Transpil

Opinie o Transpil

gość 2009-10-20 22:15:38
pieniądze w 10 rtach w domu mało i krótko
mórzyn 2010-10-10 10:32:57
zasówam a szef i tak płaci w ratach diety tylko na papierze
bez niku 2012-08-26 11:51:29
diety na papierze .akord kasa w 10 ratach..ciagle obciazenia .niepolecam tej firmy nikomu nawet wrogowi.szef ma swoj swiat i ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie kierowcow
WALDI 2015-04-06 18:45:49
tak, dokladnie wysyla pieniadze co kilka dni (jesli sie wogole doprosisz), robilem tam kawał czasu, i to byl najwiekszy blad. DRAGON jest jeszcze gorszy, tam jest ( usunięte przez administratora )
M. 2016-07-01 23:17:41
jakie przelewy?! domysl się człowieku, przelewem idzie tylko podstawa, czyli najniższa krajowa, reszta do łapki... jak Wielmożny Pan i Władca swojej zadłużonej firmy po wielokrotnych wizytach, prośbach i ukłonach w jego gabinecie raczy wypłacić jedna piątą. Potrafi wyciągnąć z kieszeni 400zł mówiąc" oddaje ci moje własne pieniądze co na chleb miałem". Taki pracodawca Panie i Panowie. Pracowałem u niego kilka lat. Zero szacunku z jego strony. Nie życzę nikomu.
Jacek 2016-07-01 23:20:35
takie problemy w tej firmie ma każdy , z dokładnością co miesiąc w okolicach 10-go. Kto tam robi ten wie...
Josh 2016-10-19 23:29:44
No nie od dziś wiadomo, że potrzebny jest Specjalista ds. Transportu Drogowego i Spedycji, ale mało kto chyba w Złotowie zna się na tym, mam jednak nadzieję, ze ktoś tutaj się na tym zna i jednak czyta to forum i da znać że faktycznie się opłaca i da radę
Zostaw swoją opinię o Transpil - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transpil