Mattel Poland Sp. Z o.o.

Opinie o Mattel Poland Sp. Z o.o.

exworker 2009-10-02 15:19:49
Mattel Poland Sp. Z o.o. to najlepsza firma w jakiej pracowałam. Krótko bo krótko ale było warto. Ludzie - niesamowici, atmosfera - super. Wszędzie pełno lalek Barbie i samochodzików HotWheels.
Co ja bym dała żeby móc tam wrócić
POLECAM
zbulwersowany 2015-04-24 16:25:11
Za te słowa o nazistowskiej Polsce bandy niedouków z Mattel wynocha z Polski razem ze swoimi gooOwnami BOJKOT MATTEL RAZEM Z WASZĄ LALKĄ BARBIE ŻONĄ NAZISTOWSKIEGO MORDERCY I OFICERA SS KLAUSA BARBIE BO TAKIE KLAMOTY PRODUKUJE NAZISTOWSKA FIRMA MATTEL
hotwheelsfun 2016-03-22 09:16:03
Jesteś glupszy niż piesek barbie
former worker 2016-03-28 19:17:55
Firmy stanowczo nie polecam. Obecnie trwają w niej zwolnienia ze względu na kiepską sytuację. To co jest najbardziej szokujące to, iż firma działa na przestarzałym systemie sprzed 20 plus lat, wszelkie informacje przechowywane są na mailach, a bazy danych są im obce. Pracuje się cieżko, a wszelkie działania ulepszające są tłamszone rpzez ograniczoną mentalnie kadrę menedżerską. Naprawdę nie warto tam pracować, gdyż firma nic nie nauczy, a na pewno w pracownika nie zainwestuje. Jeżeli kogoś interesuje branża zabawkarska polecam konkurencję, która obecnie będzie się świetnie rozwijać.
so_called 2016-06-08 10:23:18
Świetna firma, rewelacyjni ludzie i genialna atmosfera z jednym ALE! Nie polecam aplikować do działu Demand Planningu- gburowaty menadżer-tyran, który stał się powodem odejścia niejednego pracownika, zrobi wszystko, żeby pozbyć sie niewygodnych dla niego osób. Szef z najgorszych koszmarów!
so_called 2016-07-13 15:30:01
Praca może i w porządku, ale co z tego, skoro przełożony nie do zniesienia, a i lubi pozbywać się ludzi co jakiś czas... Dla jasności nie pracowałem w dziale Planningu, ale firma jest na tyle mała, że każdy wie, co się dzieje w tym dziale...
miks 2016-07-13 16:08:48
zazwyczaj każdy narzeka na swojego szefa, a moze tylko ty go tak odbierasz a komus np, swietnie sie z nim rozmawia i dobrze rozumie, moim zdaniem samemu trzeba sie przekonać.
Zostaw swoją opinię o Mattel Poland Sp. Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mattel Poland Sp. Z o.o.