Brawo dla dyrektora ze podpisał Ci te wypowiedzenie w końcu ludzie będą mogli odpocząć psychicznie

@Paulina

Także może wkońcu warto się zastanowić nad tym dlaczego tak dużo osób Się zwalnia od paru lat z tej strefy i wielu osobom nie podpisuje się umowy bo z góry są przekreślone przez tak zwanych donosicieli. Proszę zrobić weryfikację zwolnień i nie podpisania umów nowo przyjętych sprzed ostatnich paru lat. Zobaczymy kto w tym rankingu wypada najlepiej . I może warto się zastanowić dlaczego

Obecny pracownik

Dokładnie na tej zmianie jest najwiecej zwolnień lub nie przedłużanych umów. Ciekawe dlaczego? Warto tez zobaczyć która z brygadzistek ma na swoim koncie najwiecej reklamacji, No ale jak człowiek pracuje w stresie to nie myśli trzeźwo. Już nie wspomnę o zabieraniu operatorom premii za każde jej widzi Mi się…. Ogromne brawa dla kierownictwa za podpisanie tego wypowiedzenia, oby tylko nie zmieniliście zdania.

@Obecny pracownik

Ponoć wypowiedzenie już wycofane.

Dominika

Ponoć? Gadać takie rzeczy to każdy może :)

Mieczysław

Czemu wycofane? Chodzi o to że pracownicy zostają przywróceni do pracy, czy o co innego? czemu wycofali premie. Firma nie przynosi zysków?

Mietka

Jaką premię?

Operatorka

Trochę by to było śmieszne i kierownictwo by się pogrążyło jakby to wycofali. Przecież to nie jest pierwszy raz taki „szantaż” tylko ze teraz się nie spodziewała ze w koncu jej to podpiszą, jakby zmienili decyzje to znowu by pokazali ze jej wszystko wolno i jest nie do ruszenia. A po drugie przecież Ona sama mówiła ze chce iść do dyrektora nagadać na swojego lidera i kierownika i co teraz będzie wielce ich błagać ze jednak się nie chce zwolnić…. Już i tak każdy się z tego śmieje…. To nie jest przedszkole wszyscy jesteśmy dorośli.

Mmm

Tak

Pracownik innego dzialu
@Operatorka

Wszyscy jesteśmy dorośli...... Czytając to, patrząc z boku mam wrażenie że to piszą 6 latki. Dobrze ze z wami nie pracuje xD. Jesteście nudni...... Ale i tak najlepszy jest ten wasz DiDzej xd który chodzi i nonstop na wszystkich nadaje hehe xD

Janusz

Nie ma żadnych premii.

Dyktator
@Pracownik innego dzialu

Nie chce być nie miły/a, ale dojrzała bądź dorosła osoba nie używa w każdym zdaniu Xd W tej firmie jest tylko jedna osoba z takim niedorozwojem, każdy wie o kim mowa o pani która miała wylecieć skąd już pare lat temu za (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o kierownictwo to nie wiem czy są głupi czy ślepi, ale jeśli w pracy byłoby prawo głosu przez pracownika to 99% osób głosuje za degradacja tej osoby z stanowiska brygadzisty, bo jedynym przykładem jaki ta osoba daje to głupota i brak szacunku do drugiego człowieka.

Konrad

Przywrócą ich do roboty.

Prawnik.
@Dyktator

Proszę się zapoznać z ART. 212.... ZNIESŁAWIENIE (ART. 212) Art. 212 § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

@Janusz

To słabo, bo jednak premia bardziej motywuje do roboty. Są jakieś dodatki z pakietu socjalnego? Np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo bony na święta?

@Pracownik innego dzialu

Nie pracuje ci się dobrze? To atmosfera nie jest zbyt przyjazna? Nie złapałeś kontaktu z innymi pracownikami, czy chodzi też o kierownika? Bo może inni są zgrani, a tylko ty odstajesz?

Stary pracownik

Co z premią świąteczną? Tylko nie tłumaczcie sie brakiem zamówień bo tą bajke słyszymy od lat

@Stary pracownik

Będzie tak jak w zeszłym roku a nawet lepiej

Ernest

Zobaczymy..

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN.
Byly pracownik

Mieliście pracowników nawet z większym stażem niż 10 lat, co zrobiliście żeby ich zatrzymać? zero awansów , ciężkie warunki ... to mówi dużo o Was, nie pali się mostów, ale pracowników powinno się doceniać i motywować.

Witam czy są przyjęcia?

Centrala
@Monika

Niedługo bedą jak połowa zakładu sie zwolni

@Centrala

A jak zarobki?

Daniel

Zostalem wyrzucony 2 dni przed tem niz mi sie zkonczyla umowa probna Bo (usunięte przez administratora) co ma Na imie Halina do mnie miala problem o to ze 1 sztuka co odrzucilem na zlom Bo byla bardzo zlá geometria nie oznaczylem czerwonym markerem skoro ma (usunięte przez administratora) czas na to gadac sobie z kolezankami o to co bedzie miala jutro na obiad albo jakie kwiatky sobie wszadzi na dzialke i já sie nie wyrabiam z targetem Bo jest (usunięte przez administratora) geometria i nikt mi nie pomoze naklejic chocasz naklejke albo zrobic niebieska kropke to ma czas ze by ona zrobila 1 czerwona (usunięte przez administratora) kropka na zlej sztuce No nie? Skurvysyny na nasteptny dzien nawet nikt nie zapytal o co poszlo albo sie starac jakosz to rozwiazac po prostu daly papiery do pospisania ze nie bedzie ze mnia dalej wspolpracowac i tyle (usunięte przez administratora) dynamic oby do was karma trafila za takie zachowanie (usunięte przez administratora) z (usunięte przez administratora) ????

@Daniel

Daniel na przyszłość polecam trzymać nerwy i wypowiedziane słowa na wodzie bo ostatnia sytuacja zaważyła na twojej umowie. Na naszej strefie każdy na lini pracuje na wspólny wynik. I więcej szacunku dla drugiej osoby jeszcze nikomu nie zaszkodzi. Powodzenie Ci życzę.

Kasprzyk
@Daniel

Jesteś Daniel więc jesteś Jeleń i wszystko w temacie. Idę malować paznokcie lakierem.

Pani
@Daniel

Jak tak można się wyrażać?

Ale zmiany ale zmiany. O to się dzieje. Czyżby ktoś w końcu przejrzał na oczy. Wkońcu

Pracownik strefa 1

Ludzie nie dajmy się omamić. Góra robi z nami co chce. Trzeba się wkońcu przeciwstawić. Związki zacznijcie coś w tym kierunku robić, wkońcu macie jakieś prawo głosu

@Pracownik strefa 1

O co chodzi z tym przeciwstawianiem się, bo chyba jestem nie na czasie? Masz na myśli postojowe, czy za niskie wypłaty? Wytłumaczysz mi?

@Mieczysław

Chodzi o to że zakład pracy narzucil Nam w tym roku swoje dnu urlopowe.

PRACOWNIK
@Pracownik strefa 1

Chyba tylko sugerowali że możesz wziąć urlop, żeby nie iść na postojowe. Oczywiście możemy nie zgadzać się na urlop ale po nowym roku mogą cały zaległy urlop rozdzielić jak chcą i to jest zgodne z prawem. Do końca roku nie ma zamówień, żeby pracować na 3 zmiany, może nawet wcześniej będzie przerwa na święta. Rozmawiałam z dyrektorem w trakcie audytu.

Pracownik strefa 1

Witajcie chodzą plotki o braku zamówień i o postojowym czy ktoś wie coś więcej na ten temat.

Bożena
@Pracownik strefa 1

Na 3 strefie też takie chodziły, i nie było.

Siemka. Wie ktoś kiedy będą przyjęcia?

Bożena
@Ania

A to nie ma? Jakoś z miesiąc temu wisiały ogłoszenia na operatora produkcji i magazyniera... Może już mają ludzi.

Mieczysław

Z jakiego powodu te zwolnienia? Grupowe się szykują? Weź coś napisz, bo tylko straszysz ludzi.

Widzę że trzecia strefa znów spokój

Lucky Luck

Czy nowa pani magazynier została przeniesiona na nową zmianę czy po tygodniu zrezygnowała ? Czy ktoś wie jak można ją jeszcze znaleźć ???

Ciastko
@Lucky Luck

Chętnie ją zastąpię gdy wrócę

Lucky Luck
@Ciastko

Jak też tak umiesz cieszyć oko to zapraszamy ;))

myszka
@Lucky Luck

nie dziolszka robi ino na kamieniu

Dorota

Łukasz nie potrzebujesz specjalisty ? :P

Iza

Jaką stawkę na starcie może dostać magazynier bez większego doświadczenia w Dynamicu? Pytam bo czytałam, że wynagrodzenie jest zależne od umiejętności więc jestem ciekawa :) Ile wynosi oferowana premia uznaniowa i jak często jest przyznawana? Kto może na nią liczyć?

zart
@Iza

Magazynier nie wiem. Ale operator po 6-7 latach pracy ma stawkę taka jak w innych zakładach dostają operatorzy „na dzień dobry”. Wiec nie spodziewaj się kokosów.

Iza
@zart

Nie orientuje się jak to jest w innych zakładach, tak więc czy możesz napisać mi jaka to jest stawka dla operatora w Dynamicu? Czy zdarzają się może jakieś podwyżki? Jeśli tak, to w jaki sposób można się o nią wystarać?

Ktoś tam

Psychopaci dalej wam każą robić w kagańcach?

Kudłaty

Czy doczekamy sie obiecanych podwyżek? Audyt zaliczony to wypadałoby dotrzymać słowa.

Łysy
@Kudłaty

Prędzej Ci garb urośnie, niż zobaczysz podwyżkę. Oprócz wymówki audytowej jest jeszcze wymówka covidowa

Nie ma to jak mieć w pracy fałszywych ludzi. Są osoby co im nie pasuje że na piecu maja wiatraki i podjęcia BHP bo im ciepła a nie maja wiatraka to niech przyjdą na piec na 8 godz i poczują co to ciepło jak im pot z (usunięte przez administratora) poleco. A reszta taka mądra przerwy dodatkowej nie zrobią bo za zimno na hali jest 35 stopni i zimno. Tylko na takiej hali nie może przekroczyć 30 stopni. No ale wyuczeni tam robia hehehe

Inojo

Jeeezu, najpierw polecam nauczyć się polskiej pisowni - ewentualnie zwrócić uwagę na T9 :) po drugie: nikt do BHPca nie poszedł, usłyszał rozmowę i się wtrącił. A jak na hali jedt POWYŻEJ 35stopni przysługuje dodatkowa przerwa. To nie jest wymysl brygadzistow, czy robienie na złość, że nie ma przerwy, a decyzja odgórna. Więc pretensje do kierownika produkcji. Pozdrawiam i życzę mniejszego bólu (usunięte przez administratora) a zajęcia się robotą, którą zawsze można zmienić jak tak strasznie i buu huuu bo wykorzystujO :)

Jizi

Jak ci nie pasuje to się zwolnij i do Lukosza na chlodnie ????????‍♀️

Chłop znikąd

Pytanie zasadnicze. Jak to jest że wszyscy pracownicy muszą brać urlopy,bo po 6osob ma mieć wolne dziennie. A Panowie i Panie z UK chodzą dalej po 12h do pracy i jakoś urlopów brać nie muszą? Chyba coś tu jest nie halo. Bo z jakiej racji pozostali pracownicy mają tracić swój urlop na rzecz kogoś innego? Ja sie pytam gdzie tu jest sprawiedliwość w tej firmie. Ja się pytam skąd sobie weźmiemy urlopy na święta lub jak faktycznie będzie potrzebny? Ja się pytam dlaczego firma nie zarządzi postoju np na tydz dla 6 czy 7 pracowników potem zmiana tak żeby kazdy miał tydz postojowego? Dramat co się wyprawia. Ja rozumiem brak pracy. Ale nie rozumiem tego że pracodawca zarządza całym naszym urlopem. I wszystkim to pasuje.

Ziga
@Chłop znikąd

Tak zgadzam się z tobą. Trzeba tę sprawę poruszyć z Panem dyrektorem. Uważam że są od tego związki aby takie sprawy załatwiać. W końcu po to płacimy też te składki aby interweniowali w takich kwestiach również.

@Ziga

W Tenneco mają podobny problem bo teraz nie mają zamówień i mieli do wyboru albo zwalniają albo pracownicy wykorzystują kilka dni urlopu. Popatrz na parking prawie pusty. Z tego co wiem to nikt nie każe brać urlopu pracownikowi, który go nie ma wystarczająco dużo. Są tacy , którzy w połowie roku mają jeszcze cały urlop i trzymają go nie wiadomo po co. Jak będą mieli 3 dni mniej to chyba przeżyją. Podobno na przyszły rok mają rozwiązanie na planowanie urlopów.

Ziga
@pracownik

Coś więcej może wiesz i zdradzisz na temat planowania Przyszłorocznego urlopu

Roman

Do dynamika to teraz kazdego biora bez doswiadczenia bo co pracowników nie maja, i to jest mega dziwne ze tak od razu biora , w tenneco i na innych produkcjach to tak od razu nie biora patrzą czy masz troche doswiadczenia , a tu od razu jak leci masakra

V
@Roman

Do tenneco też biorą jak leci ???? i jak ktoś chce to się nauczy roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    44-230 Czerwionka-Leszczyny