TECHNOLAND Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa

Radom

Opinie o TECHNOLAND Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa

klient 2014-05-03 08:36:55
kupiłem nażynkę, która po wykonaniu 2 gwintów przestałą działać, po 40 minutach zareklamowałem towar, zwrot nie został przyjęty bo obsłóga nie potrafiła go wykonać. Wypisana zostałą reklamacja, która miała być rozpatrzona w ciągu 1tyg. trwa już 3 tygodnie.(usunięte przez administratora)NIepolecam
kazio 2015-09-08 18:19:07
NIE POLECAM!!!!! OBSŁUGA FACHOWA ALE WŁAŚCICIEL TO CHAM I IMPERTYNENT!!! TRAKTUJE TYCH BIEDNYCH LUDZI JAK ŚMIECI.
SEBASTIAN 2016-01-15 10:11:29
PARĘ LAT PRZEPRACOWANE Z TECHNOLAND OCENIAM POZYTYWNIE ( 7 LAT ) .
KASA ZAWSZE NA CZAS , PEŁNA UMOWA A NIE ŚMIECIOWE . ZMIENIŁEM PRACE PO ŚLUBIE PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO KRAKOWA . SPOKOJNIE POLECAM. JEDNO CO TO TAM TRZEBA NAPRAWDĘ PRACOWAĆ NIE MA CZASU NA OBIJANIE SIĘ
maciejo 2016-04-14 22:56:40
Zgadzam się z opiniami powyżej. Właściciel (chudawy blond koleś), który krząta się po sklepie to najwyraźniej kawał chama. Niesmaczne było jak najeżdżał na pracownika w mojej obecności jako klienta, żeby przestał mnie obsługiwać i poszedł robić co innego w momencie kiedy tenże pracownik właśnie załatwiał mi reklamację i papiery na co kulturalnie właścicielowi zwracał uwagę. Pyskowanie do pracownika i lekceważenie klienta to prostactwo i buractwo. Pracownicy ok, właściciel PROSTAK. Współczuje ludziom tam pracującym.
Zostaw swoją opinię o TECHNOLAND Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHNOLAND Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa