INTER CARS S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o INTER CARS S.A.

sabo

Jaki system na magazynie? 4 brygady? czy jakoś inaczej?

Szanto
@sabo

Podbijam pytanie jak tutaj wygląda system zmianowy ogólnie na jakichś fizycznych stanowiskach bardziej

A
@Szanto

a jak wygląda proces rekrutacji ? ktoś coś wie ?

Kinaj Nowy wpis
@A

Podbijam pytanie, można się ze wszystkim zamknąć w miesiąc?

Jaka umowa obowiązuje w INTER CARS S.A. podczas okresu próbnego?

John

Okres probny? Raczej agencja pracy tymczasowej

zorax

mozna miec uopa bez problemu?

mim
@zorax

a są dostępne inne umowy np zlecenie ?

unikat
@zorax

tak, na spokojnie dają uopa jeśli chcesz

ogonek Nowy wpis
@unikat

inne umowy też biorą pod uwagę czy umowa o pracę to ich pierwsza propozycja?

Tim Nowy wpis
@ogonek

Biorą, jak bardzo ci zależy na innej to do dogadania, ale UoP jest domyślnie

Kinaj Nowy wpis
@Tim

Na umowie o pracę zawsze jest jakiś okres próbny nie?

Cześć ile można zarobić na magazynie?

Firma rekrutuje obecnie na stanowisko Młodszy Analityk wdrożeniowy MS Dynamics NAV/BC. Mnie ciekawi jednak wymagana znajomość języka SQL. Czy ktoś wie, czy jest zadanie rekrutacyjne z tego na którymś z etapów procesu?

Magazynier

złożone cv rozmowa z kierownikiem czy naprawdę chce pracować

jaka jest moja chęć do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
AdoZ

Cześć ile można zarobić w tej firmie?

Roni

Może ktoś z szanownych pracowników powiedzdziec jak wyglądają zmiany na magazynie ile zmian i w jakich godzinach się odbywają. Odrazu zaznaczę ze nie jestem zainteresowany pracą. Bo wystarczająco się nasluchalem

Choracy

Przestaliście korzystać z forum bo jest tak dobrze i dlatego nie ma chętnych do zaglądania na wątek?

warzywniak

czy ktos wie co dzieje sie na magazynie w Grodzisku Wlkp?Chodzi o kierownika tegoz magazynu?

Damian

Czy firma poszukuje aktualnie osób do pracy? Warto starać się o pracę w Inter Cars jeśli nie posiada się doświadczenia?

Wojciech
@Damian

Tak, na ten moment w witrynie firmy można znaleźć kilkanaście ofert pracy: https://firma.intercars.com.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? A może już aplikowałeś i sam mógłbyś opowiedzieć o warunkach i czy warto ubiegać się o pracę w Inter Cars?

Mogę się wypowiedzieć tylko jako osoba "dorabiająca" po szkole. Pracowałem w Inter Carsie przez ponad rok. W roku szkolnym miałem bardzo elastyczne godziny pracy - przychodziłem na którą chciałem i w jaki dzień. Średnio wychodziło mi coś koło 160 godzin miesięcznie, więc można to podpiąć pod cały etat. Jak na początku nienawidziłem tej pracy, tak po trzech miesiącach ogarniając całą logistykę, jak wszystko działa i jak najlepiej pracować bez dużego wysiłku - zacząłem być neutralny (bo pozytywizm przy pracy fizycznej, to już chyba choroba). Głównie rozkładałem towar, ale w ciągu całej niekrótkiej kariery natykałem się na każdy dział, kiedy nie było pracy na moim. Pracować trzeba, a jak komuś się nie chce, to zwyczajnie trudno dogodzić. Były drobnostki, które mi nie odpowiadały, ale jako zwykły magazynier nigdy o tym nie mówiłem i nie jest to warte opisywania. Wspomniani parę razy w innych opiniach Ukraińcy w większości rozmawiali po Polsku w sposób komunikatywny i nietrudno było się dogadać. Opisywane "bydło" zależy od charakteru, a nie narodowości. Atmosfera pomimo natłoku pracy była zazwyczaj miła i przyjemna. Choć chodząc na różne zmiany, jedna z trzech nadzwyczajnie mi nie przypadła. Zarobkowo około 2350 złotych netto przy 160 godzinach - 15 brutto + premia w moim przypadku zależna od liczby przepracowanych godzin i woli kierownika lub Pań kadrowych, która zmieniała +/- te 15 zł brutto na 14,5 netto. Pracę zakończyłem trzy dni robocze przed końcem lipca w związku z wyprowadzką i poinformowałem w sumie tylko kierownika i osoby ze swojego działu. Po weekendzie, przedostatniego dnia dostałem informację o zwolnieniu wszystkich młodocianych (w tym mnie) i po czasie Ukraińców z tą samą umową. Trochę dziwne, bo w trakcie tej całej mojej wielkiej 14 miesięcznej kariery zawsze miałem zapewnioną pracę i nagle przez weekend pozwalniani sporą część pracowników. Reasumując - moje zdanie o tym magazynie jest pozytywne, a zarobione tam pieniążki pomogły mi się wybić i wyjechać na swoje. Nie wiem jak teraz jest z pracą, ale jak ktoś ma jakieś bardziej ogólne pytania to proszę pisać w odpowiedzi.

@Olga, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jestem ciekawa, czy składałaś już swoje CV do pracy w INTER CARS w Komornikach. @Qwetyuiop, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika INTER CARS. Długo już jesteś związany z tą firmą? Co możesz powiedzieć o oferowanych przez pracodawcę warunkach?

@Janusz, czy pracujesz aktualnie lub pracowałeś w INTER CARS w Komornikach? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca. Mógłbyś podzielić się z nami taką informacją? @Były, forum GoWork.pl służy wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawców, a nie do plotek na temat kolegów z pracy. Jeśli chciałbyś powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę - zachęcam.

Janusz

Idealnych firm nie ma. Natomiast zupełnie zbyteczne jest takie straszenie.

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze?

Martyna

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać??

Mateusz

Witam , jutro ide na rozowe ws pracy na stanowisko Magazynier do Firmy w Komornikach , moze mi ktoś powiedzieć jaka atmosfera , jakie zarobki są ? Bedę wdzięczny . Pozdrawiam

nowy :D

Witam mam pytanie . Umowa na zlecenie jakie zarobki po ile godzin praca ? Stanowisko magazynier

nowy :D

Witam mam pytanie . Umowa na zlecenie jakie zarobki po ile godzin praca ?

adam

ile na poczatek moze zarobic tam magazynier ? sa jakies podwyzki po 3 miesiacach ? czy podstawa zostaje cały czas ta sama ? jak z tymi premiami ? ile min i maxymalnie mozna dostac do reki ? jakaies punkty sie podobno zbiera,a moze ktos to rozwinać

ic Kajetany
@adam

Ja jako zwykły magazynier w Kajetanach zarabiam około 2000 zł netto bez sobót na umowie o prace przez agancje. Po pół roku będe zatrudniony przez IC. Za kwiecień wyszła mi stawka godzinowa troche ponad 12 zł do ręki. Ogólnie nie jest źle jak na magazyn.

szczery

w Zamosciu maja sielanke polecam i kasa zajefajna hahahaaa

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CARS S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w INTER CARS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CARS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER CARS S.A.?

Kandydaci do pracy w INTER CARS S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER CARS S.A.