Opinie o Mavilex w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mavilex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mavilex o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mavilex w Toruń

TP Nowy wpis

Ta firma jeszcze istnieje?

Hihi Nowy wpis

Według mnie kierownictwo jest ok. W sumie zależy co masz na myśli.

Automatyk Nowy wpis

Uczestniczyłem w uruchomieniu lini BOPP gdy jeszcze była kupą złomu przywiezionego z francji. Wdrożyłem rozwiązania które sprawiły że produkowana folia była bardzo dobrej jakości. Jednak pazerność i (usunięte przez administratora) właścicieli doprowadziły do zaprzestania współpracy. A w dalszej perspektywie firma poszla na (usunięte przez administratora) Tak wiec karma wraca. A wystarczyło doceniać ludzi ktorych się miało.

Czy pracodawca Mavilex motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Hihi

Zależy co masz ma myśli.

Aplikowałeś do firmy Mavilex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Sylwia

Czy do biura jest wymagany język obcy?

Patryk

Na drodze sądowej nie ma szans aby odzyskać należności od Prezesa, który świadomie doprowadził do niewypłacalności swojej firmy. Jedynie co można to Prawomocny Nakaz Zapłaty obłożyć w ramkę i powiesić na ścianie. Dłużnik wymaga ostrzejszych narzędzi. Poszkodowanych wierzycieli bardzo zachęcam do kontaktu. Chętnie pomogę. nr tel : 517-036-113

Paulina

A o co tocza się te rozprawy sądowe?

Ktoś

Ktoś wie jak sytuacja z tymi gnojami wygląda ? Coś ruszyło ze sprawami w sądzie ? Jeszcze takie pytanko czy zna ktoś aktualny numer do Mavilexu z Wąbrzeźna? Bo wiem, że zmieniali nazwę ale na żaden numer nie można się dodzwonić ?

Zbyszek

Jaką firmę reprezentujesz ?

Jojo

My dziękujemy za jakie kolwiek rady. My byli pracownicy daliśmy sobie radę sami, czekamy tylko na datę rozprawy I Waldek tak czy siak będzie musiał oddać naszą należność z odsetkami mu to nie pujdzie płazem.

Prosze o podanie nr sygnatury jeśli będziecie składać do sądu o nie wypłacenie wynagrodzeń. My czyli dostawcy składamy doniesienia do prokuratury .wisi nam ponad 2.5 mln złotych.

Jojo

A nam byłym pracowniką za Wrzesień pensję plus odprawy!!! A pieniędzy nie widać nie słychać!!!! To są (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Mavilex?

Jo-jo

To jest system 3 zmianowy

Prezes nasze wypłaty przeznaczył na nowe zęby !!!

O ma nową szuflade mówisz. (usunięte przez administratora) niech odda pieniądze za Wrzesień bo nie odpuscimy mu tego plus odprawy sąd już powiadomiony i niech czeka na list

X

Zero

Dzesika

Kiedy bendą Pieniądze za Wrzesień. Dziś mamy 28 października i nadal kasy nie widać na Kontach

Magda

Cześć, czy trzeba znać języki aby zacząć prace w tej firmie ?

Joanna
@Magda

Hahah jaka firma hahaha ta firma nie istnieje w Toruniu (usunięte przez administratora) ukradł nasze pieniądze i zwiał wszystkim pracownikom. Oddaj zlodzieju nasze pieniądze za 2 miesiące!!! Myślisz że firmy już nie ma to ci się noga powinie o nie !!! Oddasz pieniądze jeszcze z odsetkami noga ci się nie powinie !!!!!! (usunięte przez administratora) !!!!

Hihi
@Magda

Ty dobra jestes ???? Im więcej tym lepiej bo i tak nie płacą... Powodzenia

Iza
@Joanna

Piszcie pozwy do sądu .trzeba (usunięte przez administratora)!!!tacy jak Waldemar L. powinni (usunięte przez administratora). Ale samo sie nie zrobi!!trzeba pozwy do sądu..(usunięte przez administratora)

Iwona
@Joanna

Jeśli to co napisałaś jest prawdą, to mam nadzieję, że uda Ci się szybko rozwiązać tę sprawę z Mavilex. A co robiłaś w tej pracy? Bo rozumiem, że jesteś byłą pracownicą firmy.

cWLel

Podsumowujac wyludzili czy to prace czy to pieniadze od wielu ludzi i firm wiedzac doskonale ze nie beda placic. Powinna tym zajac sie prokuratura. Luberowie pseudo wlasciciele tej firmy mysla, ze wszyscy sa tumanami i nie beda walczyc o swoje prawa. Oby sie przeliczyli. Oby splacali dlugi do nastepnych pokolen jezeli sa takimi nieuczciwymi i obrzydliwymi ludzmi. Trzymac sie od tego "smrodu" jak najdalej to najlepsza rada. Kto tam wdepnie teraz po tylu opiniach ten jest szalony.

Prawda
@cWLel

Trafione w sedno!

Okradziony z wyplaty

Oddajcie nasze zaległe wypłaty a nie wozicie się furami i tankujecie pod korek za nasze pieniądze!!! Ładnie to tak oszusty nas okradać??? To jest szczyt bezczelności i chamstwa !!! Ale samo nazwisko musi za siebie Lubera!!!

@Okradziony z wyplaty

Juz nie będzie wypłat! Oni juz otworzyli nową firmę Najpierw wszyscy na wakacje pojechali!

Lewy
@Okradziony z wyplaty

A odprawy nam się jeszcze należą o ile mi wiadomo.

Hoho

Chamy i nic więcej .... Aha (usunięte przez administratora) Wszystko planowane Okradali nas systematycznie Kryminał

@Hoho

Pan administrator 24 h na dobę czuwa? Debile

M_alice

Czy Mavilex Toruń w ogóle jeszcze istnieje? Bo nie zapłacili za wykonane usługi.

@M_alice

Nie istnieje zostało tam parę osób ( milionerów którzy nie potrzebują pieniędzy i robią za darmo) które rozkręcają maszyny i do żyda. Wam nie zapłacili za usługi a nam wypłat.

Hoho

Mylisz sie bo kto dostaje pieniądze ten dostaje ....zawsze tak było .... Kto sie podlizuje Holendrowi, Waldkowi i pani Ew......ten ma! Złodzieje ....

@Hoho

Kto dostaje jakieś nieudaczniki życiowe którzy nie widzą innej pracy po za tą i nie potrafią albo nie chcą znaleźć innej. Lubera - hmm nazwisko spalone na dekady ten kto takie ma a nie jest rodzina powinien żądać od nich odszkodowanie za utratę dobrego imienia

Ile można czekać

No właśnie i to jest pytanie kiedy oddadzą za wrzesień nasze zaległe pensje

Hoho

Nie tylko lubera ....myślisz ze tych dwóch innych to lepsi są ...? Mowię o Holendrze i szanownej pani z zagranicy ....

Ile można czekać

Kiedy bendą pieniądze za wrzesień!!!! Ja nie mam za co rodziny utrzymać a 1750 drogą nie chodzi !!! To jest pozyczone ale bedzie łodane

Zostaw merytoryczną opinię o Mavilex - Toruń

• Jak się pracuje w Mavilex?

Zobacz opinie na temat firmy Mavilex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mavilex?

Mavilex
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 87B-C
    87-100 Toruń