EFENDI Szeroka 40

Szczecin

Opinie o EFENDI Szeroka 40

xx 2011-07-08 08:21:48
Radzę dobrze zastanowić się przy wyborze tego wykonawcy. Osobiście szczerze odradzam firmę EFENDI. Zleciłem zabudowę garderoby. Panowie pojawili się 2 tygodnie po ustalonym terminie. Zabudowę wykonali niedokładnie. Liczne błędy mocowania półek, drążka na wieszaki, systemu drzwi przesuwnych itp. Jednym słowem cena nieadekwatna do jakości wykonanych prac.
Emilia 2015-07-27 18:02:13
Tak jak wyżej odradzam panów cwaniaków - straszne patałachy - obsuwy w terminie relizacji przekraczające jakiekolwiek normy przyzwoitości. Podłoga położona tak że szczeliny są na 3mm w niektórych miejscach o szafie już nie wspomnę. Wszystko wykonanie nie dokładnie i z materiałów z odzysku (tam gdzie klient nie widzi) a jak sie juz im pokaże co żle zrobili to awantura że inaczej sie nie da bo to bo tamto. Drugą szafe z drzwiami przesuwanymi wykonaliśmy już gdzie indziej i absolutnie kopara nam opadła jak zobaczyliśmy wykonanie konkurencji. EFENDI to amatorzy i partacze. Nigdy przenigdy ich nie bierzcie. nawet jak beda wam mydlic oczy cena czy tez promocja jak w naszym przypadku. Panowie sie nadaja do programu USTERKA.
Zostaw swoją opinię o EFENDI Szeroka 40 - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFENDI Szeroka 40