Opinie o Market Serwis w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Market Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Market Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Serwis w Gliwice

Marta Jarocin

złożyłam dziś pozew, opłaty żadnej nie było, że względu ze wiszą mi 411zł. Ciekawe jak długo będziemy czekać na rozwiązanie sprawy...

Proszę mi powiedzieć, jeśli będę sama składać w swoim mieście pozew w związku z niewypłaconymi wypłatami, to jakie dokumenty powinnam mieć? Czy takie sprawy należą do spraw wygranych z reguły i czy moje wynagrodzenie wtedy wpłynie na konto? Pozdrawiam

Też stałam na promocjach w Selgrosie i za pierwszy weekend dostałam kase od razu tak niby na zachęte.Umowę dostałam oczywiście.A kasy nie ma nadal i też jestem za tym żeby pozwać tych złodziei do sądu żerują na biednych ludziech burżuje jedne!!!

Iga Warszawa

Pracowałam u nich na promocji Mattela 3 weekendy . Za jeden spoko dostalam szybko pieniądze, za 2 i3 mialam czekac do 30 stycznia, nie interesowalam sie tym tylko czekalam. teraz patrze ze firma praktycznie nie istnieje. a nawet nie ma kontaktu do tych oszustow. chetnie też się dołoże do grupowego pozwu zabiskrzek@gmail.com < prosze też dziewczyny które pracowały na promocji mattela żeby do mnie napisaly meila. może razem coś zdziałamy>

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Market Serwis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
ewa

a czy ktos podpisywal umowe z panem [usunięte przez moderatora] mądro we wrocławiu??

ewa

gdyby sprawa miala isc do sadu, rowniez sie przylaczam do grona poszkodowanych ( zenatkaa5@wp.pl)

ann

chcialabym zapytac czy ma ktos kontakt do market serwis gliwice (ul zwyciestwa) ne wyplacili mi kasy a wszystkie kontakty jakie mialam i znalazlam sa polikwidowane nawet meile...

ona_lodz

a jesli chodzi o ta jakże cudną firme to wchodza tu w gre również inne miasta np łódź...pracowałam dla nich w grudniu i oczywiscie pieniedzy nie orzymałam...czy ktos juz podjał jakies konkretne działania w ich strone?

Beata

[usunięte przez moderatora] musiala podpisywac te umowy, bo szanowny [usunięte przez moderatora] kazal, a koordynatorzy i panie z biura tez kasy nie dostali... tak dla Waszej wiadomosci ;)

Beata

a po co Wam ci koordynatorzy? przeciez oni Wam kasy nie zwroca... i mysle ze to jest malo ciekawy temat do uwagi czy interwencji nikt tego nie kupi ;)

riczi

moja koordynator też była Pani (usunięte przez administratora)i ślad po niej zaginął :P

Narinka

a jak sie nazywa twoj koordynator?

Narinka

Pracowałam na promo Dla MS w Realu w Grudniu zna ktoś może lub współpracował z (usunięte przez administratora) jest to koordynatorka okregu bodajże śląskiego podaje nr jeśli komuś uda się skontaktować prosze o kontakt mail ze mną 69(usunięte przez administratora)672 moj mail nk(usunięte przez administratora).com bede probowała sie jej dobrać do (usunięte przez administratora) i wyciagne nawet spod ziemii nie z takimi cwaniakami miałam do czynienia zbieram dowody bo umowy mi nie odesłała podpisanej . W Realu mam znajomych wiec oni poswiadcza ze pracowałam mam maile od niej smsy wizytowke ogloszenie wszytskie prezentacje materiały wiszą mi ok 500zł . Najlepszym wyjsciem bedzie to jesli ktos napisze o tym incydencie do Uwagi albo interwencji .Za duzo osób cierpi !! Jeśli ktoś brał udział w promo prowadzonych przez ta firme i ta pania prosze o kontakt mail. Razem damy rade ! mam jeszcze jakis nr stacjonarny inny niz ten podawany na stronie ...

Narinka

pracowałam w Realu w Częstochowie (usunięte przez administratora) na promocji zabawek i kobieta ma wyłaczony telefon od koncowki grudnia nie wiem co mam zrobic na innym forum widze ze firma juz nie funkcjonuje :/ poprostu fenomenatlnie oto moj mail (usunięte przez administratora) jeśli macie jakieś pytania lub wiecie więcej. pozdrawiam N.

wściekła!!!

Ciekawa jestem co ty byś zrobiła gdybyś poświęcał swój wolny czas ( choć jest go za dużo) i ciężko i uczciwie pracowała by dorobić do marnej wypłaty i przez pół roku nie dostała ani grosza ,nie jestem pewna czy też tej propagandy byś nie siała!!!Wszystko ma swoje granice a siłą tych pieniędzy nie odzyskam bo tak się składa ,że zachorowałam i pieniądze mi są potrzebne na leki,które wcale nie są tanie !!!Jak ktoś jest zdrowy to ma inną motywacje i wiele może a ktoś kto jest chory możesz mi wierzyć albo nie ,niema tyle sił by dzień w dzień dzwonić i słyszeć to samo "jutro pieniądze będą na koncie" a pieniędzy jak nie było tak niema więc nie wypowiadaj się na jakiś temat o którym nie masz pojęcia!Pozdrawiam

kika

wściekła,ty się nie wściekaj,tylko znajdź na stronie amkontakt.pl adres @ albo nr telefonu i skontaktuj się z biurem,a nie siejesz tu propagandę.

wściekła!!!

Wszystko doszło ,mam tylko numer do koordynatora ,który nie potrafi mi wyjaśnić dlaczego od 2 miesięcy nie dostałam wypłaty.Brak słów!!!!

Monis

Witam.Mnie tez przewalili i jak cos to jestem z wami;/,jak mozna tak żerować na ludziach masakra!!!!

Wściekła! uspokój się i zadzwoń do (usunięte przez administratora)bo może umowa nie doszła albo z kartami był problem,a nie nic nie sprawdzisz a panikujesz.Miłego.

To jedno wielkie oszustwo.Potrafią nawet wmówić ze sie nie pracowało.Już nie mówiac o wyegzekwowaniu wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Serwis - Gliwice

Market Serwis