Opinie o 4 Coils Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy 4 Coils Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4 Coils Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Coils Sp. z o.o. w Gdańsk

Beobachter Jo

Pytam; czy non stop co pewien czas był poszukiwany, jest i będzie cyklicznie pracownik do działu EXPORT? Dlaczego tak jest ? Słabe warunki wynagrodzenia brutto podstawy w pln ?. W stosunku do konkurencji z branży, do wykształcenia? Do doświadczenia? Do znajomości języków? Atmosfera ? Awans ? Szkolenia ? Kawa na ława ? Czytelnie krótko pisać jak było jak jest ? Idziesz na rozmowę pisz o każdym detalu.

@Wika

Poszukujemy doświadczonej osoby z umiejętnościami handlowymi i doświadczeniem w sprzedaży B2B. Wymagamy także dobrej znajomości języka obcego, samodzielności i umiejętności organizacji pracy. Poszukujemy pracowników zaangażowanych w osiąganie celów i odnoszenie sukcesów, co jest bardzo hojnie wynagradzane. Oferujemy wysokie wynagrodzenie podstawowe, a także motywującą premię od wypracowanej marży i inne dodatki motywacyjne, opiekę medyczną oraz różne dodatki. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy stacjonarnej w naszym nowym biurze w Olivia Business Centre w Gdańsku Oliwie. To miejsce, które dba o komfort pracowników, zapewniając liczne udogodnienia i strefy relaksu. Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje CV!. Może to właśnie Ty jesteś osobą, której szukamy!

Ewka

Czytam i się zastanawiam czy jest sens aplikować... Oferta niby fajna ale wiadomo, "kartka" przyjmie wszystko, a jak jest naprawdę?

@Pracodawca

W ramach oceny warunków pracy mogę wskazać kilka kluczowych aspektów, które sprawiają, że praca w naszej firmie jest wyjątkowo korzystna dla pracowników. Po pierwsze, nasza firma stawia ogromny nacisk na stworzenie przyjaznej i motywującej atmosfery pracy, co sprzyja efektywnej współpracy oraz rozwojowi zawodowemu. Po drugie, zapewniamy dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii, które ułatwiają wykonywanie obowiązków oraz podnoszą komfort pracy. Dodatkowo, nasza firma oferuje atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, takich jak prywatna opieka zdrowotna czy programy motywacyjne. Co do kwestii wynagrodzenia, wysokość płac ustalana jest indywidualnie w zależności od doświadczenia, umiejętności oraz stanowiska. Wartość wynagrodzenia jest konkurencyjna na rynku, a dokładne kwoty są omawiane na etapie rekrutacji lub podczas corocznych przeglądów wynagrodzeń.

Może wiecie, czy oferta dla specjalisty w dziale sprzedaży i eksportu na stronie firmy jest aktualna, czy już przyjęli kogoś do waszego zespołu. Widełki fajnie wyglądają 7 500–15 000 zł i z tego co czytałem na forum, są możliwe do osiągnięcia. Ale jest też druga strona medalu, ktoś porównał stanowisko do pracy w cc ;) Możecie mnie nakierowac, czy faktycznie praca tak wygląda.

Czy firma 4 Coils Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@ $ Coils Sp. z o.o. Nowy wpis

Tak, firma 4 Coils Sp. z o.o. finansuje szkolenia dla pracowników, dostosowując to do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Ewka

Agnieszka
@Ewka

Jako pracownik z prawie dwu-letnim stażem, chętnie odpwiem na pytania i rowieje wątpliwości. Gdy przyszłam do 4 Coils, po tygodniu sama uznalam że jestem zielona, ale dostałam szansę. Na poczatku było mi ciężko, ale miałam chęci i zapał do pracy - to wystarczyło. Pomimo, że pracuje tam już dłuższy czas, nadal mogę liczyć na wsparcie współpracowników i prezesa. Zdaża mi się popełniać błędy, za które odpowiadam oraz takie, które wymagają rozmów przeważnie szkoleń. Każda z nich, wnosi w moją pracę wiele pozytywnych aspektów, które poprawiają jakość mojej pracy - co wiadomo, owocuje dobrą współpracą i płacą. Nie pamiętam, by moi poprzedni pracodawcy płacili mi za nic nierobienie, tak też jest tutaj. Chęci, zapał i głowa na karku - kasa naprawde fajna ;)

Eryk
@Agnieszka

Czyli są szkolenia i jak ktoś sobie na początku nie radzi to pomoc? Wspomniałaś że kasa fajna. Podasz widełki żebym wiedział na co się przygotować?

@Agnieszka

Slyszlam ze wynagordzenie nie jest wyplacane

Mańka
@Ania

A wiesz może czy są duże opóźnienia i co jest w ogóle powodem tej niewypłacalności? U każdego się spóźniają, informują o tym pracowników, że wypłata będzie później?

Agnieszka
@Ania

Z tego co wiem nie ma żadnych problemów z wynagrodzeniami i premiami jest terminowe i zgodnie z wypracowanym targetem. Hejt jest wszech obecny. Kiedyś mówili że w Afryce (usunięte przez administratora) biją , a na placu czerwonym rozdają rowery. A potem się okazało że nie w Afryce tylko w Warszawie na Woli, a w Moskwie rowery nie rozdają tylko kradną.

@Agnieszka

Czyli to takie nieprawdziwe newsy. A wracając do targetów o których wspomniałaś to trudno jest wypracować żeby załapać się na premie? Czy co miesiąc jest to do zrobienia?

Handlowiec

Praca w bardzo dobrych warunkach, spokój rynek jest OK. Wypłaty są OK. Bez problemów

@Pracodawca Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie 4 Coils Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Specjalista Ds. Sprzedaży?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

A kolega widzę aktywista

Zawsze są tacy co im źle .Kolega pokroju : przez ostatnie 8 lat......... , a teraz jest super. Nie dostałeś pracy to twój problem. To nie paski w "prawdziwych" wiadomościach.

Praca

Ja pracuje i se chwale w drugim miesiącu podwójna wypłata. I niedługo jadę w zagraniczną delegacje. Nie dostałeś pracy "szkoda a taki był amerykancki". Polecam.

Beobachter Jo

Michu
@Beobachter Jo

Generalnie to wyglada tak, ze prezes obiecuje różne rzeczy, opieka nad klientami itd. W rzeczywistości - każą ci szukać w Google różnych klientów, którzy cię nie znają. Co więcej - to jest call center, a nie specjalista ds eksportu. Zwolniłem się po krótkim okresie, chce otrzymać wynagrodzenie a moje numery poblokowane :)

Jacek
@Michu

Zwolniłeś się i nie wypłacili ci do końca wynagrodzenia? Za ostatni miesiąc? Nie lepiej bezpośrednio załatwiać taka sprawę niż dzwonić? Tylko ty masz taki problem?

Michu
@Jacek

Generalnie to muszę przeprosić firmę za negatywny komentarz, wiec z tego miejsca przepraszam. Oprogramowanie mojego telefonu splatało mi figla i nie chciało wysłać SMS oraz wykręcić numeru do firmy.

Hmm...skoro organizacja i zarządzanie jest średnie, to jak z zarobkami, tak samo, czy może lepiej? Napiszesz ile miesięcznie można u nich zarobić? Skoro szkoleń nie ma, to może jakieś benefity w postaci opieki medycznej?

BB

Wynagrodzenie w sprzedaży to podstawa + premia od sprzedaży - od 7'500 netto do nawet 12-14 k, choć i więcej można wyciągnąć jak się złapie zlecenie, zależy od miesiąca i chęci ;) Szkoleń zewnętrznych nie ma (ale z tego co wiem to nie szukają osób do szkolenia tylko ludzi z doświadczeniem), z benefitów to opieka medyczna, gastronomicznie są dni tematyczne w każdym tygodniu.

Wika
@BB

Kurcze, to niezle te widełki :) Oprócz doświadczenia wymagają czegoś więcej od potencjalnego pracownika? :D jakieś konkretne umiejętności/kompetencje? To praca tylko z biura, czy hybrydowo tez można?

@Wika

Zigi

Nie wiem o jakim dziale są te mowy, w handlowym jest ok. Bywają oszołomy z przerośniętymi ambicjami a słabymi umiejętnościami. Praca jak praca, warunki bardzo dobre

Mark

Ciężko się odnieść do tego jak było kiedyś bo nie wiem, teraz prezentuje się całkiem ciekawie. Prawa w biurowcu w Oliwie, kasa wporzadku, ekipa młoda i zgrana, szef jak to szef, widziałem gorszych więc nie narzekam.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w 4 Coils Sp. z o.o.?

Jako były pracownik B2B, chciałbym podzielić się pozytywną opinią na temat firmy 4coils. Przez cały okres mojej pracy w tej firmie doświadczyłem profesjonalizmu, który jest niezwykle ważny w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi. Ceniłem również atmosferę w firmie, która sprzyjała współpracy i kreatywności, terminowe wypłaty wynagrodzenia. Zespół pracowników w 4coils jest nie tylko kompetentny, ale także przyjazny i pomocny. Zawsze mogłem liczyć na wsparcie kolegów z pracy, co tworzyło pozytywny klimat pracy. Podsumowując, moje doświadczenie jako były pracownik B2B w firmie 4coils było bardzo pozytywne. Gorąco polecam tę firmę zarówno jako pracodawcę, jak i partnera biznesowego.

HR

Zazwyczaj, kandydaci ubiegający się o stanowisko "Specjalista ds. Sprzedaży" powinni posiadać przynajmniej kilka lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży lub sektorze, którym zajmuje się firma 4 Coils Sp. z o.o. Konkretna liczba lat doświadczenia może różnić się w zależności od poziomu odpowiedzialności i skomplikowania obowiązków na stanowisku. Oto przykładowe typowe wymagania dotyczące doświadczenia dla stanowiska "Specjalista ds. Sprzedaży" w 4 Coils Sp. z o.o.: Przynajmniej 2-5 lat doświadczenia w działalności sprzedażowej, preferowany w branży lub sektorze pokrewnym. Wykazane osiągnięcia w dziedzinie sprzedaży, takie jak osiąganie określonych celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długoterminowych relacji z klientami. Znajomość strategii sprzedażowych, technik negocjacyjnych i umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych. Umiejętność analizy rynku i identyfikowania nowych możliwości biznesowych. Zdolność do efektywnej komunikacji i pracy w zespole, współpraca z innymi działami w firmie w celu osiągnięcia wspólnych celów. Preferowane wykształcenie związane z marketingiem, zarządzaniem lub pokrewnymi dziedzinami.

Kasz

Oferowane warunki są ok (nawet atrakcyjne nowoczesny biurowiec dużo dodatków ) niestety nie jestem do pracy b2b. Mam niby za małe doświadczenie - nie usłyszałem tego ale taki mam wniosek. Szkoda

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 16 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy 4 Coils Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Sądzę, że szkoda zdrowia psychicznego na tych wyzyskiwaczy.

Paulina

A możesz to szerzej uzasadnić?

@Paulina

A co tu uzasadniać. Zobacz jaka jest cykliczność ofert pracy tej firmy. O czymś to chyba świadczy . Byłem, i wyszedłem po pięciu minutach.

Sonka

Konkretnie jak.tu działa machina eksport ? Stale poszukują kandydata ?

Super praca, można się dużo nauczyć, a przy tym pozwiedzać różne kraje. Jak dla mnie idealnie. Do tego współpracownicy bardzo mili, a i wynagrodzenie niczego sobie. Jestem zadowolony szczególnie z tego, że dzięki pracy podszkoliłem trochę języki obce. To mi się na pewno przyda na przyszłość. Ale było też parę minusów w tej pracy.

Byliśmy na Rodos w Hotelu Mitsis Rodos Village Beach od 27.09.04.10.2021. Otrzymaliśmy pokój z widokiem na betonową płyę z licznymi agregatami i całą stacją bardzo głośno pracujących agregatorów obok pokoju.Agregaty generowały ogromny hałas w dzień i w nocy, który nie pozwalał na wypoczynek i relax w pokoju. Biuro GRECOS nie uwzględniło naszej reklamacji co nas bardzo rozczarowało. Już nigdy nie skorzystam z oferty tej Firmy i odradzam podróże z GRECOS. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

Jako

Byłem po raz drugi i po raz drugi w tym samym hotelu Thalasea Beach Hotel na Kos w Marmari - co chyba dowodzi iż byłem z pierwszego pobytu zadowolony. Hotei kameralny, miejscowość malutka i spokojna, piaszczysta plaża, fajne knajpki, załoga ośrodka przesympatyczna. Pobyt z planowanych 14 dni przedłużył się do 24 dni z powodu zapalenia obustronnego ucha środkowego żony - i zakazu podróżowania samolotem. Wówczas okazało się iż wyżywienie było nieco monotonne - cykl tygodniowy dokładnie się powtarzał - i to był mały minus w stosunku do pobytu w 2019 roku. Natomiast problemy zdrowotne żony pozwoliły doświadczyć fantastycznej opieki rezydentki Grecosa, Pani Moniki ! Takiej serdeczności, troskliwości i opieki - wychodzącej daleko poza standardowe ramy - nie oczekiwaliśmy. Przez wszelkie komplikacje organizacyjne związane z przedłużaniem pobytu w hotelu jak i kilkakrotnym przebukowaniami biletów, zakupem leków itd. przeszliśmy gładko dzięki Pani Monice z Grecosa. Dziękujemy pięknie raz jeszcze !

Szukają tylko ludzi na godzinę żeby im porobić potem że niby się odezwa ale tego nie robią i tak cały czas odnawiają ogłoszenie bo szukają ludzi żeby na godzinę przyszli i zrobili za darmo. Szkoda czasu . Pozdrawiam

Firma tragedia. Zastanawiam się nad zgłoszeniem właściciela do Pip.

Grzegorz

Nie minęły dwa tygodnie od zatrudnienia, a rekrutacja kolejny raz otwarta. Kolejna i kolejna rezygnacja ze stanowiska pracy. Szczerze odradzam jakikolwiek kontakt z tą "firmą".

Minął miesiąc, i znowu naiwniak zrezygnował. Ruszyła nagonka na kolejnego desperata.

Hotel bardzo polecam, je t na pięknej wy pie. Mieliśmy pokój typu beach bungalow – czy ty, przątany 2x dziennie. Łazienka nie je t pierw zej świeżości, co widać po kafelkach, ale to naprawdę nie prze zkadza przy tym poziomie czy tości. Mega atutem je t pry znic zewnętrzny. W domku ejf, lodówka, mini barek (dodatkowo płatny), duże zafy, biurko, kanapa, wygodne duże łóżko, ogólnie bardzo wygodnie i poro miej ca. Przed domkiem na tara ie ą leżaki, dodatkowe leżaki do tępne na plaży, udo tępnione ą ręczniki plażowe, również wymieniane podcza przątania. Przy plaży w kilku miej cach ą wieżyczki ratownicze i prawie cały dzień ą na nich ratownicy pilnujący bezpieczeń twa pływających. Na plażach je t wiele palm dających cień i niepowtarzalny efekt wizualny. Szczególnie polecamy domki pod numerami 210-220 - w tym miej cu plaża była najpiękniej za, pia ek o drobniej zej frakcji, przyjemny do chodzenia, woda nie kazitelnie czy ta, w tej okolicy je t kilka raf, zatem je t co oglądać w podwodnym świecie - pełno kolorowych rybek i koralowców. W innych częściach wy py plaże miały trochę kawałków rafy, przez co wiele o ób korzy tało z butów do pływania, moim zdaniem nie je t to potrzebne - wygoda i tak je t. Przy opcji oft all-inclu ive po iłki ą 3x dziennie, w formie bufetu w re tauracji przy molo, do której można ze wojego domku przejść ię na piechotkę lub zadzwonić po melexa (korzy tały z tej opcji rodziny z małymi dziećmi), polecam pacer który w tych okolicznościach przyrody je t naprawdę

Luk

Rozmowa konkretna , kulturalna, bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Coils Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w 4 Coils Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Coils Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Coils Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Coils Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Coils Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Coils Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 56 ocen.