Agencja Reklamowa S4

Kraków

Opinie o Agencja Reklamowa S4

DawnoTemu 2015-01-11 17:57:47
Pracowałem. Fajna agencja, ale szef/właściciel M.P. oderwany od rzeczywistości i realiów człowiek.
tomasz 2015-05-13 00:29:00
Agencją zarządzają niekompetentni ludzie bez wyobraźni i szacunku do swoich pracowników. Obecnie sytuacja wygląda tak, że z braku peniędzy na wypłaty część pracowników zostało zwolnionych, cześć zwolniła się sama i właściwie każdy, kto będzie miał okazję na pewno to zrobi. Do tej pory nie zostały uregulowane jeszcze pensje za luty. Nowi pracownicy są nadal rekrutowani, ale współczuje każdemy kto trafi do tego miesca.
Doświadczony przez życie 2016-10-14 21:52:42
Jeżeli chcesz pracować w agencji z prawdziwego zdarzenia to......omijaj S4 szerokim łukiem.
W Lidlu i Biedronce lepiej być kasjerem, bo przynajmniej będą Ci płacić na czas.
W Krakowie jest dużo ciekawszych i lepszych agencji do których możesz skierować swoje "kroki": Hand Made, Eskadra, Heads Advertising, Opcom.
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa S4 - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa S4