Zaliwski Artur

Opinie o Zaliwski Artur

Figiel 2016-09-09 21:31:32
Wczoraj mialam bardzo nieprzyjemna sytuacje z ekspedientka ktora nie chciala powiedziec jak sie nazywa. Jest to starsza blondynka w okularach ze sklepu w Warszawie ul. Mlynarska8/12 (stoisko wewnatrz Tesco).Wspomniana ekspedientka wydała mi ze 100 zl.za mało o 50zl i na dodatek jak się domagałam zwrotu swoich pieniędzy to w miedzyczasie mi ublizala . Jak powiedziałam że jestem jej klientka i prosze grzeczniej to ona że jestem tylko klientka a ona az ekspedientka. Jak poprosiłam o książkę skarg wysłała mnie do księgarni i ze tam sa drzwi. Skandal !!! Czy my jesteśmy w PRL.? Czy to 21 wiek? Jak będziecie mieć takich ludzi zatrudnionych to gratuluję sukcesów w biznesie. Domagam się wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do tej osoby. Kierowniczka Tesco wie o która Panią chodzi.
Zostaw swoją opinię o Zaliwski Artur - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zaliwski Artur