Opinie o Energo - System - S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Energo - System - S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energo - System - S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo - System - S.A. w Rzeszów

Generalnie to czerpał ktoś w ogóle więcej informacji z tamtego numeru, który kiedyś wrzucali na forum? Ja akurat na niesprawdzone nawet nie dzwonie, ale może ktoś ryzykował? Kiedyś pokazały mi się dawniejsze oferty od firmy w sieci teraz po wpisach widzę, że raczej żadnego nowego już nie zobaczę? Jak się te wszystkie wątki rozwiązały?

731_5O4_996 Nowy wpis

Poszkodowane osoby proszę o kontakt..... Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

Grzegorz

@Paweł, możesz udzielić nam bardziej szczegółowej opinii, chętnie dowiemy się więcej o tym aspekcie. @Pracownik, w swoim komentarzu piszesz o mobbingu ze strony kierowników, czy zgłaszałeś to do kadry zarządzającej firmy Energo - System? Poruszasz także system dwunastogodzinnej pracy, myślisz że jest on do zmiany? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku, Twój komentarz będzie tu niezwykle istotny.

Paczesław
@Grzegorz

@Paweł miał na myśli zwlekanie z zapłatą za wydany firmie towar. Pracownicy zawsze dostawali wypłatę na czas (inaczej odeszliby wszyscy). @Pracownik może źle to wyraził, bardziej presja wywierana odgórnie jest powodem złego samopoczucia w pracy. Nie było dla Firmy ES wygrać przetargi - bo cena czyni cuda, ale bez odpowiedniej ilości osób nie obskoczy się kilku zadań na raz, stąd praca po 12h na dobę (ja pamiętam, że i po 14h się robiło, jak było ciśnienie) i przerzucanie pracowników z jednej budowy na drugą. Wyjeżdżając w poniedziałek na 3 dni (zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami) wracało się po tygodniu, choć niektórzy koledzy mieli 3 tygodniowe tourne'e po Polsce.

Wojtek
@Grzegorz

Odnośnie mobbingu.. Chyba każdy wie, że można o tym poinformować pracodawce, PIP a nawet udać się z tym do sądu. Tylko, że jeżeli pierwsza opcja czyli pracodawca jest osobą nękającą to raczej lekko nie będzie. Trzeba mieć dużo samozaparcia żeby iść z tym do sądu. Po zebraniu dowodów wygra się bez problemu tym bardziej, że całe kierownico raczej się nie patyczkuje wyrażając swoje zdanie pośrednio czy nawet bezpośrednio do pracownika. Tylko co to da? Dla tej mobbingowanej osoby i tak już nie ma życia w ES a to że odczuje dziką satysfakcję z wygranej w sądzie a może nawet uzyska jakieś odszkodowanie to zdecydowanie za mało za stres, który się z tym wiąże. Dlatego pracownicy narzekają i odchodzą zamiast się szarpać o parę groszy. Poza ES też jest życie tylko, że tak jak niemal wszyscy wspomnieli praca tam polega na delegacjach więc nikt nawet nie patrzy jakie są oferty na rynku. Współczuję głównie inżynierom i trochę monterom(tym którzy nie są w ES z łapanki).

Przypadkowy
@Wojtek

Odpowiedź w punkt. Mocne słowo (usunięte przez administratora)nigdy nie musi paść ale wystarczy popracować miesiąc i mając w głowie treść komentarzy wie się, że lepiej już nie będzie.

Karolina Nowy wpis
@Przypadkowy

Nawet gdyby nastąpiły jakieś zmiany?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Energo - System - S.A.?

Maciek

A to firma jeszcze istnieje??

@Maciek

Czemu miałaby nie istnieć? W sieci nie ma żadnego info. Ty coś słyszałeś konkretnego?

ikar
@Piotr

Nie

@ikar

Czyli wszystko jest ok koro kandydujesz? Na jakie stanowisko?

Przypadkowy Nowy wpis
@Piotr

Wyślij kogoś anonimowego do współpracujących hurtowni elektrycznych i powiedz, że słyszałeś jakieś negatywne plotki o ES.. Oni sami nawet nie próbują być mili dla tejże firmy. Mówią jak jest, mówią o skali zadłużenia, o niezapłaconych fakturach.. No to były plotki, teraz pytanie czy ws dobrze prosperującej firmy toczą się lub toczyły sprawy sądowe o upadłość ? Kierowniku P. w sieci są jakieś info. Wystarczy poszukać zamiast zadawać pytanie retoryczne, na które mogłoby się wydawać, że odpowiedź jest oczywista. https://www.imsig.pl/krs/0000350970

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Energo - System - S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

FIRMA ENERGO-SYSTEM NIE PŁACI FAKTUR NA CZAS !!! OSZUKUJĄ KONTRAHENTÓW , ZAWODZĄ I OPOWIADAJĄ "BAJKI" !!!! Pani którą odbiera telefon ma pretensje , ze w ogóle ktoś upomina się o swoje pieniądze ! Grozi mi teraz sprawa sądowa i wpis do Krajowego Rejestru Długów ponieważ "poszedłem na rękę " i wystawiłem fakturę z terminem płatności , czego w ogóle nie robię , biorę pieniądze z góry , aby uniknąć takich sytuacji ! Zdecydowanie nie polecam współpracy z tą firmą , brak uczciwości i rzetelnego podejścia do płatności długów !

Ta firma dużo rzeczy nie płaci. A kantują gdzie tylko mogą. Opowiadanie bajek to ich specjalność. Posiadam na to dokumenty. Ale ja już w większej części odzyskałem swoje pieniądze.

Czesław usługi dźwigowe Rybnik

Witam panie ja mam taką samą sytuację sprawę wygrałem a oni ogłosili ukladowka oni mi są dlozni 138000 co ja mam zrobić

Były pracownik energo-system
@Czesław usługi dźwigowe Rybnik

szkoda machnąć ręką na taką kwotę, sam miałem mniejszą po wachaniach oddałem to do kancelarii i dośc szybko należność odzyskali tu zostawiam namiar na prawnika ktory prowadzil moją sprawę, może dalej da sięto odzyskać ale on jest bardziej na biezaco - pan prawnik Wojciech Szczęśniak 572 300 704

Praca wymagająca, nie dla każdego. Będąc elektromonterem jesteś kimś kogo można obrażać i masz być na każde skinienie żeby zarobić wymieniasz zdrowie na pieniądze. Nawet biedni inżynierowie są gnojeni bez litości. Firma nie prezentuje żadnej jakości...

@Tomek

Ze wstydem potwierdzam te słowa. Ze wstydem, bo było się zmuszonym tam zacząć karierę..

Her

Nie rozumiem. Co w tej firmie jest takiego złego?Nie pracowałem jeszcze w niej ale w większości opinie negatywne. Faktycznie aż tak źle?

M

Nie polecam pracy w tej firmie

Stefan
@M

Napiszesz coś więcej? Dobrze gdybyś wyjaśnił dlaczego nie polecasz pracy w Energo - Systemie. Co sprawia że Twoje zdanie jest tak negatywne? Chodzi o zarobki, atmosferę czy coś innego?

@M

A nie polecasz bo? Ja tutaj przyszłam, żeby poczytać jakieś konkretne opinie, jak nie mówisz wprost, o co chodzi, to jakby to jest zero wiarygodności Skąd mam wiedzieć, że tego nie pisze jakis sfrustrowany pracownik? :P

@Aneta

Ponieważ prawda jest taka, że żaden pracownik nie dostał wypłaty od sierpnia bż. nie mówiąc już o kontrahentach. Firma praktycznie nie istnieje. Nie prowadzi żadnych prac.

fdsghfg

Ja potwierdzam że od sierpnia nie dostałem.

xXx

Ta firma jest już na dnie, komornik wszedł. Nie zawracaj sobie głowy tą firmą.

cfgvbhinjmk,l
@xXx

Obstawiam że ten komentarz powyżej nie napisał człowiek tylko program losuje jakieś gotowe zdania i wyświetla a może i człowiek?

@xXx

Weź to sobie mógł, he he. A co takiego się stało? Brzmi dramatycznie ten twój wpis, ale czy serio jest się czym martwić?

Czesław usługi dźwigowe Rybnik
@cfgvbhinjmk,l

Pan czy pani napisał to człowiek który jest załamany przez tą firmę mam 500 tysięcy długu co mam zrobić dwa lata sądzę się z nimi sprawę wygrałem a te chamy posłali mi ukladowka chamy i (usunięte przez administratora) tak (usunięte przez administratora) łudzi nie polecam tej firmy bo to chamy i (usunięte przez administratora)

qweretrgfthg
@Czesław usługi dźwigowe Rybnik

Ja napisałem że ten komentarz "Na jakie wsparcie w Energo - System - S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?" -napisał komputer, nie ten o komorniku, ten o komorniku to jest prawda to człowiek napisał.

wsfegf
@Czesław usługi dźwigowe Rybnik

Napisz Pan coś więcej na temat "posłali mi upadłość firmy". Po zadzwonieniu do Sądu Gospodarczego w Rzeszowie można się dowiedzieć że żadnej upadłości firmy nie ma więc o czym Pan o nicku "Czesław" Pan piszesz? Napisz Pan coś więcej i konkretniej.

Czesław usługi dźwigowe

Witam firma Energo System jest mi dłużna 138000 zł i sądzę się z nim sprawę wygrałem a te chamy posłali mi upadłość firmy co mam robić chamy i (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy

@Czesław usługi dźwigowe

Wow, powiesz coś więcej o tej sytuacji? Kwota jest zawrotna... Bardzo współczuje

jaaa

FIRMA NIE PŁACI ZALEGŁOSCI. PRZESTROGA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. OMIJACIE

Stefan
@jaaa

Czy próbowałeś to wyjaśnić z ludźmi z Energo - System? Jak poza tym oceniasz współpracę z tą firmą? Wymienisz jakieś plusy i minusy? Czekam na odpowiedź! :)

Kancelaria

Prowadzę sprawy o zapłatę, tel. 531 122 299

Jak wygląda proces rekrutacyjny w Energo-System? Powiedźcie, w jaki sposób informują o wyniku - czy będą dzwonić, pisać? Ktoś ma w miarę aktualne doświadczenia z działem HR?

Wiesław

Nie wypłacają na czas, musiałem działac przez firme windykacyjna by odzyskac za towar. Tu chłopaczek co pomaga odzyskac naleznosci od nich 514 746 783

mikel
@Wiesław

dziękować ;)

Jak się pracuje z ludźmi z Energo - System - S.A.?

Były

To zależy z kim? Część ludzi to typowe (usunięte przez administratora)

Pielik

Firma nie płaci za zlecone usługi już 5 miesięcy czekam nie ma z kim rozmawiać więc nie polecam bo narobiłem kosztów + podatek VAT i jestem w plecy każdy decydent zwala na szefa i potem nie odbiera telefonów.

Sławek

Firma Energo SYSTEM NIE PŁACI FAKTUR ZA WYKONANE USŁUGI UWAŻAJCIE .NIE POLECAM

Maja
@Sławek

Zapraszam do kontaktu w sprawie zadłużenia, moim klientom płacą 577 796 333

xxx

Jak obecnie sytuacja wygląda w firmie na stanowiskach Elektromonterów??? Jak praca i długość wyjazdów i wynagrodzenie?Może ktoś udzielić odpowiedzi?

Iza

@Były pracownik ale idzie się dogadać ze współpracownikami co do terminu wolnego?

@Iza

To zależy z kim się pracuje i komu się umizguje i do odbytu włazi. Takie zasady tam panowały a jak jest teraz to ciężko powiedzieć, może ostatnio wróciła tam jakaś normalność ?

Czy Energo - System - S.A. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Jest planowanie urlopów

Były pracownik ES

Jeśli chodzi o dodatki, to są jak pomylą się w przelewie;) A teraz na poważnie, zdarzały się premie zadaniowe po zakończonej budowie około raz na rok mniej więcej. Odnośnie szkoleń to nie ma praktycznie żadnych, poza szkoleniami BHP. Ogólnie rządy tą firmą prowadzi jedna i tylko jedna osoba, a kierownicy są marionetkami w ręku tej osoby, nie mają żadnej decyzyjności. W dużej części to firma z powiązaniami rodzinnymi. Wynagrodzenie podstawowe to nie wiele więcej ponad min. krajowe, po przepracowaniu co miesiąc dodatkowo ok. 150 nadgodzin to wypłata jakoś wygląda, ale nie na tym życie polega, aby cały czas w pracy siedzieć. Od pewnego czasu firma boryka się z problemami finansowymi, nie płaci za pobrane materiały itp. Oczywiście dla odważnych, można pracy w ES spróbować:)

Zostaw merytoryczną opinię o Energo - System - S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Energo - System - S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energo - System - S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energo - System - S.A.?

Energo - System - S.A.
3.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Energetyczna 1
    35-107 Rzeszów