Aduma S.A. [OFERTA PŁATNA]

Wrocław

Opinie o Aduma S.A. [OFERTA PŁATNA]

carolline 2013-11-03 10:24:54
Wszystko z zewnątrz wygląda bardzo dobrze. Wewnątrz - wyzysk, zero zaufania. Może ludzie fajni, ale najczęściej zausznicy szefów i donosiciele. Właściciele firmy i szefowie kompletnie niekompetentni, nie szanują ludzi, eksploatują. W połowie roku zwolnili pół firmy bez mrugnięcia okiem. Dobrze, że mnie już wtedy nie było. Zdecydowanie nie warto. Słaba płaca, wielkie wymagania i zero szacunku
były pracownik 2014-04-07 23:36:33
Aduma kreuje się na bardzo profesjonalną i ambicjonalną spółkę, a tak naprawdę problem zaczyna się już w podejściu do swoich pracowników, czyli tym co powinno tworzyć i być kwintesencją firmy, powiela pewne schematy, praca mało rozwojowa, ale za to bardzo ciekawa. Poza tym szefostwo czasami zapomina, że jest coś takiego jak normowany czas pracy bądź zapłata za nadgodziny. Płaca słaba, warunki również, atmosfera może i kiedyś ratowała sytuację, ale od ostatniego roku było juz tylko gorzej i lepiej nie wróżę, dopoki nie zacznie się tutaj szanować pracownika. Szefostwo mało kompetentne, ale to juz zostało wspomniane wyżej.
Zostaw swoją opinię o Aduma S.A. [OFERTA PŁATNA] - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aduma S.A. [OFERTA PŁATNA]