Opinie o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Press Couriers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Elka Nowy wpis

Nie będzie może jeszcze potrzebny magazynier? widzę ze ktoś pytał nawet niedawno o ofertę. my z chłopakiem też widzieliśmy jedna ale dawna dlatego się upewniamy. Wynagrodzenie zostało opisane jako terminowe ale co się na nie składa? Jest sama podstawa czy może coś jeszcze?

Jakub były pracownik

Jeżeli lubisz jak tobą pomiatają w biurze i mają ciebie za nic to ta praca jest dla ciebie. Lepiej kraść niż pracować na jakimkolwiek stanowisku w Xpress Couriers

@Jakub były pracownik

Nie no nie przesadzaj, kradzież sama w sobie nie może być lepsza od jakiejkolwiek pracy przecież. Ale fakt faktem warunki nie brzmią zbyt przychylnie. W tej firmie to już nie ma opcji, żeby jakkolwiek temu zaradzić? :/

Jakub
@Emilia

Kradzież jest równie zła co praca w Xpress Couriers. A praca w Xpress Couriers nawet gorsza bo ciebie (usunięte przez administratora) jak się tylko da.

Antek Nowy wpis
@Jakub były pracownik

Czy po tych dwóch latach coś uległo zmianie?

Afla Nowy wpis

Polecam, zawsze korzystam gdy potrzebuje pilnie wysłać dokumenty

kiedyś w jednej z ofert dla magazyniera pisali o tym, że występuje elastyczność w zakresie godzin wykonywania pracy i dorzucili dopisek, że jest ona zmianowa. To w końcu te ramy są i tak sztywne czy nie? można przyjść w połowie jednej zmiany i wyjść w połowie drugiej?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jaki jest styl zarządzania w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Właśnie jak forum mi teraz przez te zapytania się pokazało to sam się zacząłem zastanawiać o co ludziom tu chodzi z tymi zapytaniami? :D ciekawe jakie warunki maja w ten nowej firmie sami pracownicy. Myślicie, że lepsze / gorsze?

Nowa firma jest równie źle zarządzana co poprzednia. Wstyd tu pracować. Praca dla ludzi z niskim progiem ambicji.

@Tomek

Tylko, że ta ocena która teraz stawiasz już nie dotyczy tego pracodawcy? nie wiem także na podstawie czego przyrównujesz tu do siebie zarzadzanie miedzy nimi. o jakieś konkretne decyzje chodzi?

Jesteście może zorientowani w sytuacji firmy? Bo ja to już teraz nie rozumiem.... Działalność nie jest przypadkiem już zamknięta czy coś? Tak ktoś pisał w ostatniej opinii tez jak tak patrzę na tablice na Facebooku to ostatnie posty są z 2022 r. Czyli co się stało z pracownikami? Z większym wyprzedzeniem wiedzieli o tym zamknięciu?

sasasas

Allegro One - zlepek (usunięte przez administratora) z innych firm kurierskich z przewagą dpd , nie kompetentnych mających na uwadze tylko swoje dobro nie firmy. Klient się nie liczy. Uszkodzone paczki leżą po tydzień czasu , magazynierzy ledwo dają radę i jednego co się dorobią to zwyrodnienia kręgosłupa. Zamknijcie to szybko i nie psujcie dobrego imienia Allegro bo jak nie zmienicie menagierów to nic z tego nie będzie . WAW masakra - garbaty menager oddziału brak kompetencji do zarządzania , Serwis kurierski kolesiostwo i tylko jak komu zabrać - noty i noty - nie kompetencja i brak wykształcenia . żenada . Kurier sortujący paki

Jaka umowa obowiązuje w X-Press Couriers Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Skoczydzungla

X-press Couriers to teraz Allegro One Kurier. Jak się tam pracuje? Ta sama ekipa?

Alicja
@Skoczydzungla

A skąd ta zmiana? Tak w ogóle może dlatego tak ciężko było coś o nich mi znaleźć aktualnego…

@Alicja

Zmiana dlatego bo ta firma to DNO i WODOROSTY. Zmiana nazwy nic tu nie pomoże . Jak dla mnie firma do odstrzału.

Lidia
@Tomek

Dlaczego tak uważasz Tomku?

@Lidia

Lidio . Zamawiałem 4 razy paczkę do Warszawy. Ani razu nie dotarła tego samego dnia. Lidio poczytaj co ludzie o was piszą .

@Tomek

A o której godzinie zamawiałeś?

@Emilia

Około 10. Teraz wszystko zamawiam tradycyjnym kurierem albo na paczkomat i jest na następny dzień. Nie polecam

PF
@Tomek

Kłamią, (usunięte przez administratora) nie kryją się z tym... Firma masakra - nie polecam. Zmarnowany czas na czekanie na kuriera. Na drugi dzień to samo i ściema, że nikogo nie było... Ręce opadają. Unikać!

@PF

A kto kłamie? Bo XPC nie ma już na rynku od roku, Pan nadal dostaje paczki od XPC? :-)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do X-Press Couriers Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Rosół

Xpress couriers , nie istnieje już. To teraz allegro one kurier.

@Rosół

Jak to mogło wpłynąć na zmiany donośnie warunków zatrudnienia? zmieniło się cokolwiek? coś się poprawiło czy niekoniecznie?

Teresa

Może ktoś z was pracuje na stanowisku pracownika operacyjnego i przybliży warunki, na czym dokładnie polega praca? Wiem, że firma kiedyś szukała kogoś takiego :) Dużo tu opinii od klientów, fajnie by było, gdyby pracownicy firmy też się wypowiedzieli :P

@Teresa

Firmy XPC już nie ma, rok temu firmę wykupiło allegro. Dzisiaj to One Kurier by Allegro..

@Mk

O no widzisz, wykupili firmę w kontekście majątku czy pracowników także? Co się z nimi ostatecznie mogło stać? I w skrócie jak do tego tak właściwie doszło?

@Emilia

To była najgorsza firma kurierska jaką tylko można było sobie wyobrazić. Tragedia pod każdym względem!!!! Wstyd mi że tam kiedyś przez chwilę pracowałem .

@Mk

W każdej firmie są lepsze i gorsze chwile.. Ja pracowałem rok w XPC i lubiłem to.. Wiesz, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. P.S. Wykupili całość, z ludźmi, każdy kto chciał dostał zatrudnienie na lepszych warunkach..

@Mk

Wstyd pracować w takich firmach. Nigdy więcej. Każdy robi co musi. Ogarnięci ludzie uciekają z takich miejsc.

Agent007

Większość pak dochodzi o czasie (same day do 22:00). Gdyby było inaczej, hejterow byłoby 100 razy więcej. Czytając te brednie na forach, możesz odnieść wrażenie że Same Day to mit. Jednak gdy klikniesz na Allegro opcję "Xpress Couriers", w 9/10 przypadkach kurier zapuka do ciebie za kilka godzin. Będziesz zadowolony, a pisanie na forach miał po prostu w czupie, gdyż będzie cie zajmowala zawartość paczki.

@Agent007

Panie Prezesie. Robert. Sam wiesz że to kłamstwo. Tyle w temacie.... Nie polecam

Hela
@Agent007

Nie jestem hejterem, tylko klientką, która nigdy więcej nie skorzysta z usługi państwa firmy. Zamówienie z dnia 29.10 dostałam wczoraj wieczorem. Nigdy nie miałam tego typu problemów z innymi firmami kurierskimi. Czat z BOK jest fikcyjny. Nikt nie odpowiada - nie odpisuje. Nie większość, a wszystkie paczki powinny trafiać do klienta w terminie, podanym przy potwierdzeniu zamówienia. Jeśli nie - to nie jest to usługa, a prowizorka.

Kurier 666
@Gosia. 244

Gosia zdrajco najpierw kosiłaś kasę i premię, przybiajalas piateczke Robertowi a teraz wymiotujesz na firmę? Teraz weszło Allegro, jest więcej kurierów, podwykonawców. Jedziemy do nieba. Będziemy potęgą jak InPost.

Tomek Szkiela
@Agent007

5 razy zamawiałem paczkę do Warszawy. Ani razu nie przyjechała tego samego dnia. Ten komentarz pisał chyba sam prezes. Same day to mit. Lepiej zamówić na Paczkomat albo tradycyjnym kurierem. Ta firma to porażka .

@Kurier 666

Zarobki w tej firmie to NĘDZNE grosze a pensje śmieszne większość ludzi zatrudniła się tu z powodu (usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz zarabiać grosze w zamian za nerwy , zużywanie własnego auta , i pracę po nocy to jest to praca dla ciebie. Ta firma ma potencjał ale nie z taką niekompetentną kadrą - Panem Rob i Panem Mat.... Niepozdrawiam

Mariusz
@Kurier 666

W InPost jest już usługa Same Day. Jest to nowa usługa i jeszcze raczkuje. Ale za niedługo jak się rozchyla na dobre to Xpress Frajerssss może zawijać się z rynku.

@Kurier 666

Premię to śmiech na sali. Większość ludzi zatrudniła się tu z powodu pandemii. Pan Robertooooo to niekompetentna osoba. Ogólnie to Niepozdrawiam.

Chromcio
@Gosia. 244

Co jest złego z tymi panami? Konkrety plz

@Chromcio

Nagminny (usunięte przez administratora) , Nagminnie zmuszanie do nieodpłatnego sortowania paczek , faworyzowanie kurierów , ciągłe straszenie karami. Mam screeny z mesengera. To tylko kilka najciekawszych przewinień. Niepozdrawiam.

@Chromcio

Mobinkkkkk ,Układy z kurierami , brak profesjonalizmu, okropny język, układanie nieopłacalnych dla kuriera tras , wymuszanie dodatkowych nieodpłatnych prac. Administrator usuwa dlatego to tylko tyle.

Klient
@Agent007

To ja mam wyjątkowego pecha. Zamówiłam w piątek produkt z gwarancją dostawy na ten sam dzień w godzinach 18-22. Dziś jest wtorek (a właściwie nawet już środa godz. 00:20)a ja przesyłki nadal nie mam. W piątek dostałam informację, że kurier nie zabrał przesyłki z powodu dużej ilości, wczoraj dostałam informację, że źle warunki pogodowe i także jej nie otrzymam. A dziś już nie dostałam informacji, tylko czytam w historii przesyłki że o 22:32 nie było mnie w domu, w którym siedzę dziś cay dzień. Jak dla mnie ta firma to jakaś kpina. Próbują zabłysnąć tym, że dostarczają w tym samym dniu a tak naprawdę w moim przypadku wyszło gorzej niż źle, bo do dziś to każda inna firma kurierska już dawno dostarczyła by mi zamówienie bez żadnych expresów.

@Kurier 666

Robercik . Życzę tobie żebyś do emerytury pracował Xpress. To max co może z ciebie być. Tyle w temacie

@Paweł

Kim właściwie jest ten cały "Robercik", o którym tak wszyscy wszędzie piszą? I czym sobie zasłużył na rzucaną z każdej strony krytyką w jego kierunku?

kersi

paczka nie dostarczona przez ponad 14 dni

ByŁy kurier
@Agent007

Ty Agent. A jak to jest z sortowaniem paczek przez kurierów ?

Jak szefostwo w X-Press Couriers Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Bardzo źle. Mobbing , traktowanie z góry takie rzeczy są na porządku dziennym.

Halina
@Paweł

Możesz podać jakiś przykład sytuacji?

Niki

Źle... W tej firmie człowiek się nie liczy. Nie podoba się coś? ( a jest wiele do nie podobania) to nikt cię nie trzyma, znajdą się inni na Twoje miejsce, albo twoje zadania dostanie ktoś inny. Nie licz na uznanie, premie czy podwyżki. Nawet jak masz takowe w umowie to ciężko je dostać bez upominania się milion razy. Kierowca jeszcze tak, ale pracownik biura? Zawsze znajdzie się jakiś twój błąd sprzed kilku miesięcy przez który jednak nie zasługujesz na premie. Nie licz na urlop, to nic że masz wolne, telefon miej przy sobie i odbieraj. Zawsze! A jak się nagle przestaniesz podobać to wypowiedzonko możesz dostać w minute. Okres wypowiedzenia? Jak ty chcesz odejść to musisz zostać, ale jak ciebie zwalniają to tylko za porozumieniem stron dzisiaj. Ogólnie nie polecam. Rotacja pracowników jakby to była agencja pracy tymczasowej.

Kolega z pracy

Robert takiej wszy jak ty nie ma nigdzie indziej.

Dostawcadogadzca
@Kolega z pracy

Co cię tak zdenerwowało w jego zachowaniu?

Kolega z pracy
@Kolega z pracy

Zapytaj się każdego począwszy od biura skończywszy na magazynie i kurierach co jest z nim nie tak ? Nie nadaje się do współpracy łagodnie mówiąc . Tyle

Czarek Wieczór
@Kolega z pracy

Ja uważam że powinien dostać wypowiedzenie.

Krzysztof
@Czarek Wieczór

Ponieważ? Każdy tu na niego narzeka a nikt nie napisał z czym wam tak podpadł :D

MK
@Czarek Wieczór

Ponieważ nie jest niezastąpiony a można zatrudnić kogoś kto lepiej będzie wywiązywał się ze swoich obowiązków. RZ nie lubimy ciebie.

@Krzysztof

Ponieważ jest pełno bardziej rozwiniętych osób niż R.

@Krzysztof

Do zamiatania ulic się chłop nadaje .

@Michał

Ciekawi mnie czy przedstawiacie się swoimi prawdziwymi imionami czy podpuszczacie kogoś innego z pracy wrzucając jego imię w nick? ;) I tak właściwie to co konkretnie oznacza stwierdzenie, że nie nadaje się do współpracy? Co takiego robi, lub właśnie czego nie robi, że aż tak wierci was to od środka?

@Emilia

Jak ci Chłop odpowiada to stwórz z nim szczęśliwy związek. To bardzo mądry i szalenie inteligentny facet. Do tego cholernie przystojny i dobrze sytuowany. Idealny dla ciebie. Hehehe

Konofał. Mateusz.

A ja ? Ja jestem gorszy

Łukasz

Pierwszy i ostatni raz zamówiłem coś przez tą firmę! Inpostem jak bym zamówił już bym odebrał z paczkomatu. Przesyłka u nich na sortowni od 12:40 w poniedziałek.specjalista umówiony po znajomosci na 22 bo go błagałem żeby przyjechał i zrobił ale część zamienna dzięki tej wspaniałej firmie nie dotarła! Wtorek kurier przyjechał przed 21:50. Gdyby nie to ze straty by poniósł sprzedawca to bym tego nie odebrał. Nie polecam tej firmy! Nawet przepraszam nie usłyszałem! (usunięte przez administratora)

Nie zadowolony klient

Paczka zamowiona 12.02 Nie dotarła do dnia 17.02. Kurier 2 razy podejmowal sie probie dostawy. Za pierwszym razem zostawil awizo ktorego niema a za drugim razem trafil do mieszkania w ktorym nikt sie nie spodziewial paczki. Infolinia tez dosyc tragiczna. Kazda osoba mowi co innego. Mi mowiono ze przesylka dotrze, pozniej ze zostala zwrocona do nadawcy. A jak nadawca dzwonil to sie okazalo ze kurier bedzie dzwonil do odbiorcy bo ma paczke na aucie. (totalne brednie) Pierwszy i ostatni raz tym syfem zamawiam co kolwiek.

Nie wiem jak to możliwe, że firma w dalszym ciągu funkcjonuje. To co wyprawia z Klientami, to zwykła kradzież towaru,w białych rękawiczkach! Klientka zostalam niestety poprzez zakup w sklepie internetowym, w związku z wyjazdem, zależało mi na przesyłce w tym samym dniu. Skargi na niewiele się zdają, nie wiem czym faktycznie zajmuje się firma, ale na pewno nie dostarczaniem przesyłek. Sprawę kieruję do inspekcji handlowej.

Sav

3 razy pod rząd zależało mi na przesyłce tego samego dnia... 3 razy zawsze były problemy. Podejście jak poczta polska... a nawet gorzej bym powiedział. Zdarza się że albo awizo albo jak im się nie chce, to wsi zamówienie jako w doręczeniu. Nie za to się płaci aby przesyłka była tego samego dnia... nosz (usunięte przez administratora) czaczki. Coś czuję że tam rządzi niezła januszera co nie ma pojęcia od dbaniu o klienta... o pracownika pewnie też nie... 2 razy wytrzymałem aby nie pisać negatywa... za 3 podejściem już jako klient rezygnuję i nigdy więcej nie zamówię. Brawo dziale zarządzający... robicie świetną robotę... (ironia oczywiście). (usunięte przez administratora)

Xyz

Dwa razy zamówiłam coś tym kurierem. Raz dostałam paczkę kogoś innego zamiast swojej ( kurier wrócił i wymienił ale już ją otworzyłam.. ) drugi raz kurier był bardzo niemiły..

Żenada, a nie firma kurierska. W dzień, w który miała przyjść paczka, zero kontaktu z kurierem, mimo czekania nie pojawił się. NIE POLECAM, radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o X-Press Couriers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Press Couriers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X-Press Couriers Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Al.jana Pawła Ii 25
    00-854 Warszawa

X-Press Couriers Sp. z o.o.