Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

Buhahahahahhah

Hehehe Langer w Życiu Bytomskim opisany że robią remont elewacji od 10 miesięcy buhahahahahah...Ludzie sie skarżą na ul Nowakowskiego co za partacze i co za firma. (usunięte przez administratora)

masakra

konkuręcja jusz pżestała istnieć ale my nie zapomnimy o was:)

Ogłoszenie fleji na stronie olx

"Witam serdecznie poszukuje odbiorców na terenie całego kraju bądż też za granicą. Wykonuję Renowację Starych Zabytków i Architektury jak i zarówno figurki z gipsu,żywicy na zamówienie.Płaskorzeżby ścienne ręcznie tworzonych kompozycji rzeżbiarskich z gipsu.wykonywane płaskorzeżby ścienne są wspaniałym elementem dekoracyjnym .Konkuręcyjne ceny,możliwość wystawienia faktury.Produkujemy figurki na na masową skalę,kreatywne pomysły ,profesjonalne wykonanie,wzory i pomysły mogą państwo przesyłać na maila [usunięte przez administratora] Sprawdz i przekonaj się zapraszam do współpracy" Ręce opadają jak się czyta tę idiotkę, -nawet ogłoszenia nie potrafi napisać . Jak chcecie zobaczyć to w gogle wpisać w/w nr telefonu, a zobaczycie wpis fenomenki.

osram

polbud zamiast tyle szczekac przejdz sie na jakas rozprawe. ostatnio (kilka dni temu) zasadzono odszkodowanie w kwocie (...) tysiecy dla jednego z pracownikow. a twoj byly wspolnik jest w kraju, rano tankował na statoilu

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gruby Benek

i jak tam ludzie aga i sztefcio dalej na wolnosci a wy bez kasy ??? co z tym sadem chetnie przyjade popatrzec i posluchac co macie do powiedzenia i zobaczyc te WASZE twarde dowody :D

Zycie Bytomskie

Nasz duet nawet do gazet dzis trafil. Ludzie z Nowkakowskiego 1-11 maja dosc partaczy:)

Ruchliwy

Za dwa dni walę tynki. ciekawe aga czy przyjedzie twoja miłość czy sama bedziesz siedziec? bo czekaja na niego dalej wierzyciele.

Najgrubszy Cwaniak Wozi Matke z Tyłu

Dzis w sadzie jakies wyniki?:

nieudacznicy

Stefcio ty sie tak nie boisz wozic po tym bytomiu :)tu nie lubia [usunięte przez administratora]!!! a ta Agnieszka sie w koncu umyla bo ostatnio ja widzialem to balem sie ze cos mi przeskoczy z tych wlosow

buahahah

koleś ciebie czuć z daleka - to ten lysawy opalony chamuś z pietra wyzej:) trzymaj się mebli:)

Koniu

Powiedzcie mi jakie są ulice na szombierkach a ja wam powiem na jakiej krawczyk mieszka i jaki ma numer

Gruby benek

Polać Mu DO RUBEGO Najgrubszy Cwaniak Wozi Matke z Tyłu czytac mnie debile nie stefek tylko ktos inny ale niebawem cos zrobie lepszego niz wy to sie wam pochwale a nie tylko sie tu zalic jak to was niewyruchal Duecik langerowski DO RUBEGO i nie bzdury idiotko :) bo mnie niewykrecili cieciu jak ciebie i odbijalem se to czego mi niewyplacili :) bede tu wchodzil i bede czytal co piszecie balwany :)

rekultywator

Obecnie siedzi w rzeszowie na millenium hall.

;}

Od nich wszyscy to sa bliscy znajomi...Jednak po rozeznaniu sprawy to tylko ich opinia. Wiec co do tego byłbym dosc sceptyczny. Mam jednak nadzieje, ze nie mogą sie juz firmowac jako generalny wykonawca dryvit, bo nawet Izolbet by nie chcial takiego lidera.

Misiek

sto dwiesta ludzi . a co beda miol!! pokazemy im tu jak sie robi!! roboty na sto lot!!!

siara

jedziemy do niemiec powiemy jego kobiecie wszystko jest podobno rosjankom

k.r

Piszcie co chcecie Pan Langer i Szefowa Agnieszka są bezkonflikotowi i tylko ludzie do nich tak podchodzą co nie znają ich.....Firma langer jest dobrą Firmą. A jeżeli macie ludzie problem i nie macie się na kim wyżyc to już wasz problem....

anoni mmm

pracuje tam od niedawna i powiem tyle ze pani agnieszka i pan stefan to wspaniali szefowie

wiarygodna LADY

Przecież tam jest wszystko na raty włącznie z Nią heheheheheh...ale podobno ta czarująca pareczka zamierza uciec z polski takie słuchy dochodzą:) a wogóle widujecie ich heheheheheh.....

siara

stefan tak sie napinales a mercedesa masz na raty ty postaku

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia