Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński

Katowice

Opinie o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński

mimoza 2015-05-15 13:24
Pan Marian pokazywał nam inne autokary obiecując ze pojedziemy tymi ,ktore oglądałysmy mimo tego podstawił inny autokar w tragicznym stanie z zupelnie innej firmy ,kurz az sie na czlowieka sypal ,totalny syf. Nastepnie zażądal zaplaty za transport w miejscu do ktorego nas dowiozl a umowa byla ze placimy po powrocie,powiedzial ze nas nie dowiezeie do miejsca zamieszkania jesli nie zaplacimy mu w trakcie jego "pracy" Nie polecam usług tego pana chyba że ktos chce zostać oszukany i potraktowany jako worek ziemniaków do przewiezienia a nie jak człowiek.
Soczewki 2017-03-09 13:59
Pan założył firmę sprzedającą soczewki kontaktowe pod danymi firmy transportowej. Nie ma kontaktu z firmą. Ani telefonicznego ani mailowego. Pobiera opłatę a soczewek nie ma . OSZUST NIE POLECAM
www.sklepzsoczewkami.pl TO STRONA WYŁUDZAJĄCA PIENIĄDZE. Zgłaszam sprawę na policję
leeennna 2017-03-13 14:54
Mam tę samą sytuację. Proszę o kontakt lenna1818@gmail.com
soczewki 21 2017-03-22 07:38
U mnie ta sama była sytuacja... Czy sprawa została jakoś rozwiązana?
Cornelia12 2017-03-22 10:57
Też mam taką sytuację, soczewki zamówione 5.03. nie doszły do dzisiaj. Telefonu nikt nie odbiera. Proszę o kontakt cornelia_12@wp.pl
Zostaw swoją opinię o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński