PALEY & PARTNER Sp. z o.o.

Opinie o PALEY & PARTNER Sp. z o.o.

Jak często poszukują referentów z językiem niemieckim? mam przed sobą zeszłoroczną ofertę w której było napisane, że oferowane jest zakwaterowanie. Zastanawia mnie jego bieżący standard. Dodatkowo prawo jazdy zostało uznane za mile widziane. czy na stałe dadzą auto do użytkowania?

Jak wygląda sytuacja monterów po roku? ktoś pisał ze 10 euro wychodziło, bez szans na podwyżkę. Czy do teraz taki problem występuje? I czy z ta godzinna przerwa dalej tak jest, że musisz ją odpracować? Czy cos jeszcze doszło do tych pobocznych warunków?

na jakie stawki można liczyć na start w Paley & Partner gdy posiada się 2 lata doświadczenia na fasadach w niemczech?

Czy w PALEY & PARTNER Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PALEY & PARTNER Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Niunio83

Jaka jest początkowa stawka za godzinę??

Zibi

Ciekawe który statysta podwyżki nie dostał że tak nie poleca. Ja zaczynałem rok temu bez doświadczenia na początek 10 euro na rękę teraz mam 11,50 euro koledzy dużo więcej bo dłużej pracują. Jak chorowałem dostałem wysokie chorobowe, czyli zus płacą uczciwie. Podwyżek nie dostają ci którzy umieją liczyć a nie pracować sorry - sam pobyt za granicą nie oznacza że wszystkim chce się pracować.

@Zibi

To po co mieliby jechać jakby nie byli nastawieni na pracę? Tak z ciekawości to firma jakkolwiek na tym traci odnośnie tego czy ktoś faktycznie pojedzie i będzie pracował czy też nie czy ich to w zasadzie nie interesuje?

Zibi
@Alicja

Pytanie tendencyjne ale jak zostałem wywołany do tablicy to chętnie odpowiem: przyjeżdżają po kasę, czy się stoi czy się leży… za każdą godzinę im płacą. Denerwują się ludzie, którzy pracują – ci na szczęście są doceniani podwyżkami, a z lawirantami firma nie przedłuża umowy. Z tego co wiem to firmie nie płacą na godziny, a za wykonany projekt, więc nie opłaca im się zatrudniać tych, którym nie chce się pracować.

Alicja

Ktoś kiedyś tutaj pisał że praca odbywa się bez diet i że podobno trzeba odpracowywać przerwę, faktycznie tak było? a można prosić o odniesienie się do bieżących warunków? był ktoś teraz niedawno i ma inne doświadczenia żeby napisać co i jak? ludzie pisali że po 3 lata robili czyli warunki były chyba ok? a teraz?

Misio
@Alicja

Diet niema trzeba się samemu utrzymać jest możliwość zaliczki tygodniowej ale tyllk dla nowych pracowników warunki mieszkaniowe ok stawka 10 euro totalnie poniżającą noi trzeba odpracować godz przerwę co jest chore wyjazd na budowę 5.50 powrót 18.20 można na morde upaść nawet człowiek niema czasu odpocząć...jak praca nie wykonczy to godziny wykończą..a co niektórzy ludzie tam pracujący to na głowy poupadali niestety

Zbyszek
@Alicja

Jeśli chodzi o pracę w Niemczech to odbywa się ona w oddelegowaniu, co oznacza, że pracodawca rozlicza się z pracownikiem całkowicie w walucie Euro. W Niemczech również jest odprowadzany podatek od pełnej pensji, co oznacza, że pracownicy mogą ubiegać się o zwrot podatku, który niejednokrotnie przekracza równowartość miesięcznej pensji. Przerwy w pracy nie należy odpracowywać, ponieważ zgodnie z przepisami niemieckimi przerwa nie jest wliczana do czasu pracy. Warunki mieszkaniowe rewelacyjne – mieszkanie w całości opłacone przez firmę, podobnie jak dojazdy do pracy.

@Zbyszek

Dziękuję. Skoro te warunki mieszkaniowe takie rewelacyjne to czy można je szerzej przybliżyć? Jeśli o ten cały dojazd chodzi, to ile miejsce pracy jest średnio oddalone od kwatery? Wszystkie informacje mam podane przed wyjazdem?

Kolega Misio
@Misio

Diety Misio nie są ani oskładkowane ani opodatkowane więc jak dorośniesz to zrozumiesz że firma rozlicza się uczciwie. A jeśli nadal masz stawkę 10 euro to poniżający jest twój poziom pracy! Wszyscy, którzy pracowali uczciwie w lutym dostali podwyżkę. Jak ci nie pasuje to znajdź lepszą pracę, bez składek i podatków z urlopami bezpłatnymi - ja to już przerabiałem i chętnie zostanę w tej firmie!

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie PALEY & PARTNER Sp. z o.o.? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Monter Konstrukcji Stalowych

Misio

Ogólnie stawka 10 euro raczej niema szans na podwyżkę warunki mieszkaniowe ok noi niestety trzeba odpracować godzinna przerwę co dla mnie jest chore

Małgorzata

Czy na rekrutacji na stanowisko Specjalista/ka ds. kadr i płac jest jakiś test ze znajomości programu Płatnik? Bo w ogłoszeniu w sieci w wymaganiach jest o tym napisane?

Wydymany

jest wręcz cudownie, jak przyjdziesz to zobaczysz Sam

@Wydymany

Ja tam pracuje trzy lata i jestem zadowolony to co było uzgodnione dostałem. A ostatnio nawet więcej. Są uzgodnione zjazdy a jak potrzebuje jechać do domu w innym terminie też zawsze da się dogadać z kierownikiem.

Byly

Kierownikiem jest chyba pewien Rafał bo z tego co pamiętam to on jedyny ogarniał wszystko najlepiej

Iwona
@Byly

A w firmie jest tylko jeden kierownik? Wiesz może czy nadal tam pracuje? :) Mąż szuka pracy i nie ukrywam że zwolnił się własnie przez przełożonych... czasem praca z ludzmi jest ciezka ;p

Timon
@Wydymany

Ta bez diet i trzeba odpracować dziennie przerwę która się należy w czasie pracy czyli praca po 11 a wpisane (10)

Czy pracownicy PALEY & PARTNER Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Leon

Tak, mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji, najczęstszą taką formą jest mieszkanie w mieszkaniu 2-3 osobowym w dziesięciu ????

Krzysiek
@Leon

Niechętnie wypowiadam się na takich forach, bo zwykle zamieszczane są tam negatywne opinie osób, które już nie pracują. Tym razem jednak muszę zrobić wyjątek, bo co jak co ale mieszkania mają naprawdę w porządku. Pracuję od lat zagranicą i wiem jakie firmy wynajmują mieszkania. W tej firmie nigdy nie mieszkałem z 10 , 8 , czy 7 osobami. Teraz mieszkam z 3 innymi kolegami w mieszkaniu 5-osobowym więc warunki mamy naprawdę fajne. Zgłaszane usterki są na bieżąco usuwane więc nie rozumiem dlaczego i po co ktoś pisze opinie akurat na temat mieszkań, które są ok.

Jak długo trwa proces awansu w PALEY & PARTNER Sp. z o.o.?

New

Jeżeli będziesz wspaniały to około 2 tygodni

Danuta

Potrzebuję informacji na temat systemu pracy w firmie Paley. Liczę, że jakaś osoba zatrudniona w firmie będzie w stanie mi udzielić odpowiedzi. Czy w firmie pracujecie wyłącznie od poniedziałku do piątku? Jeżeli praca zdarza się także w soboty i niedziele, to dajcie proszę znać w komentarzu.

Czy mają tam elastyczny grafik?

ppp
@Paweł

Tak jest elastyczny grafik.Pracujesz od poniedziałku do piątku po 10 godz,a w soboty 5 godz.

Ej!

Pinokio nos ci rośnie. Od kiedy to za karetkę się płaci? Chyba że to taxi było jak wracałeś z disco, wcześniej walnąłeś się w łeb i wydawało ci się że do szpitala jedziesz? O ile dobrze pamiętam to sam się zwolniłeś. Ciekawe czemu nigdzie dłużej miejsca nie zagrzałeś? Skoro niewolnictwem nazywasz uczciwe wywiązywanie się z obowiązków, mam nadzieję że masz teraz lepszego Pana

@Ej!

Rób laske dalej. A co do mojej współpracy z aktualnym ,, panem" to nic ci do tego to jest moje życie moja sprawa. Wyraziłem tylko moją opinię o firmie i nie mam zamiaru kłócić się z jakimś piskiem na posylki.

@Ej!

A od kiedy się nie płaci jesli sie wali w ciula na projektach? Ty w ogóle wiesz co Ty pisesz? Jezdze glownie po projektach rządowych z grubymi papierami i jak nie raz czytam i patrze jak biura walą w ciula z naszymi rodakami to bym Was wszystkic zamknął w najgorszych mozliwych warunkach ! Polowa ludzi jak nie wiecej nie są tego świadomi ile biura zarabiaja na nich a ile oni by mogli zarabiać !!!

Iza

Czy oprócz szkolenia bhp można liczyć na jakieś inne ,które podnoszą kompetencje ?

Staszek

Żeby dobrze zarabiać trzeba czasem popracować dłużej bo za leżenie w domu nikt nie płaci!! Firma w sumie spoko więc nie narzekajcie.

Ktoś z Was obecnie pracuje w Paley & Partner Sp. z o.o. - Poraj? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Pracuję od niedawna, lecz nie mogę powiedzieć złego słowa, zarobki całkiem niezłe. Nie ma problemu ze zjazdami do domu, wypłaty na czas. Wszystkie sprawy załatwia firma, po mojej stronie tylko wyżywienie.

Antoni

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Paley & Partner. Czy pracodawca obejmuje pracownika systemem premiowym lub pakietem socjalnym? Jak długie są kontrakty i co jaki czas możesz mieć wolne i wrócić do domu? Napisz kilka słów o warunkach zakwaterowania. Nie znalazłem żadnych ofert pracy. Jeśli masz jakieś informacje na temat obecnych rekrutacji, podziel się tym z osobami odwiedzającymi forum.

Stefan

Czy firma rekrutuje może aktualnie ? Jak atmosfera w pracy? Można śmiało próbować dostać się do firmy.

@Stefan

Nie wiem czy rekrutują ale zawsze można zadzwonić i się dopytać, atmosfera jest ok, jeżeli masz doświadczenie to na pewno coś z tego będzie.

Czy firma normalnie działa?

Były robol

ROBISZ PO 12godz. lub 14godz.bo musisz,mówią ze to jest normalne,nie dbają o pracownikow,czekasz na kase oraz praktycznie nie ma narzędzi do roboty itd.....

Zostaw merytoryczną opinię o PALEY & PARTNER Sp. z o.o. - Poraj

• Jak się pracuje w PALEY & PARTNER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PALEY & PARTNER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PALEY & PARTNER Sp. z o.o.