Nitai

Wrocław

Opinie o Nitai

tomas 2016-03-24 19:35:30
Nie polecam pracy w tej hurtowni. totalny brak szacunku do drugiej osoby. Tak dostaniesz umowę o prace ale starając się jak możesz usłyszysz że i tak jesteś za wolny milion razy w ciągu dnia. Szkoda nerwów na kierownictwo bez kompetencji. NIGDY WIĘCEJ!
gard 2016-04-09 14:40:30
Jak dla mnie jeden wielki syf jeśli chodzi o prace na magazynie. Szkoda bo firma sama w sobie ma dobry potencjał ale zatrudniając takich ludzi jak zatrudniają narażają się tylko na straty. Pojawiły się ostatnio nowe oferty pracy. Umowa o prace i najniższa krajowa co kto lubi.W pierwszej lepszej innej firmie można liczyć na lepszą pracę. Do tego ta panienka kierowniczka która nic nie robi, wiedzą tez nie błyszczy a do tego traktuje ludzi jak śmieci. Prace w biurze jak najbardziej polecam
Xyz 2016-10-10 15:48:26
Nie polecam pracy w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku !!! Wyzysk i zero szacunku. Choćby się na głowie stawało to i tak wszystko jest źle. Będąc na każde zawołanie i każdą nadgodzinę i tak się usłyszy, że się nic nie robi / za wolno/ niedokładnie itp.
Zostaw swoją opinię o Nitai - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nitai