Mind Media Sp. z o.o. Portal dlaStudenta.pl

Wrocław

Opinie o Mind Media Sp. z o.o. Portal dlaStudenta.pl

admin 2015-08-03 23:13:50
Wiesz czy na okres wakacyjny firma Mind Media Sp. z o.o. Portal dlaStudenta.pl uruchamia projekty staży? Jak wygląda rekrutacja w ciągu roku? Czekamy na Twoją opinię!
salesman 2015-12-07 18:52:55
Po zakończeniu współpracy firma nie wypłaciła mi zaległego wynagrodzenia oraz zgromadzonych prowizji od sprzedaży. Nie polecam tego nieuczciwego pracodawcy.
szkodagadac 2016-01-28 22:00:28
Jeśli chcesz podjąć pracę w Mind Media to lepiej wstąp do wolontariatu. Brak wynagrodzenia za wykonaną pracę, sztucznie swobodna atmosfera... Nieuczciwy pracodawca.
Ona z uśmiechem 2016-03-11 07:55:22
Brak wyobraźni i umiejętności prowadzenia firmy. Kłamstwa o wypłatach. Szkoda czasu na tego człowieka. Dzięki niemu nabawiłam się tylko długów w urzędach. Odpowiedź pracodawcy "Ja też mam".
pracownik 2016-06-30 10:30:38
Nie warto zaczynać współpracy z tą firmą - kończysz na minusie, z długami w urzędach i odmową kredytu. Nieuczciwy pracodawca, śmieciowe umowy, brak wypłaty na czas albo i wcale. Darmowe staże, czesciowe wyplaty przelewane na konto z kwartalnym opóźnieniem, prezes - widmo i wielkie oszustwa wew. Pewnie to co widzą pracownicy to tylko wierzchołek góry lodowej.
MM 2016-09-08 09:34:07
Nie wiem w jaki sposób ta firma dalej funkcjonuje, znam co najmniej 5 osób, które są byłymi pracownikami i dalej nie otrzymały wypłat za pracę. Zgłosiłam sprawę do urzędu skarbowego, bo ze swoich oszczędności opłaciłam vat i podatki za faktury nieopłacone przez prezesa firmy ! Jedyne czego się dorobiłam to długi. Wszyscy, którzy dalej tam pracują zgadzają się na wypłaty wtedy kiedy prezesowi dobrze idzie, a nie kiedy im się należy i żyją w jakiejś złudnej wizji nowoczesnego miejsca pracy z elastycznymi godzinami i rodzinną atmosferą. Żenada !
Praca w Mind Media 2016-09-08 10:49:30
Najbardziej nieuczciwy pracodawca jakiego udało mi sie spotkać. współpraca z Panem W. kończy sie w 90% przypadków w sądzie, gdzie pracownik udaje się żeby odzyskać zaległe wynagrodzenia, co nie jest proste poniewaz firma mająca bogate doświadczenie w sprawach tego typu przeciaga proces miesiącami. Sztucznie pozytywna atmosfera pracy, brak umiejętności zarządzania firmą i ludźmi, brak kompetencji i szacunku do pracowników i klientów. W sytyacjach kryzysowych prezes znika ( jedzie na wakacje, albo jest "chory"), a pracownicy czekaja na swoja wypłatę, bez żadnej informacji zwrotnej.
Sposób funkcjonowania firmy nadaje się do programów typu "Uwaga"...
Zostaw swoją opinię o Mind Media Sp. z o.o. Portal dlaStudenta.pl - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mind Media Sp. z o.o. Portal dlaStudenta.pl