Opinie o CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) w Wrocław

Anonim03 Nowy wpis

Wrocław- CRS działający na terenie WABCO ul. Ostrowskiego (uwaga będzie długo) Umowa zlecenie, bezpłatna przerwa(15min+super ekstra płatne 5min) , brak możliwości rozwoju Z początku myślałam że złapałam Boga za nogi Cudowna atmosfera, fajni koordynatorzy Super kierowniczka no właśnie jak się okazało problem stała się kierowniczka. W ostatnim miesiącu pokazała swoje prawdziwe ja. CRS z wabco musiał się przenieść a w jego miejcie przyszła nowa firma sortująca I się zaczęło. W umowie zlecenie zakaz konkurencji i 1000zl kary który chce ściągnąć z wypłaty A ekwiwalent? Nie ma o tym mowy,umowa jest jednostrona, jakiekolwiek korzyści ma tylko CRS Groźby ze strony kierowniczki ze będzie stała pod zakładem i pilnowała kto się przeniósł do konkurencji Totalnie nieprofesjonalnie zachowanie A referent biurowy? Tez niczego sobie Nie mogłam się doprosic o wydruk godzin za przepracowany miesiąc. No nic ważne że zawsze miała czas wyjść na papierosa

Dominika Nowy wpis

@Grzesiek, czy mógłbyś napisać nieco więcej na temat zakresu swoich obowiązków? Poza tym, czy jest jakieś zróżnicowanie zadań, w zależności od miesiąca realizacji? Nie zawsze finansowa strona pracy jest tą jedyną, która decyduje o atrakcyjności zatrudnienia. Czasami właśnie walory pozapłacowe decydują o wyborze konkretnego pracodawcy na lokalnym rynku. Czy w tym kontekście, firma CRS POLSKA ma coś interesującego do zaoferowania?

Grzesiek Nowy wpis

1100 zł /mc umowa zlecenie

Tomasz Nowy wpis

Zastanawia mnie fakt, że firma ma opinię dobrego pracodawcy a tu takie żale!!

Nie polecam !! Stanowisko nazywa się kontroler jakości, ale z jakością nie ma za wiele wspólnego. To bardziej sortowanie niż kontrola jakości. 3 zmiany i kasa tragiczna. Szefowa nie szanuje pracowników. Jeśli nic nie macie lepszego na oku to praca dla Ciebie, ale w tej firmie nie ma awansów, szkoleń czy podnoszenia kwalifikacji, po prostu masz wyrobić normę i do domu - oczywiście zlecenie ;)

DiMiii
@były pracownik

Jeszcze brak jakich kolwiek dodatkow do wyplaty, brak premi nic, dodatkowo robia w **uja z kasa, zal nie praca

Stefan

Jesteście przekonani, że nie można o CRS POLSKA napisać coś pozytywnego? Zawsze pozostaje odjeście z firmy tylko czy to dobry ruch?

marian

Mnie tak samo interesuje opinia na stanowisku koordynatora/lidera zmiany gdyż dostałem taka ofertę pracy i jakby ktoś mógłby udzielić opinii/oceny tego stanowiska byłbym bardzo wdzięczny.

życzliwy
@marian

nie polecam wala w chuja z kasa i ogólnie to kłamcy

Dlaciekawskich

Teraz są sortowanie zaciski (usunięte przez administratora) w EBCC na Bystrzyckiej. Większego syfu i brudu moje oczy dawno nie widziały. Zakład bardzo stary, brudny. Sortowanie z kosmicznymi normami. Oczywiście nikt Ci nie powie, że za przerwy nie płacą i stawka godzinowa jest automatycznie mniejsza. Na czymś muszą przyciąć. Atmosfera w miarę bo najwięksi plotkarze i lesery zrezygnowały. Nie ma mowy o żadnym rozwoju i awansie.

Dominika

CRS POLSKA jak wynika z ich strony internetowej posiada dobrze rozbudowany dział rekrutacji. Z samego opisu stanowisk można wiele wywnioskować ale na forum liczą się przede wszystkim opinie pracowników. Czy ktoś ostatnio startował na jakieś stanowisko i może podzielić się wrażeniami?

erfg

@trewor oj chyba dawno już jednak ta ofeta pracy była no tak w sumie nie ma się co dziwic bo i twoja opinia z maja jest..tak się sam zdziwiłem dlatego ze nie prowadzili od jakiegoś czasu zadnych rekrutacji

Eryk

Prawdopodobnie 1800 netto i umowa o pracę, ponadto koordynator nic nie robi, tylko chodzi na ploty! Niech się wreszcie wezmą za robotę ci pseudo koordynatorzy!

mnich0808

a ile zarabiasz na stanowisku koordynatora

crs

praca koordynatora jest o tyle ciekawa ze nie pracuje fizycznie tylko umysłowo

maciej w.

a napiszcie mi -czy są premie - czy są nadgodziny -w jakich godzinach się pracuje -czy można się porozumieć co do godzin pracy -czy można wychodzić w trakcie pracy - załatwić sprawy prywatne, pojechać z dzieckiem do lekarza, potem to odrobić -jakie są formy zatrudnienia dzieki z góry maciej w.

heniek

No ja pracuje w tej smies5nej firmie i nic z tego nie wynika a jest to oddzial Grojec . Ludzie dla nich to smieci. Jak im pasuje to robisz caly czas a jak nie to wypuer.... nie wazne ze robiles non stop przez rok i tak cie zwolnia bo nowych caly czas przyjmuja...... nie warto tam pracowac naprawde

Pracuje w CRS od pół roku nigdy nie dostałam wypłaty większej niz 900zł , wysyłają ludzi co chwile na "urlop do odwołania" po czym po skończonym miesiącu znowu dzwonia po ludziach , zero korzyść z tej pracy pozatym umowa zlecenie ... Koordynatorzy to jedna wielka porażka nie potrafią nic zorganizować nawed nie daj rękawiczek oraz potrzebnych narzędzi do pracy - jesli pracujecie w tej firmie uciekajcie jesli myslicie o zatrudnieniu nie radze ... (usunięte przez administratora)

Czyli dalej jest to samo co było,a kierujący myślą tylko o sobie a nie o ludziach.Zero organizacji pracy i czegokolwiek.

?

W Crs pracuję już bardzo długo i moge wile powiedzieć na temat tej beznadziejnej firmy oraz zgniłej atmosferze jaka tworzy kierowniczka Oddziału We Wrocławiu w firmie WABCO.Uważam że to jest nienormalne że normy sa tak wysokie wręcz kosmiczne a zarobki żałosne.Pracuję tam 2 lata a mam stawkę 8 zł na godzinę.To jest po prostu żal bo firma oraz prezes zagarniają wszystko pod siebie a zarabiaja krocie.Kiedy My na umowę zlecenie nie mamy kompletnie nic i zarabiamy grosze,a kiedy są wakacje i nie ma pracy to wysyłaja na wolne z dnia na dzień a wypłata jest duuużo mniejsza,masakra.JEŻELI JESTEŚCIE MĄDRZY TO NIE WKOPUJCIE SIE W TEN SYF I LEPIEJ JUŻ ZŁÓŻCIE PRZEZ RANDSTAD DO WABCO.Ja żałuję że tam się zatrudniłam bo dużo przez to straciłam.Pozdro.

qwer

Z jakimi projektami? Tam nie ma co liczyć na jakiekolwiek projekty. Jeśli otworzą jakiś nowy odział to nawet jako osoba kierująca zespołem będziesz sortował i "wyrabiał" normę.

qwer

We wrocławskim oddziale CRS pracowałem około 1,5 roku. Praca dla osób bez doświadczenia, dla studentów mieszkających z rodzicami, chcących sobie dorobić, ze względu na umowę zlecenie i bardzo niskie zarobki. Praca żmudna, nudna, mało różnorodna, bez szans na jakikolwiek rozwój, monotonna. Obowiązki polegają na bez mózgowym sortowaniu części (dobra, zła, z otworem, bez) z jednego opakowania do drugiego. Dla tych, którym uda się zdobyć etat warunki pracy nieciekawe, bardzo niska pensja, premia często wyższa lub równa wynagrodzeniu zasadniczemu, za nadgodziny nie płacą (można wziąć wolny dzień), nie ma pakietu socjalnego. Brakuje narzędzi do pracy i podstawowej ochrony osobistej jak rękawice czy zapasowa odzież robocza (koszulka wykonana z najtańszego materiału, po praniu robi się dziurawa). Pracownik nie jest doceniany. Kadra zarządzająca to młoda, niedoświadczona dziewczyna, która nie potrafi sprawnie kierować i zarządzać zespołem. Często miewa humory, kieruje się emocjami i „lubieniem lub nie” pracowników. Nie ma szacunku do podwładnych i często zmusza do pracy po godzinach lub w soboty. Nie przestrzega Kodeksu Pracy, a i oszustwa są nieodłączną częścią jej pracy. Nie polecam tej pracy osobom wykształconym, po studiach. Zasiedzicie się tam i zmarnujecie. Ja wyrwałam się stamtąd (mam normalną pracę w zawodzie), żal mi jedynie wykształconych kolegów i koleżanek, które tam pozostały. Firmy sortujące to zło konieczne na terenie fabryk.

free man

Witam ,chcialbym sie podzielic moimi spostrzezeniami na temat tej firmy jaką jest CRS sp z.o.o.Moze zacznijy od początku .Gdy zostalem przyjęty do grona ludzi ktorzy oferowali mi dobre pieniądze ,mozliwosc awansów i pracy w miłym zespole bylem bardzo zadowolony z tej oferty ,pracowalem wczesniej w podobnej firmie i bylem pewny ze panują tutaj podobne warunki ,na początku byl Opel .Nie powiem atmosfera ,ludzie ,praca w porządku ,moim koordynatorem byl człowiek z ktorym mozna bylo wszystko zalatwic ,kombinowal na wszystkie strony aby kazdy mial godziny itp ,ludzi ok ,oczywiscie zawsze sie znalazl ktos kto nadawal na kazdego ale to skrajne przypadki ,praca ok ,normy niektore wysrubowane ,niektore az za duze wiec mozna bylo wyrobic 8 h .Pozniej zaczeło sie rzucanie po lokacjach ,plastic Omnium ,Nexteer itp .Był epizod na segro (magazyny Opla) tam tez bylo ok chociaz juz łape na tym połozyl koles ktory mial kazdego w (usunięte przez administratora) ie i czepial sie kazdej rzeczy az w koncu nastał ten dzien .Kirchhoff Gliwice.awans .Dostalem swoją ekipe ,połowe juz znalem z innych lokacji .Na wstępie koordynatorka zarządzająca powiedziala ze tutaj koordynator musi wyrabiac 50% godzin jak normalny pracownik + obowiązki koordynatorskie .Zdziwilem sie troche bo na innych lokacjach nie ma takiego nakazu.Umowe o prace ktora mi byla obiecana od razu jak tylko przejde na ten oddział dostalem po 1.5 miesiąca po wyproszeniu sie i wysłaniu pisma do biura i tak byla ona tylko na okres próbny 3 miesięcy .Po paru tygodniach dowiedzialem sie ze wyrabia sie nie 50% godzin ale 100% wiec do obowiązków koordynatora zmianowego nalezało pilnowanie pracy swoich ludzi ,wyrabianie 8h i załatwianiu innych rzeczy .Normalnie powinieniem zarabiac 3 tysiące w takim przypadku ,góry złota;)...Przejdzmy do rzeczy .Kierownik crs na kirchhoffie : gawędziarz ,smakosz kawy ,wiecznie na telefonie wiszący zawsze jak ktos chcial podjąc z nim rozmowe w sprawie sprzętu do pracy potrzebnego lub pieniązkow ktore jak zwykle przy wyplacie sie nie zgadzały.A tak to tylko z nazwy mial stanowisko kierownik .W sumie rodzina prezesa wiec należało mu sie ..Koordynatorka zarządzająca : smakoszka kawy (pasja przejęta po kierowniku ) z miną wiecznie na NIE,szukajca dziury w całym,panikara i kobieta ktora jak to sie mowi aspołeczna probująca zrobic sobie swoj wlasny świat .Ustalająca wlasne prawa i regulaminy o ktorych nawet w biurze nikt nie wiedzial...W nawiasie mowiąc tez miala podobno obowiązek wyrabiania godzin ale jak raz na tydzien chwile porobiła to bylo dobrze a tak to kawa ,kawa ,laptop a godziny wyrabiali jej pracownicy bo kto inny...Fajnie to zawsze wygladało jak stały dwa laptopy na biurku ,jeden kierownika drugi jej naprzeciw siebie ,na jednym portale spolecznosciowe ,na drugim giełda .Praca marzenie ..Praca kontrolera: wyrabianie godzin ponad normy oprocz linii bo sie nie dało ,wykanczanie psychiczne i fizyczne ,straszenie karami pienieznymi za reklamacje i przymusowymi urlopami .Jednym słowem sielanka .Przypomne ze kadra kierownicza przyszła z nexteera o ktorym byla mowa w postach wczesniejszych włacznie z połową kontrolerów .Na kazdej zmianie bylo wiec gumowe ucho pani A ..Nic dziwnego ze rotacja jest tam jak na dworcu centralnym w Katowicach.Podsumowując krótko ,nie polecam i tylko szkoda mi ludzi niektorych ktorzy muszą dalej tam byc wyzyskiwani jak tania siła robocza .Moze jak cos jeszcze mi sie przypomni to napisze o tym ale czy to ma sens :)....pozdrawiam

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CRS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. (zakończona działalność)