Opinie o Centrum Odszkodowań w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Odszkodowań. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Odszkodowań o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Odszkodowań w Biłgoraj

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Centrum Odszkodowań?

Kasia Nowy wpis

Całe wpływa na konto i w całości oskladkowane... Polecam

Henryk Nowy wpis

Wiecie czy firma potrzebuje pracowników? Jak się pracuje, jakie obowiązują zasady wypłaty wynagrodzenia?

ELZA Nowy wpis
@Henryk

Tak obecnie organizowane są rekrutacje na stanowisko doradcy klienta, wymagana samodyscyplina, kreatywność, umiejętność tworzenia pism urzędowych i procesowych, umiejętność opisywania różnych sytuacji zdarzeń tzw. lekkie pióro, wysoka kultura osobista, miła aparycja, komunikatywność, mile widziana znajomość języków obcych, pakietu office, obsługa urządzeń biurowych

king

Firma mega skuteczna odszkodowanie na zasadach success fee wyszarpują tak profesjonalnie ze nie mam pytań 180dni i ponad 130 tys w kieszeni - poprostu mega skuteczna i profesjonalna polecam wszystkim którzy mają problem z prawem, nie wiedzą jak wykonać pewne czynności lub są poszkodowani w wypadku. Nie ma co słuchać fali innych co piszą jak im źle bo zapewno chcieli przekręcić firme i im się nie udało dlatego gdzie niegdznie niezbyt dobre opinie. ja jestem mega zadowolony polecam wszystkim

Czy Centrum Odszkodowań praktykuje "luźne piątki"?

Luźne piątki oczywiście jak najbardziej są mile postrzegane przez pracowników, i z reguły takie są chyba że mamy do czynienia ze sprawami nagłymi i pilnymi wtedy dobro naszych klientów stawiamy ponad wszystko realizując zlecenie dokładnie, skrupulatnie i z dochowaniem najwyższej staranności. Zapraszamy do współpracy

Doradca Klienta

Bardzo miło i profesjonalnie

Czy potrafię sam koordynować swoim czasem i pracą jaką wykonuję

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biłgoraj
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Biłgoraj
Model Opakowania Sp. z o.o.
Luidzi

To jest forum dla pracowników firmy a klienci swoje opinie mogą wyrazić do firmy!

Mirek

Firma zajmuje sie kombinatorskim doradztwem prawnym, gdzie wykorzystuje sie niewiedze okolicznych pokrzywdzonych ludzi, ktorzy nie znaja sie na prawie a potrzebuja pomocy. Firma to wykorzystuje odbierając od klientów sporą część odszkodowań. Skuteczni są owszem, ale ich cel uświęca środki czyli ździerstwo w tej konkretnej sytuacji. Jeśli chcesz brać w tym udział, to proszę bardzo. Ktoś kto jest ambitny, szlachetny i komu zależy na prostej, ale mozolnej i uczciwej ścieżce zawodowej raczej nie powinien zaczynać w Centrum Odszkodowań w Biłgoraju. Znajdź coś co będzię na Twoim poziomie.

Jerzy
@Mirek

Firma jest profesjonalna i robi dobrze to co robi, zna się na rzeczy i jest mega skuteczna. Skuteczność kosztuje i cenę ustala się na samym początku współpracy więc jasnym jest że ustalenia na początku są bez zmian aż do końca trwania współpracy. Firma działa w oparciu o success fee tzn nie pobiera płatności z góry a jej wynagrodzenie uzależnione jest od efektu, z tego co mi wiadomo nikogo nie oszukali , a wręcz wielu osobom pomogli. Jedynie tacy zwyrodnialcy którzy śmią oskarżać skutecznie działającą firmę zasługują na potępienie gdyż z chęci zysku potrafią tylko obrabiać dobre imię w pełni profesjonalnej firmy i powoływać się na własną głupotę tylko po to aby na siłę wyłudzać pieniądze od różnych firm bo 500+ to dla nich za mało... Ja osobiście polecam z całego serca bą są to osoby konkretne i w pełni profesjonalne

Krzychu

Bardzo dobra firma dzieki nim ponad 100 000zł trafiło do kieszeni. Nie było łatwo 3 lata batalii w sądach , ale było warto... Szczerze polecam Centrum Odszkodowań z Biłgoraja i pozdrawiam zespół zajmujący się moja sprawą. Moje sugestie dla Centrum Odszkodowań: Oby tak Dalej Lubię atmosferę w Centrum Odszkodowań za: Umiejętność i kompleksowa wiedza z zakresu prawa -potrafią odpowiedzieć na każde pytanie.

Barteq

Bardzo skuteczna firma z Biłgoraja, skuteczniejszej nie znam miałem umowę z inną firmą ale powiem szczerze że tak się ociąga Li I tylko obiecywali i obiecywali i czekałem, I nic z tego nie wyszło. Dopiero jak podpisałem umowę z centrum odszkodowań w Biłgoraju i zleciłem im sprawę to pan (usunięte przez administratora)i jego załoga konkretnie wzięli się do roboty i w przeciągu półtorej miesiąca miałem pieniądze na koncie. Mega skuteczna firma! Polecam wszystkim!

ŁUKI

Mega skuteczna firma polecam wszystkim zarówno do pomocy w sprawach związanych z prawem jak i z uzyskiwaniem odszkodowania. Istne Lwy które wydrą wszystko co ci się należy od ubezpieczyciela... Jeszcze raz polecam!!! Mega zadowolony z efektu współpracy!!!

Agata

@Michał rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Centrum Odszkodowań. W jaki sposób warto przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej Co mógłbyś doradzić osobom, starającym się o zatrudnienie w tej firmie?

NICO

Jak dla mnie mega skuteczna firma. Mają jakąś korporację prawną czy z nią współpracują, sam nie wiem ... Miałem problem natury prawnej, zostałem wplątany w niezłą aferę przez moją byłą dziewczynę - tak namotała że postawiono mi już zarzuty ... Ja nie umiałem się bronić. Kolega polecił mi aby udać się do Centrum Odszkodowań z Biłgoraja (woj. Lubelskie) że oni może pomogą, bo paru jego znajomym pomogli zarówno w odzyskaniu pieniędzy za wypadek jak też jednego wyplątali z niezłego ambarasu gdzie zagrożenie miał do 7lat więzienia przez to tylko że znał nieodpowiednich ludzi, mniejsza o to .... Postanowiłem do nich pojechać, pierwsze wrażenie okolicy - niepozorne - wewnątrz miłe panie mega kompetentne wstępna rozmowa - następnie rozmowa z szefem - wielki szacunek dla tego człowieka - podpisanie dokumentów i(...) w terminie 24h znależli dla mnie mega obrońcę. Co ten człowiek potrafi mówie wam ... byłem w szoku, technicznie zaginał sedziego i prokuratora, gdy zobaczyłem co się dzieje odetchnołem z pewną ulgą że mój los jest w dobrych rękach. Po półrocznej Batalii z wymiarem sprawiedliwości wyrok jak zimny orzeźwiający prysznic - uniewinnienie - aż mi łzy ze szczęścia poleciały. Dla mnie z każdą sprawą od teraz dzwonie do nich do Biłgoraja - nie ważne czy poważna czy nie - mają mega wiedzę, możliwości i umiejętności których nie jedna firma może tylko pozazdroscić - najważniejsze że są ludźmi, rozumieją że ktos może mieć również dołek finansowy, mimo to pomogą i wymyślą rozwiazanie indywidualnie dobrane do danej osoby. Ja osobiście mocno polecam Centrum Odszkodowań z Biłgoraja - mega skuteczna firma

NICO

tytrdf

wiadomo ze wlasnie takich pracowników glownie się przecież poszukują nikt nie chce pracować z osobami które sa niesolidne i nierzetelne nie ma się tez co temu dziwic..a teaz to w gole szukają doradcow klienta

Jesli jestes rzetelna/y i sumienna/y masz szanse zarabiac kase rzedu kilka a nawet kilkanascie tysiecy złotych miesiecznie. Pytanie o twoją efektywność? Ja umowilem sie na 7tys. I wszystko rzetelnie i gra ze strony firmy. Musialem jednak pokazać w okresie próbnym ze warto we mnie zainwestować. Teraz jestem zadowolony mam stałą pensję powiekszona o premie uznaniową za efektywność. Polecam współpracę z Centrum Odszkodowań z Biłgoraja.

MENAGER

Jeżeli jest ktoś zainteresowany nawiązaniem współpracy z profesjonalną firmą odszkodowawczą Centrum Odszkodowań z/s w Biłgoraju działającą na terenie całego kraju również w zakresie doradztwa prawnego firm i osób fizycznych jako przedstawiciel, posiada własną grupę sprzedażową, chce mieć lepsze warunki finansowe niż dotychczas u obecnego pracodawcy lub posiada wykształcenie prawne i szuka pracy stacjonarnej w miastach wojewódzkich w Polsce zapraszam do aplikowania na rekrutacja@centrum-odszkodowan.org.pl Z góry dziękuję za komentarze - świadczą one o naszej skuteczności i ot tym że warto z nami nawiązać współpracę. Polecam i pozdrawiam

Pati

Mega skuteczna firma Centrum Odszkodowań z zasciankowego Biłgoraja pół roku czekania i 80tys na koncie wiecej. Mega szacunek i wielkie podziękowania za to ze istniejecie. Dzieki wam znowu odzyskałam wiare w ludzi i chęć do życia. Jako usatysfakcjinowana skutecznością w pełni polecam!

Praca w tej Firmie tj. Centrum Odszkodowań z/s w Biłgoraju to szansa rozwoju i kariery zawodowej. Rzetelnie płacą za wykonaną pracę, możliwość ustalenia indywidualnych warunków zatrudnienia, również na etapie próbnym, duże wsparcie ze strony firmy, profesjonalny zespół i dostęp do Korporacji Prawnej w której pracuje ponad 150 prawników specjalizujących się w rożnych dziedzinach prawa daje tej firmie czołowe miejsce w rankingu firm odszkodowawczych. Ponad przeciętna płaca dla aktywnych powoduje zapał do pracy oraz chęć do samorealizacji, a zasady etyczne wypracowane przez firmę przez lata owocują zaufaniem klientów, przez co łatwiej jest nieść pomoc tym osobom które jej najbardziej potrzebują. Firma posiada również Fundację która pomaga osobom poszkodowanym nieodpłatnie, co powoduje że jest niekwestionowanym liderem pod kątem obsługi szkód na rynku Polskim. Wszystkim którzy mają doświadczenie polecam tę firmę gdyż poza realizacją misji "Otrzymaj pieniądze w zamian za wiarę w skuteczność Centrum Odszkodowań z/s w Biłgoraju" dają możliwość ponad przeciętnego wynagrodzenia za zaoferowane poświęcenie. Piszę tak gdyż sam najpierw spróbowałem skuteczności tej firmy jako osoba poszkodowana, fakt z polecenia gdzie wszystko wskazywało że skarzą mnie za niewinność, gdyż wypadek był z lekarzem. Byłem na straconej pozycji, przekonywano mnie abym się przyznał i dobrowolnie poddał karze. Nie mogłem zrozumieć dlaczego??? Zgłosiłem się do firmy Centrum Odszkodowań z/s w Biłgoraju, udzieliłem pełnomocnictwa i (...) po 2 tygodniach nagle sprawa zaczęła nabierać innego tempa. Adwokaci występujący w mojej sprawie doprowadzili do tego że w ciągu 1,5 miesiąca doszło do wyroku skazującego faktycznego sprawcę zdarzenia!!! Mnie uniewinniono dzięki trudowi pracy Centrum Odszkodowań i całego pracującego tam zespołu prawników. W terminie około 3 miesięcy od podpisania umowy i udzielenia pełnomocnictw uzyskali dla mnie ponad 80 tysięcy złotych!!! Zszokowała mnie skuteczność firmy bo jak sam wystąpiłem o odszkodowanie w tej sprawie to napisano mi że mi się nic nie należy gdyż jestem winny - co było jakimś horrorem dla mnie - nie dość że auto rozwalone to jeszcze cały połamany i poturbowany - przeżyłem koszmar. Obecnie Firma Centrum Odszkodowań walczy o ponad 500 tysięcy złotych łącznych należności od towarzystwa. Piszcie co chcecie o tej firmie - dla mnie skuteczniejszej nie ma - pracują tam ludzie tacy jak my z tym że mają doskonałe przygotowanie i są skuteczni, zawsze można uzyskać pomoc osobiście czy też telefonicznie, a przede wszystkim są rzetelni, płacą za wykonaną pracę i wywiązują się z warunków umowy. - dla mnie polecam tę firmę wszystkim poszkodowanym oraz osobom chcącym zrobić karierę w branży prawnej - szczerze polecam

Darek

Ja osobiście bardzo polecam tę firmę, miałem z nią styczność już dwukrotnie i za każdym razem wywalczyli dla mnie naprawdę niezłą sumkę. Sam bym tyle nie ugrał na 100%

O.N.A.

Potwierdzam to co pisze "poszkodowana" mi też bardzo pomogli pomimo że jestem z okolic Tarnowa telefonicznie otrzymałam instrukcję co mam robić, załatwili świetnego adwokata, i w efekcie uzyskali dla mnie sporą kasę prawie 100tys zł co przeszło moje najśmielsze granice i oczekiwania. Zanim się do nich zgłosiłam korzystałam z innej firmy, ale dali ciała i finalnie chciano mnie oskarżyć o coś czego nie zrobiłam, jak dobrze że na nich trafiłam i wszystko się zakończyło pozytywnie. Aż ciężko uwierzyć, że w tak małej mieścince jak Biłgoraj są tak profesjonalne firmy z taką wiedzą i pełnym profesjonalizmem oraz sztabem prawników których pozazdrościć mogą duże korporacje. Jako pozytywnie zszokowana skutecznością w pełni polecam CENTRUM ODSZKODOWAŃ z Biłgoraja

łepek

Prosze o info na apudzian@op.pl na temat pracy - mam zespół 60osobowy Szukam również ludzi do zespołu na stanowisko HEADHUNTER / Rekruter - oferuje płacę 2000zł/m-c - cv na maila poprosze

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Odszkodowań - Biłgoraj

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Odszkodowań?

Kandydaci do pracy w Centrum Odszkodowań napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Odszkodowań
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. "Wira" Bartoszewskiego 2c
    23-400 Biłgoraj