Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Jachwe

Biblia w jasny sposób naucza, że Pan nakazał ludziom pracować, lenistwo jest grzechem. „Idź do mrówki, leniwcze, przypatrz się jej postępowaniu abyś zmądrzał” (Księga Przypowieści Salomona 6.6).

Bug
@Jachwe

jedną mrôweczke już podobno zajechali i zaszczuli na amen

Joanna

@Wiesiek a dlaczego tak lubisz pracę w Bama Polska? Co możesz powiedzieć o zatrudnieniu w tej firmie? Jak oceniasz atmosferę i możliwości rozwoju? Długo tam już pracujesz? Każda opinia od doświadczonej osoby jest ważna dla osób, które zastanawiają się czy wysłać tam swoje cv.

Joanna

@Klaudynka88 a czy możesz przybliżyć warunki zatrudnienia, jakie zaoferowano Ci w Bama Polska? Czym różniły się na produkcji od tych w biurach? Można liczyć na stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Pracowałaś w obu działach, w związku z tym masz porównanie. Użytkownicy forum chętnie przeczytają sprawdzoną opinię. @produkcja @Niewygodna komentarze na forum mogą być skasowane jedynie w przypadku, gdy dochodzi do łamania regulaminu. W przypadku wątpliwości, odsyłam pod link: https://www.gowork.pl/regulamin

Klaudynka88
@Joanna

Szczerze wolalam pracę na produkcji niż u góry z korposzczurami za te same pieniądze co na produkcji nie życzę najgorszemu wrogowi pobytu w tym pokoju co byłam tak mnie potraktowali ale to nikogo nie interesuje w tej firmie i słyszałam że w innych też nie jest lepsza atmosfera

LT
@Klaudynka88

Nie ma takich warunków, do których by człowiek nie przywykł,zwłaszcza gdy widzi, że całe jego otoczenie tak samo żyje.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Chao Yank

W Guangzhou w Chinach pomywacz naczyń zarabia 3600-4000 czyli 2000-2250 zł na miesiąc

Wiesiek
@Chao Yank

Przestańcie już narzekać na moją ukochaną Bamę. Nie chcesz pracować w tej firmie, to idź pracować do Coca-Coli, NBP, PKO BP, Ikei, Volvo,Samsunga, itp. Ja za młodu kopałem świnki w PGR-e, i gdzie zaszedłem w firmie? Każdy jest kowalem swego losu. Do pracy w Bamie, nikt nikogo nie zmusza.

Komendant wysyła do szkoły dwóch milicjantów aby zrobili maturę ponieważ mają ukończone trzy klasy szkoły średniej Początek roku szkolnego - do siedzących w ławce milicjantów zwraca się nauczycielka chcąc sprawdzić jaka im wiedza pozostała - Kto napisał "Pana Tadeusza" ? - Nie ja - mówi jeden - Nie ja - odpowiada drugi Nauczycielka dzwoni do komendanta - Kogo pan mi tu przysyła - oni nie wiedzą nawet kto napisał Pana Tadeusza - Dobrze, ja z nimi porozmawiam, odpowiada komendant Po dwóch dniach komendant dzwoni do nauczycielki - W porządku proszę Pani załatwione - przyznali się jeden pisał drugi dyktował

Joanna

@:) dobra rada. O wynagrodzeniu nie ma sensu rozmawiać na forum, bo nie zawsze każdy z Was musi mieć takie samo wynagrodzenie. Najlepiej od razu kontaktować się z firmą lub aplikować do firmy Bama Polska i poczekać aż firma zaprosi na rekrutacje by o tym porozmawiać.

Zik
@Joanna

Dwie rozmowy kwalifikacyjne i żadnych konkretów,a może pana tu damy,a może tu.Myślę że to nie jest ok.

Maja
@Joanna

Właśnie powinno rozmawiać się na forum by inni nie mogli mydlic oczu jakie to super zarobki są w firmie

Szary
@Maja

Zarobki są w zależności od doświadczenia, chyba nie myślicieli że, zwykły robol który ma problem z myśleniem dostanie tyle co np. Technik, mechanik lub elektryk ? Trzeba było się uczyć miernoty to byscie dobrze zarabiali ????

Student
@Szary

Ktos inteligentny nie pisze czegos takiego.Pisze tylko ktos kto chce udac kogos waznego i madrego bo sam jest malo rozgarniety lub wcale :))

Maja 2

Prawda!

Kaczystan

Polskie kobiety kaczystanu powinny wyjść za mąż urodzić czworo dzieci i siedzieć z dziećmi w domu na 500+ a nie na produkcji .Inwalidzi niepełnosprawni emeryci cudzoziemcy do pracy ,Jak nie masz męża bo wszyscy zdrowi mezczyzni za granicą to zawsze znajdziesz Sasza Misza zmieni wiarę na katolicka i po ślubie maż gotowy do wyjazdu na zachód przewiezie euro dla dzieci My polskie kobiety cieszymy się z Ukraińców Gruzinów jak Merkel z Afrykanczykow samotnosc nie grozi nikomu świeży dopływ krwi a wszystkie dzieci są przecież nasze :)

Joanna

@Zik czyli zostałeś zatrudniony w firmie Bama Polska i firma nie mogła określić stanowiska, na którym będziesz pracował? Czy w końcu firma się zdecydowała, co będziesz robił? @Patelnia skoro jedna osoba powodowała taką atmosferę to może warto było o tym powiedzieć jej przełożonemu? Może wpłynąłby na nią?

Konik
@Joanna

Koniom, co szły przy dyszlu, powtarzał woźnica: "Nie dajcie się wyprzedzić tym, co są u lica". Goniły się pod wieczór zacząwszy od rana. Wtem jeden z przechodzących rzecze do furmana: "Cóż ci stąd, że cię słucha bydląt rzesza?" A furman: "Konie glopie, ale wóz pospiesza"

Joasia
@Joanna

Na LENI nikt nie wpływa tylko dostają poyrojne pensje z nadmiaru czasu spiskuja cały dzień w pracy jak umilic pracę innym widocznie za to im płacą a nie za pracę przeciex to takie normalne w tej firmie co się dziwisz jeszcze tak dziwnir papieroski mineralna spanie stolowka to prawdziwe zajęcie dla misyrzow robota jest dla głup....ch trzeba przyjść odpocząć do pracy ploteczki na palarni pozbierac stworzyc plan pozbycia sie konkurencji to są mistrzowie pravy niedowartościowani z kompleksami

Słyszałem, że to świetny pracodawca. Maja jakieś nowe oferty pracy?

Adas
@Adam

zaraz się wszystkie miejsca zwolnią tpv postawiło już szkielet nowej fabryki

@Adam

Kto pisze takie bzdury

Barbara
@anonymous

@Barbara 22.05.2018 15:37 Otóż w Niemczech w czerwcu tego roku w życie weszła ustawa o transparentności wynagrodzeń (Entgelttransparenzgesetz). Według niej firmy zatrudniające 200 osób i więcej muszą na żądanie pracownika uzasadnić, dlaczego wypłacają takie, a nie inne wynagrodzenie. Zatrudnieni mogą też zażądać informacji na temat przeciętnych zarobków osób płci przeciwnej pełniących podobne i identyczne obowiązki. Natomiast jeszcze większe przedsiębiorstwa (powyżej 500 osób) zostały zobowiązane do corocznego obliczania, czy wynagradzają sprawiedliwie, a raporty w tej sprawie będą dostępne publicznie. Ma to zapobiegać tworzeniu się tzw. luk płacowych między kobietami a mężczyznami.

Joanna

Na jednym z portali z ogłoszeniami o pracę znalazłam ogłoszenie, że Bama Polska rekrutuje na stanowisko Pracownik Produkcji. Firma oferuje umowę o pracę. Zatrudnioną osobę obowiązywał będzie system dwuzmianowy. Należy posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku. Czy są tu użytkownicy, którzy są zatrudnieni w ty miejscu i chcieliby podpowiedzieć czy warto się zgłosić?

produkcja

tak usuwajcie dalej komentarze

produkcja

usuwajcie dalej komentarze

Niewygodna
@produkcja

Tak zwłaszcza te nie wygodne

G.
@Niewygodna

jak się nie podoba to się zwolnij :)

rencistka gospodyni
@Joanna

kraj emerytów,rencistów,gospodyń na utrzymaniu mężów i niepracujacych kobiet z dziećmi na 500+ ,tylko desperaci idą do pracy za 2 tysiące,nawet Ukraińcy się nie poniżą za takie pieniądze ,oni przyjeżdżają tu zarobić i odłożyć a nie głodować. Mnie utrzymuje mąż to mogę sobie posiedzieć tu z nudów bo nie mam co w domu robić i dopłaca mi do dojazdòw tutaj jeszcze bo mnie wozi codziennie do pracy. Mąż i synowie wszyscy za granicą siedzą a córka na 500+ wychowuje czworo dzieci i dostanie za to emeryturę od państwa. Po co ma za darmo tu być jak może dzieci wychować w domu. Teraz wszędzie pracują emeryci i Ukraińcy ,bo innych pracowników w naszym kraju już nie ma. Po

Andzelika
@rencistka gospodyni

no słyszałam że brakuje rąk do pracy wszędzie bo bezrobocie 4proc. realnie 0prc bo na czarno pracują a tylko do ubezpieczenia się rejestrują. ja urodzę i już nie wrócę do bramy bo się nie opłaca

Tom

W tej bamie to sie chyba opłacało pracować na samym początku jakieś dwadzieścia ponad lat temu, jak jeszcze Niemcy rządzili tą firmą.

stefan

@Tom

Tom.masz rację....kiedyś było inaczej i pracownik wiedział za co pracuje i jakie są oczekiwania pracodawcy....wbrew opinie była dyscypliną ale i szacunek do pracowników że stażem którzy mają doświadczenie

Beatka
@Bolo

pierdoły gadasz teraz jest najlepszy kierownik mój ulubiony na wszystkim się zna służy wszyst poradom kiedys nikt się na niczym nie znał przecież

Gosia
@Tom

Microsoft oraz Skype opracowali wspołnie system tłumaczenia mowy w czasie rzeczywistym. Chętni na studia filologiczne mogą teraz starać się o pracę w McDonaldzie bez tracenia 5 lat na studiowanie.

różowa
@Bolo

Kamyk wraca dali mu podwójna pensje i się zgodził będzie wszystko naprawial

Barbara
@różowa

szanuj szefa swego - bo morzesz mieć przystojniejszy go rosyjskiego

Jarek

Tak scharakteryzowani zostali ludzie bogaci, zaś nowobogactwo jest „prostactwem bogactwa", a więc nowobogaccy różnią się od ludzi bogatych swoistym prymitywizmem. Dlatego autor cytowanego tekstu nie waha się stwierdzić, że szczęście bogaczy jest bezmyślne. Ten autor to Arystoteles, żył w IV w. przed Chr. (Retoryka, II, 16) Kiedy dziś przyglądamy się ludziom bogatym, to widzimy, że niewiele się zmieniło. Złe cechy tylko czekają, aby przykleić się do człowieka, któremu bogactwo przysłania oczy, zatyka uszy i otępia duszę. A przecież nie wszystko można kupić za pieniądze. Można kupić za łapówkę dyplom ukończenia studiów, można kupić pracę magisterską, można kupić specjalistę, ale własnej wiedzy się nie kupi. Wiedzę zdobywa się latami i w pokorze. Można kupić setki pracowników, można ich codziennie wymieniać, jednych zwalniać, innych przyjmować, można mieć mnóstwo znajomości i kontaktów, ale przyjaźni się nie kupi, prawdziwej miłości też się nie kupi. Bogacz, choć otoczony mnóstwem ludzi, w głębi duszy jest sam. Można umieścić nazwę swojej firmy na tomiku wierszy, na fortepianie, na kościele, ale wewnętrznego piękna i świętości się nie kupi, za żadne skarby. W szczególnie trudnej sytuacji są młodzi nowobogaccy. Brak życiowego doświadczenia, wczesny sukces, wrażenie, że świat legł właśnie u ich stóp i czeka na rozkazy - to wszystko sprawia, że łatwo zatracić proporcje życia, które z latami nieubłaganie przypomina, że wszystko mija, a przedmioty są puste i nudne, jeśli człowiek nie nada im znaczenia, co jest już wynikiem kultury a nie konta w banku. Ludzie majętni muszą w pierwszym rzędzie zatroszczyć się o kulturę posiadania. Składa się na nią zarówno kultura wewnętrzna: czyli jaki stosunek powinienem mieć do tego, co posiadam, oraz kultura zewnętrzna: czy to, co posiadam, jest w dobrym guście; a wreszcie czy dostrzegam innych, którzy również mają prawo do szczęścia. Natłok spraw przyziemnych związanych z prowadzeniem interesów wyjaławia wrażliwość i otępia umysł. Trzeba w sposób szczególny ratować swoją kulturę duchową, aby choć dostrzegać ją u innych. Ludzie majętni są potrzebni. Dzięki posiadanym środkom uczynić mogą wiele dobrego, pod warunkiem jednak, że nie poddadzą się chorobom nowobogackich, że nie pozwolą, aby ich charakter był butny, chełpliwy i prostacki, że ich udziałem nie stanie się szczęście bezmyślne, bo to jest chyba największa kara. Nie cierpienie, ale bezmyślność jest karą najwyższą. Cierpienie bowiem ma wymiar ludzki i człowieka może uszlachetnić, bezmyślność natomiast jest nieludzka, gdyż człowiek tym różni się od całego świata przyrody, że pulsuje w nim myśl. Nie można za cenę bogactwa zrezygnować z myśli, poddać się bezmyślnemu szczęściu, by przypominać roślinę. Granicę bogactwa wyznacza przyjaźń i miłość. Raz sprzedane lub zdradzone już nie wrócą. Trudno stać się bogatym, ale jeszcze trudniej być bogatym po ludzku. Piotr Jaroszyński "Nie tracić nadziei!"

Joanna

@student, @Andzelika, takie zachowania nie powinny mieć miejsca w firmie, w żaden sposób nie leżą w jej interesie. Próbowaliście zgłaszać do przełożonych tego typu sytuacje? Przypominam również osobom wypowiadającym się poniżej że celem istnienie forum gowork.pl jest wymiana informacji i opinii o pracodawcach - proszę zatem o skupienie się na tym temacie i nie odbieganie od niego.

@Joanna

im człowiek mniej wart tym wyżej głowe nosi powinni takich ludzi wszystkich zwolnic od reki bo psuja firmie opinie atmosfere to ludzie są problemem nie firma . chwaly to firmie nie przyniesie walka o marne stoleczki niektorych pracownikow co oczy innym wydrapuja eleminuja innych swoimi intrygami klamstwami powinni za same psucie atmosfery byc zwolnieni od razu dla dobra firmy .im mniej umie im mniejsze kwalifikacje ma im bardziej leniwy tym wieksze intrygi kreci innych niszczy takich pracowników ma ta firma i nic z tym nie robi .po co trzymac takich psuja atmosfere opinie firmie

@Joanna

Zebranie w dużej korporacji, menedżer projektu do zebranych pracowników: - Zrobimy sobie burzę mózgów. - A na czym to polega? - Po prostu mówicie pierwsze rzeczy, jakie przyjdą wam do głowy... - S...j!

Joanna

@Student a brygadziści mają odgórnie ustalone jakieś swoje obowiązki w pracy? I oni ich nie spełniają tylko komuś zlecają swoją pracę? @koleś pracowałeś w firmie Bama Polska? Chcesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach?

student
@Joanna

sytuacja jest taka ze ogolnie sie przyjelo iz brygadzisci udaja ze pracuja do max 16 a potem no coz kazdy musi zrobic swoje i jeszcze za brygadziste lub brygadzistke.kierownicy to widza ale chyba maja to gleboko gdzies.

@student

płacą im postojowe ?

Andzelika
@Joanna

obowiązki maja siedzenie na papierosie kilka albo klikanascie razy przez jedną zmianę ,morzna na kamerze sprawdzic wszystko

Maja
@Andzelika

Andżelika.....one są nietykalne. Tam rączka rączkę myje.

gzesiu

fakt !

kris
@gzesiu

można pospać pouczyć się angielskiego przez 8 godzin zwalić robotę na innych poudawac szefa nawet zalatwic prywatne sprawy rodziny . jeszcze grube pieniądze za to daja . mozna mieć prace z marzeń i snów.

różowa
@kris

NIE ZAZDROŚĆ każdy jest kowalem swego losu

Joanna

@Asystent skoro wspominasz o mobbingu w firmie Bama Polska to powinieneś to jakoś udowodnić. Jest to przestępstwo. "Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników." To zaobserwowałeś w swojej pracy?

@Joanna

Tak właśnie jest tylko każdy milczy bo nie chce kłopotów

Skowronek
@Bolo

Rzekł szczygieł do słowika, który cicho siedział: "Szkoda, że krótko śpiewasz". Słowik odpowiedział: "Co mi dała natura, wypełniam to wiernie. Lepiej krótko, a dobrze, niż długo, a miernie".

Nooo

mlody bog
@Joanna

słowo eliminacja brzmi jakos znajomo

@Bolo

milczenie jest złotem a mowa tylko srebrem

Tt

Naprawdę jest nie ten kto ukradł potrzebną mu rzecz, lecz ten, który posiada rzeczy zbędne dla niego, a konieczne innym biedakom

kajzen

może to już czas na przewietrzanie magazynów wszystkie towary po 45 do przewietrzenia i zrobienie miejsca na nowe

Agnieszka

ostatniej zabawy mironice jedna lerzakowała pod busem zbierac trza było nogi z waty

romek

sloneczko wszystkuch szefuw

co tutaj pisało?

Beti

Posiał jeden na górze, a drugi na dole. Rzekł pierwszy: "Pragnę deszczu"; drugi: "Suszą wolę". Kiedy się więc z prośbami poczęli rozwodzić, Jowisz, chcąc obu żądzy obficie dogodzić, Ustawicznie niziny suszył, góry moczył. Przyszło zbierać, aż każdy poznał, że wykroczył: Bo zboże traktowane w kontr swojej naturze, Spaliło się w nizinie, wymokło na górze.

Asia

lepiej by dali LEPSZY SOCJAL i ludziom do rak te maniane

Boczek

Który to ten policjant?

Alice
@Boczek

wafelki Grzes sa na promocji dzis

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.