Opinie o E-Cho Media Sp. z o.o. w Choszczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie E-Cho Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w E-Cho Media Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Cho Media Sp. z o.o. w Choszczno

Jakub Nowy wpis

Internet w dzień działa dobrze, ale zawsze rano i wieczorem jest 3 razy gorszy niz normalnie nie polecam

Halina Nowy wpis
@Jakub

Coś się poprawiło?

Jakub Nowy wpis
@Halina

Nie , własnie teraz ping skacze od normalnych 30 do 400

Aneta Nowy wpis

Firma sprzedaje internet tak?

Ostatnio często mi wywala Internet i muszę czekać z 30 min aż się ogarnie nie polecam tej firmy

Użytkownik E-Cho

Motto firmy: Dzień bez braku problemu z łączem to dzień stracony..

Hubert
@Użytkownik E-Cho

Ojjj tak zgadzam się

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E-Cho Media Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Hubert

Jedna z najgorszych firm jakie s życiu widziałem. Internet tragedia, regularnie co dwa tygodnie w któryś dzień nie ma, a dodzwonić sie nie da rady, bo nikt nie odbiera....

Jest szansa dostać się na część etatu? Chciałbym podjąć pracę na 1/2 ale nie wiem czy będą szukać kogoś takiego, może się ktoś z wewnątrz wypowiedzieć?

Krzysztof

Bardzo rzadko piszecie cokolwiek na temat E - CHO, a ostatnie wpisy były pisane przez klientów. Czy ktoś z pracowników powie mi czy obecnie warto wysyłać tu swoje CV? Jaka panuje tu atmosfera i na jakie zarobki można liczyć na początku? Mam nadzieję że ktoś powie mi coś więcej na ten temat.

fasiek

UWAGA LUDZIE TO NAJGORSZE (usunięte przez administratora) NA RYNKU.Ciągle coś nie działa a infolinia wyłączona

wyjebane na echo

najgorszy internet w Choszcznie co chwile przerywa (usunięte przez administratora) nie place im

totoni

Miałem okazję popracować w tej firemce.Do tej pory nie mogę odzyskać wynagrodzenia za 3 mc.No i ten gburowaty prezesunio,któremu się wydaje że jest panem i władcą

Zostaw merytoryczną opinię o E-Cho Media Sp. z o.o. - Choszczno

E-Cho Media Sp. z o.o.