Ontia Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ontia Sp. z o.o.

pracownik ontii 2013-12-01 22:30:35
Nie zatrudniajcie się w Ontii! Właściciel Ontii nie wypłaca pensji! Aktualnie prawie wszyscy się zwolnili, ponieważ nie mamy wypłaconych w ogóle pensji od 3 miesięcy. Kilka osób, które zostały, też za niedługo się zwolnią i właściciel zrobi nową rekrutację, także strzeżcie się przed tą firmą.
insider 2013-12-27 12:02:05
Historia sie powtarza. Wystarczy wpisac "ontia" w google i przejrzec blogi i fora o firmie. Wlasciciel Ontii mial wczesniej kilka spolek, ktore rowniez doprowadzil do upadlosci m.in. Infogenie. Trzymac sie jak najdalej od tych oszustow!
racja 2014-01-14 20:11:39
Racja i dotyczy wszystkich spółek i spółeczek z Dietla 50, bo tam ciągle nazwy się zmieniają, może ontia już padła i oszukują pod inną nazwą?
prawda 2014-07-16 12:53:23
Teraz Ontia oszukuje pracownikow razem z kolejna firemka o nazwie jcore.
Piotrek 2014-08-04 23:07:35
nowa firemka do przekrętów to musnet.eu
synaway też dalej próbuje oszukiwać
Jan Nowak 2015-12-09 19:54:19
Reklame to robia komornicy i klienci, ktorzy kupili Integre i pewno niebawem klienci Arteia (http://arteia.co/) o ile znajda sie tacy odwazni w Polsce.
Strona jest po angielsku, wiec jest szansa, ze problem zostanie "wyeksportowany".
Z firmą tyle sie dzieje, ze od dawna nikt tam nie pracuje poza pania Prezes. Kolejka komornikow, jak zwykle w biznesach pana Marka Ż, jest imponujaco dluga bo model sie nie zmienia, czyli naciagnac kogo tylko sie da (klientow, pracownikow, wspolnikow, urzedy skarbowe, zus i kto tam sie jeszcze napatoczy) i otworzyc nowa spolke (teraz to juz 4ta albo 5ta) na tych samych zasadach ze sprytnie ocalonym kapitalem z poprzedniej spolki no i oczywiscie nowymi ludzmi, ktorzy mysla, ze z nimi to bedzie inaczej i ich ekstremalnie mily wlasciciel/wspolnik nie oszuka.
Zieksza sie teraz tylko czestotliwosc, bo kiedys urzedy byly tak ospale, ze jak po 5iu latach zauwazyly ze brakuje miliona czy dwoch to byl cud.
W Anglii to pewno bedzie trudniej z urzedami, ale ludzi pracujacych za darmo (a dokladnie za obietnice wielkiej kasy) w Polsce, moze nawet w Anglii latwo znalezc.
A ze nie jest to kopanie rowow, tylko bardzo specjalistyczna wiedza, to klienci, ktorzy nie zadbali przy podpisaniu umowy o swoje prawa (prawo do modyfikacji oprogramowania), w momencie kiedy tacy pracownicy odchodza bo im sie nie placi (patrz wyzej dlaczego), sa w czarnej, jak to sie mowi, du...

Kurs wyprowadzania pieniedzy ze spolek z o.o. mozna latwo znalezc w internecie, lacznie z instrukcja, jak zrobic, zeby byc pokrzywdzonym jako wlasciciel takiej spolki, ale moze to przestanie byc aktualne za nowych rzadow - oby.
Qq 2016-05-18 20:23:50
Mają angielską stronę przecież chyba wiadomo jak jest, generalnie coraz lepiej z każda minutą, a nie? Nie wiem w sumie, ale chyba tak, tak mi się wydaje, sugeruje się podwyżkami które były jakiś czas temu
Zostaw swoją opinię o Ontia Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ontia Sp. z o.o.