Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Hart Logistics

Pracowałeś w firmie Hart Logistics i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Oui - 2016-04-21 10:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, bardzo fajna firma, koleżeńskie podejście i pomoc. Płatności w terminie. Oczywiście na wyniki trzeba spina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zasuwać, ale jest za co.
zdjecie uzytkownika
Cebula Polska - 2016-05-09 12:44:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Polecam :), dobrze płacą, fajny zespół.
Wiadomo za co się pracuje i to widać po przelewach.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Hart Logistics!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart Logistics

Twoj email:
Wiadomość: