Opinie o LANGER rusztowania i docieplenia w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LANGER rusztowania i docieplenia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LANGER rusztowania i docieplenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LANGER rusztowania i docieplenia w

witam wszystkich mam pytanko kto mi poda nowy adres Firmy (usunięte przez administratora) Dzieki

chetny

ja jestem chetny tyle ze z taka ekipą jak (usunięte przez administratora) fachofcy to ciezko zarobic:)

ojj widze , że nie ma chętnych do pracy ;(

oszukany

Na dzien dzisiejszy ten uczciwy (usunięte przez administratora) LANGER inaczej zwany gebels , berlinka itp. ma straszne dlugi i zajecia komornicze. W niedlugim czasie zajmie sie jego zadluzeniem odpowiedni organ sciagania naleznosci w Niemczech poniewaz nasze wyroki juz sie uprawnomocnily i Pan (usunięte przez administratora) musi je uregulowac z super odsetkami a od tego nie ma ucieczki ,tak wiec nie biedzie miec ani pół ojro :-) zeby placic za prawnikow.A zawieszenie dzialalnosci niestety nic nie daje sobie fizycznej...

Firma LANGER rusztowania i docieplenia poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Sprawiedliwosc

Ktos dla tych pajacy jeszcze robi? Przecież cały seozn jest tera(usunięte przez administratora) oprawek po tych imbecylach co u nich "pracowali"

hehehehehehe

Auto Firmowe Ford Dostawczy stoi na parkingu Policyjnym heheheh czyzby ktoś coś nawywijał :)::):):)

TCHÓRZ

Langer zawiesił działalność. Szkoda, że dopiero teraz a nie 2 lata wstecz.

Ciekawski

Ludzie gdzie sie podziały Berlinki? Nie widac nie slychac. Krateczki??

berlinki Duo

No tak sie zanosiło. Cos wiecej mozesz dorzucic?

łysy

ale mu zazdrościcie postawił się na nogi bo podpisał umowe jako podwykonawca z Budosprzętem

martini

no patrzcie a teraz obstawia takie wielkie budynki i jakos mu idzie. jednak zmiana firmy duzo mu dała, zaczał nawet sie przykladac;)

znajomy Jacka B

(usunięte przez administratora) ludzie za niego stawiali rusztowania a on kase zgarnial a drugi z kartką za nim chodził i liczył bo on to nawet podstawówki nie skonczył

Mazurska 35/1

Pod tym adresem świetnie płacą:) umowa na czas, pełne świadczenia. a co najwazniejsze szacunek dla pracownika:)(usunięte przez administratora)zanim cos napiszesz sprawdz pisownie, bo czuć cie na kilometr nawet w necie

Fakt TV

No to fajnie, urząd będzie obwieszony przez najblizszy rok. no chyba, że Pan naczelnik dostanie teczkę z faktami, tak jak otrzymuje każdy zarządca i handlowcy:)

.lo

No i na takeij postawie jak twoja te (usunięte przez administratora) żerują. kupa drobnych niewyplacalnosci rzedu 500-2000 zł, np. kosztorysant ktoremu wisza 1000 zł i nieodbierają , albo [usunięte przez moderatora] go jak dzownił się upomnieć o swoje pieniądze. Najlepsze jest to, że sami dzwonią o każdej porze z dziwnymi pretensjami czemu się nieodbiera telefonu. Pozatym dobry psychiatra by się przydał, bo stracili dawno kontakt z rzeczywistością.

Dariusz Krzemiński

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy, rok temu, to co piszecie to wszystko prawda. Ostatniej wypłaty nie mam do dziś, ale dam właścicielowi drugie tyle aby więcej go nie spotkać. [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam wszystkich (usunięte przez administratora)

poker face

O nich juz slychac w Katowicach i nawet Czeladzi jak się rozmawia z brańzowcami. Kazdy handlowiec temat zna lub jest obeznany ze z nimi - NIE PRACUJEMY. teraz moze gdzies mydla komus oczy, ale za ta biała beemka po synalku dotrzemy wszedzie, gdzie oni sie kreca.

Equador

Procesy windykacyjne ruszyły:) ostatnio doszły słuchy, że firmy zawijają swoje kontenery bo berlinki za nie nie płacą. na matejki ktoś im dzis ubrał znów rusztowanie:)

ABC biznesu

Co najlepsze bez żadnych papierów i odpowiedzialności karnej/prawnej. Na zapytanie o to KIM ona jest w sytuacji sądowej dla firmy, odpowiedziała,że "dziewczyną szefa". No i poszła wont ze sali jak sędzia to usłyszał:)

pRZECIWNYU

Firma dOBRA I SPRAWDZONA ALE LUDZIE ZLI CO W NIEJ PRACOWALI, LUDZIE BEZ DOSWIADCZEN I [usunięte przez moderatora] WYKONCZYLY TA FIRME...........[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o LANGER rusztowania i docieplenia

LANGER rusztowania i docieplenia