INTER CARS S.A.

Opinie o INTER CARS S.A.

olek

Ja się wypowiem pracuje w Ic juz 8 lat zarobic mozna i to nawet dużo jeśli sie zlapie troche nadgodzin praca spoko.Napisze tak kto będzie chciał pracować to będzie pracował a co do kultury ludzi na magazynie pozostawia wiele do życzenia.

marek

witam chciałem sie dowiedzieć ile zarabia pracownik gospodarczy jnter karsie w czosnowie przy śmieciach.

Jaam

Witam. Poprawiło się coś w Komornikach? Z tego forum wiem mniej wiecej ile na magazynie pracownik zarabia a jak wyglądają wypłaty na sprzedaży ? Pozdrawiam

Pracownik.

Witam wszystkich. Na chwilę obecną jestem pracownikiem IC. A konkretnie to nie Ic tylko gościa który jest franszyzobiorca Ic. Tak naprawdę goście pracując w IC to tylko pare fili takich naprawdę jest i tam zarobki bardzo ok. Co do pracy na poszczególnych filiach to pracujesz normalnie u jakiegoś gościa a Ic to tylko wszystko markuje. Jedni(usunięte przez administratora) Inni chwalą. Ja pracuje juz ponad 4 lata i tez zaczynałem na magazynie , potem sprzedaż teraz przedstawiciel. I jedno wam powiem pomimo bardzo konkretnym wymaganiom oraz kontroli praktycznie nad wszystkm przez centrale idzie zarobić dobrą forsę. Bardzo dużo zależy od nas. Jeśli sie troche postarasz to naprawdę nie ma zle. Wiem ze bardzo dużo zależy od właścicieli poszczególnych oddziałów ale jest ok.

Magazynier

złożone cv rozmowa z kierownikiem czy naprawdę chce pracować

jaka jest moja chęć do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
keffa72

ja - 2012-12-16 03:44:06 omijajcie ta firme z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!Ja wspominam tę firmę b.miło . (usunięte przez administratora) ,osoby na stanowiskach jak to się mówi ale bardzo w porządku.Prezes bez zastrzezen !!!

Ty się KwK najpierw po polsku od podstaw naucz pisać a potem wypisuj posty na forum ;-)

haha

stare to ale ciągle smieszy. zapewne z wazeliną pobiegłes do odpowiedniej osoby chwaląc sie ze to ty to napisałes. warto było?

haha

praca jest taka ciekawa że firma ciągle szuka ludzi a jakoś znalesc nie może. co tydzień oferty-zatrudnimy.a tak ocieka (usunięte przez administratora) istościaą. kmiotem bez ambicji to trzeba być zeby taa zostac a nie szczycic sie iloscią zebranych pozycji jak ty. mój mies aportuje 4do 9 razy to lepiej od ciebie?

pracuś

(usunięte przez administratora) Mam pytanko.Czy w nowym magazynie ,,Inter Carsu\", obok ,,Żabki\" w Plewiskach potrzebują na wózek widłowy?

ic

Witam! widze ze niezle wam idzie rabanie (usunięte przez administratora) y..ale napewno (usunięte przez administratora) ci co przychodza i nawet nie potrafia obslugiwac skanera..a potem gadaja ze (usunięte przez administratora) robota itd..albo ze premie zabieraja..jak cos (usunięte przez administratora).. no faktycznie ale bez przesady..widze ze co drugi tu troche popracowal i niejeden (usunięte przez administratora) ze mu premie zabrali..naprawde musicie byc wybitnie zdolni..bo z tego co widze to nie jeden co przychodzi na szkolenie jest naprawde..ambitny ze na drugi dzien nie przychodzi juz do pracy a potem wystawia tu taka negatywna opinie..a on nawet czytac nie potrafi..zalosne..

NICK

pozdrawiam Cię Misza starym przysłowiem - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :-) Coś się mi wydaje , że w Twojej nowej pracy -jeśli ją masz nie jest tak różowo jak byś chciał - inaczej po co byś lookał na stare forum jak nie tylko po to aby znaleź kompanów do wspólnego narzekania

Misza

Hmmm Ja się tak zastanawiam kto ze starej Gwardii tam jeszcze został ? Wiem ze co chwila komuś udaje się urwać z tego chlewu :) ( nie licząc oczywiście osób które są zadowolone ze swojej pracy patrz przy (usunięte przez administratora) as Miki i zgredek Adam itp :) (usunięte przez administratora) Tak jak piszecie atmosfera za moich czasów to było jedyny czynnik który dawał jakaś energie do normalnej pracy bo reszta niestety była jedną wielką porażką . Ale chyba nie mam co narzekać bo teraz widzę ze jest dużo gorzej i nie widać poprawy . Pozdrawiam wytrwałych którzy nadal niestety muszą wstawać codziennie i chodzić do ukochanej pracy w Seb-Carze ;)

Pracująycy ale mający w .............

Witam. Pracuje juz tu pare lat i wiem o firmie wszystko;) Napisze krótko sami (usunięte przez administratora) , żenada już mi się tego nie chce słuchac , a dzial niezgodnosci spada na psy, chodze tam bo musze dopóki innej pracy nie znajdę. Pozdrawiam bez szacunku. Barnaba

Ta firma to (usunięte przez administratora) na maxa i kazy kapuje tam jest taki syf ze szok a placa w biedronce lepiej jednym slowem banda (usunięte przez administratora) na stanowiskach B/K ludzie nie polecam naprawde tej firmy szkoda czasu pozdro z Kń:)

nie ma to jak Rzeszów :D klimat, turystyczna atmosfera. I co najważniejsze miła praca przy muzyczce... nie zaznasz tego w IC w Mysłowicach, totalne przeciwieństwo :] pozdro dla murzynów :]

Ja92

W fili wodzislawiu slaskim tez tak jest obsada dobrana idealnie , jest spoko wstaje i ide do pracy z checia. Mila atmosfera i praca przy muzyczce. A co do wyplaty to zarabiam wiecej niz zaoferowano mi na rozmowie kwalifikacyjnej.

transportem zajmują się firmy zewnętrzne i nie związane z naszą filią,

m

a mozna coś więcej, zarobki czas pracy i takie tam najważniejsze rzeczy? Jak ktoś pracuje to niech napiszę bo sie zastanawiam nad wyslaniem cv

wygląda jak zawsze > zza przedniej szyby samochodu ;-)

marcin

a jak wygląda praca kierowcy?

........

Założenie związku zawodowego Osoby chcące założyć organizację związkową mają przed sobą dwie możliwe formy działania: mogą założyć całkowicie nową organizację związkową lub też stworzyć komisję związkową przy już istniejącym związku zawodowych (którego statut dopuszcza taką możliwość). Ze względów formalnych zdecydowanie łatwiej założyć jest strukturę związkową przy już istniejącym związku zawodowym. Najczęściej w takim wypadku cała praca ogranicza się do zorganizowania zebrania założycielskiego, przyjęcia uchwał o powołaniu związku zawodowego, wybraniu władz organizacji związkowej (zarządu i komisji rewizyjnej) oraz przesłanie kopii dokumentów do centrali związkowej, przy której chcemy założyć organizację związkową. Szczegółowe informacje w sprawie zakładania struktur związkowych można uzyskać bezpośrednio u przedstawicieli działających w Polsce związków zawodowych. Zdecydowanie bardziej skomplikowane jest założenie związku zawodowego nie przynależącego do już istniejącej centrali związkowej. Wynika to z tego powodu, że konieczna jest wówczas rejestracja sądowa takiego związku, a także sporządzenie własnego statutu. Zajmuje to dużo czasu, a w sytuacji nieprzychylności sądu także powoduje zagrożenie odmową rejestracji związku zawodowego, często z błahych powodów. Przy rejestracji związku zawodowego przy istniejącej już centrali związkowej nie ma za to konieczności rejestracji sądowej i cała procedura ogranicza się do zarejestrowania nowej struktury związkowej przez centralę związkową, co trwa najczęściej kilka dni. Aby powołać organizację związkową (samodzielną albo komisję związana już z istniejącym związkiem zawodowym) konieczna jest zgoda co najmniej 10 osób. Istnieje możliwość tworzenie komisji zakładowych związku zawodowego, komisji międzyzakładowych, a także komisji środowiskowych. Te dwie ostatnie możliwości dotyczą sytuacji, gdy związek grupuje pracowników różnych zakładów pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CARS S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w INTER CARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER CARS S.A.?

Kandydaci do pracy w INTER CARS S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER CARS S.A.