Opinie o „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami w Bełchatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami w Bełchatów

Lucyna

Szanowny Pan Kierwonik tak traktuje ludzi jak biednego kota,którego wywiózł. Nie długo do tego dojdzie że tak samo będzie traktował ludzi( będzie ich wyrzucał za płot bo będą dla niego problemem). Zero premii, niedlugo po takich wyplatach ludzie beda tak samo wygladac jak ten zlikwidowany kot. Nie polecam zakładu póki jest takie kierownictwo.

kiero Nowy wpis

kierowca jak coś owadzi na placu przypadkiem to musi naprawić na swój koszt albo jak naprawi firma to mu fakturę do zapłaty dadzą nie polecam pracy

Czy rozmowa rekrutacyjna w „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami odbywa się również w języku angielskim?

Lucyna Nowy wpis

Ignacy Nowy wpis

Ludzie bardzo w porządku jeśli chodzi o pracowników (oczywiście niektórych). (usunięte przez administratora) są tam lepiej trasowane niż nie jeden pracownik. Jeden (usunięte przez administratora) i bałagan nic więcej zero jakiej kolwiek organizacji pracy. Nie ma premii,człowiek pracuje tam jak robot a tylko dostaje (usunięte przez administratora) bo jest nie po kierownictwie myśli. Nie wspomnę już o kierowniku który tylko leży do góry brzuchem i daje rozkazy a sam jest uz aznawany za (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bełchatów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Bełchatów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
PDW

Zakład okey wszystko okey, ludzie elegancko, kasa sztywniutko no i pozdrowienia dla prawilnych

Broda

Teraz to to kiero ma super .Można było wywieźć złomu do budynków po panu P a później sprzedać.Można konkurencji zabrać premię . Ciekawe czy prezes jest poinformowany o kradzieży kompresora i łyżki od chwytaka (za kilkadziesiąt tysięcy)pewnie nie wie. Ale sprowadzi się jeszcze jednego kolegę to się jakoś załatwi

Jlo

Jeśli chodzi o pracę w biurze jak dla mnie pracują tu same (usunięte przez administratora) więcej kierowników i wredne babska na wyższych stanowiskach. Kierowcy sympatyczni.

Wanda
@Jlo

A też pracujesz w biurze? Czy na innym stanowisku? Ciekawi mnie jakie w biurach są zarobki? Mógłbyś napisać ile można zarobić?

Olaf

Nie polecam zdecydowanie tego zakładu. Zarobki niskie. Kadra kierownicza nie ma pojęcia o kierowaniu zakładu GL. 4 Panie.. Panie na wadze całe 8 godzin na Julkowie przesiedza na plotach i kawce. Praca się sama zrobi. Oczywiście Pani sprzątaczka A.O to już jak na plazy byłaby..Więcej czasu spędza w toaletach na bajerce. Wyzysk ludzi a dyrektor z Bełchatowa gania tylko szczebel drabiny najniżej.

Agnieszka
@Olaf

Ktoś tu pisał że jest najniższa krajowa, to właśnie takie zarobki masz na myśli? Premii do tego żadnych nie ma albo nadgodzin?

kiero

Dajcie ludzie spokoj najlepiej nie spac tylko robic tacha nie ma. auta tez sa lepsze gorsze.

Wasys
@kiero

Zarobki to najniższa krajowa i bałagan na samej górze.

kierowca

Chciałbym pracować jako kierowca w Eko. Jakbyście potrzebowali mój mail mlody21@op.pl

Zostaw merytoryczną opinię o „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami - Bełchatów

• Jak się pracuje w „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami?

Zobacz opinie na temat firmy „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami?

„EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.

„EKO – REGION” sp. z o. o. gospodarka odpadami