Opinie o Halstal Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Halstal Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Halstal Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halstal Sp. z o.o. w Zielona Góra

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Halstal Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Jak pracowałam tam 4 lata temu to nie było nacisku na żaden język obcy. Angielskiego wówczas nie znałam praktycznie w ogóle, tylko komunikatywnie niemiecki. Teraz być może coś się zmieniło, może są inne wymagania, choć wówczas w ogłoszeniu też była mowa o biegłej znajomości angielskiego w mowie i piśmie.

zennn Nowy wpis

Halstal Sp. z o.o. Zielona Góra, lubuskie Poleć tego pracodawcę Halstal Sp. z o.o. Prezentacja firmy Branża / kategoria: Budownictwo Liczba pracowników: 2 Adres WWW: http://www.halstal

Monia Nowy wpis

Pracowałam w Halstalu pół roku, z przyczyn osobistych musiałam wyprowadzić się z Zielonej Góry i zrezygnować z pracy w Halstalu. Jeśli chodzi o zarobki to na początek są faktycznie słabe, lecz jak w prawie każdej firmie zarobki rosną w trakcie pracy wraz z zaangażowaniem pracownika i tak też jest w tej firmie. Szef? Szefa podziwiam za wiedzę i doświadczenie jakie posiada. Nie wiem jak wyglądają relacje Szefa z Inwestorami bo nie nie uczestniczyłam w takich spotkaniach, jednak co do pracowników w biurze Szef odnosił się z szacunkiem. Bywało dni, że nie miał dobrego humoru (każdy ma czasem gorszy dzień ale nie przenosiło się to w jakiś konkretny sposób na relacje z pracownikami. Jeśli był jakiś problem, niejasności to można było pójść do Szefa z pytaniami. Szefa zawsze wytłumaczył a nawet rozrysować na kartce. Wiedzę można tam zdobyć olbrzymią. Zdarzało się zostawać po godzinach i faktycznie nie było to wliczane w pensję. Jednak gdyby zdarzało się to codziennie myślę, że po rozmowie z Szefem doszłoby się do jakiegoś kompromisu. Wypłacalność wynagrodzenia w terminie. Dużo osób narzeka na tą pracę jednak prawda jest taka, że nikt nie rozmawia otwarcie z Szefem w czym jest problem żeby to rozwiązać.Jeśli chodzi o zdobyce doświadczenia i wiedzy jak najbardziej polecam tą prace, jesli ktos przy starcie chce zarabiać "miliony" musi nietety szukać szcześcia gdzie indziej. Pozdrawiam

wera

dobre zarobki? to chyba jakieś żarty i pisał to sam szef haha. Marne zarobki, niemila atmosfera, nieplacone za nadgodziny i wykorzystywanie pracowników

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Halstal Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Potwierdzam,juz nie pierwszy raz słyszę podobną opinię i w pełni się zgadzam.

ŁUKASZ
@Tomek

zgadzam się z opinia , nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Halstal Sp. z o.o. - Zielona Góra

Halstal Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kożuchowska 20C
    65-364 Zielona Góra