Opinie o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. w Mielec

Kamil

Omijać szerokim łukiem...Nie dość ze warunki gorszę niż w łagrze to i płaca najniższa ..mobbing na każdym kroku praktycznie..

dominik
@Jolanta

pracuje pani w kadrach??? na produkcji trzeba wchodzić do (usunięte przez administratora)liderom albo ma się nieciekawie, większość zwolnień wynika ze złego traktowania...

Czy w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Operator Maszyn?

greg Nowy wpis

firma solidna rozmowa kwalifikacyjna na temat realnie jak sie ma dobre podejscie do pracy to czlowieka docenia panie kadrowe mile pozdrawiam serdecznie do zobaczenia po rekrutacji na firmie

olek Nowy wpis
@greg

bzdura, kadry są jak obietnice wyborcze polityków, a na produkcji jest rzeczywistość... z jakiegoś powodu większość nowych pracowników daje sobie spokój po kilku tygodniach

Kamil

Jolanta
@Kamil

A to jakie warunki w takim łagrze według Ciebie panują, że tak ostro ich oceniasz? Co dokładnie się tu dzieje? :/

dominik Nowy wpis
@Jolanta

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Młodszy automatyk / Automatyk?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Ziko

Okropni współpracownicy, dużo osób (usunięte przez administratora)i wyzyskuje młodszych kolegów.. kierownictwo całe i wszyscy nie interesują się co się dzieje na produkcji i panuje chaos.. pieniądze to wgl jakaą porazka bo najniższa krajowa i wiele benefitów które są zbędne bo każdy wolał by więcej zarobić po prostu za taką ciężką i syfiastą pracę masakra.. w każdej innej firmie na strefie są lepsze warunki i za lepsze pieniądze.. firma widać że ma obecnie braki w ludziach bo ogłasza się na każdych portalach już i gdzie się tylko da więc świadczy o tym tylko jedno..

Maja

Z tego co tu czytam to dosyć negatywnie oceniacie zarobki i atmosferę. Coś się zmieniło od czasu ostatnich wpisów? Na stronie firmy jest oferta na technika serwisu form i mój facet był zainteresowany, ale trochę nie wie co zrobić po przeczytaniu opinii tutaj. Tyle benefitów oferują w tym ogłoszeniu, np premie i prywatną opieke medyczna - w rzeczywistości mozna na to wszystko liczyć?

Marłako

Firma nie interesuje sie tu pracownikiem, tu się liczy norma i pieniądze a nie człowiek..Kazdy lider naciska na swoją zmiane żeby jak najwiecej normy wyrobić a jak ktoś sie nie wyrobi to później taka osoba jest nękana..Najgorsza firma na strefie. Nie polecam nikomu

(usunięte przez administratora)!! Jak ktoś lubi być poniżanym (usunięte przez administratora) to polecam tą firmę..Plus dodam że nagminnie występują kradzieże cudzego mienia w postaci pieniędzy i telefonów z szafek pracowników

Jolanta

Podejrzany jest jeden jakiś sprawca czy każdy każdemu by normalnie podebrał?

Nie polecam nikomu uciekajcie z tad

Czy w PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Dominik

za moich 4 lat pracy 2014-2019 , to jedyne problemy jakie uwzględniali to te których rozwiązanie przyspieszyłoby produkcje, a nie polepszenie warunków pracy.

Dominik

witam. pracowałem w firmie 5 lat, 2014-2019 , co do warunków to nie polecam wszedzie (usunięte przez administratora) , ołów,tlenek ołowiu, kwasy i elektrolit czyli substancje żrące ogolnie jak ktoś ceni zdrowie to tam nie iść.produkcja nastawiona na ilość ilość i jeszcze raz ilość nie jakość, dyrektor produkcji pan S.Giera pierwsze co to sprawdza czy ilosc sie zgadza ,ciagle zwiększając normy choć ludzi do pracy co raz mniej, nalegają by zostawać po godzinach + soboty a najlepiej i w niedziele na 3 zmiane zaczac tydzień. jesli bedziesz pracować 5 dni bez nadgodzin to minimalna krajowa + 300 / 400 zl premii. kwiecień premia wielkanocna 700 zl , grudzien premia boza narodzeniowa 900 zl. rotacja ludzi jak w kazdej innej wiekszej firmie kazdy jak znajdzie coś lepszego to ucieka stamtąd. doceniaja tych co klepią nadgodziny i weekendy wtedy zostaje sie ulubieńcem kierownika i mozna liczyc na podwyzke . ludzi na firmie koło 300 plus ukraińców z 50. firma ciagle sie powieksza przez co szukają ludzi do pracy przez cały rok a dawniej to trzeba bylo mieć polecenie pracownika firmy i czekać na zatrudnienie. kiedys 2014 to rekrutacja była minimum średnie wykształcenie a dziś wystarczy ze masz sprawne ręce, również są na firmie firmy pośredniczące w zatrudnieniu takie jak Adecco czy work serices.na przerwie jest dany jeden darmowy posiłek w postaci 2 bułek z różnymi składnikami.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

szymon

Nadgodziny płatne w rozliczeniu miesięcznym. Chyba, że chcesz odebrać to nie ma problemu

Ramirez

Podpowie mi ktoś czy warto starać się o pracę i składać dokumenty?

Nie żeby tu bardzo chwalić - robota jak każda inna. Ale tak tylko dla sprostowania przedmówców: - ubrania - każdy dostaje 6 kompletów, na każdy dzień ma wyprane, czyste rzeczy. - buty - wymieniane jak się zniszczą - jedzenie - za darmo, bułki i kanapki w automatach, różne. Kawa i herbata w termosach bez ograniczeń - środki ochronne bez ograniczeń, mydła, ręczniki kąpielowe, testery do wykrywania ołowiu na skórze pod dostatkiem (maski nie są gumowe) - palarnia na zewnątrz Ludziom nie dogodzisz. Zwłaszcza takim, którzy z wielu rzeczy korzystać nie chcą. Niestety mało kto myje ręce, kąpie się, pilnuje by cały czas stosować środki ochronne. Choćby tu było tysiąc zabezpieczeń, a nikt nie będzie z nich korzystał, zawsze znajdą się tacy, którzy narzekać będą na wszystko. Bo ważniejsze jest wyjść punkt 15.00 niż się umyć.

joker
@pracownik

Pisał to ktoś z biur i to z niezłym poczuciem humoru...

roski

Ta firma naprawde schodzi na psy!!!!!!!!!!strasza jak i na innych firmach. liza tyłek prezesowi.nie dziwne ze ludzie jak widza ogloszenie na słupach ze poszukuja do pracy w auto parcie to od razu zdzieraja ze słupów. tam powinna zjawic sie panstwowa inspekcja pracy mimo ze to prywatna firma. strasza ludzi. obiecuja premie a potem się okazuje ze nic nie daja. odcinaja z wypłaty. Program uwaga powinna sie tez tym zajac. wykorzystuja pracowników. nie maja dobrych ubran roboczych tylko jakies łachy ze kwas potem na całym ciele jest i nie dziwne ze pracownicy maja potem jakies rany. a o butach nie wspomne. nie ma to jak wlasne buty miec. a jedzenie jedno i to samo. ciepłej herbaty nie mozna sie napic. tam jest oboz zagłady ze tak powiem.Ludzie zwalniajcie się z tamtad jak najprędzej bo potem macie problem ze zdrowiem. Jak zdarzy się tam jakis wypadek przy pracy to probuja zatuszowac .zeby nie wyszło na jaw. To nie firma a (usunięte przez administratora) Idzcie z tamtad jak najpredzej jak zalezy wam na waszym zdrowiu. Porazka tam jest!!!!!!!!!!!!!!!Zenada!!!!!!!!!!!!!!!!

Kalwin

Na montażu psują się zęby, dziąsła i podniebienie. Za tak marne pieniądze szkoda zdrowia... Obecnie kobiety na Learze więcej zarabiają _WSTYD I ŻAL.!

riko

JAk nie płaca za szkodliwe. wyzyskuja tam pracownikow. obiecuja ze zapalaca setki za sobote albo wolne dadza. tak na poczatku jest a potem sie wycofuja z tego. a ubrania robocze jakie daja to masakra. cale cialo jest poharatane przez ten pieprzony kwas.a jak robia badania okresowe jesli wychodzi za duzo kwasu we krwi to zanizaja. nie dziwne ze przez kosciol daja nawet ogloszenie bo tam nikt nie chce robic. w takim syfie!wieloletnim pracownikom nie dadza podwyzki a takim mlodym co przyjda to od razu daja wiecej za godzine.nawet sciagaja z urlopow nagle a tak wogole to o urlop to ciezko jest dostac tam. nikt nie chce w takim syfie robic. ta firma powinna sie zajac odpowiednia instytucja i telewizja. a jak telewizja by tam przyjechała to nagle jest porzadek tam. SYF TAM JEST I TYLE!a najsmiejsze jest to jakie jedzenie jakie kanapki czy bulki daja. a co dopiero w zimie nawet cieplego dania nie dadza. nawet herbaty nie mozna sie napic tam!

AiVeNN

Podpinam się pod komentarze kolegów firma porażka...Nie polecam!!!

thomson

Ta firma to wielka dziura jest więcej kierowników niż pracowników a liderzy stoją nad tobą jak katy i tylko ilość się liczy a jakość to będzie za marne grosze a kierownictwo bierze sobie premie w tysiącach a tobie dadzą podwyszki 50 groszy a jebiesz jak osioł na nich

leszek

pracowałem dla debili prawie od początku przez 17 lat i rozwiązali umowe nie polecam tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.?

PPUH Autopart Jacek Bąk Sp z. o.o.