HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Mag

Oczywiście ze tak ,jak najbardziej widzimy się w Mercedesie tam na pewno bardziej docenia ludzi z fachem i doświadczeniem 90% magazynu jednego jak i drugiego będzie tam na pewno pozdro i do zo ..... w Meśku

trololo

kultura wypowiedzi godna politowania. do kolegów z pracy też się tak odnosisz? zapewne tak, ale w tej firmie to staje się normą. p.s. lepiej w niemieckiej niż w koreańskiej która jakoś nie potrafi wyjść z "kryzysu"

Niedługo

Koledzy i koleżanki zakład Mercedes czeka już rekrutują i przyjmują polecam hihi ale nas tam będzie za jakiś czas.

Zadowolona

Ciekawa jestem dlaczego nikt nie pisze o tym co ostatnio robi dla nas Mando... Może dlatego że łatwiej jest narzekać, marudzić, pisać o liderach, mistrzach, romansach i innych bzdetach. A ja napiszę że w związku z ostatnią falą upałów dostaliśmy od Mando dodatkowe 10 minut przerwy na pierwszej zmianie oraz 20 minut na drugiej zmianie. Dostaliśmy również napoje izotoniczne. Oczywiście nie zmniejszyło to temperatury na hali ale sprawiło że praca stała się odrobinę znośniejsza. Dziękujemy.

@Zadowolona

Napoje izotoniczne są od dawna przy upałach A poza tym taki jest wymóg prawny A nie dobra wola pracodawcy

ADelle
@Zadowolona

Ciekawa jestem kto napisał ten iście „motywujący” komentarz ... a może ktoś, kto obawia się nasłania PIP ? Nie gloryfikuj Mnado, to ich zasrany obowiązek zapewnić sprzęt i godziwe warunki pracy.

@ADelle

Ale jesteście beznadziejni... Nie potraficie niczego docenić...

@Zadowolona

Dlaczego mamy doceniać to, co nam się należy jak tzw. psu buda ? Masz jakieś problemy sama ze sobą czy awansowałas do biur i ktoś Ci każe pisać takie komentarze żeby się podlizać ? Żałosna jesteś. Skoro jesteś taka elokwentna i ZADOWOLONA radzę zapoznać Ci się z przepisami rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Lektura akurat dla Ciebie , niekoniecznie do poduszki.

@aDelle

Nie awansowałam, a już napewno nie do biura :D jestem zwyczajnym, przeciętnym operatorem produkcji tylko poprostu cieszę się z tego co mam. Bardzo mi żal ludzi którzy tylko narzekają, wszystko widzą w czarnych kolorach i uważają że wszystko się im należy. To muszą być naprawdę bardzo nieszczęśliwe osoby.

@Zadowolona

No nie wierzę ... nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znajdujesz moje narzekanie. Mylisz pojęcia dziewczyno. Narzekanie a stwierdzenie, które ma swoje przełożenie na przepisy prawa to nie są synonimy. A ja jestem bardzo szczęśliwa, bo nie samą pracą żyje człowiek. Nie dajcie się zwieść ze Mando dba o Was, po prostu ma obowiązek przestrzegać przepisów prawa. W Sądzie w Wałbrzychu nie dość ze dostają wodę to puszczają 2 godziny wcześniej ... i to jest dobra wola pracodawcy ! A nie ze łaskawie dali izotoniki i dodali kilka minut przerwy.

Yerbowy Spinacz
@Zadowolona

Beznadziejna to jest sytuacja w mando ;>., Ludzie się zwalniają non stop.

Yerbowy Spinacz
@Zadowolona

Nikt nie pisze, bo największe spinacze są na wolnym. W tym ja. Już pojutrze do pracy. Stołóweczka... housingi.... II zmiana... Cahm1... Op10... 920...

Witold
@Zadowolona

To ja Ci napiszę co robi inna firma pod Wrocławiem w czasie upałów... Utrzymuje temperaturę na całej hali 18 stopni, woda, napoje ile chcesz plus jeszcze starają się płacić dobrze za pracę jak na Polskie warunki. Strefa Wałbrzyska to jest dno tak naprawdę, a przerobiłem większość zakładów.

Cebulowy Joe

Czuję płomienie otaczające moje serce Obserwowanie rozdarcia mojej duszy Dwadzieścia sześć lat kopałem mój grób Wspinaczka na Wieżę Bólu Strach nie powinien decydować o moim losie Moja agonia nie powinna utrzymywać tego ciężaru Moje serce wciąż bije...Nie mam nic do powiedzenia

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Joanna

@Zadowolona, rozumiem, że pracujesz w Mando Corporation Poland. Dobrze jest doceniać nawet takie małe gesty, może powoli, powoli to dobra droga do czegoś większego? Długo już pracujesz w tej firmie? @aDelle, myślę, że skrócenie dnia pracy z powodu upałów to naprawdę wyjątkowe sytuacje. W większości firm ludzie pracują normalnie. Co Twoim zdaniem powinno ulec zmianie w podejściu tego pracodawcy do pracownika?

@Joanna

Tak właśnie uważam, że trzeba doceniać nawet małe gesty. Pracuję w Mando pięć lat, wcześniej pracowałam w innych zakładach więc mam porównanie. Mando naprawdę jest ok.

@Joanna

Nie będę wypowiadać się o tym, co powinno ulec zmianie z prostej przyczyny... życia by mi nie starczyło !! A do tego, dlaczego mam tutaj na forum wyrzucać swoje żale, skoro i tak nikt z tym nic nie zrobi. A powtórzę to, co napisałam wcześniej- Rozporządzenie , na ktore się powołałam w § 112 mówi : Pracodawca jest obowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje, a pracownikom zatrudnionym stale lub okresowo w warunkach szczególnie uciążliwych zapewnić oprócz wody, inne napoje. Ilość, rodzaj i temperatura tych napojów powinny być dostosowane do warunków wykonywania pracy i potrzeb fizjologicznych pracowników. Szczegółowe zasady zaopatrzenia w napoje pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnie uciążliwych określają odrębne przepisy. Wiec drogie Panie nie mąćcie tutaj ludziom w głowach że Mando jest takie dobroduszne i kochane !!! To jest zasrany .. powtarzam ZASRANY obowiązek zapewnić napoje izotoniczne pracownikom pracującym fizycznie. Co do przerwy ... o Mando jak my uniżone sługi Ci się odwiedzczymy za te kilka minut przerwy więcej ... do kogo mam bić pokłony ?

@Joanna

Joanno od kiedy aż tak bardzo interesujesz się tym co dzieje się w Mando? Kiedyś nie było tylu wypowiedzi z Twojej strony

ten mądrzejszy
@:]

młotku- "Joanna" to ktoś z gowork.pl

@ten mądrzejszy

Młotek to Ty, wiem o tym. I mądrzejszy nie jesteś wcale;p głupszy na pewno

Ta informacja była dla mnie ważna

Wiem,czy ktoś ze starszych pracowników pamięta kuchnie domową.Mam pytanie czy kuchnia domowa pracowała w soboty?

mandollina

MANDO JEDYNY ZAKŁAD NA STREFIE GDZIE LIDERZY NIE ZARABIAJĄ NAWET 3000

Haha
@mandollina

Tu nawet junior inżynier tyle nie zarabia

@mandollina

Nie jedyny w Faureci też nie zarabiją 3000 :)

Kk
@Paweł

Ale forcia nie chce być liderem na rynku, i tam nie wyjeżdża tyle tirów z towarem co tu.

@Kk

Ty chyba nigdy nie pracowałeś w Faurecii tym bardziej na fremsach tam w jeden dzień wyjeżdża tyle tirów co w mando przez tydzień.

rafalala
@mandollina

to i tak za dużo bo w innych firmach lider ma kilkunastu operatorow a tutaj 2-5 poza tym liderów wybiera się spośród najlepszych operatorów a tu spośród kumpli i kochanic

Kk
@rafalala

A przypomnijcie nam, dla czego już nie pracujecie w Faurencji ?

wujek dobra rada
@mandollina

mniej czasu na palarni a więcej na lince to będzie trójka z przodu

normalny robol
@wujek dobra rada

podstawowa zasada dla pseudoliderów jeśli jesteś nieudacznik i nie umiesz dać dobrego przykładu to nie dawaj złego zauważcie że wszyscy nowi i ukraińcy po kilku dniach pracują ze słuchawkami i telefonem w łapie i pytanie od kogo wzieli przykład

Joanna

@Lopez, rozumiem. Dziękuję za szczegółową odpowiedź. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego! @Lisc na odmulke, rozumiem, że Ty też pracujesz w Mando Corporation Poland, tak? Bardzo proszę o kulturalne wypowiadanie się na forum. @Ybybyn, widzę, że dość długo już pracujesz w Mando Corporation Poland. Czy w firmie na przestrzeni tych lat zachodziły jakieś istotne zmiany?

ADAM

Mando dziadostwo,korporacja która płaci tyle ile musi czyli trochę ponad najniższą krajową.Zmuszanie do nadgodzin.Sam byłem u Iwonki z majsterkiem na rozmowie i ten władczy ton dlaczego to ja nie chcę robić nadgodzin przecież podpisałeś umowę a tam napisane było że trzeba! Jak trzeba mieć na opłaty to wszystko się podpisze.Nie polecam pracy w tym zakładzie,stracony czas,atmosfera strachu.

@ADAM

Też bym się chętnie wypowiedziała na temat tego zakładu i nie tylko ale nie chcę ryzykować...ścigana przez CBŚ bo komuś może się Moja wypowiedź nie spodobać

Pracowałem w Mando 4 lata.Pierwszy rok 1600 z hakiem na wypłatę za miesiąc pracy na 3 zmiany.Po 4 latach 2200 na rękę bez nadgodzin.Korporaracja.Wyzysk.Nie polecam.Płacą to co muszą odgórnie,najniższą krajową.Fiszka pic na wodę nadgodziny wliczone w premię.Pozdrawiam Iwonka.Adam.Moje zdanie.Dno.5 metrów mułu.

Operator
@Adam

Adam usiąć odpocznij kawki sie napij :)

Lopez 2
@Adam

Dokładnie.

Nowy romans..

Ale w naszej pracy rodzi się nowy związek:) . Może równie burzliwy. M....a odetchnie jak się tamten wyda bo będzie o czym pisać. Nie widzicie? Jedna ze stron nie jest wolna czyli romas.. . Oj w co to Mando się zmienia.. Chyba co niektórzy mają za mało pracy skoro jest czas na amory..

Hdhdhd
@Nowy romans..

Albo niektórzy mają za dużo czasu w pracy nad rozmyślaniem na czyjś temat Do roboty a nie do myślenia o czyimś życiu

Lucek

KTO?

E
@Lucek

Twoja Stara

Syshsh
@Nowy romans..

Nie twoja sprawa interesuj się sobą a nie kim

Mandowiec
@Nowy romans..

A co zazdro Cię dopadło? Widocznie tak wybrali a nikomu nic do tego. Zajmij się pracą bo plany nie zjeżdżają ;)

Lopez
@Nowy romans..

Wydaje mi się że gowork jest serwisem przeznaczonym do pisania opinii na temat pracodawcy a nie do pisania o romansach..

Wystraszona

Słyszałam ze ostatnio były włamania do szafek w szatniach . Juz kompletnie nie można czuć sie dobrze w pracy. Ciągle sie martwie o moje rzeczy z szafki

Pytam..
@Wystraszona

No właśnie!! Ktoś coś z tym zrobi w końcu???

Odpowiadam
@Pytam..

Raczej nie . Mando umywa ręce i miga sie od odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni . Wywiesili komunikat w korytarzu przed szatnia meska . Chore !!!!!

Lipa
@Wystraszona

Jak Mando może nie brać odpowiedzialności?!!! Przeciez szatnia to własność zakladu w którym mamy czuc się bezpiecznie! To nie jest publiczna szatnia gdzie grasuja zlodzieje tylko szatnia pracowników!! Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca! Do tej pory byl spokój... Przecież my z automatu mamy wartościowe rzeczy np klucze od donu klucze od auta dowod itp... Mamy wszystko zabierać na hale? Buty sportowe oryginalne czy spodnie to też wartościowa rzecz... Zacznijmy brać na hale moze wtedy mando zauważy że jest poważny problem

LepiejBezUK
@Lipa

Tak to jest , zatrudniaja byle kogo to tak mają. I co jak znikną mi prywatne ubrania z szafki to mam przez pół miasta wracac w ciuchach roboczych ? ( autobusem bo autem jeszcze jakoś mozna to przezyc , o ile auta Ci tez nie sprzatną )No proszę was ? A dokumenty ? Klucze ? Na hali też moge to zgubic . Od tego jest szatnia ( do niedawna bezpieczne miejsce ). Dobrze powiedziane że powinnismy czuć sie bezpiecznie , ale tylko POWINNIŚMY , zaklad nam już tego nie zapewnia. A z torebką nie pojdziesz przecież pracowac na linię tylko po to zeby pilnowac kluczy czy dokumentow ,z reszta zaden lider by na to nie pozwolil. A dasz torbe do szafki przy lini ? Tym predzej cos Ci zginie a to juz będzie z Twojej winy bo jak sie zaklad obroni " powinnas /powinienes zostawic to w szatni " z której tez moze zostac cos podprowadzone a za to juz nie odpowiadamy. "

Ferment

MALFOJOWA!!!!!!!!!!!! UWAŻAJ!!!!!! NA TEN TWÓJ OZOR ALBO TRZEBA GO UCIĄĆ. FAKT DZIEWUCHA TOTALNA FERMENCIARA!!!! MIESZADŁO. Dor.... FAKT GDZIE JESTEŚ TAM ŚMIERDZI SKUNK.

@Ferment

Może warto abyś rozważyła powrót do przedszkola? Mentalnie prezentujesz poziom 6-latki która krzyczy że koleżanka jest głupia, bo zabrała Ci grabki... To forum ludzie czytają, więc może warto abyś przestała pokazywać swój poziom IQ?

Żałosne przecież to odpisuje Dorota lub Marcelina. Iwona trzeba, żeczy nazywać po imieniu, zrup coś z tymi dziewuchami mało już zamętu zrobiły a ty tylko innych karasz. Dziewczyny jak piszecie, to już nie wymyslajcie przeróżne. Nick tu już nikt was nie trawi

Love

Boziu ty lepiej naucz się podstaw ortografii,kogo oni przyjmują do Mando?A Marcelina jest świetną dziewczyną jedną z najlepszych w całym Mando,spokojna i świetny charakter zero złośliwości i jadu.

Skoro jestes taki wylewny na go worku to czemu nie podjedziesz i nie powiesz im tego w twarz ? Co strach obleciał ?

Pracownik :)
@Love

Potwierdzam :)

Popieram Pracownik

Napewno takim pracownikiem, że kadrowa na L4 widzi ją w. Galeri takim pracownikiem że robi na boki naszego kolegę swojego faceta, chwali się publicznie że wczorajsza chodzi a jej najlepsza, psia o niej jako pierwsza donosi. Prawda jedna z najlepszych idio.....k

Nike
@Popieram Pracownik

Powinieneś pisać na pudelku,jesteś żałosny do pięt dziewczynie nie dorastasz.Nie chciałbym z takim wężem razem pracować,wstyd mi za ciebie jak można pisać takie banialuki.

@Nike

Nike hehe. Wstyd to z tobą, pracować. Nie masz szacunku do siebie robisz z siebie gwiazdę która nigdy nie bedziesz. Wstydem można ciebie określić mała plotkara w okularach raz przychodzisz wypacykowana drugi raz jak, by cie kombajn przerobił na polu, dajesz po zakładzie robicie ploty a potem się dziwić że ktoś pisze o tobie, sory. Dziewczynko jak jesteś takim jak powyżej super pracownikiem to czemu cały czas jest tak głośno o twojej osobie nie daje ci do myślenia.

Abc
@Popieram Pracownik

Ale że co wypominasz czy opowiadasz żalisz się Był to była na tym l4 i że ktoś ja widział to jej sprawa Pracuje robi swoje jak najlepiej potrafi wykonuje swoje obowiązki A Was plotkarzy H!?j obchodzi jej życie prywatne Jesteście tacy mocni cwani Niech każdy kto pisze o niej źle niech podpisze się tutaj z imienia i nazwiska i pokaże swoja odwagę Taka jest racja jesteście bandą tchórz intrygantow ludzi którzy nie mają swojego życia a interesują się cudzym i później o tym piszą na forum gratulacje

@Popieram Pracownik

widać masz zajebi...te życie prywatne skoro się tak wszystkimi interesujesz. przychodzisz do pracy (usunięte przez administratora) na maszynie a nie wnikać po co ktoś był na L4 albo kto się z kim puka.to prywatne sprawy każdego

Jfhdhd
@123

Dokładnie Popieram

Justyna
@Abc

Oślico ryczysz ryczysz robisz koło siebie ploty. Marcelina może ty sie ujawnisz tak piszesz, o kimś niech się ujawnia tchórze a ty co robisz lepsza jesteś

Abc
@Justyna

Nie interesuje się tym czy nie powinnaś H!?j Ciebie interesuje co kto robi że swoim życiem Pracujesz na stanowisku w fabryce więc stul p?!k i z!?!?!?!?!j bo to jest twój obowiązek i zadanie na 8 godzin Do roboty a nie do intryg i spisków Jesteście słabi bo nie macie odwagi powiedzieć jej tego prosto w oczy Cieniasy tchórze ludzie bez honoru

Marius
@Abc

Hehehe dawaj jeszcze dawaj może jakieś tabletki na uspokojenie, zacznij regularnie brać bogaty słownik jakie żałosne.

Mariu

Ty to, bijesz na głowę .Adusie w kabarećie, a może szykujesz zmianę pracy, ośmieszaj się dalej

@Mariu

Jak ja się ciesze, że już tam nie pracuje! Plotki, ploteczki, na porządku dziennym w tym zakładzie były. Kto? Z kim? Gdzie? Jak? I po co? Ale jak trzeba było w twarz powiedzieć to wszyscy milkneli. Dziwi mnie ta gorycz wylana na tym forum, nie prościej było by w twarz powiedzieć dziewczyna i porozmawiać jak dorośli ludzie?

Wróżka

Jak otworzycie drugą halę to będziecie ludzi prosić na kolanach żeby chcieli u was pracować.Ten dzień nastąpi,ku mojej radości.

Strutowiec

Jak to jest że wszyscy (usunięte przez administratora) po goszinach na STAA2 A operatorzy z tej linii idę do domu. To źle działa na innych operatorow

paweł

Ja chciałem tu pracować , ale po rozmowie mi się odechciało najdziwnisjza rozmowa ever , nawet jak by sie zwolnilo jakies fajne stanowisko to jak mysle ze znowu bede musial rozmaiwac z tymi dziwnymi ludzi od rekrutacji to sie odechciewa .

MSG TEAM
@paweł

Pewnie się nie dostałeś:) I bardzo dobrze.

paweł
@MSG TEAM

To prawda nie dostałem się pozdrowienia z Ronala

Geroj
@MSG TEAM

Będziesz się cieszył baranim głosem jak będziesz łoił po 12 godzin i weekendy.

Paweł Paweł..
@Geroj

Z tego co mi wiadomo to tak właśnie jest teraz w Mando..jutro też pracujecie nie? Słychać te baranie głosy właśnie :)

Utopiony w siarce

Pełznący w mroku Czekając na czas, kiedy ludzkość upadnie, ziemia rozdzieli się na boki podczas wojny Ludzie, którzy modlą się do Boga, aby przeżył Ale nie chce im pomóc Ich emocje doprowadziły ich do tego Hordą zabójców stają się ludzie Nie ma znaczenia, kto jest dziobem Nie można ich uratować Nienawiść wtargnęła w głębiny ludzkiej istoty, z ich rąk ta planeta stanie się cmentarzem

Yyy

Japa!

Yyy

Japa!

Szczera..
@Utopiony w siarce

Hahahaha (usunięte przez administratora)

Sikam do chłodziwa

Poranek wstaje ja znów walę w ścianę. Tajemnicza rola biszkopta w tej tragedii niesie za sobą czarne usta wielkiej jak ziemia potęgi. Kwadrylion myśli Kwadrylion zdarzeń a moje życie nie jest ani czarne ani białe.

Tak właśnie...
@Sikam do chłodziwa

Jak już przestaniesz WALIĆ ścianę i zjesz biszkopta z ziemią to pójdź do pracy tejvktórej forum to piszesz.. Zrób kwadrylion tego czarnego.... A potem szybciutko do Psychiatry...

Malfoj do domu

Malfoj smierdzi

b
@Malfoj do domu

Wąchałbym

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 68 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.