HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Ana

Spotkania, awansów i podwyżek nie będzie, bo prezes ma wszystkich głęboko. Dopóki nie przyjdzie nowy prezes, to Mando będzie się ztaczać. Dziwię się tylko Iwonie, że dalej chce się jej tu pracować i podtrzymywać zakład przy życiu. Zamiast wylewać żale na nią i cały hr, zastanówcie się kto doprowadził Mando do tego kryzysu. Oczywiście nasz kochany prezes. Popytajcie starych pracowników, jak było za rządów poprzedniego. Najmilej wspominam jak przed świętami chodził po hali i życzył wszystkim po kolei wesołych wakacji. Mi zakład nie dał wyboru i się zwalniam, a Wam życzę żebyście znaleźli lepszą pracę.

Biały
@Ana

Ana nie ośmieszaj się z tym bronieniem (usunięte przez administratora)oprócz tego że zabrała nam socjal, namieszała w premiach że ludzie zamiast iść na chorobowe wola przyjść chorzy do pracy i zarażać innych, zastraszała ludzi zwolnieniami jak nie przyjdą do pracy w soboty albo nadgodziny nic dla Nas nie zrobiła a to jest jej obowiązek, więc trochę pomysł kogo bronisz.

Oby było jak kiedyś .
@Ana

To prawda stary prezes to był wspaniały człowiek ,zawsze uśmiechnięty .Co kwartał zebranie oczywiście Pan prezes zawsze był , bony na święta lub karty prezes był i sam rozdawał .Był szacunek od Pana prezesa dla nas i nasz szacunek dla niego .Pracowało się miło ludzie też za wiele nie mieli ale było tak jakoś inaczej człowiek czuł się ważny doceniany .Z biegiem czasu każdy robił się bardziej zamknięty ludzie już nawet tak ze sobą nie rozmawiają .Nie słychać śmiechów nikt już nie robi sobie jaj dla śmiechu a to też ważne bo człowiek doceniany a zarazem pracownik ma być zadowolony szczęśliwy wtedy jest bardziej wydajny bardziej skłonny do poświęceń ,po prostu inaczej funkcjonuje .Mało nas starszych pracowników zostało i obyśmy dali radę .

Joanna
@Ana

A czy jakieś plany odnośnie zmiany prezesa w firmie Mando Corporation Poland są w ogóle, czy to jakieś takie luźne przypuszczenia? Niejasne jest dla mnie, co masz na myśli pisząc, że "zakład nie dał mi wyboru" - mogłabyś to nieco wyjaśnić? Co jest powodem Twojego zwolnienia się z Mando Corporation Poland?

Jajka
@Oby było jak kiedyś .

Ale lamenty żeby tylko było lepiej nie dotarło tu już nie będzie lepiej Ci co jeszcze wierzą naprawdę mają jakiś sen na jawie ale jaja dobre

KD
@Ana

Wy nawet nie wiecie, ile zawdzięczacie Iwonie i całemu Działowi HR. Dobre rzeczy szybko zapominacie. Lepiej pluć jadem na kogoś kto ma małe pole do manewru, i z góry narzucone wytyczne ? Iwona mimo waszych prostackich negatywnych komentarzy, zawsze jest murem za normalnymi ludźmi. Zawsze działa na korzyść pracowników. Myślicie ze jej nie jest przykro. Widząc jak cała reputacja firmy, która tworzyła przez te lata legła w gruzach ? Myślicie ze za sukcesami i dobrymi rzeczami stał były prezes ? Prawda, był życzliwy i chodził po hali. Ale wszystko co dostaliście, to nie była życzliwość. A cała masa pracy włożonej przez cały dział HR. Aby przekonać go ze to wszystko co dostaliście było dobre i potrzebne. Wy nawet nie wiecie ile trzeba sie namęczyć, żeby przekonać prezesa zarządu tak dużej spółki aby dał jakaś podwyżkę czy dodatek. Dając nam, ujmują sobie. A góra jest nastawiona na zyski. Nie mogą podnieść ustalonych cen wyrobów które produkujemy. Wiec każda taka podwyżka czy dodatek, to coś co jest miesiącami negocjowane i dosłownie wyszarpane od ludzi z zarządu w Korei. Na drugi raz zanim zaczniecie ubliżać innym, popatrzcie na siebie . Co wy robicie aby było nam lepiej ? Pisać bluzgi każdy bez mózg potrafi. Napisać podziękowania albo coś konstruktywnego to już wyższa szkoła do której nie chodziliście. A teraz dajcie dzialowi HR czas. Co za różnica czy zebranie odbędzie się 12 grudnia czy 7 stycznia ? Tyle wszyscy czekają to jeszcze wytrzymają. Jeżeli stary prezes nie chce podejmować takich decyzji to HR nic nie zrobi. I pretensje możecie mieć tylko do niego.

Bobby
@KD

Hej to co piszesz jest pewnie prawda, ale czy nie od tego jest dział HR czy to nie jest jeden z ich obowiązków? My też tutaj na dole dajemy z siebie wszystko nie raz zamiast 8h (usunięte przez administratora)po 12h i to nie dla tych paru nadgodzin więcej za dużo kasy z tego nie mamy, poprostu mamy robotę do zrobienia i robimy ja jak najlepiej. A co do spotkania jest duża różnica kiedy się odbędzie.. powinno być ono już dawno, powinny być nam przedstawione wyniki audytu który był tak hucznie zapowiedziany ile on tam kasy kosztował? Powinna być jakąkolwiek komunikacja że strony HR bo HR jest dla nas, a tutaj zero kontaktu z HR. dziękuję idę się szykować bo dzisiaj znowu (usunięte przez administratora)na lince 12h bo nie ma ludzi, zamówienia są co raz większe a ja nawet nie wiem czy mogę liczyć na jakąś podwyżkę w tym roku...

ANA
@Joanna

HR zaproponował, że mogę się zwolnić lub pracować na 3 zmiany, co przy 2 malutkich dzieci jest troszkę trudne. Więc się zwalniam. A Wam życzę miłej pracy i wysokich zarobków:D

Haha
@KD

Zobacz na swoją wypowiedź wyższa szkoła znalazła się wspaniałą osobą do obrony A to ile razy my pracownicy lądowalismy na dywanie i byliśmy kieszeni z błotem jak nie wiadomo kto tego to się już nie pamięta ale my ludzie to pamiętamy dobrze że się zwolniłem

Zdarty z krzyża, żywcem
@Oby było jak kiedyś .

Wypraszamy sobie. Jest jeden człowiek a maszyningu, który robi sobie jaja nonstop. Z tych jaj wychodzą afery :) a on jeszcze bardziej się cieszy. Nikt już że sobą nie rozmawia to prawda. To tylko praca, nie zapominajmy o tym

@KD

Kto daje i odbiera.... najbiedniejsze mando na swiecie ( koreańscy machinmakerzy o mando wałbrzych ) ... nie da sie pracować bo nie ma cześci do maszyn ( wykreca sie z jednej wkreca w druga, po czym zmiana bo inna linia pracuje ) , ani narzedzi ( jak nie przyniesiesz własnych czy komuś nie ukradniesz to nie masz ) ... worek czyściwa (10kg ) na cały machining, gdzie szift drze szmate na 4 aby starczyło dla reszty... budżet przykrecony do takiej mozliwosci ze paralizuje dzialania operacyjne kazdego działu-od hali po inżynierke... nie bedzie usztywnień na nadkarstki bo nie ( fikcyjny dział bhp do pracowników )... socjal zabrany bo 3 rok kryzysku ktorego nigdzie nie widać procz głowy prezesa..... 6 nocka z rzędu na hali, amfetamina na rynku....nie chce wam mowić co faurecia zrobiła w zeszłym roku, jak usprawniła zakład i finanse, ale tam każdy bedzie mieć prace przez najbliższe 20 lat..

Wodagazowana
@KD

KD mózgu po szkołach wieczorowych napisz co dział HR i Iwona zrobili dla Nas przez ostatnie 1.5 roku, oczywiście chodzi mi o zmiany in plus. Co do zebrania to pewnie, może być i za dwa lata tylko to pokazuje jaki brak szacunku ma dla Nas "góra" traktując Nas wszystkich jak nieprzymierzajac gówniarzy, nawet nie mają odwagi spotkać się z Nami twarzą w twarz, a zwalanie winy na byłego Prezesa jest bardzo wygodne i daje im czas na kolejne miesiące/lata na mamienie Nas kolejnymi historyjkami jak to będzie wspaniałe.

@Wodagazowana

Dzial HR czyli Dział Kadr powinien zmienic nazwe na Rzecznik Prasowy. Szefem Jerzy Urbanem

Szatan666

Nie rob tego !

Basia
@Szatan666

Jak trza to trza!!!

Piter

Basia szerokiej drogi!

Nie no będzie gites

Witam chciałem przedstawić premierę nowego filmu który wchodzi do kin. Film reżysera takich hitów filmowych jak "Norma 950" czy "Gdzie jest twoje biurko".Wracając do premiery nowego filmu pod tytułem "Titanic Mando" film opowiada o potężnym statku wypuszczonym przez firmę Hallka Mando na szerokie wody w 2012roku . Okręt pierw przez pierwsze lata pływał na coraz to większych wodach międzynarodowych zbierając pochwały. Wszyscy myśleli że statek ten jest nie do zatopienia aż do feralnego dnia A było to 11.12.2018r. Kiedy to odebralismy alert mailowy że statek dalej nie popłynie zderzył się z górą lodową. Kapitan ogłosił że nie zrobi spotkania z załogą bo to nie ma sensu wiedząc że i tak nie ma dobrych wiadomości dla wszystkich był dobrze świadomy co się dzieje że statek prędzej czy później zatonie. Kapitan cały czas szukał rozwiązań jak tu jeszcze przekręcić całą załogę statku i wkręcić im że będzie dobrze wiedząc że i tak pójdzie jego ukochany statek na dno. Kapitan wiedział że szalub ratunkowych jest tylko dla niewielkiej grupki załogi resztę zbywal ze dla nich tez bedzie miejsce ratunkowe szczerze mając ich gdzieś. Nieliczni dalej wierzyli że statek popłynie dalej jak za dawnych lat siedząć wytrwale przy muzyce pięknej piosenki pod tytułem "Szczęśliwej drogi już czas" . Ale skończyło się jak się skończyło z innymi okrętami tego kraju statek poszedł na dno . Przetrwali tylko kapitan i jego wierni padawani i dyszlowi łudząc się że dostaną podobną posadę na innym okręcie. Tak że przemyslcie i oceńcie sami zapraszamy serdecznie do kin. Nie a tak serio jak to królowa kapitan kierowała słowa do swoich podwładnych cytuje "Wymienię Was Polaczki jak będzie trzeba za te chorobowe mam tylu chetnych z zagranicy ze wymienię całą kadrę jak będzie trzeba " i co teraz powiesz powtórzysz to teraz nie wydaje mi się żałosna postawa. Do moich ziomali aaaaauuuuuuuuu was pozdrawiam . Uniwersal picture nakręcił by pewnie mega parodie o tym co tu się dzieje.

Wow
@Nie no będzie gites

Nie no mega Oscar się należy wielkie brrrraaaaawwwoo bbbrrraaawwwoooo ale się uśmiałam szczere prawdziwe

Gonzo
@Nie no będzie gites

Auuuuuuuu Mordo dyszlowi nie zapomną bo tam jest twoje biurko.

Titanic

Auuu Auuu Auuuuuu Pamiętamy

Klasa
@Nie no będzie gites

Nie no wpis roku z klasą ale prawdziwy do bulu

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Zakochany na zawsze

Polecam pracę w Mando.Świetne zarobki,atmosfera rodzinna,bony na święta,wczasy pod gruszą,siłownia,mini golf,ja już nawet wolę spędzać czas w Mando niż z żoną i dziećmi.Kocham Mando i przyrzekam robić do emerytury a nawet dłużej już w czynie społecznym.

Lopez

Jak wrażenia po zebraniu. Wszyscy zadowoleni? Mam nadzieję że tak :-)

Dajcie firmie czas będzie dobrze nie narzekajcie za wczasu ja wierzę w mando

???
@Marta

Nich napiszą że spotkanie w grudniu lub że go nie będzie.

@Marta

nadzieja matka glupich i swoich dzieci nie lubi...

@???

Witam, gdybym nie rozmawiała dalej o wynagrodzeniach spotkanie by się odbyło teraz - i informacja że nic nie ma. Ponieważ nie było jeszcze decyzji obecnego Pana Prezesa zwróciłam się do centrali w Korei, ponieważ dalej jej nie dostałam ciągle próbuję innych wyjść i rozmawiam. Spotkanie się odbędzie na pewno przed świętami w grudniu. Premia na święta będzie - tylko rozmawiam też o podwyższeniu kwoty czy jest to możliwe. Iwona Lech

@
@iwona lech

Nie bylo jeszcze decyzji prezesa? To tylko potwierdza jak gleboko ma swoich pracownikow!!!! Trzeba uciekac z tego zakladu bo tutaj juz nic nie bedzie lepiej !!!!

@iwona lech

Iwona dziękuję za odpowiedz ale też na pewno się nie dziwisz takim reakcjom ,ludzie są rozżaleni , już dwa lata zaciśkamy pasa to miała być zakład , który daje przykład i taki był co się zmieniło ?czy będzie tak jak kiedyś ? fajna atmosfera ? Dużo ludzi zostało ze starych pracowników z lojalności z ufności , że jednak będzie ok .

@Anna

wiem robie wszystko co moge

@@

Nie mam wszystkiego gdzies i pracuje:) poczekajcie prosze do spotkania.

Mando
@iwona lech

Czyli do kiedy? Bo to jest kolejna zmiana daty spotkania, czy przypadkiem pierwsza data nie miała przypadac na koniec października? Mamy 11.12 a tutaj dalej nic nie wiadomo czeski film.... Tak trudno było nie odwoływać tego spotkania i powiedzieć na nim jak wygląda sytuacja? Znowu strzał w kolano że strony HR....

pop
@iwona lech

To może przedstawcie wyniki firmy badającej zarobki pracowników Mando w stosunku do innych firm. Rozumiem, że takie badania były prowadzone? Było o tym głośno chociaż mało kto widział tę firmę.

Nic dziwnego
@Marta

Witam wszystkich to już macie wszystko jasne jaka jest sytuacja firmy od spotkania wrześniowego przekładają spotkania zakład nie ma i nie będzie miał pieniędzy na podwyżki zobaczcie jakie to beszczelne że strony zakładu informują dwa tygodnie temu że będzie spotkanie i w ostatni dzień że nie będzie a tu jeszcze informacja że jak by było to ogłosili by że nie ma nic to co teraz myślicie że skoro do tej pory nic nie chcą dać to że nagle ogłoszą że dadzą kilkaset złotych zapomnijcie jak dadzą to 100 może 200zl więcej nie będzie wspomnicie to . To jest koniec tego zakładu .Tak samo z tą premia świąteczną ogłosili we wrześniu na spotkaniu że będzie po 500 a może i więcej premi na osobę teraz nagle że będą grosze i starają się podnieść tą premię wszystkie zakłady już dostały premię bony a tylko w mando tak można że dostaniemy dzień lub dwa dni przed weekendem świątecznym i będziemy nagle biegać po sklepach masakra jak upadł ten zakład nie do pojęcia. A najlepsze już pomijając kasę i premię to już planują między świętami jakieś prace zbiorniki itp jak ktoś nie ma urlopu każdy chce odpocząć w święta nawet jak nie ma urlopu jakoś do tej pory nie było problemu z urlopami bezpłatnymi dajcie ludzie tym co chcą odpocząć w te święta niech też poczują magię świąt a nie zjeżdżać ludzi ile się da. To tyle pomimo tych strasznych rzeczy życzę wesołych świąt w domu a nie w pracy szczęśliwego Nowego roku i udanego poszukiwania normalnej pracy na godnych warunkach.

Przyjaciel Koreii
@iwona lech

Dziwne bo Koreańczycy twierdza, że odpowiedź z Korei już przyszła....

Operator
@Marta

Jakiego czasu od 3 lat o tym samym mówi poczekajcie będzie lepiej a jest coraz gorzej i gorzej i zniechęcenie bierze od kłamstwa w tej firmie. Na tym chyba trzeba zakończyć rozdział w historii w tej firmie. Smutne.

Artur
@Nic dziwnego

Jak ktos nie ma urlopu to go nie ma. A nie przechulal caly a teraz jeszcze dodatkowy chce. Do pracy i tyle.

Urlopik
@Artur

Co do pracy jaki dodatkowy gościu pisze o bezpłatnym urlopie A nie dodatkowym A może pomyśl że niektórzy może potrzebowali tyle urlopu z różnych przyczyn losowych no i im brakło mają święta gdzieś daleko na wyjeździe u rodziny dlatego nie wyjezdzajcie ludzie aż z takim chamstwem troszkę zrozumienia dla innych w tych ciężkich czasach

MANDO
@Marta

Takiej atmosfery jeszcze jak dzisiaj nie widziałem ludziom dosłownie było smutno zero motywacji pracować się nie chce

Długowłosy Artysta

,,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonany...'' Kaman Caryca?

Yntelygentny inaczej żulik

Caryca dobra rada podaj się do dymisji. Zrozum słabi muszą odejść. Ja odeszłem i teraz nie wiem co z pieniędzmi robić tak mi dobrze na zasiłku a jaki spokój psychiczny wale jabole że aż wełbie chuczy a ty się dalej użeraj i tak do emeryturki gałami świeć przed ludźmi.A ja tralla lalla i do przodu. Pozdrawiam ze skweru jest (usunięte przez administratora)

Niteczka

Iwona czy jest możliwość otrzymania urlopu bezpłatnego na okres świąteczny. ?

pop

Morale spada

Jimy

P.Iwona będą awanse? Dla produkcji

Ciekawy

Czy będzie jakiś stream że spotkania? ????????????

Prezio
@Ciekawy

Hehehe spotkania nie będzie hahaha i dalej nas (usunięte przez administratora) Iwona nie wie jak powiedzieć, że nic nie przeszło i się jej nie dziwię nawet bóg nie pomógł hahaha

Bujda
@Prezio

Jak nie bedzie spotkania przecież miało być 12 co wy krecicie

Tylko płakać
@Ciekawy

Szkoda gadać co to za zakład Święta za pasem zero kontaktu ze strony HR ,ile będzie na święta i czy będzie masakra tu się płakać chce . Jak można ludzie jak można ?! Była informacja , że będą pieniądze, do świąt półtora tygodnia a tu nic . i dzień wcześniej spotkania nie będzie . Dziękuję i Wesołych Świąt .

Ona
@Bujda

Po południu przyszedł mail, że spotkanie odwołane. Niestety nikt nie kręci..

Yeti

Ha ha spotkanie jak yeti każdy o nim słyszał i nikt nie wiedział

Lodowa Królowa

dokładnie. Zapraszamy Iwonę, cały dział HR, panie z BHP niech sobie postoją 8 godzin przy otwartej rampie i wtedy porozmawiamy o NORMALNYCH warunkach pracy.

Tak dla przypomnienia problemu jutro znowu przeciągi na cara1 i cara2

Wietrzne mando

Iwona, BHP- zapraszamy teraz. 2 bramy otwarte, wiatr hula, postoimy razem przy przeciągu parę godzin , a później w kolejce do lekarza

Joanna
@Wietrzne mando

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do warunków panujących w pracy, to może warto to zgłosić odpowiednim osobom w Mando Corporation Poland? Pracodawca wcale nie musi zaglądać na nasze forum, więc nie macie pewności, że przeczyta to, co piszecie.

@Joanna

mozna byloby zglosic gdyby bhp pojawialo sie czesciej na hali a nie jak dotychczas 2-3 razy do roku podczas oficialnych audytow.. co to za bhp ktore nie wie jakie warunki pracy panuja na hali? za co sa odpowiedzialni? za dlubanie w nosie i udawanie że wszystko jest w czoko oraz aby w papierach bylo ok ? ? W innych zakladach bhp widzi sie 2-3 razy dziennie podczas patroli. Wiem co to bhp ale jak wygladaja osoby odpowiedzialne za stan bhp, to ani ja ani 2/3 zalogi wogole nie mam pojecia..

śnieżny bałwan

a co to za cenzura PRLowska?!? w którym zdaniu złamano regulamin niby??? nadal zapraszamy BHP i całe biuro do postania w przeciągach a już za chwilę w śnieżycach

ADelle
@Joanna

Hahaha !!! Każdy wie , że HR czyta te wpisy na forum ! Przecież przychylne MCP wpisy nie są od szeregowego pionka, który zap.... na lince tylko od Pań/Panów grzejących swoje szanowne 4 litery w biurach !!!

Wolnosc slowa
@Joanna

Ale mozemy pisac jak tu jest skoro nie czytaja chociaz Osoby ktore beda chcialy przyjsc do firmy zobacza Jakie warunki

Hmm
@Joanna

Pani Joanno skoro zamieszczana jest tu informacja od działu HR o spotkaniu w sprawie podwyżek, co chwile mamy spotkanie w pracy na temat wypowiedzi na tym forum, to na jakiej podstawie Pani sugeruje, że pracodawca tu nie zagląda? Proste pytanie no chyba, że tematy wybiera Pani wyrywkowo:) bo szkoda czasu na czytanie...

kłamstwo

właśnie według artykułu badanie powinno być przeprowadzone według podejrzen wiec co jest mando wszystkich bierzecie na badanie nie napisze za co to juz przesada co wy robicie z nami pracownikami produkcji non stop jakies afery koperkowe non stop juz sie nie dziwie ze wracaja i sie zwalniaja tam im bedzie lepiej prawde mowia jak tu jest brawo wy

Głupi Jasiu
@kłamstwo

Można jaśniej bo jestem mało inteligentny pracownik fizyczny od szpadla.

18288dbd

Hahaha. Bony podwyżki i inne takie zobaczymy jak świnia niebo :-) byle przetrwać zimę i spierać z tego syfu :-) trzeba myśleć pozytywnie. Ja cały czas wierzę że wstne rano i usłyszę że przez weekend zmiotło ten zakład z powieszchi. Miesiąc listopad zamknięty limit nadgodzin setkami a na wypłatę 2600! Śmiech na sali, dobrze że jeszcze są te soboty przez pod firmę. Proszę Państwa 2600 to ja zarabiałem 3 lata temu w innej firmie bez nadgodzin. Mando porażka na skalę galaktyczna

Sobota
@18288dbd

A co będzie z sobotami od nowego roku od 2019 jest zakaz umowy zlecenia na takich warunkach jak jest teraz cofniemy się całkiem z zarobkami bo jak tak to trzeba spadać szpagatami z mando

A

Adam usiądź odpocznij kawki się napij :)

Solidarność

Badanie trzeźwości pracowników na zmianie nocnej odbyło sie nie zgodnie z kodeksem pracy ponieważ na początku zostaliśmy zmuszeni przez przełożonych do dmuchania w alkomat a później do podpisania zgody na to badanie a według kodeksu powinno być odwrotnie.

Operator
@Solidarność

Każdy miał możliwość odmówić, nikt cię nie zmuszał. Pewnie nawet słowem się nie odezwałeś podczas kontroli a teraz proszę wielki znawca przepisów.

Afera
@Operator

A co ma się udzielać w tej firmie kto się odezwie to zaraz leci na dywanik albo już ma przechlapane taka jest prawda każdy ma być cicho i robić co się każe dlatego nie cwaniaczkowac tu bo albo jesteś jakimś lizod...m albo ktoś kto ma jakieś układanki nie polecam tej firmy takie cyrki co tu się dzieją afery koperkowe I non-stop coś nie tak

Solidardośc
@Operator

Nie chodziło mi o to czy mogłem odmówic czy nie ale o sam sposób wykonania kontroli typu dmuchaj -podpisz to tak jak z podpisywaniem standartów niby szkoleń . Przychodzi shift i mowi podpisz a jak sie pytam co to jest to slysze odpowiedz a takie tam podpisz bo nie ma czasu ,a jak zaczynam wnikać to widze złość i niezadowolenie

Operator koparki
@Solidardośc

Odpowiedzialność Masz rację bo badania powinno przeprowadzić BHP lub ktoś z menadżerów ale to przecież piątek po wypłacie. Więc jak zwykle odpowiedzialność spada na Shifta i lidera no bo przecież to oni zwolnili ludzi podobnie jak z socjalem tam też przedstawiciele zabrali kasę. I tak to się kręci zawsze ci na dole są winni , że brakuje części że brakuje wózków a potem trzeba w sobotę i niedzielę robić nie menadżer nie HR tylko my i tak dalej...

nszz
@Solidarność

Przeprowadzenie kontroli trzeźwości może być przeprowadzone wyłącznie na podstawie uzasadnionych podejrzeń. W związku z tym podejrzenia zazwyczaj dotyczą jednego, konkretnego pracownika. Zatem pracodawca przeprowadzając kontrolne, wyrywkowe badanie alkomatem na grupie pracowników, naraża się na posądzenie o łamanie art. 11 Kodeksu pracy, w którym jest zobowiązany do szanowania godności i innych dóbr osobistych pracownika. Kontrole takie również w bardzo negatywny sposób mogą wpłynąć na atmosferę w pracy i nastawienie pracowników do pracodawcy. Zobacz więcej: https poradnikpracownika.pl/-badanie-alkomatem-w-zakladzie-pracy-czy-jest-dozwolone

Wiesław

Mando?coraz gorzej nie polecam.

Pur

Powiedz lepiej jaka masz stawkę skoro wszystkim mówisz że pieniadze to nie wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 394.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 67 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.