Opinie o Monika Gościniak Niku Bowling w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Monika Gościniak Niku Bowling. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Monika Gościniak Niku Bowling o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Gościniak Niku Bowling w Poznań

ktostam Nowy wpis

To co się tam dzieje to istna kpina w stronę pracownika. Jest nowy właściciel po Monice. Nie wypłacają pieniędzy, nie wystawiają rachunków za wszystkie błędy ponosisz odpowiedzialność, nawet jeśli ich nie potrafisz ;) niby masz zniżkę 50% ale jak przyjdziesz ze znajomym to już jej nie masz, ale dowiadujesz się o tym dopiero jak zapłacisz i do tego masz zjebkę od pracodawcy. Właścicielce, żeby dogodzić to musisz za nią chodzić i lizać jej (usunięte przez administratora) oby jak najszybciej otworzyli gravitacje :D

Wiecie, czy Monika Gościniak Niku Bowling udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mohito Nowy wpis

Czy jest możliwość zarobienia więcej niż 20 zł netto na h na stanowsiku: kelner/barman/zmywak/obsługa bowlingu, jeśli chodzi o pracę w weekndy? ( rozumiem oczywiscie,że to zależy od umowy, doświadczenia itp)ale chciałam tylko zapytać czy taka stawka jest u Was możliwa:) Z góry dziękuję i pozdrawiam

Arek

Dobry pracodawca to opinia poparta przez wielu pracowników więc silenie się na negatywy i szukanie teorii spiskowej to przesada!

Michał Nowy wpis
@Arek

Popieram

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Monika Gościniak Niku Bowling? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
MJ

Praca super, atmosfera super, szefostwo jak i kierownicy bardzo pomocni! Po

MJ

Atmosfera pracy super, szefostwo jak i kierownicy bardzo pomocni. Polecam! Od podstaw można się nauczyć pracy na stanowisku barman/kelner. Co jest bardzo przydatne nawet w życiu codziennym Lubię atmosferę w Monika Gościniak Niku Bowling za: Atmosfera i możliwość zdobycie wiedzy

Marzena

Ostatnie opinie na forum są pozytywne, to dobrze, że jesteście zadowoleni z pracodawcy. Czy ktoś podzieli się informacją dotyczącą rodzaju umowy? Czy zatrudnione osoby otrzymują zniżki na usługi oferowane przez firmę? Może pracodawca organizuje wyjścia integracyjne?

@Marzena

Witam serdecznie, rodzaj umowy oczywiście zależy od stanowiska i tego czy dany pracownik pracuje w pełnym wymiarze godzin. Posiadamy pracowników na pełen etat oraz takich, którzy traktują tą pracę jako dorywczą przy studiach. W kwestii zniżek oczywiście posiadamy takowe.

Błażej

Praca wyróżniająca się niesamowitą atmosferą panujacą wśród pracowników która odzwierciedla wzorową pracę kierownictwa jej dbałość o detale i potrzeby pracowników

Artur

Praca w przyjaznej atmosferze, grafik dostosowany do potrzeb pracownika, wypłaty zawsze na czas. Polecam :)

Robson

Praca w super atmosferze i z świetnymi ludźmi, grafik, który można dopasować do potrzeb oraz wypłaty zawsze na czas, sprawiają, że śmiało mogę polecić to miejsce. :)

Marzena

Jak kształtuje się poziom wynagrodzeń w firmie? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Możliwa jest praca zmianowa i dopasowanie grafiku do dostępności pracownika? Czy Niku Bowling zapewnia szkolenia przygotowujące do pracy i podnoszące kwalifikacje? Zależy nam na rzetelnych opiniach byłych i obecnych pracowników.

Martynka

Praca w super zespole od którego można się bardzo dużo nauczyć. Z chęcią i z uśmiechem idę do pracy. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Elastyczny grafik, który można dostosować nawet podczas studiowania dziennie.

Kacha

Praca w przyjemnej atmosferze , przemili ludzie w całej firmie ! Polecam :)

Ada

Świetne połączenie miejsca rozrywki, relaksu, baru oraz restauracji. Idealne miejsce na par, rodzin na spędzenie zarówno piątkowego wieczoru jak i leniwej niedzieli.

Sd

Polecam Mila atmosfera, sympatyczny personel, dużo przestrzeni dla klientów zarówno rozrywkowej jak i dla relaksu

AK

Polecam Pracodawcę! Sympatyczni ludzie, zarówno bowling jak i restauracja :) praca jak najbardziej do pogodzenia ze studiami i wypłata oczywiście zawsze na czas

Gastro szejk

Bardzo polecam tego pracodawcę. Praca jak praca w gastro. Pracowałem dwa lata i ze smutkiem odchodziłem ze smutkiem tylko dlatego ze musiałem się przeprowadzić. Wspominam miło. Polecam prace.

tw.95

Praca jak najbardziej na plus fajne przygotowanie do pracy zarówno jako barman i kelner.

Marcel

Praca w fajnej atmosferze, wypłaty zawsze w terminie super praca do pogodzenia ze studiami. Polecam

Roma

Bardzo polecam tego pracodawcę. Super atmosfera. Do pracy przychodzi się z ogromną przyjemnością :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Gościniak Niku Bowling - Poznań

• Jak się pracuje w Monika Gościniak Niku Bowling?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Gościniak Niku Bowling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Monika Gościniak Niku Bowling
2.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Piątkowska 200
    61-693 Poznań