Markson - Nieruchomości

Tychy

Opinie o Markson - Nieruchomości

Diabeł 2014-09-13 11:24:01
Witam. Więc wyżej wymienione biuro składa z kadry która nie ma najmniejszego pojęcia o tym co robi w biurze jest jeden wielki chaos tzn daną nieruchomością zajmują się wszyscy nikt więc prosze sobie wyobrazić jak może być pożądek w takiej firmie jest to nierealne!! Niemogę sie zagłebiać i wtajemniczac Was bardziej ponieważ bede kierował sprawę do sądu okręgowego!! Więcej napiszę po zakończeniu sprawy!! Dodam tylko tyle że szybko śię przekonacie czym to biuro śmierdzi już po pierwszej wizycie!! Pozdrawiam
są_takie_dni 2014-09-23 13:42:52
Diable, jestem zainteresowana współpracą z tym biurem. Mógłbyś bliżej opisać, z czego wynika Twoje niezadowolenie z Marksona. Już bez emocji, z anielskim spokojem;)
Nana... 2015-01-20 12:46:14
Jeżeli jest ktoś zainteresowany pracą w tym biurze to lepiej poszukać sobie lepszej roboty i to płatnej bo tutaj pracujesz za darmo. Porażka naobiecują tyle że na koniec nie ma nic siedzisz w biurze 4 godziny za darmo jak ci się trafi klient to może zarobisz. Jednym słowem odradzam nie dajcie się wykorzystać.
klientka 2015-03-04 12:08:55
To biuro to jakaś kpina. Przyszłam tam jako klientka, a Pani nie dość, że nie potrafiła doradzić to jeszcze proponowała mi pracę a raczej naganianie na ich rzecz mimo, że w ogóle nie szukam pracy! Na ofertę, która miała mi zostać przesłana na maila czekałam 2 tygodnie. Oferta była zupłenie nie taka jakie wymagania przedstawiłam. Jak oni mogą nadal być na rynku? Cwaniactwo i naganiactwo.
poszkodowany 2015-04-15 22:22:12
Pracowałem w firmie Markson - Nieruchomości kilka miesięcy za darmo,oszuści przejęli moje nieruchomości. Szybko śię przekonacie czym to biuro śmierdzi. Jeśli jest ktoś zainteresowany pracą w tym biurze to omijać.
oszukana 2015-04-24 14:10:53
Oj tak to jest mega kpina pracowałam pare miesięcy wlascicielka robi wszystko żeby przejąć podpisane umowy na nieruchomości ogólnie jak przyjdzie klient do ciebie to w czasie jak jej nie ma bo baba przynosi taki wstyd ze się zapasc pod ziemie można straszne prostactwo. Ale ile by się nie pracowalo to nic nie zarobisz i tak. Pozatym jak wlasciciele biura nieruchomości miga zalegać z czynszem za wynajmowany lokal ? W glowie sie nie mieści. Omijac z daleka nie polecać .. Odradzać ludzia i współpracy i zatrudnienia
Rabuś 2015-08-20 19:14:42
Witam. Jeżeli to czytasz to dam Ci jedną, krótką radę- omijaj to biuro z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obiektywnie 2015-10-07 09:58:35
Podstawowa pensja???Ha Ha dobre sobie!Przychodzisz do biura codziennie minimum na 4 godziny OBOWIĄZKOWO! ale płacone za to nie masz.Biuro mają zatem obstawione za darmo.Za zerwanie miesięcznej umowy musisz zapłacić im 100 zł!!!!Pieniądze możesz zarobić tylko na procencie od transakcji ewentualnie jakieś grosze od pozyskania 6 umów.Obiektywnie -właściciele znają się na swojej robocie, jak będziesz robić dużo transakcji będzie git tylko czy to możliwe jak masz słabą reklamę oferty?
lala 2015-11-25 23:36:40
Pracowałam w Markson i dobrze wspominam te firmę. Większość firm w tej branży prowadzi system prowizyjny. Biuro jest już długo na rynku,opinię jako pośrednika ma dobrą. Można liczyć na pomoc doświadczonych przełożonych w problemowych sytuacjach,których nie brakuje w tym zawodzie, ale też trzeba coś dać od siebie żeby zarobić. Nie tylko w Markson, Wszędzie.
Pozdrawiam
mak 2016-07-15 23:13:36
Ciekawe, jak w ogóle wygląda u nich przebieg rozmowy rekrutacyjnej, wiecie jak? Chciałbym się do nich załapać, bo oprócz dobrych zarobków można liczyć na socjale.
Zostaw swoją opinię o Markson - Nieruchomości - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markson - Nieruchomości