P.P.H.U Karol Chwastek

Opinie o P.P.H.U Karol Chwastek

Marika Nowy wpis

Oglądam sobie teraz stronę firmy, bo myślę nad pracą tutaj. Widziałam, że firma ma dział sprzedaży. I chce wysłać cv, tyle że ja w tej firmie nie pracowałam. Czy do tych działów biurowych biorą ludzi także z zewnątrz, czy tylko ludzi z firmy, których awansują? I czy do tego działu konieczna jest znjaomość angielskie? Niemieckiego?

Może nie ma awansu ponieważ stanowiska zostały tak obsadzone, że nie występuje rotacja pracowników? W takim przypadku to raczej atut. Co powiesz na temat rozwoju? Pracodawca inwestuje w pracownika zapewniając mu szkolenia albo kursy?

Superktoś Nowy wpis

Cały gowork i jego "znikające" opinie ..............................

Klient Nowy wpis

A ja tam jestem zadowolony fajni ludzie z produkcji uśmiechnięci wydadzą towar zapytają jak zdrówko jeżdżę już tam długo do firmy i nigdy nie miałem problemu. Pozdrawiam pracowników oraz zarządcę ????

Nie ma co pisać,,,,ludzie są inni każdy lepszy w czymś i bardziej doświadczony,,szybko chcąc cie wyjrzyc z roboty, nie masz prawa z nikim gadać tym bardziej się umówić ????

@.

Jak to się nie ma prawa? A jak się to zrobi to co?

...
@.

Przychodzisz do pracy czy na spotkania towarzyskie?? :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H.U Karol Chwastek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Nowa

Pracuje tam i powiem szczerze że nie da się tam pracować. Praca ciężka dla kobiet

Grzeeś
@Nowa

No i co w związku z tym.... nadal pracujesz

Nowa
@Grzeeś

NO BO MUSZĘ ALE CHĘTNIE BYM ODESZLA TEN CALY MALY MAJSTER ZENADA I TA CO CHODZI I SIE WSZUSTKIMI RZADZI Pani I.

@Nowa

Co się po tych ponad dwóch tygodniach stało, że taka rozdrażniona nagle jesteś? Jeszcze pod koniec kwietnia aniołek normalnie. :( A to w takim razie szukasz stale czegoś innego, tak?

Jacek
@Nowa

Racja nie da siè pracowac.kto pracował to sie przekonał.Teraz przydziesz do pracy nie wiesz kiedy skonczysz haha.Oswiecim

Damian
@Jacek

Aż tak bardzo ciężko? Przecież przy podpisywaniu umowy był zakres obowiązków więc każdy wie chyba na co się pisze. A jak z kasa? Płacą dobrze czy najniższa krajowa?

Judasz

Nio 18 zł godzinę haha.zľodzieje polscy

@Damian

Nie dość że lipnie płacą to jeszcze traktują cię jak (usunięte przez administratora) Przy pierwszym kontakcie współpracownicy uśmiechnięci, mili, żeby potem rzucać szowinistyczne żarciki i ustawić cię do poziomu podłogi, bo tylko tylko jesteś wg nich wart. Próbujesz się postawić, wybronić, obrócić sytuację w żart - od razu zawoalowana agresja, żebyś tylko nie fikał do "starszych" i w nagrodę idziesz do najbrudniejszej roboty. Sama praca może i by była w porządku, gdyby nie towarzystwo wzajemnej adoracji które skutecznie potrafi zniechęcić do wszystkiego.

Najniższa krajowa niestety.

Iwona
@pracownik

A są do tego chociaż jakieś premie?

Klient

Mięso 100% idealne , fajne miejsce , fajni ludzie jeżdżę tam od lat . Pozdrawiam pania bardzo uśmiechnięta co wydaje towar :-) długi jej nie było ale wróciła! Polecam firmę :-)

Aneta

No wiesz, jest przecież coś takiego jak samoistne odejście. No to wtedy chyba trzeba kogoś szukać na ich miejsce? Ewentualnie ogłoszenia mogą też sugerować tworzenie miejsc pracy. ;p A ile tych odejść Ci się naliczyło, że taki pewniak z Twojej strony tu leci?

Aneta

Mówisz, że poważnie tak jest? A pracownicy co na to niby?

Bardzo dobra firma - ja nie narzekam, kasa się zgadza robota w porządku. Jestem tam kierowcą i praca jest dla mnie bardzo dobra i satysfakcjonującą. Pozdrawiam serdecznie p.Renie (która jest piękną kobietą) - z pięknym dużym biustem.

Maja

Witam, czy praca w firmie jest ciężka? Zastanawiam się czy kobiety także bez problemu sobie poradzą i mają szansę na pracę w tym miejscu na jakimś stanowisku. Dajcie proszę znać i napiszcie też jakich warunków pracy można się spodziewać.

Oshee
@Maja

Nie kobiety są poniewierane w tej pracy . Nie polecam . Chyba że będziesz ładnie skarżyć na kolegów to będziesz mieć dobrze a jeśli się będziesz stawiać to będziesz miała przerąbane . Szukaj lepiej innej pracy .

@Oshee

Czemu tak jest, że kobiety są tutaj źle traktowane....?

Byk

Jaki jest system rozliczeniowy pracowników akord czy godzinowa ? Z tego co wiem pracują tam 4 dni w tygodniu po 8 godzin

Piotr. Firma Lucze,Ergis

Witam, byłem nie raz na tej ubojni jako klient. Bardzo sobie chwalę właścicieli i ludzi tam pracujących.Jest tam schludnie i czysto,wysoka jakość mięsa . Gorąco polecam

Pracownicy
@Piotr. Firma Lucze,Ergis

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy PPHU Karol Chwastek

Giedwar@wp.pl

Tego pisowskie go chwasta to tylko wyrwać i wy...... ic obraża, wyzywa klientów, karze zakładać maski a sam z pracownicami nie stosuje się do przepisów nie polecam tej ubojni jest tam bałagan i brud powinni też zainteresować tą ubojnia obrońcy zwierząt bo są tam gnębione zwierzeta

Pracownicy
@Giedwar@wp.pl

Powyższy komentarz jest dla nas niesprawiedliwy i nie odzwierciedla sytuacji, która miała miejsce podczas kontaktu z kierowcą klienta. Jako zakład stosujemy wszystkie wewnętrzne zalecenia i procedury związane z pandemią COVID-19 i tego samego wymagamy również od osób przychodzących z zewnątrz. Po prośbie z naszej strony o założenie maseczki, klient stał się arogancki oraz agresywny wobec naszych pracowników, co jest niedopuszczalne. Wyrażamy sprzeciw wobec rozpowszechniania fałszywych opinii i prosimy o respektowanie naszych zasad. Ponadto informujemy, że w zakładzie przestrzegane są wszelkie zasady dotyczące dobrostanu zwierząt. Pracownicy

Lena

Dobry pracodawca więc nie może być inaczej niż dobrze, polecam pracę.

Dano

A mnie to się tam dobrze robi, nie ma co narzekać tylko patrzeć swojej roboty i będzie dobrze.

@Dano

A powiesz @Dano co jest w firmie dobre? W sensie co sobie tutaj cenisz, rodzaj umowy, zmianowość, premie? Wydaje mi się, że to rzeczy, które mogą kogoś w tym miejscu zatrzymać bez narzekania na złe warunki pracy.

Zdejszok

JEŚLI LUBISZ BYĆ OKRADANY I PONIEWIERANY TO MIEJSCE JEST DLA CIEBIE

@Zdejszok

To dosyć lakoniczna wypowiedź - powinieneś jednak zdradzić nam więcej szczegółów. Ale skoro twierdzisz, iż w Zakładzie Uboju Bydła pracownicy nie są dobrze traktowani, a ponadto - jak wspomniałeś - "okradani", to chyba należałoby zwrócić się o pomoc już gdzieś wyżej. Brałeś pod uwagę takie rozwiązanie?

Zdejszok
@Elżbieta

Nigdzie tego nikt nie zgłosi bo wszyscy sie boją, ja już na całe szczęście rozstałem sie z tą firmą i mam już święty spokój. Rankiem przychodzisz do pracy i nie wiesz kiedy skończysz nikt z zarządzających nie jest łaskawy ustalić harmonogramu pracy tak jak już ktoś tu napisał: zero prywatnego życia, żeby chociaż wypłata była adekwatna do godzin pracy to by było ok, no ale pracujesz od rana do nie wiadomo której bo nie wiesz o się nie dowiesz i gdy przychodzi wypłata dostajesz w mordę ilością wynagrodzenia za pracę...... Masakra

Franz

Powiem tak, Praca ok tylko że pracodawca myśli sobie ze może wszystko. (usunięte przez administratora) Rotacja ludzi mówi sama za siebie. Nie polecam tej firmy. Fachowcy z branży mięsnej niech szukają czegoś lepszego niż tego chlewu...

Elżbieta

@Niezly hardkor, czy takie sytuacje sa na porządku dziennym? Czy próbowałeś to gdzie zgłosić? Jak Twoim zdaniem prezentują się pozostałe warunki zatrudnia? Czy chcielibyście coś dodać na temat tej firmy? Pamiętajcie o zamieszczaniu postów zgodnych z regulaminem forum Gowork.pl ( https://www.gowork.pl/regulamin )

Niezly hardkor
@Elżbieta

Elżbieta, tak, takie sytuacje mają miejsce codziennie. Ogólnie atmosfera jest strasznie zła. Pracować w spokoju i bez stresu się nie da. Jak wchodzi "Szef" to wszyscy na baczność. Natomiast "kierownik" produkcji, złośliwy cwaniak, każdemu by robił na złość, lizus szefa, pewnie go głaszcze po du .. pie. Kierownik Rafał P. jest osobą dwulicową, trzeba na niego uważać. Jeśli chcesz tam pracować Elżbieto to ... po prostu daruj sobie i szukaj gdzie indziej - dla Twojego dobra.

Niezly hardkor
@Elżbieta

Jedynie co się w tej firmie zgadza to wypłata, choć i tak du .. py nie urywa. Ale zawsze jest na czas, zresztą musi być na czas bo inaczej nikt by tam nie pracował a stary sam by byki obrabiał. Pozostałe warunki powiedzmy, że są okej. Poza tym loto mi to, nie pracuję tam. P.S. nie zgłaszałem tego nigdzie - wg mnie nie ma to sensu, poza tym mam to gdzieś.

Niezły hardkor

W pracy atmosfera jest naprawdę bardzo nie przyjemna. Krzyczą po Tobie, używają wulgaryzmów w trakcie rozmowy z Tobą. Wymagają od Ciebie 200 % więcej niż możesz dać a wynagrodzenie nie adekwatne do warunków pracy. Ogólnie bardzo nie przyjemnie. Nie polecam.

Lepsza praca

Uważać na małego kierownika produkcji. Straszny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) szefa. Pracy chyba nikt tam nie poleci. Ludzie przychodzą i odchodzą, na pewno nie bez powodu. Można by rzec, że mamy kolejne Auschwitz. Dobrze, że mnie tam już nie ma.

Ten Prezes to [usunięte przez moderatora] Przez takich jak on przemysł traci sens.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Karol Chwastek - Dębowiec

• Jak się pracuje w P.P.H.U Karol Chwastek?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U Karol Chwastek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U Karol Chwastek?

P.P.H.U Karol Chwastek