Opinie o Zwar - Bud Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zwar - Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zwar - Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwar - Bud Sp. z o.o. w Gdańsk

Elektryk Nowy wpis

Firma porażka , zero organizacji pracy i brak komunikacji z szefem , pracowałem pare miesięcy temu w tej firmie i uważam że było to najgorsze pare miesięcy w mojej pracy ale nie mogę powiedzieć o paru pracownikach którzy pracują do dziś albo już się zwolnili jak ja ale mogę z całego serca powiedzieć ze są fachowcami w swoim zawodzie .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zwar - Bud Sp. z o.o.?

Jaki dress code obowiązuje w Zwar - Bud Sp. z o.o.?

Anon Nowy wpis

Żaden. Co ubierzesz to masz. Firma niepoczuwa się do zapewnienia ubrań roboczych dla pracowników. Niema nawet rękawic zapewnionych przez firmę a co tu mówić o całej reszcie. Dziwne ze w tych warunkach jeszcze ktoś pracuje. Juz nie wspominając o stawkach i braku podwyżek w firmie

Czy zdarzają się nadgodziny w Zwar - Bud Sp. z o.o.?

Klient

Zgadzam się w 100% z poprzednikami Pan Andrzej to typowy Kaszub który patrzy jak tylko skroić klienta który nie ma wiedzy w sprawie prac ziemnych wmawiając mu różne rzeczy nie dotrzymuje ustaleń słownych więc absolutnie nie wolno z tym człowiekiem podejmować żadnej pracy bez pisemnego spisania jej nie zachowują terminów po prostu jedna wielka porażka

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zwar - Bud Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były pracownik Szultow

Od czego zacząć bo negatywów w tej firmie jest cały ogrom . Zacznę od atmosfery w firmie bo to ważne, nie wolno z nikim na placu zamienić słowa ,ponieważ szefowa kobieta niezrównoważona emocjonalnie może dostać ataku bo myśli, że planujesz coś ukrasc , a nawet lepiej z nikim nie gadać bo tylko obgadują się nawzajem i każdy mówi jak to się nie zwolni zaraz a niektórzy siedzą już ponad 10 lat . Firma rządzi każdy kto ma szulta na nazwisko a jest ich tam jak grzybów po deszczu latem . Dzieci szefostwa juz tez mają dzieci i zaraz pewnie będą biegać i rozkazywać Ukraińcom ,którzy robią na tej tak zwanej bazie , bo nie można tego nazwać baza to jakiś kurde plac z kontenerami, w których są biura . Dalej to ,że Pani Danusia zwalnia z dnia na dzień ludzi bo akurat im nie jest potrzebny kierowca , nie ma roboty na auto to jedziesz do domu i to za darmorobota w tej firmie nie poukładana musisz się pytać co robić, gdzie jechać rano bo dzień wcześniej nic nie wiadomo . Szef Pan Andrzej nie lepszy jak żona w oczy dobrze mówi, a za plecami każdego pracownika oczernia i szkaluje . Co do sprzętu to muzeum ,ale także na prawdę muzeum. Samochody ruiny biegów nie mogłem znaleźć jak pierwszy raz wsiadłem do ich auta , koparki też nic lepsze , płacą tak jak mówią nigdy nie wiadomo ,czy dostaniesz wypłatę 10 ,czy może 15 , za krótko pracowałem, żeby powiedzieć coś o podwyżkach. Ludzie pracujący w tej w firmie w miarę ok , no oprócz tego dupo liza co jeździ starym hakowcem z hds , bo najbardziej obrabia (usunięte przez administratora) szefostwo a potem najbardziej by im rowy lizal , co jeszcze trzeba uważać na syna juniora bo jak wypije a często się to zdarza może się na pracownika rzucic i pobić . Nie polecam pracy w tej firmie nigdy bym tam nogi nie postawił to zdecydowanie najgorsze miejsce ,w którym w swoim życiu pracowałem . D

Hanna

Mówicie że zdarza się, że wypłaty są wypłacane w ratach... Czy często się tak zdarza? Czy to tylko raz na czas tak?

Nie kaszub

Typowi kszubi dorabiajacy sie nie patrzac na nic. Tacy ludzie maja to we krwi mimo uplywu czasu. Zapraszam do artykulu (usunięte przez administratora)

@Nie kaszub

Klimat w firmie masakra, każdy rządzi matka, córka, ojciec , synowie każdy mówi co innego nigdy nie wiadomo kogo słuchać. Płaca- podwyżek brak ,trzeba się upominać o wypłatę, która płacona w ratach niekiedy,"bo szefowa za mało wybrała z bankomatu hehe" wyzywają wszystkich od (usunięte przez administratora). Nie polecam, szkoda nerwów.pozdrawiam

admin

Masz nowe informacje o firmie ZWAR-BUD SP. ZO.O. ? Wiesz czy pracodawca chętnie zatrudnia studentów, przyznaje podwyżki? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Zwar - Bud Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zwar - Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zwar - Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zwar - Bud Sp. z o.o.
  • Jabłoniowa 4