HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Pablo

Przypadkiem mowa o tej liderce z maszyningu?? To dokładam cegiełkę i zgadzam się.

Oh
@Pablo

Nie

Parodia
@Oh

I znowu zaczęła się telenowela. W tym tygodniu to już idą na całość

Forum
@Parodia

Widać komuś się nudzi, a temat staje się już nudny. Nie ma tu już normalnych wpisów tylko robienie komuś du*py. Wstyd, bo ludzie którzy chcą się dowiedzieć czegokolwiek na temat zakładu muszą czytać takie(usunięte przez administratora)i jakieś zazdrosny posty. To forum spada normalnie na psy....

@Forum

może łaśnie w ten sposob zachecimy kogos do wspolpracy:) przeciez to ogromny plus:) moża sobie hm he hm. Kobike :) bo niczym innym juz nie zaimponujemy :)

Da gamma

ale (usunięte przez administratora) wam ściska i nie macie życia prywatnego skoro interesuje was co kto robi i gdzie. Dlatego tu lamenty i żale wylewacie dotyczące ,zdrad itd co kogo to obchodzi ? Przykre osoby muszą tylko pisać o tym. Żałosne. Człowiek chcę się dowiedzieć coś o zakładzie to obrabianie (usunięte przez administratora) a na żywo wprost boi się spuścić wodę w kiblu. Klasyka gatunku i tchórzostwo..

mietek

W poniedziałek zatrudniam sie w mando !!

Niecierpliwa
@mietek

Czy to oznacza że będzie aż tak dobrze po zebraniu. Czekam na odpowiedź jakie będą podwyżki i od kiedy

Pańcio
@Niecierpliwa

Chyba tak , bo przeważnie jak się dobrze dzieje to nikt tu nie wchodzi ;)

Niecierpliwa

Witam. Czy można się dowiedzieć co było na zebraniu dla pracowników. Jakie podwyżki i od kiedy. Ponieważ mamy nocki i zapewne większość pracowników chciałaby wiedzieć. Proszę o odpowiedź

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

Eldo

Wole ulice zamiatać jedna zmiana i tez najniższa krajowa

Inzynierios

Nie ogarniam tej (usunięte przez administratora). Zatrudnia firmę do sprawdzenia zarobków po czym oferuje nam 7 %. Dodatkowo limit na nadgodziny. Nie chcesz to powiedz, nie będziemy robić nadgodzin. Linie same sobie poradzą. Normalnie śmiech na sali. Ps zmień styliste.

Js

W który?

Viva De

Witam i jak tam w Mandooooooo jest lepiej czy dalej duszenie grosza? Ja zmieniłem pracę od nowego roku i powiem zmiana w deche jest o niebo niebo lepiej .Tak że zapraszam do miejscowości Jawor jest wszystko na tip top . Chciałem pozdrowić z tego miejsca wszystkich operatorów pozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora)y A wypadało by ja mieć majster. Nic życzę wam wszystkiego dobrego w mando i kto ma już dość zapraszam do Jawora szczerze pracodawca naprawdę na bardzo ale to bardzo wysokim poziomie. P.S. Niedługo zapraszam na ciąg dalszy historii o tytanicu będzie o wszystkim o królowej o majstrówce bogata ogólnie lektura z życia wzięta. Pozdrawiam

Jaja
@Viva De

Dobre i czekamy na cd.

Ona
@Viva De

Szkoda, że Twoja wypowiedź nie jest na wysokim poziomie.

bzdura

serio? transportu brak, o premiach czy socjalu na rozmowie oczywiscie zero konkretow, a stawka jak na 'de' niepowalająca...

bzdura

ja ciebie też, trollu

Pan

Piszesz na swojego majstra A sam się przez 4 lata mu podlizywales.. chłopie ogarnij się bo 3 raz już nie wrócisz :)

Gwiazda
@Pan

No niech wam będzie każdy wie że miał z nim non stop na pienku wrócił bo miał taką ochotę ale nigdy nie widzialem zeby sie podlizywal ma reacje tu sie zrobiło jedno wielkie dno i nie pisz o tamtym majster on nie ma zadnego pojecia o procesie a zeby byc majstrem trzeba ja mieć z tego co wiem to teraz bardzo duzo ludzi pójdzie gdzie indziej A Ty liż du.e dalej w mando. Pozdr.Paweł,Łukasz trzymajcie się tam.

Taki leszcz z ciebie
@Pan

Czyją ty stary trzymasz stronę fakt wrócił ale znalazł coś lepszego i odszedł był nie liczną osobą która miała swoje zdanie i się im przeciwstawił A Ty skoro tak piszesz to pewnie Ty jesteś tym lizusem skoro tak piszesz .Taki kozak jesteś podpisz się imieniem i nazwiskiem lizusie każdy się dowie jaki to kozak z ciebie ale raczej leszcz za monitora anonimowy.

Pan
@Taki leszcz z ciebie

Trochę ogarnij ortografię, masz teraz czas. I nie rób sobie już wstydu.. wchodzić na forum byłej firmy tylko po to żeby narzekać? Chłopie dla Ciebie to zamknięty dział życia. Odejdz w spokoju a nie jak dzieciak.

iqca

jaka stawka netto w mercedesie za 160h jest jakis autobus pracowniczy ?

Ciekaw

Paweł jakie warunki są na logistyce ?

Erzet

Kiedy będą podwyżki w Mando?

Miki
@Erzet

Jak się kryzys skończy ;)

@

Juz widze nowy S/Team - Slawomir i jego ziomki z parteru :D ale bedzie ogień :D

Fun
@@

Jakaś zmiana ? Czy ktos się zwolnił?

Sapiens

Ja mam gdzieś bidon od prezesa.Jak chce żebym dobrze o nim mówił wspominał go to niech da konkretną podwyżkę .W Korei pewnie za ten bidon to by go na rękach nosili .

Lolek
@Sapiens

Tak piszesz a pierwszy upominałeeś się o bidon, nie chcesz upominków to nie wystawiaj łapy lajzo

Aaa

Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak: -brak aneksów do umów -brak podwyżek -brak premii -zabranie dodatku na dojazdy -brak awansów -brak bonów i imprez firmowych Czekamy na hr aby naniósł korekty co będzie spełnione... A na najbliższym spotkaniu zapewne nie będzie żadnej informacji o pieniądzach podwyżkach czy poprawie bytu pracowników a tylko przedstawienie nowego prezesa...

123 zwalniamy się z mando
@Aaa

Macie swoje spotkanie - poltora godzinny stania w chłodzie i przeciągu by móc uscisnac rękę prezesa.

Obiecanki cacanki
@Aaa

O niczym nie jesteśmy informowani, po co była zatrudniona firma wyliczajaca naszą pracę? Co jeszcze nie wiadomo na ile wyliczyła? Gdzie aneksy? Gdzie podwyżka? No niestety to ogłoszenie z OLX jest dziwne i jeszcze ta dyspozycyjność! tragedia Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę • Coroczne podwyżki, premie miesięczne • Szkolenia i rozwój pracowniczy • Świadczenia dodatkowe: - fundusz socjalny - pakiety medyczne i sportowe - dofinansowanie posiłków na stołówce, -dopłatę do dojazdów - dodatek stażowy • Siłownię na terenie firmy oraz kluby sportowe • Pracę w zgranym zespole • Imprezy firmowe • Atmosferę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej

Piter
@Aaa

Kto powiedział ze został zabrany dodatek za dojazdy. Nie siej fermentu !

@
@Piter

Powiedza ci we wtorek :D buahahahahaha!!!!!! :D

Aaa
@Piter

Jeszcze nie został zabrany. Od lutego go nie będzie...

@Aaa

A skąd wy niby macie takie informacje skoro zebrania jeszcze nie było

Ola

Skąd masz taką informację ? To plotki. Nie histeryzuj

Żart

Witam proszę je o odpowiedziedz gdzie sa fiszki na mailach dlaczego jeszcze nie wyslaliscie czy to aż tak duży problem?

Ola
@Żart

Jak masz jakiś problem to idź do HR i to wyjaśnij. Zawsze mogą wydrukować Ci fiszkę na miejscu, to aż tak duży problem ???

Pieniądze za soboty

Szanowne panie z HR. Gdzie są nasze pieniążki za soboty ? Czy firma Industrial naprawdę musi tak zwlekać ? Czemu pracownicy tej firmy maja pieniądze wcześniej a my dopiero 15 go. ? Albo tak jak dzisiaj wcale ? Ludzie maja opłaty rachunki itp.

Pieniądze za soboty
@Pieniądze za soboty

(usunięte przez administratora), czy można zrezygnować z tej pod firmy i robić np cztery soboty pod mando? Tak ze y pieniądze były razem z wypłata a nie tydzień po ?

Bez kasy
@Pieniądze za soboty

Zgadza się gdzie sa pieniądze za soboty miały być do 15 i nie ma czy wy zdajecie sobie sprawę że ludzie mają raty opłaty to już jest szczyt chamstwa ludzie jak tak można takie rzeczy tylko w mando nie polecam nikomu tej firmy tylko tu nie ma nic na czas.ale podejrzewam że nikt nam nie odpisze z hr że nie mamy kasy mają nas naprawdę gdzieś

Szok
@Pieniądze za soboty

To nie będzie tydzień. Po cichu a umówię zmienili okres wypłacania na do ostatniego dnia miesiąca. Czyli kasa może być 31 go. Pewnie wieczność ludzi się tego nie spodziewała. Dział HR widać uznał to za nie istotne dla nas.

Haha
@Szok

Kasa poszła na bidony.

Tvtvtv

A pieniędzy nadal brak a dziś 15 czyli firma nie słowna i H..........a

3cia zmiana
@Haha

o jakie bidony chodzi bo nocka nie w temacie

Iwona Lech
@Pieniądze za soboty

tak można zrezygnować. Możemy to zrobić.

Iwona Lech
@Haha

Nie. Na bidony nie było budżetu. To był drobny prezent od nowego Pana prezesa po tym jak zobaczył wasze butelki po mineralnej przy liniach. I chciał abyście mieli na co dzień coś od niego fajniejszego do użytku.

W potrzebie
@Iwona Lech

Dobrze rezygnacja rezygnacja ale gdzie sa przelewy ludzie ciężko pracują na liniach w soboty jakoś dwa miesiące temu w każdym ogródku wisiała informacja na tablicach że przelewy za soboty będą do 15 kazdego miesiaca wszyscy pracownicy to czytali to co jest naprawde tu nie chodzi o to ze cos wymyslamy tylko sami daliscie taka informacje serio ludzie musza żyć mają większe raty sami takie coś zaproponowaliscie żeby soboty były przez podfirme dlatego jako hr zainteresujcie się dlaczego nie było przelewów na Boga czy już naprawdę jesteśmy wam tak obojętni i naprawdę macie nas gdzieś chociaż jakaś informacja czy tak dużo oczekujemy?

Hahaha
@W potrzebie

Ja na szczęście nie robię sobót od Was osób z rodzinami dziećmi zobowiązaniami szkoda mi i kiedyś nasz hr nie dopuścił by do takich sytuacji ale to było kiedyś najwyraźniej można rolowac ludzi zgloscie to gdzie trzeba tyle w temacie

Joanna
@Pieniądze za soboty

Może warto zapytać o takie kwestie odpowiednie osoby bezpośrednio w firmie? Nie ma żadnej gwarancji, że zaglądają one na forum. Piszesz o jakiejś innej firmie w swojej wypowiedzi - dlaczego łączysz ją z Mando Corporation Poland? Wyjaśnij proszę, tę kwestię.

Hahaha
@Joanna

Gdzie są nasze pieniądze A nie kwestia jaką firmę łączymy z mando mando wie dobrze jaka firma sami wyszli z taka inicjatywa i niech lepiej z nami nie przeginaja sami zaproponowali kiedyś pod firmę A dlaczego sami wiedzą . Ale skoro teraz kręcą wala może można o tym porozmawiać? Jak można dopuścić do tego że tyle ludzi nie ma pieniędzy za soboty A teraz wala śmiało że można zrezygnować z pod firmy to jest szczyt bezczelności i brak szacunku dla swoich pracowników

E
@Iwona Lech

A (usunięte przez administratora)nie pomyślał że lepiej daj obiecane wyrównanie zarobków i podwyżkę?

Rysio
@3cia zmiana

tylko rańsza zmiana dostała.

3cia zmiana
@Iwona Lech

tak? to ja czekam na swój...

Tytex

Pytanie do Iwony .Czy można zalatwic jakichś dodatek dla osób niepełnosprawnych nie palących ? Bo wszyscy mamy takie same pensje .Z tym że by robimy cały czas a palacze robią sobie regularnie przerwy na papieroska .Czy może mamy też sobie robić takie przerwy żeby było uczciwie ?Myślę o jakiejś 100 netto .Przez cały miesiąc tych przerw się uzbiera trochę

ciekawy
@Tytex

pytanie do ciebie- czy jak ja nie jadam obiadów ani niczego innego na stołówce to też mam liczyć na dodatek/przerwe? jesli ktos obie robi 'regularnie przerwy' to albo a) ma na to przyzwolenie od kogos wyzej albo b) zglos to komu trzeba

Basia

Nie premiami, nie podwyżkami a oszczednościami i pracą ludzie sie bogacą. Bidony skarbonki. Chrum chrum haha

Dziurka

A może byśmy tak nie poszli wszyscy na to powitanie pana prezesa .W końcu on ma nas głęboko w Korei .Jak wszyscy zadzacy ta firma

Mak

Hej do tego momentu nie dostałem wypłaty na konto, są jakieś regulacje prawne na takie coś?

Donald
@Mak

Zgłoś to do HR. Na forum nikt Ci nie pomoze

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 394.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 349, z czego 67 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.