Opinie o POLBOX GROUP w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy POLBOX GROUP. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLBOX GROUP o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLBOX GROUP w Pruszcz Gdański

beton Nowy wpis

skoro firma została sprzedana, to na pewno musi minąć trochę czasu, zanim się sytuacja wewnątrz przedsiębiorstwa unormuje @tomii. Ciekawe, czy zmieniło się coś pod względem wysokości wynagrodzeń dla pracowników.

hanna Nowy wpis

firma rok temu zbankrutowała zostawiajac milionowe długi

Ten sam wpis zauważyłem na portalu 3miasto, zawart był tam również mail do kontaktu na wp.pl Rozumiem, że pracowałeś tam. Mój kumpel był tam na rozmowie, z niejakim Panem [usunięte przez moderatora], Który jak widać na stronie pracuje nadal. Pracowało tam, jak widziałem kilka m-cy temu w dział.handl. 8 osób: 4 w foliach, 4 w taśmach. Z rozmowy, o której kumpel mi mówił, wynikało nie min.krajowe, a nawet przy pracowitości 5tys.pln .. ! A ile razy ogłoszani pojawiały się na handlowca, przedstawiciela.. Czyli nic nie straciłem nie aplikując choć byłem namawiany. Ale sam produkt: folie, taśmy, pianki, pęcherzykowe, sugeruje duży zbyt i niezłą kasę. A tu takie fakty..

tak Nowy wpis

racja, cięzkie rolki do noszenia, a jak ktos narzeka na bol pleców, czy nie chce robic po godzinach, to jest przez cwaniaka [usunięte przez moderatora] straszony zwolnieniem. On mysli ze rynek pracodawcow zawsze byl i bedzie i zawsze to jego beda blagac, zeby tylko kogos zatrudnil. Tymczasem ludzie sie buntuje i skrzykuja przeciwko tym wyzyskiwaczom.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w POLBOX GROUP się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Volvo Trucks Polska
anna

Prosze o informacje ile zarabia przedstawiciel handlowy w tej firmie? i w jakich godzinach odbywa sie praca?

jogi

Zgadzam się z autorem wątku. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie, zarobki to śmiech na sali. W pierwszym miesiącu dostaje się 1200 netto, co jeszcze ujdzie ale już w następnym miesiącu praca jest na akord i tu żeby wyciągnąć te 1200 to trzeba ostro zapierd.... Trzeba nosić co chwile samemu rolki z folią 50 kg, co po dniu pracy tak plecy bolą, że masakra. Wgl w tej firmie syf jakich mało, jeden wielki burdel !

Gonzo

Hej, widzialem ich ogloszenia i chcialbym sie dowiedziec cos o nich, napisz do mnie na prv to pogadamy chwile, moj mail to [usunięte przez moderatora] dzieki z góry!!

Karo

Uwaga na firmę POLBOX z Pruszcza!!! Firma ta oszukuje na każdym kroku.. i pracowników i klientów. Ciągle oferują nowe super etaty, umowę o pracę, prace w "dynamicznie rozwijajacym się zespole" - buhahahaha, na 28 pracowników zostało 13, w tym dwóch głąbów, którzy nieudolnie próbują tym zarzadzać. Towar niewiadomego pochodzenia, prawie każdy albo ucieka stamtąd, albo sie nad tym zastanawia. Juz parę osób pisało o tym tutaj w poprzednich miesiącach. Pracowników wykorzystują do granic możliwości, pan władca [usunięte przez moderatora]. zarzadził, że kto nie bedzie chciał zostać po godzinach - zwalniać. Kto nie wyrobi normy z braku czasu - zwalniać. Wiecie ilu ludzi się przewinęło??? Kto się sam zwolnił - obciąć premię. Albo w ogóle zabrać. Kto odszedł do konkurencji - sprawa w sądzie. I tak traktują pracowników. Wszyscy pracują na pirackim oprogramowaniu. Każe się oszukiwać klientów m.in na wadze folii, długości taśmy, tak samo pracownikom produkcji - jest rozkaz by mniej dawać materiału niż się powinno. Kierowcom każe się zapieprzac szybko, szybko a mandaty i naprawy na własny koszt. Płaca? Żałosna, najniższa krajowa, na um zlecenie. O umowie o prace można zapomnieć, niektórzy pracują w ogóle bez umowy, a wszyscy bez badań. Widać po pojawiajacych się non stop nowych ogłoszeniach, że coś jest nie tak - nawet w tej chwili sa tutaj na Trójmiescie cztery: szukają na produkcję, do sklepu internetowego, menedżera, dyrektora, księgowej chyba też, bo była jedna to ją zwolnili, tak samo jak przedostatniego kierowcę bo ostatni sam odszedł za ich oszustwa. Na rozmowy ludzie przychodza, są przyjmowani, ale już się drugi raz tu nie pojawiają:) PS. Nawet głąby nie mogą się spodziewać kto to wszystko napisał, ponieważ liczba podejrzanych przyprawiła by ich o niezły ból głowy :) Powtórzę jeszcze raz: unikać, unikac i jeszcze raz unikac. W toku i w drodze mają tyle spraw sądowych, że już się z tego nie wygrzebią, a oszustwa i tak wyjdą na jaw. Dziękuję za uwagę :) a jak ktoś chce się dowiedzieć więcej - zapraszam na maila. Dla podejrzliwych: mam wszystkie dowody na powyższe fakty + wielu, naprawdę wielu świadków chętnych by to potwierdzić ;)

Zostaw merytoryczną opinię o POLBOX GROUP - Pruszcz Gdański

POLBOX GROUP