DRUKARNIA GS Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o DRUKARNIA GS Sp. z o.o.

były pracownik 2012-07-09 19:12:14
co ty gadasz chłopie,traktują tam ludzi jak niewolników, kasa byle nie zdech z głodu a o warunkach nie będe mówił bo zbanuja mnie za łacinę. Nie polecam,już lepiej jest w sieciówkach niż w tym burdelu
pracownik 2012-07-10 16:18:12
a ja miło wspominam tam pracę, większość pracowników to brudasy i bez zębów, ale szef pozwala wynosić płyty, farby...:-)
Prezes 2012-07-19 17:02:02
Jak najbardziej polecam tą fantastyczną drukarnię z super szefem, ja dojeżdżam z bardzo daleka z sekretarki awansowałam na dyrektora ( mimo,że nie mam odpowiedniego wykształcenia, ale posiadam inne zalety..), inna pani ze sprzątaczki na falc mistrzynie i nasz pan maszynista, który zaczynał jako pomocnik. Dla nas ta drukarnia to jak ameryka
Praktykantka 2012-08-26 12:20:43
Miałam tam praktyki i tylko kierownik, magazynier, księgowa i jeden maszynista normalnie wyglądają i byli spoko, reszta jak pod sklepem z jabcokiem, brudni i nieprzyjemni.
W drukarni brudno, toalety obleśne, jedyny plus,że celująca ocena była....
Grzegorz 2012-09-19 14:46:02
Nikt nie wspomina nic o tej [usunięte przez moderatora] ten dopiero musi nie złe dropsy zjadać.....
Krzysztof 2012-10-05 11:21:41
Faktycznie dziwna drukarnia i dziwni ludzie, ale jest tania i proste roboty można im dawać, cięższe już ryzyko maszyniści bardziej na rolę się nadają, puzniej i tak by to falcerka schrzaniła no, następnie kierowniczka zapomniała o wklejce, a na koniec reneta tłumaczyła by to w niezrozumiały sposób. Ale do prostych i łatwych druków jak najbardziej.
Anna 2012-10-21 12:06:17
Syf, brud, ubóstwo. Muszą wrócić [usunięte przez moderatora]:-)
Piotr 2012-11-29 12:51:29
Dobre te oceny sama prawda.
Marta 2013-01-04 00:37:05
największy debil tam to [usunięte przez moderatora]
Krzys 2013-02-14 12:18:03
jeszcze paru brudasów się tam znajdzie
[usunięte przez moderatora] i tym podobne
Rafal 2013-04-15 14:27:54
Masakra nic dodać nic ująć:-)
Agnieszka 2013-04-18 14:02:51
szef [usunięte przez moderatora], kierowniczka [usunięte przez moderatora] i zle zwraca się do pracowników, może dlatego,że karzeł i brzydka, [usunięte przez moderatora] niesamowicie debilna baba.Pozdrawiam
Marcin 2014-03-20 13:04:26
Pracowałem tam jako maszynista(usunięte przez administratora)drukarnia idzie na dno(usunięte przez administratora)
MariaN 2014-10-02 22:57:59
bardzo dobra drukarnia moim zdaniem. wlasciciele ekscentryczni acz sympatyczni. jak szukalam informacji przed zlozeniem zlecenia wpadlam na to ogloszenie prezydenta krakowa o nadaniu 'honoris gratia' (usunięte przez administratora)
radziej 2015-01-13 16:47:20
Ja właśnie tak zrobiłem- złożyłem cv i zostałem zaproszony na rozmowę. A dobre przygotowanie do rozmowy jest tym elementem, który znacznie podnosi naszą pewność siebie, pozwala czuć się bardziej komfortowo, lepiej wyrażać opinie i tym samym budować pozytywną atmosferę na spotkaniu z osobą rekrutującą dlatego prosiłbym o porady co do tego/ktoś z pracowników tej firmy może podzielić się swoimi doświadczeniami?
danny 2015-03-21 22:33:14
myślę , ż odkąd w 2013 roku Drukarnia GS z Krakowa rozwinęła swój biznes o druk cyfrowy to wróciła wreszcie na właściwe tory. Ciężko było rywalizować z innymi firmami zajmującymi się poligrafią skoro nie można było zastosować tych samych technik czy też było się zacofanym pod względem technicznym....
Wierzyciel 2015-06-02 22:44:35
Nie polecam tej firmy, ani jako pracodawcy, ani jako kontrahenta. Drukarnia od ubiegłego roku zalega mi z wypłaceniem kilku tysięcy złotych. Jestem dostawcą drukarni. Jeżeli tak traktują swoich dostawców, to jak traktują pracowników?
druk 2015-08-05 20:50:00
niestety ale umiętności ito wielkie trzeba mieć aby pracować w drukarni a przedewszystkim jako maszynista, a praca niełatwa!a mario w drukarni tylko zamiatał i wywoził makulature kible mył to gówno wie o robocie!
Wierzyciel 2015-09-14 17:34:53
Drukarnia niewypłacalna. Prezes przestała odbierać telefony. Założyli drugą spółkę (Dziełodruk Sp. z o.o.) i to na nią prowadzą działalność. Odradzam wszystkim współpracę z tą firmą, zwłaszcza DOSTAWCOM wszelkiej maści towarów lub usług.
sfinx 2015-10-21 21:38:24
W ubikacji zero papieru toaletowego, mydła też brak a ręcznik sobie sam przynieś, ubikacja,,,strach siadać generalnie masakra ciepła woda ? zapomnij ..Pytam gdzie jest sanepid !!!!!!!!
asia 2015-10-22 21:05:05
o papier toaletowy mam walczyć pogieło cię ?????
pracownik 2016-04-28 20:46:18
Ta firma to obecnie dno, zero kasy na papier, maja w du... klientów i pracowników
pracownik 2016-09-08 14:33:05
szczegóły?
nie ma kasy bo szef wydaje na nieprzemyślane inwestycje albo na głupoty dla siebie, do tego zleceń jest mało i słabo opłacalne. Do tego wszędzie mają długi i nikt nie chce im dać pracy. po za tym to teraz jest firma Dziełodruk a nie GS
Zostaw swoją opinię o DRUKARNIA GS Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRUKARNIA GS Sp. z o.o.