Technical Engineering Group

An Muileann gCearr

Opinie o Technical Engineering Group

Anonim 2011-07-07 12:36:54
Witam, Mam ogromną prośbę na temat firmy Technical Engineering Group z Mullingar w Irlandii. Bardzo dużo ogłoszeń można spotkać odnośnie tej firmy, czy ktoś w niej pracował? Po ogłoszeniach widać, że jest dość duża rotacja pracowników - proszę o jakieś informacje, gdyż dostałem ofertę pracy, ale się obawiam... Pozdrawiam
Adam 2011-07-24 21:51:22
Ja miałem okazję pracować w tej firmie. Jakie jest moje odniesienie co do panującej atmosfery, no cóż... Polski majster na wieczornej zmianie, traktuje ludzi jak debili, którzy są od niego gorsi, głupsi i co tylko. Jest tam również jego bardzo dobry kolega, co prawda nie w temacie, ale trzeba uważać na niego, fałszywy... Natomiast w Kwietniu tego roku, dołączył do tej wspaniałej ekipy, koleś - z tych łysych, co zaczepki szukają po kilku piwach. Ja go nazwałem Limitowana Wersja, bo w jego opowiadaniach, wszystko miał oraz ma z najwyższej półki. Ogólnie praca w tej firmie jest żenująca, brakuje narzędzi, odwracasz się i nie masz oprawki, nikt się nie zastanawia, czy jest narzędzie Tobie potrzebne. Pod Twoją nieobecność, wyciągnie z maszyny, nie zastanawiając się nad tym, że Ty będziesz tego używał. Ogólnie brud, smród i ubóstwo. Zainteresowanym prześlę na email sh4do (at) o2.pl szczegóły dotyczące pracy.

Pozdrowionka
salix 2016-04-26 22:10:18
samin, dlaczego ma być niepowiązane ? Standardowo tam gdzie ludzie potrafią się dogadać tworzy się więź i chęć stworzenia czegoś wspólnie. O ile tylko szefostwo tego nie chce wykorzystać w zły sposób to projekt jest ciekawy. Proszę tylko o podpowiedź ile na stard standardowo dają.
Zostaw swoją opinię o Technical Engineering Group - An Muileann gCearr
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technical Engineering Group