HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Tak

A ja powiem tak : Tym co pracują dobrze powinniście dawć umowy na stałe, to bardzo wiąże z zakładem tacy ludzie raczej napewno się nie zwalniają, nie tzymać się kurczowo 33 miesięcy.

Prawda

Szkoda, ze KU**A na zakladzie nie mozna uzywac aparatu w telefonie "polityka firmy". Porobilbym zdjecia tym pozal sie Boze ciezko pracujacym ludzia w QC, ktorzy leza ROZ****NI jeden obok drugiego na fotelach na testingu czy jak to sie tam nazywa (pomiar amorow i zaciskow) i graja na telefonach pijac kawe. Najwiecej sie udzielaja jak to im nie ciezko, ze chca dodatkow. A co wy slucham takiego ciezkiego robicie? Nawet sie nie przebieracie tylko lazicie we wlasnych ciuchach. Widac jaka macie ciezka i brudna robote. By tak jednego z drugim 6dni po 12h przeorac na lini to byscie widzieli co to praca i nie zamykalibyscie co miesiac limitow na nadgodziny ZA NIC jak to macie w zwyczaju. Nic by ludzie do Was nie mieli gdybyscie byli cicho i nie robili z siebie nie wiadomo jakich to biernych. Pzdr

Tyle wiesz co zjesz
@Prawda

Koleszko skoro ty ich widziales i oni pili kawe... to pewnie byla przerwa bo jak inaczej popiepszal bys po zakladzie bląkając sie bez celu... a jak to byla przerwa to G**no ci do tego Po drugie, zapraszam na testy amorow puscisz ze 150 mercow to odechce ci sie pisania glupot

@Tyle wiesz co zjesz

Wiedzialem, ze znajdzie sie jakis zbulwersowany prawda Gamon. Ale nie chce mi sie z Toba i Twoja smieszna grupa sprzeczac i udowadniac kto ma racje, ja swoje wiem. Jedyne co mi przychodzi do glowy, aby Ci odpisac to (...)

@Prawda

zal ci żyć ściska.przyjdz przekonaj sie

@Prawda

W tych super wspaniałych ankietach, które dostajemy co roku do wypełnienia, zawsze przewija się punkt o awansie poziomym. Skorzystaj z tego i wstąp w nasze szeregi. Zobaczymy ile wytrzymasz... Tutaj wszyscy są mocni w gębie, ale jak przychodzi do konkretów, to na palcach jednej ręki można policzyć ludzi którzy są w stanie podjąć jakiekolwiek działanie... Żałosne!!!

Łysy
@Prawda

Jeśli oni tyle leżą na tych fotelach to co można powiedzieć o tobie skoro to wszystko widzisz? Stoisz i się na nich gapisz? Dziwne to jest co piszesz. (usunięte przez administratora) może boleć z różnych przyczyn. Ale nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia życiowe.

W Mercedesie maja 1000 osob zatrudnic chcąc być liderem pod wzgledem płac , tmmp 500 osob, ronal nowa hala,nie mowiac ile nowych firm powstaje w okolicy. Obawiam sie ze Ukraincow nie starczy dla calego regionu..

Paszko

Pozdrawiam serdecznie Natalkę z kuchni Eurest!!! :-)

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Pop

Tragedia. Brak zarządzania. Firma nie jest przygotowana na obsługę takiej ilości zamówień. Żart jakiś. Wszyscy są przepracowani i sfrustrowani.

Kiedyś lubiłam pingwiny teraz nie mogę na nie patrzeć, źle mi się kojarzą.

. U
@Ania

J.bnij się w tej durny leb

Lopez
@Ania

No i fajnie. Pingwiny to zuło wcielone

Gośka
@Lopez

Ja też

zdp
@Gośka

O co chodzi z tym liderem z S/abs co go kolejna ekipa za mobing zgłosiła a oni zamiast go wyrzucić to na struta 2 przenoszą normalna patola się robi kolejne chłopaki będą się mordować

Chlop z mazur
@zdp

Nikt z nim nie chce pracować. Nikt w zakładzie nie powie na niego dobrego slowa.. Nikt z nim nie będzie współpracowal bo z nim się nie da współpracowac

Zenada
@zdp

Idź jeszcze się połącz. Proponuję zapierada...... Do sądu ja mogę nogę rozbujac i ci kopa zaje...... Na rozpend wieś

@zdp

tak to jest jak się po...bie w główce od funkcji i ma się za duże mniemanie o sobie

@123

Każdy zły dyrektorzy, mistrzowie, liderzy. Ja bym na twoim miejscu się zwolnił masz wysokie mniemanie o sobie. Nosisz bryle jak moja. Babcia, jak chodzisz bujasz się jak małpa, często masz czarny niedofarbowany, tłusty, łeb śmierdzi od ciebie prawie każdy w zakładzie cię w du..... Jebi..... Jak ty to stwierdzasz! (usunięte przez administratora) Jak wściekła, roztajesz klucisz się z swoim mężczyzna to, rogi mu robisz jak można takim być odpadam, zamiast pisząc o kimś wypowiadać, pisząc spójrz w lustro popatrz na siebie podstaw wiaderko i zyga... Bo powinnaś pracę zmienić hehe doświadczenie masz.... Worek na sper.... Tak o tobie mówią ogarnij się kobieto to nie Kinder planet bo te pisanie jest żałosne

Mariu
@zdp

Blond Malfoj,idzie na inną zmianę uważajcie nie piszcie z nią nie chodźcie na fajkę bo jej mąż będzie wam grozić.

Lol
@Zenada

Mama Mama Mamo a ona mie bije, ona mi lizak zabiera hahaha. Dziecko jest bardziej mondre niż ty zmień płytę . Na fajke idę i nie wierzę w to coslysze dziewucha grozi że w ciążę zajdzie bo dajesz ja na gorsze stanowisko. Iwona zurup coś z tym byłem nierobow błagam

Kali nie lubieć
@Ania

Hehe na ciebie patrzeć się da gown... Jest ładniejsze od ciebie pozdrawiam koleżankę przestań się pogrążac wiem kim jesteś

Januśśś
@Lopez

Zło wcielone hehe. Polecam wes hehe kropidło woda swiecona, może księdza czas zawołać do domu wiocho krowy pasac.

Wózk
@Chlop z mazur

Jak jesteś taka zaj..... Ista to mogę Ci pomnik pracownika postawić hehe żałosna ci..... Powinny, zespół być mieszany faceci, kobiety anie taki babiniec jecza same robią sobie koło (usunięte przez administratora) Kto tam wytrzyma z idio.... Jedna popularniejsza od drugiej Gwiazdy kurr Gwiazdy wyje... Je z tad!

Poraszka
@123

Ja nie dawno byłamz koleżanka na stołówce a te dur....... Pisały coś na kartce zarzuty na kogoś jednym z nich był zarzut straszny pozbawiony kara więzienia cyt "Jadł baton rozkoszujac się" my z kumpela lałyśmy że smiechu jak można być aż takim debi.... Też je znamy ja na ich miejscu to bym pracę zmieniła taka jest beka. A obgaduja się strasznie na palarni ostatnio się smiały ze typiarze odnich z lini to okres się przebił na spodniach poczym ryły że usiadła na dużego pomidora świni.... I nic więcej wychodzą z fajki i gadają z nią jak gdyby nic

Temp dzid....
@123

Np. Malfoj owi blond która idzie na inną zmiane

Gwiazda szybka i wściekła
@zdp

Jest taka co da da da da kilku ja wózków... Robiło zurup coś dla siebie nie poniżej się tak i przestań gwiazdorzyc na palarni

Rycerz
@Gwiazda szybka i wściekła

Eeeeeee co czeka na rycerza co ja od smutku wyzwoli

Do siebio

Wracaj skąd przyszłos

Lila
@Lol

Tam cały czas jaja u nich już od nich Lider ucieka przecież one są durn. Ale ciąża straszyć robota spada na psy

Desperado
@Lila

Lila tam jest (usunięte przez administratora) na s/ABS z tymi babami jak plotkuja na stołówce ale bynajmniej jest wesoło mamy swój cyrk i klaunice

Marus
@Chlop z mazur

Po prostu żal, żałosne jak można takie dymy robić je! Sz! Karma wraca

Misiek
@Lila

Praca fajna jak robota nie którzy potrafią i tylko te wpisy nowych odstraszają nic nie pasuje

Mikrus
@Mariu

Malfoj ciekawe jak się dogada jak jest tam też dziewczyna która nie cierpi i miała zgrzyt. Malfoj blond jak to jest wpaść w własne siodło koleżance najbliższej psiapsiułki też słychac było że wczoraj.... Chodzi do pracy

M
@Mikrus

Widać że liderkowi żal (usunięte przez administratora) ściska, zamiasta pracować to siedział w pracy na telefonie i smarował na goworku powyzsze wpisy normalnie o muł haczy gębą

Mareczek
@M

Tak tak podpisz dobie idioto..... Jesteś śmieći... zakładowym Malfoj teraz to na tobie jeździć będą cały zakład śmieje się z Ciebie i z twojego liczenia tylko do 5

Pustak
@M

Malfoj vs Pinokio ja wolę Pinokio brzydkie drewno długi nos od kłamstw. Nie ma co się dziwić z kim ona kotów nie darła gdzie nie wejdzie tam zostawia smrud!!!!!! my jej nie chcemy! kolega jakiś czas temu odpisał jej na wiadomość po czym groził mu jej mąz nie dziwię się bo nie wiadomo co on nagadała . Spodziewam się że był to tekst na nią leci. Odczep się od niego nawet nie patrzy nawet w twoją stronę już były nierobie takie przypadki

M
@M

M-Gębę masz ty, hehe hehe ???? lepiej sumo wygląda z tyłu niż ty z przodu ???? pozdrawiam. Aworki

@Mareczek

Napewno dla niego jest to tak ważne co bazgrolisz . No ale to chyba to on ci odpisuje 7:15 pracuje nasz kolega na maszynie to chyba ma 3 reke zrozum że nikt cie nie cierpi i dość ma twoich wpisów

@M

Ktoś kto pracował z nim tyle czasu to do poziomu. Malfoj nie znizy się śmieszna jesteś

@M

Malfojowa zruj gow...! Ja wolę glizda siedzi w ziemi boji się słońca

@M

Przecież tu z S/ABS pisze Malfoj, psia Malfoja Szybka i Wściekła, K...., oczywiście że one tak smaruja każdego trzeba nie reagować to jest przeciwieństwo, mondrych kobiet, tylko się słyszy ja na pewno wiem kto to pisze żenujące jesteście że nie można was skojarzyc

@M

Do gęby to co dziennie inną fa... Bierzesz buhaha

Łysy Mg

A ni podoba się Golum

Kasiul
@Pustak

Niech zamknie Tom mor.... Wkoncu ile można smród robić

Złoty środek
@Ania

Jak mnie wkurzyli dziś w pracy chyba zajde w ciążę

Punisher
@Matej

Sadząc po poziomie języka polskiego, oraz poziomie pisowni. To jego dziewczyna pisze z domu. Czy to tak trudne do skojarzenia ? Paweł czy ostatnia sytuacja naszego kolegi z jakości jeszcze cię nic nie nauczyła ? Myślisz ze jesteś anonimowy obrażając kogoś w sieci ? Zastanów się dwa razy zanim napiszesz następny wpis.

Brzoskwinka ABS
@Punisher

Patrząc na interpelację tego forum to pogratulować tym co dedukuja kto co napisał żal.

@Punisher

Już nie wiesz co wymyśleć, twój irolaz inteligencji właśnie o tym świadczy nic dodać nic ująć można ci tylko współczuć. Kogo jeszcze wymyślisz, jesteś pod ścianą widać

Motylki
@Matej

Lubie motyle

S/ABS
@Motylki

Jesteś jedną z osób które powinni ukarać za te forum. Gratulacje za odbijanie piłeczek żenada na jej męża napisali grozi komuś w pracy też to dłuzna nie zostajesz śmiać się chce powinni dojść kto pisze z waszej Lini będzie was 3 wyrzucić dyscyplinarne te pingwiny i cała reszta. Iwona zrup proszę z porządek dziewczynami one są motorem napędowym i to już od dawna

@Ania

Lubie motylki dobre leki bierzesz chyba puszczają ułożyło dziewczynie

Jusssssssssst

Nic nie zrobią nie reagować , przeginaja zaczynają robić zamęt , teraz robią z siebie ofiarę, to jest moje zdanie, zresztą najmniejszy problem. GOWORK na nie, które osoby nie działaja rozmowy , ukarać a jak nie wywalić z zakładu i ma być spokój mam nadzieję że będzie to nauczka na przyszłość dla nich

Grześ
@Jusssssssssst

Zwolnić, tych którzy napędzają i kończą wiemy o kim mowa 3 dziewczyny i 2 facetów

b
@Grześ

To trzeba tez zwolnić cała poprzednia zmianę na której był i z której wyleciał za mobing. No i Ciebie za pisanie bzdur na forum.

Grześ
@b

Dorot.. Bzdur nie pisze tak jak ty to robisz. Po co mieszasz, po przednią zmiane teraz prubujesz szukać nowych sprzymierzeńców, obrońców nikt ći, nie pomorze nie będzie nadstawiał głowy maja wspaniałe rodziny a w twoje łajno wchodzić nie będą to fajna ekipa i podkreślasz. Mobbing łatwo cię rozpoznać. Mam nadzieję że. Iwona to widzi i wkoncu zrobisz krok za dużo spotkamy się niebawem. Iwona czy to nie jest odstraszrnie nowego pracownika pisząc o Mobbingu którego nie ma niech telefony dadzą do sprawdzenia jak nie mają nic do ukrycia.

@Punisher

VIP, opowiadał że S/ABS dziewczyna o imieniu Ma... Daje jak można zdradzać swojego mężczyznę w, tak perfidny sposób, i jeszcze pracować razem

Reczkowska
@Burddddd

Prawda jest taka ze sam do niej startowałeś ale cię olała i teraz wypisujesz śmieci jak gówniarz bo nie możesz znieść tego ze nie chce z tobą być. Wszyscy wiemy kim jesteś i jak się nazywasz. Najlepsze jest to ze mieszkasz dalej z mamusia ? Hehe dobre dorosły chłop miększa u mamy. I szuka dziewczyny. Powodzenia, a skoro na każda swoją miłość potem tak wypisujesz to uwierz będziesz zawsze sam. Rękę już masz pewnie wypracowana co ?

Wózkówi też kłamią?

Stara M

Hahahaha

@Stara M

Taka piękna to nie jesteś żeby za tobą, płakać , tu masz rację wolę rękę niż,... Ehe ciebie

Śiano
@Reczkowska

Ty, masz komornika, za pożyczkę która brałaś na bzdury i chciałaś aby, zakład ci spłćił, hehe gdzie taka zapomoge, dostają ludzie którzy potrzebują z poważnych powodów jakie ona ma śianow mózgu

Żałosne
@Śiano

Lepiej nie pisać bo kretynk.... Ze dziewczyny lub żony lub mamy dzieci w pampersach piszą jedna lepsza od drugiej ci za typiary hehe każdego smarowały, a tu onich aż wrze hehehe karma

Polo
@Żałosne

Hahaha kabaret który to ten Malfoj

Jajami o asfalt
@Polo

Ta blondyna farbowana ???? nie wiem tylko czemu zmieniła zmianę mieli jej dość czy w końcu ktoś zauważył komitywe

gogolek

@gogolek

(Blondyna)

gogolek
@Malfoj

ta nowa pożal się się boze operatorka

Mumie k

Nareszcie na stołówce można smacznie zjeść oby tak zostało

Smacznego
@Mumie k

Mumie k Kwestia czasu.. Za chwilę będziesz narzekał.. Jak inni.. nowa kuchnia, jak z każdą poprzednią , na początku pasuje.. a potem bllee.. nie dobre.. Kanapeczki do pracy i po problemie !! Tylko narzekać potraficie.. Oby tak dalej, rto nikt Wam nie będzie gotował.. ????

Smakosz

Muszę przyznać, że nowa stołówka serwuje pyszne posiłki. Zobaczymy jak długo będą trzymać jakość ale widać że się starają i zależy im. Sam "szefo" był dzisiaj. Porcję też dostałem "słuszną" :D a Wam jak smakowało?

Pan Songo
@Smakosz

Super jest ! Bułki bardzo smaczne, obiady tak samo. Wole zjeść mniejszą porcję lub zapłacić troszkę więcej ale zjeść smacznie. Potrzebują jeszcze troszkę praktyki na pewno w zakresie obsługi ale to przyjdzie z czasem jestem przekonany. Pozdrawiam nową kuchnie Dworzysko (bardzo miła obsługa)

Smakosz
@Smakosz

Kuchnia super.szkoda że tylko ziemniaków ryżu kaszę nie okrosza sosem bo suche reszta bez zarzutów. Rybka dziś super i surówka.

Tetryk
@Smakosz

Dwa naleśniki 8 zł prawie jak w Shelatonie!!

Nie*Smakosz
@Smakosz

Ty.. skoro z Ciebie taki smakosz, to dziwi mnie po jakiego ch*** jadałeś we wcześniejszych kuchniach?? Wszędzie są tacy jak ty( Tak na pocieszenie) haha. Nie każdemu sie dogodzi.. ale jak masz takie niebiańskie podniebienie to do restauracji, a nie na stołówkę pracowniczą.. albo żarełko swoje przynoś. I po kłopocie ???? A w domu to obiad na dwa dni ten sam.. Ale w pracy prawie za darmo Wymagania!!

Hej

Bardzo dziękuję za puszczenie meczu.

Ornitolog

Ludzie z machiningu najpiekniejsi ❤❤❤

Mundus Vult Decipi
@Ornitolog

A ten wysoki czarny i brodaty z kitkką to BOŻYSZCZE! Zaszłabym z nim :) ps. Gratuluję awansów. Naprawdę gratuluję...

Ornitolog
@Mundus Vult Decipi

Kiedy to on stoi dumnie na linii, z glorią wypisaną na twarzy wrzuca castingi do OP10. ehhh. Takich już nie ma :)

Napalona
@Ornitolog

Najpiękniejszy to jest ten jeden młody z biura maszyningowiec

SkiJump

Japa!

Po co?

To naprawdę jest miejsce na takie wpisy?? Może nie wie człowiek co to jest forum i po co jest.. .. Szkoda, że nie spełniony, chory psychicznie ktoś nie ma gdzie umieszczać "tego czegoś"..

Zadowolona

Stołówka przepyszna to się nazywa jedzenie dla Pracowników :) jakość pierwsza klasa smacznie duzo warte ceny

Kurczak
@Zadowolona

Serio ? Kurczaka z dzisiaj też polecisz ? Bo był śmierdzący i niedosmażony.

Magda gesler
@Kurczak

Jak śmierdział mogłeś chwycić w drugą rękę i dopiero sprawdzić - ja jadłam i był ok

Kurczak
@Magda gesler

Dzisiaj wszystko było ok

Mecz

Iwona czy będzie możliwość puszczenia w głośnikach na hali we wtorek meczu? Bardzo proszę

STAA1 Kibic
@Mecz

Chociaż czasami nie było słychać - to i tak dziękuję (usunięte przez administratora), że puściła mecz!!!

Rozbawiony...

Kiedyś szukałem pracy i chcąc dowiedzieć się coś o tej firmie zajrzałem tutaj... Od tego czasu zaglądam co parę dni żeby się pośmiać bo lepiej niż kabaret! Ale ostatnio to już normalnie B.. del. Współczuję tym " normalnym" tam pracującym..

Ten co wie
@Rozbawiony...

Obłudniku z QC co nie szanuje starszych stopniem od siebie miej trochę odwagi i chociaż raz zaloguj się z :P

Szczera

Bo do Tanga Trzeba DWOJGA!! Pomyślcie!

@Szczera

Oczywiście że tak. Marc.. Oczywiście zawsze niewinna też jestem tego zdania do tanga trzeba, dwojga

Toyota

Toyota w Wałbrzychu - kiedyś ciężkie warunki pracy, teraz podwyżki Wałbrzyska Toyota dała pracownikom kilkuprocentowe podwyżki płac, a dodatkowo otrzymają oni premię - nawet 2,3 tys zł Toyota Motor Manufacturing Poland ma siedzibę w Wałbrzychu i zatrudnia ponad 1,5 tys. osób. Rocznie zakład produkuje setki tysięcy skrzyń biegów i silników do samochodów japońskiej firmy. Z dokładnością do dziesiątej sekundy Od marca w firmie trwał spór zbiorowy, w który zaangażowane były trzy związki zawodowe: "Solidarność", OPZZ i Kadra. Ciężkie warunki pracy w fabryce opisywaliśmy m.in. w reportażu "Piekło w gembie" - pisaliśmy m.in. o liście czynności, które trzeba wykonać w wyznaczonym czasie. Firma obliczyła je z dokładnością do dziesiątej sekundy. K., pracownik z działu montażu, opowiadał, że ma m.in. 1,8 sekundy na zamontowanie danej części, 3,2 sekundy na przechwycenie czy 1,5 sekundy na jej przesunięcie. Związkowcy nie mogli się doprosić nawet o dodatkową jednominutową przerwe. Pracownik skarżył się też, że firma płaci mu mało - 2,2 tys. zł miesięcznie - a rozwarstwienie pensji jest duże. Liderzy grup mogą zainkasować 7-8 tys. zł. Według związkowców wałbrzyska Toyota w wypłatach odstawała od podobnych firm, jak m.in. Volkswagen czy Volvo. Tu różnica w pensji miała wynosić od 550 do 1,6 tys. zł. Pracownikom udało się wynegocjować podwyżki (średnio 4 proc. dla każdego) i dodatkową premię - od 1,7 tys. do 2,3 tys. zł dla osoby. To mniej, niż oczekiwali związkowcy (3 tys. zł), a i tak nieźle. Część pieniędzy załoga już dostała, część ma otrzymać w wakacje. Firmę na bonusy stać. W 2015 r. wypracowała jeden z najwyższych zysków w swojej historii - 117 mln zł, a o ponad 20 mln zł zredukowano koszty. - Wszystko udało się dzięki poświęceniu i zaangażowaniu pracowników. Chcieliśmy, by wszyscy ludzie zostali za to nagrodzeni - mówi Sławomir Bielakiewicz z firmowej "Solidarności". - W związku z zakończeniem sporu fajerwerków odpalać nie będziemy, ale pewna satysfakcja jest. Wiadomo, jak to jest z kompromisami, każdy musi się trochę cofnąć i trzeba się spotkać w połowie drogi - mówi Bielakiewicz. Władze Toyoty zadeklarowały, że zniesiony zostanie tzw. system grup moderacyjnych - opisanych literami od A do E, do których przyporządkowani są pracownicy. Różnią się one wysokością podwyżek i perspektywami. A i B to szansa na awans i wyższą pensję, D i E to ludzie do poprawy z ryzykiem zwolnienia. Toyota z góry określała, ilu pracowników ma się znaleźć w poszczególnych grupach. Choćby wszyscy byli świetni, odpowiednia liczba musi się znaleźć w grupie najgorszej. Grzegorz Górsk, rzecznik Toyoty: - Jesteśmy zadowoleni. Zawsze dążymy do wypracowywania rozwiązań, które satysfakcjonują wszystkie strony dyskusji i przyczyniają się do stabilnego funkcjonowania i trwałego rozwoju naszej firmy. Czyli lider w toyocie dostaje od 7 do 8 tys a w wv i volvo od 550 zł do 1600 zł ? Gdzie tu porównanie z Mando ? A do tego znieśli krzywdzący system ocen który w Mando dalej obowiązuje ? Zamiast tego dali wszystkim pracownikom jedna podwyżkę. Dla ciekawskich otworzyli nowa linie i są przyjęcia. Już pare osób z Mando przeszło do nich. A do tego na święta 1500 zł bonów dają. A u nas nie dadzą nawet 300 zł ? To daje do myślenia.

Witek
@Toyota

Nie dziwię się. Ruskim apartamenty dla nas nawet na Wakacje nie ma co z tym zakładem się dzieje. Tak było wspaniale liczę że będzie ok

Inży
@Witek

Po co, się starać praca super . Zarządzająca kadra powinna być, zmieniona, pracownika który pracuje długo maja w powiązaniu, nie doceniają ludzi, zajmują się pierdołami. Chore! Ludzi których idą na rozmowę odrzuca nasza. P. (usunięte przez administratora) Ukraińca, drogi otwiera mieszkania im płacą żyć nie umierać,. Przebierała aż przeprała, niestety jeden do drugiego, jak wygląda rozmowa o pracę w. Mando i rezygnują ludzie zamiast przyjmować aby, były chęci dać szansę jak się nie sprawdzi to następny te osoby i ich, decyzje pograzaja zakład. Ludzie którzy pracowali od początku to jak mamuty wygineli, a reszty za tyle lat pracy Nieszanuja!

U nas

A co u nas nie można założyć związków? 90% się zapisze

Ankieta
@Inży

A ci to były za ankiety odnośnie przełoźonych. Kiedy informacja czemu to miało służyć i co z nich wynikło skoro musiałem to wypisać to chyba trzeba wyjaśnić bo nic się nie zmieniło.

@Toyota

Nie polecam tego zakładu, przepracowałem kawał czasu, atmosfera nie do wytrzymania, główni przełożeni dają największy tego dowud Chamstwem jest, iż. Menager jest bezczelny, nie uprzejmy , nie adekwatny na swoje stanowisko obiecuję, wszystkim złote góry poczym nie ma czasu odwraca się plecami i idzie czujesz się potraktowany jak sz... Plociuch, nie sprawiedliwy, nie umiejący podjąć decyzji. Faktycznie ludzie którzy znali linki od stawiania ich. Jak, ktoś dobrze określił wygineli jak. Mamuty a zakład nic nie robi aby ich zmotywować do zostania, co jest przykre już nie wspomnę o drugim. Panu najchętniej...... Zachowanie do pracownika który odchodzi, który jest przenoszony, awansuje, prosi o wolne, nie dowiesz się nic tylko krzyk

Czytam sobie te bzdury które tutaj ludzie piszą i nie wierzę własnym oczom. 3 Wątki o "Pingwinach" napisane z błędami ortograficznymi, w stylu absolwenta szkoły podstawowej. Jak można pisać takie idiotyzmy, na publicznym forum i się później tego nie wstydzić? Ja naprawdę jestem wyrozumiałym człowiekiem... Zdaję sobie sprawę z tego że niektóre osoby nie są w stanie przejawiać żadnych oznak inteligencji, a najpoważniejsza książka którą mieli w ręku, to gazetka "Bravo Girl"... Ale proszę nie chwalcie się tym na forum swojego pracodawcy. Gdy moi znajomi będą robić rekonesans i trafią na to forum, to co oni sobie o mnie pomyślą? Że niby z kim ja pracuję? Miejcie litość dla zwykłego pracownika hali i nie pokazujcie wszystkim, że będąc dziećmi, w szkołę rzucaliście kamieniami.

Puf

Większość tych negatywnych postów z błędami, pisze jedna osoba z urażonym ego. Tak jak posty o pingwinie pisze jeden koleś, który juz tu nie pracuje. Tak resztę pisze grupa paru ludzi, którzy maja problemy sami ze sobą i tutaj dają upust swoich problemów. Niestety mimo selekcji takie kanalie przechodzą proces rekrutacji i niszczą opinie całej firmy w oczach innych ludzi.

Agnieszka

Ile można zarobić w Mando na produkcji ? Jak wyglada sprawa z weekendami są pracujące ?

Abaddon

Pingwin to cio...ta!!!

Mandowiec
@Abaddon

Zurup coś dla zakładu rozpędz się i żuć się że skał jak Wanda

Zdred

Myślałem że jak gotuje się dla 500 osób to będzie takiej!

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 68 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.