Opinie o Hotel Mistral Sport w Gniewino

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Mistral Sport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Mistral Sport o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mistral Sport w Gniewino

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy Hotel Mistral Sport ma ściśle ustalone godziny pracy?

ania 22

Ludzie!przecież to miejsce powinni zamknąć!kuchnia truje ludzi!podziwiam ludzi korzystających ze spa przezież woda u nich w jacuzzi to siedlisko bakteri ,niecka bsenowa powinna być czyszczona raz w roku a oni to zrobili po 4 latach.gratuluję wszystkim korzystającym odwagi!,jsiłownia sprzątana raz w tygodniu żal a podłogi w szatniach to skupisko grzybów .zresztą pokoje już są w podobnym stanie wystarczy tylko wejsc i na dzien dobry plamy na dywanach . za duże aspiracje !

Gość Nowy wpis
@ania 22

2 dni temu wróciłam z tego hotelu i w większość negatywnych opinii się nie potwierdza. Są niedociągnięcia oczywiście i na cztery gwiazdki hotel nie zasługuję ale w porównaniu do innych hoteli naprawdę nie jest źle a jestem osobą wymagającą. W pomieszczeniach SPA jest czysto i pachnąco. Obsługa hotelu jest miła i bardzo zaangażowana. Oczywiście, że wiele rzeczy można poprawić ale nie piszcie, że wszystko jest złe.

Mikołaj Nowy wpis
@Gość

Fajnie ze chwalisz i ci się podobało. W końcu cztery gwiazdki do czegoś zobowiązują. A jeśli chodzi o ceny? Wysokie czy raczej na przeciętną kieszeń? Jak oceniasz?

Gość Nowy wpis
@Mikołaj

3 doby dla dwóch osób to koszt 1200 zł

Na jakie benefity można liczyć w Hotel Mistral Sport?

Zośka

Żadne.

Iza
@Zośka

Totalnie żadne? Nawet prywatnej opieki medycznej nie ma?

Papuś

Jak pracuje się w hotelu? Jak kierownictwo? Czy obecnie szukają pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Mistral Sport odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zenek

Niestety nie wiele można powiedzieć dobrego o tym hotelu.Kiepski,bardzo kiepski serwis , SPA brudne obsługa nie interesuje sie co się w ogóle na nim dzieje siedzi za biurkiem i czeka na klienta .Siłownia zniszczona dotyczy to wszystkich urządzeń (bez użytecznych bo nie sprawnych) ,które również nie są kontrolowane ani przez pracowników ani przez konserwatora , ani przez managera .A hotel ponoć sportowy !!!Czy nie jest im wstyd przyjmować tam drużyny sportowe ? Na SPA brak wody w beczce o godz 14 w weekend , sauny nie włączone ,między dwoma jakuzzi zapchana kratka odpływowa ,woda stoi można się poślizgnąć i się uszkodzić ,Zawilgocone ściany w pęcherzach tynk plastruje ,woda w basenie zimna pomijając fakt ,że basen maleńki . Podłoga w zaciekach tylko przemywana wieczorami pewnie ,dawno nie widziała porządnego mycia,kratki wentylacyjne chyba nigdy nie były czyszczone od powstania hotelu tak brudne czarne z brudu i klejące . W wejściu do hotelu niczym nie zainteresowana recepcjonistka z nosem na kwintę.W restauracji stoliki nie zastawione ,Zastawia się je gdy klient siedzi już przy stoliku .Kuchnia już wile lat temu zeszła na psy i już nie zanosi się na to,że będzie lepiej .Zupę podaje się po pierwszym daniu ale nie to jest najgorsze bo pomylić każdy się może.Najgorsze jest to ,że zupa rybna zawiera szczątki ryby i nie smakuje za rybną ale co gorsza jest mrożona i nie świeża .Kilka lat temu hotel tak nakarmił dzieci ze szkoły gminnej ,ze wiele z nich z zatruciem trafiło do szpitala co opisywała telewizja i mimo to nic to hotelu nie nauczyło . Fatalne zarządzanie dzięki ,któremu hotel chyli się od lat ku upadkowi .No tak ale jeśli przekazuje się władanie takim obiektem pani (usunięte przez administratora),która nawet na przewodniczącą rady rodziców w szkole się nie nadaje to nic dziwnego.Szkoda bo hotel ma perspektywy .Wystarczyło by gdyby jego prezes przejechał się po świecie i zobaczył jak powinien wyglądać serwis hotelu czterogwiazdkowgo . No tak jaki Pan taki Kram w gminie nic nie funkcjonuje to czemu hotel ( własność gminy ) miał by oszałamiać . Zdaje się ,że przyjdzie mu podzielić losy hotelu w Nadolu ,który stał przed laty od lat opustoszały i zrujnowany . Jeśli chodzi o zatrudnienie to od lat nie ma tam stałej ekipy ,co znaczy ,ze ta sprawa daje do myślenia ,że pracownicy co rusz się zmieniają .Dobrzy nie są doceniani lub po prostu odchodzą .Tyle ile ten hotel miał managerów to nawet sułtanowie w haremach tyle kobiet nie mieli , co gorsza żaden z nich nie był dobrany pod względem władania takim obiektem , co też daje wiele do myślenia . Ale to są tylko moje opinie wynikające z wieloletnich obserwacji .A ten kto chciałby się tam zatrudnić czy przyjechać odpocząć sam musi zadać sobie pytanie czy warto . Mimo to podziwiam personel ,że w takich warunkach i tak w miarę sobie radzi i że chociaż mu na tym hotelu zależy , bo włodarzom jak widać nie bardzo.

Patka
@Zenek

Zgadzam się, pracowałam tam dosyć długo i niestety firma ta nie docenia swoich pracowników, dlatego jest taki przemiał co chwilę.

Wiki

Może ktoś podpowie czy hotel potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Jak się tu pracuje?

Patka
@Wiki

Niestety, nie pracuje się tam przyjemnie. Pracownicy nie są doceniani, a wnioski o podwyżkę są zbywane, mimo, ze hotel w czasie sezonu dostaje nie małe pieniądze. Atmosfera też nie najlepsza, każdy plotkuje o każdym. Nie polecam.

Radek

Hotel ma bardzo dobre opinie na różnych forach branżowych. Dobra praca będzie dla tych co chcą pracować.

Irena

@Wiki, znalazłam kilka aktualnych ofert pracy na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami. Czy możesz powiedzieć nam jakim stanowiskiem jesteś zainteresowana? A może już złożyłaś swoją aplikację? Jesteś przed swoją rozmową kwalifikacyjną? Jeśli tak, trzymamy za Ciebie kciuki. Nie zapomnij podzielić się z nami informacjami na temat procesu przebiegu rekrutacji w firmie.

Potafa@wp.pl

Hotel z daleka ładny ,pokoje brudne papierki za kanapa lizak obklejony ,nie przyjemny zapach ,bylismy w marcu wszystko bylo super ,a teraz nawet dziecko na rosol czekalo 30 minut ,sniadania mizerne brak wedlin wiejskich ,kelnerki chodza z telefonem Nie polecam

Zainteresowana

Czy coś się dzieje w firmie?

Mnich

Hotel Mistral Sport z tego co wiem poszukuje ludzi do pracy już na teraz, ogólnie warto się starać o nich.

krysza

Witam Spa w tym hotelu to jest jakas porazka bardzo maly basen wiec poplywac nie ma gdzie a od pewnego czasu woda w jakuzzi jest wrecz zimna ma okolo 33-35 stopni pan odpowiedzialny za to odpowiada ze wszystko jest ok opisana sytuacja trwa od okolo 4 miesiecy i za kazdym razem slyszymy ze ktos slyszy o tym pierwszy raz czy jest to kierownik recepcji podobno odpowiedzialny za spa czy ktos inny to sytuacja sie powtarza nikt nic nie wie a woda dalej zimna zdecydowanie odradzam przyjazd do hotelu Mistral w Gniewinie Pozdrawiam

ania 22

jedno słowo , które opisuje to miejsce to wyzysk!!!brak ludzi do pracy a Ci co zostali są wykorzystywani do granic możliwości .Brak jakiejkolwiek organizacji pracy , chaos totalny.zamiast zając się dbaniem o dobre imię hotelu zajmują się zmiana prezesów a hotel spada na psy! podziwiam osoby, które chodzą tam na spa!!syf, brud, poniszczone sprzęty.Dla mnie ten hotel to jakieś nieporozumienie!!a wszystko zasługa władz hotelu zaczynając od właściciela kończąc na dyrekcji!

@ania 22

jeżeli zmiana prezesa dotyczy konfidenta to takie rozwiązanie na pewno przyniesie korzyść a hotel zacznie funkcjonować.

ktosio

Mam pytanie. Czemu macie takie ceny za jedzenie??? Skoro wszystko grzejecie w mikrofali. I udajecie że zrobił ja kucharz. Skoro on jest tylko na tel. I na pewno do jednej osoby nie przyjedzie.

j-23

Prawda cała prawda i tylko prawda. Co tam robi konfident, kiedyś ich zatrudniali w szatniach w knajpach i w wc w hotelu żeby donosili a teraz zostają prezesami i też donoszą. Nie ma byłych konfidentów, kto się raz zeszmacił będzie kapował zawsze bez względu na system. Bardzo ciekawie to pokazuje film Czas Honoru, konfident jest zawsze konfidentem bez względu komu donosi, Polakom, Niemcom czy Sowietom on zawsze jest wyżymany taki jest los szmat.

@j-23

Mój komentarz odnosi się do wpisu Pana Samolewicza został usunięty,postanowiłem wpis Pana Samolewicza umieścić ponownie ciekawe komu się znudzi.Cytuję: "Zgadzam się z opinią p.Zyty, która pisze "...pracowała tam znajoma Pana Kochana ... zastąpił teraz nowy prezes Krefta(wojskowy z Wejherowa)od razu zapowiedział ze zleceniodawców pozwalnia... są po znajomościach i po rodzinie Pani Kwaśniewskiej z Urzędu, prawej ręki wójta... Więc o czym my tu mówimy....? Zgadzam się również z opinią p.Ktosi, która napisała " Jak na prezesa spółki można mianować trepa, który jest oderwany od rzeczywistości. To nie koszary Panie Wójcie. Życie w Gniewinie przypomina scenariusz do filmu "Ranczo". i zgadzam się również z opinią ktosio, który pisze " Pani ktosia. Widziała pani normalnego trepa? Bo ja nie. A jak wiadomo każdy trep ma zryty mózg". A teraz ja Bernard Samolewicz (bsamolewicz@wp.pl) zachęcam wszystkich zainteresowanych, aby weszli do internetu i zapoznali się z tzw. listą NOWAKA tj. wykaz „ 1706 osób wykonujących obecnie funkcje publiczne, które przyznały się do współpracy z SB”. Na liście tej pod nr 739 widnieje zapis :„KREFT, ROMAN, LEON, 1957, 54, MON, ŻOŁNIERZ ZAWODOWY” (nr na alfabetycznej liście Nowaka, nazwisko, imię, imię ojca, rok urodzenia, nr z ustawy, pełniona obecnie funkcja publiczna. Pytanie kierowane do p. Krefta dwukrotnie, czy to prawda nie odpowiedział. Zatem można twierdzić, że to współpracownik SB w PRL."

@j-23

czy to prawda że prezes konfident już nie pracuje w tym hotelu?

ktosio

Popek To nie znasz tego hotelu i ich szefostwa :-D. Oszczędności są wszędzie prócz szefostwa Nie wiem czy wiesz ale wójt zwolnił pare osób.i kupił lampki św za 30 tysięcy! Tak tysięcy! Połowa nie działała. Więc reklamacja Zbyniowi to nie pasowało bo lampki już mają świecić. To naprawiaja je robole z komumalki. A jak nie da się????? To po reklamacji i 30 tysiącach!!!! Na takie (usunięte przez administratora) jest kasa! A jak spadnie śnieg to nie ma kasy na odśnieżanie!

ktosio

Kociak napisz Jeszcze raz :-). Połowy nie można zrozumieć. Napisz bez nerwa, piwa itd. ;-)

kociak

Gmina chuczy pracownicy umowy smieciowe za 8 zl na godz wyrabiaja etaty ale co nie liczy sie do niczego jak sa goscie to najlepiej zamieszkac kolo hotelu aby miec blizko sobie pensyjke dac i ciepla posadke emerytowanego trepa dali co ma emeryturke z 5 tys niech da to pracownikow a sam siedzi na tyłku pod piecem

ktosio

Pani ktosia. Widziała pani normalnego trepa? Bo ja nie :-D. A jak wiadomo każdy trep ma zryty mózg. Pozdrawiam.

ktosia

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mistral Sport - Gniewino

Hotel Mistral Sport
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Sportowa 5
    84-250 Gniewino