brak logo

EFENDI Szeroka 40

Szczecin

Opinie o EFENDI Szeroka 40

xx 2011-07-08 08:21
Radzę dobrze zastanowić się przy wyborze tego wykonawcy. Osobiście szczerze odradzam firmę EFENDI. Zleciłem zabudowę garderoby. Panowie pojawili się 2 tygodnie po ustalonym terminie. Zabudowę wykonali niedokładnie. Liczne błędy mocowania półek, drążka na wieszaki, systemu drzwi przesuwnych itp. Jednym słowem cena nieadekwatna do jakości wykonanych prac.
Emilia 2015-07-27 18:02
Tak jak wyżej odradzam panów cwaniaków - straszne patałachy - obsuwy w terminie relizacji przekraczające jakiekolwiek normy przyzwoitości. Podłoga położona tak że szczeliny są na 3mm w niektórych miejscach o szafie już nie wspomnę. Wszystko wykonanie nie dokładnie i z materiałów z odzysku (tam gdzie klient nie widzi) a jak sie juz im pokaże co żle zrobili to awantura że inaczej sie nie da bo to bo tamto. Drugą szafe z drzwiami przesuwanymi wykonaliśmy już gdzie indziej i absolutnie kopara nam opadła jak zobaczyliśmy wykonanie konkurencji. EFENDI to amatorzy i partacze. Nigdy przenigdy ich nie bierzcie. nawet jak beda wam mydlic oczy cena czy tez promocja jak w naszym przypadku. Panowie sie nadaja do programu USTERKA.
Marcin 2016-12-15 13:01
Generalnie nie piszę opinii, ale ze względu na dobrze wykonane zamówienie poczułem się zobowiązany. Zamawiałem 3 duże i dość skomplikowane szafy, komodę i kilka mniejszych elementów. Przy tak dużym zamówieniu doszło do jednej pomyłki i nie miałem kłopotu, żeby to omówić i Panowie bez problemu przerobili dwie szafy. W innym przypadku ja podałem złe wymiary i Panowie przerobili mi szafeczkę bez dodatkowych kosztów pomimo mojego błędu (spłycenie i zwężenie). Tak więc kontakt oceniam na bardzo dobry.
Jeśli chodzi o wykonanie mebli, to jest bardzo dobre, oceniam że stosują dobre maszyny oklejające (brak ubytków o okleinach boków), trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia.
Bardzo spodobał mi się transport; meble są przywożone prawie gotowe, bardzo dokładnie zabezpieczone, widać spora dbałość w tym względzie.
Zgodzę się z opiniami wyżej odnośnie cen - są zupełnie przystępne.
Podsumowując, moje doświadczenia są bardzo pozytywne.
2
irena 2017-06-13 14:41
Witam
zamówiłam u Panów 2 szafy , jedna ze skosami i nikt mi nie powie że to są amatorzy wręcz przeciwnie wykonanie pełen szacun byłam bardzo zadowolona z wykonania i z rozmowy z tymi Panami ,mili i bardzo sympatyczni wykonali szybciej niż miałam w umowie a pisanie że to źli fachowcy to już szczyt chamstwa i głupoty bo miałam pary innych fachowców przed nimi i żaden ale to żaden nie podjął się wykonania tego zlecenia . pozdrawiam Panów z Efendi
1
Zostaw swoją opinię o EFENDI Szeroka 40 - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFENDI Szeroka 40