Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Joanna

@Pracuś a dlaczego nie polecasz? Możesz rozwinąć swoją myśl? Wszystkie merytoryczne komentarze, napisane przez osoby zorientowane w realiach, będą na wagę złota dla osób rozważających wysłanie do Bama Polska swojego cv. @specHR regulamin forum zabrania podawania imion i inicjałów osób zatrudnionych w firmie. Wynika to z ochrony danych osobowych. Takie wpisy są zgłaszane do administratora i mogą być skasowane. Pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Jacek proszę o nieużywanie słów powszechnie uważanych za nieeleganckie.

Milicjant
@Joanna

chwalić po imieniu też nie można? to na co te forum komu to potrzebne .w kryminalnych podają imiona i inicjały i jakoś nikt się rodzi nie tłumaczy ....

dużo wiem
@Milicjant

unikajcie planowania....przełożona pozorantka każdemu złą opinię wyrobi tylko zapomniała o swoich wadach ....o dziwo .....

Barbara
@dużo wiem

Tak umiliła życie już niejednej osoby z Bamy

Miska

każdy wie jaka ona jest

Beata

tak i 2 brygadzistki długoletnie wspanial(usunięte przez administratora)

MIŚ
@Miska

umniejsza kompetencje świetnych pracowników -a winduje tym średniakom robiąc pjar tam gdzie go być nie powinno

Jsrek
@Barbara

Koleżanka i wierny sługa S z e f a ????

Alek
@dużo wiem

@.milicjant - przecież ta pani to pijar i ZERO merytoryki zresztą jak większość / mizerot - biurokratów !

Ola
@MIŚ

@Miśka ponieważ o tym decyduje strach tej pani . Vzłowiek otwarty jest - jeśli nie zawsze miły- to merytoryczny ale żeby takim być potrzebna jest WIEDZA , a ta p a n i ma wiedzę na poziomie lancetnika - stąd tez taka jej postawa- obronna ???? . Pytanie jest jednak inne - co na to jej przełożony ? Odpowiedź jest też prosta - jeśli tego nie widzi tzn ze prezentuje ten sam poziom ????

Prorok
@Ola

Smutne :( Zamiast wyciągać wnioski z opinii pracownikow to kasuje się komentarze. Czy taka droga jest skuteczna i prowadzi do lepszych zmian ? Liczymy wszyscy na DOBRE ZARZADZANIE ,zanim odejdą kolejni najlepsi pracownicy i zostaną same wazeliny bez wiedzy .

Niewygodny
@Alek

Tak pijar po całej linii .Plany które nigdy się nie ziściły i raportowanie z gwiazd. Za to reklama jak milion dolarów. Być albo mieć to jest pytanie ? Może po trupach do celu oto jest pytanie ? Kto zna odpowiedź na nie ?

@Alek

Są w firmie kwity na to - że nigdy planowanie tak nie kulało jak za jej kadencji - że nigdy wcześniej plany nie były tak fantazyjne -że nigdy wcześniej nie było tyle błędów,zmian,poprawek - że nigdy wcześniej raporty nie były tak zmyślone - że nigdy wcześniej tyle ludzi przy tym zostało m........ch. Są kwity na to ,tylko wyciągnąć rękę wystarczy. Brygadzistki to wciągały jak makaron ,zwłaszcza te co boją się do dziś komputera i poza wioską 40-50 lat nigdy nic nie widziały. A ich świeżynka szef bystrzak nie kwestionował .

Taki talent
@Marta

Niektorym całą karierę najlepiej wychodzą TANCE GODOWE.

Basia

Ostatnie podrygiwania przed emeryturą,skoro to mężatkom nie przeszkadzało to w czym problem masz ?

Joanna

Na stronie służącej do poszukiwania pracy, pojawiła się oferta zamieszczona przez Bama Polska. Firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Personalnych. Czy zaglądają tu osoby poszukujące pracy w dziale HR? Jeżeli będziecie aplikować i odbędziecie spotkanie kwalifikacyjne, proszę Was, żebyście opisali później na forum swoje wrażenia. Każda informacja z pierwszej ręki jest nieoceniona.

Asia
@Joanna

Ja wysłałam aplikacje swoją bo nie będę musiała już odpowiadać na głupie pytania pracowników czemu obniżyli zaszeregowanie ich wynagrodzeń. To prywatna sprawa kadr . Taka praca jest great.

pip
@Joanna

zakres obowiązków tego specjalisty to inwentaryzacje magazynu ....

Ella

Moje sugestie dla Bama Polska Sp. Z o.o.: Prosze zaczac doceniac pracownikow ze stażem

Son John
@Ella

Jakie firma stosuje narzędzia do nagradzania wydajności ,wiedzy i doswiadczenia,odpowiedzialności za swoją pracą? Czy są awanse wewnętrzne dla najlepszych pracownikow z wiedzą i doświadczeniem ? Jak jest w praktyce jasna i jawna polityka kadrowa firmy w temacie wynagrodzeń i awansów ? Co jest stosowane w praktyce a co tylko na bilbordach ?

fan hansa
@Son John

tyle wizyt z USA i jakoś to opornie idzie ???

Psycholog pracy
@fan hansa

Najprościej bylo wyrzucić ludzi co wykonywali tylko polecania innych...na ich miejsce sa lepsi mistrzowie ....tamci chociaż znali się na pracy .....kozioł ofiarny zawsze musi być żeby wybielić innych wyzej....te ideały co zajęły ich miejsce to dopiero są mistrzowie manipulacji z dolarami w oczach .....z uśmiechem na twarzy zlikwidują każdego niewygodnego .....

GRZYS
@Psycholog pracy

UWAGI I PODPOWIEDZI TO NIE JEST KRYTYKA!

Pracuś
@fan hansa

Na tysiąc ludzi odrąbujących gałęzie zła tylko jeden karczuje korzenie.

Jak są dobierani pracownicy w tej firmie? Czy wykształcenie doświadczenie języki obce i certyfikaty są odpowiednio wynagradzane ? Czy wszystkie te atuty posiadają wszyscy przełożeni i dlatego lepiej zarabiają czy nie ma żadnego związku przyczynowo-skutkowego ? Jak to wygląda w praktyce ? Udzieli mi ktoś podpowiedzi jako przyszłemu pracownikowi ? Jak są opłacani wydajni pracownicy z długim stażem pracy ? Warto wiązać się z firmą na dłużej czy tylko na krótko ? Jaka jest polityka kadrowa i kadry wyższej względem pracowników ? Proszę o merytoryczne odpowiedzi. Moje sugestie dla Bama Polska Sp. Z o.o.: :( Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: trzeba chcieć bez tego nie ma co podchodzić do tematu zmian

Pracuś
@Marek

Aby wprowadzać zmiany i usprawnienia na stanowiskach pracy trzeba mieć minimalną wiedzą i znać dobrze specyfikę stanowisk pracy oraz Bany. Poprawianie czegoś na siłę może jeszcze bardziej utrudnić innym pracę. Znawcy tematu co mają fantazji za dużo niech zejdą na ziemię i poznają najpierw firmę . Do tego trzeba lat a nie miesięcy pracy.Niektórym nawet lata nie wystarczą bo całe życie zamiast pracować to pijar robili i dalej na niczym się nie znają. Od tego mają murzynow.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Iza

Dzien dobry,może mi ktoś tu powiedzieć jakie to jest atrakcyjne wynagrodzenie dla absolwenta studiów,ile zarabiają absolwenci w Bamie na rękę? Tak tu piszecie że nawet doswiadczeni pracownicy nie mają dobrych zarobków ,to ile w takim razie zarobią absolwenci po studiach bez doświadczenia ? W ogłoszeniu jest że konkurencyjne czyli jakie konkretnie?

zoska
@Iza

przychodz tu siedzą dinozaury jeszcze po biurach co języków nie znaja studiów nie mają albo same licencjaty ich miejsce jest na produkcji twoje w biurze

exstazystka
@Iza

czyli minimalna krajowa albo stażowe jak kiedyś płacili z urzędu pracy chyba z 800 zł na rękę mniej niż produkcji

Panie Irku jak tam ... taczka w plecy nie uwierała ?

LT

Tak, świnia była ze mnie okropna, a wyobrażałem sobie, że jestem aniołem

@LT

Zawsze cię kochałam, a gdy się kogoś kocha, to kocha się całego człowieka, takiego, jaki jest, a nie takiego, jakim by się go mieć chciało.

Zawodowiec

Szczerze nie polecam

Fizolek
@Zawodowiec

komu to się opłaca żeby tam dojeżdżać na ten koniec Gorzowa pod samą wioskę ,daleko,komunikacja miejska kiepska,koszty dojazdu trzeba wliczyc,czy ludzie lubią pracę charytatywna czy lubią sponsorować ten zakład i dopłacać do pensji kadry najwyższej

Niewygodna
@Fizolek

A kogo obchodzi twoj dojazd do pracy..?.w tej firmie pracownicy dojezdzaja 40-50km....i to ich problem jak i za ile dojadę....taka polityka

Zuzanna
@Niewygodna

Poważnie ? To tylko rowerem proponuj3

Joanna

@Zawodowiec, czy możesz rozwinąć swoją opinię? Co konkretnie sprawia, że nie polecasz pracy w Bama Polska? Jakie zmiany sprawiłyby, że zwiększyłby się Twój poziom satysfakcji? Każda opinia z pierwszej ręki jest na forum na wagę złota. @Pompon, czy zdecydowałeś się złożyć cv? Jeżeli tak i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, proszę byś podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami. Będzie to cenna wskazówka dla osób, które będą aplikowały w przyszłości. Każda konkretna wypowiedź jest bardzo ważna. @Solidarnosc, @Praca dla Ukraińcow, celem forum jest merytoryczna wymiana informacji na tematy związane z zatrudnieniem w danej firmie. W tym przypadku w Bama Polska. Nie jest to dobre miejsce, by publikować linki nie dotyczące głównego tematu. @Ala, proszę Cię o nieobrażanie innych użytkowników.

Pontom
@Joanna

Bobi nie pozwalaj żeby cię tak znieważano wyzwiskami, to karalne.

Scheuren

Czy to prawda, że w tym zakładzie jest zakaz przeklinania?

duża beti
@Scheuren

Za to nie ma zakazu opluwania innych w twarz złotym deszczem na zebraniach...poniżania zastraszania z uśmiechem na twarzy...a do tych czynności nie musisz używać przeklinania możesz to zrobić dyplomatycznie......byle efekt był ten sam zamierzony ....

adwokat
@duża beti

Dobrem podlegającym ochronie w art. 190a k.k. jest prawo do życia w poczuciu bezpieczeństwa, tj. wolnego od jakiejkolwiek formy dręczenia, nękania i poczucia zagrożenia. Należy wskazać zatem, że ochronie podlega nie tylko wolność psychiczna człowieka, ale także prawo do ochrony życia prywatnego i rodzinnego. Sprawca podlega karze w przypadku naruszenia prywatności ofiary. Z treści art. 190a § 2 k.k. można wywnioskować, że ochronie podlegają również: wizerunek oraz dane osobowe pokrzywdzonego art. Zgodnie z treścią art. 190a § 3 k.k. należy przyjąć, że także jego życie.

Ktoś:)
@Scheuren

Tak.zakaz jest ale nie dotyczy to nadpobudliwych brygadzistek....mozna do woli wrzeszczeć gnebic i odgrazac się i pozbywać zdolnych pracowników ale jednak mających własne zdanie i kultura....koszmarem staje się gdy wyjdzie na jaw że masz większą wiedzę techniczną niż przełożony....dopiero zaczyna się jazda

produkcja
@Ktoś:)

trzeba zacząć od nauki obsługi kalkulatora potem przycisku włącz komputer,a kulturę wynosi się z domu więc to już nie do nauki jest, ale ktoś tych ludzi awansował przecież ?

Władek
@produkcja

kto i czemu?

Garnek
@Ktoś:)

O tu się zgodzę , zamykanie kartonów,wysyłanie a potem ściąganie ich z powrotem z magazynu bo winietki się nie zgadzają. I tak 2 miesiące. Nikt tego nie widzi!!!!

Tomek R.
@Scheuren

A skąd. Rudy świniopas, co kopał świnie w PGR-ze przez 13 lat rzucał codziennie ku...i, ch...i. pi..mi. Do dzisiaj robi, a raczej przychodzi do roboty pijany czy na kacu.

Lecz sie sam
@Scheuren

Lekarstwo na ból. Badania wykazały, że ludzie są w stanie zanurzyć ręce w lodowatej wodzie przez dłuższy czas, podczas gdy w trakcie tej czynności wykrzykują przekleństwa. Jest to dowód na to, że brzydkie słowa zmniejszają odczuwany przez nas ból, gdy jesteśmy poszkodowani. Możecie sami się przekonać, że to działa, ale kto będzie miał ochotę spędzać popołudnie z ręką w lodowatej wodzie, klnąc jak szewc?:) Doktor (usunięte przez administratora), specjalista od psychologii „przeklinania”, wyjaśnia fenomen jakim jest używanie niecenzuralnych słów. Jest ono po pierwsze znane od wieków i jest bardzo powszechne. Sięga do emocjonalnych ośrodków mózgowych i w przeciwieństwie do innych wytworów językowych, prawdopodobnie ma swoje źródło w prawej półkuli. Powyższe doświadczenie ze zmniejszaniem odczuwania bólu dzięki przekleństwom jest tylko jedną z przyczyn rozwoju i utrzymywania się przeklinania w społeczeństwie.

Basia

To prawda, że Kamyk wraca i jego ludzie będzie robić porządki bo nikt sie na tym nie znał nigdy .Teraz produkcja zacznie na siebie zarabiać. Nawet Rudą ściąga spowrotem.

Klocrk
@Basia

Oby tak bylo.niech wraca

Weronika
@Klocrk

Kamyk wróci,a bałagan i wazeliny zostaną. Co z tego jak większość to ludzie ze wsi i tylko zazdrościć potrafią. Tam trzeba zacząć dosłownie od zera i zrobić porządną weryfikację całej kadry pracowniczej jak też biurowej,a wówczas zapanuje zgoda.

@Weronika

atmosferę można poprawić przez jasna uczciwą politykę firmy i jasne zasady wynagradzania ,awansowania ,jawne zakresy obowiązków i jawne pensje i jasne odpowiedzialności i przede wszystkim uczciwa polityka szefostwa ,bez opcja lepszy od lepszejszych

Diana
@Klocrk

@Basiu - nie liczyłbym na to , że Kamyk wróci , bo z tego co słyszałam , to on ma zasady i lubił porządek a nie papranie się w ... g. .. (błocie):)

Szef

nowy zarząd powinien stawiać na młodych inż i mgr do lat 50 efektywnych zdrowych bystrych .płacenie pensji innym to szybki krok do strat finansowych , zakaz chorowania na zwolnieniach i trzymania niewydajnych chorych pracowników co powinni być na rentach w domu ,to nie instytucja społeczna tylko zarobkowa ,każdy musi zarobić na swoją pensje.

Bogusia
@Szef

Kktory lekarz ich dopuścił? Wpierw dzieci karmily i rodzily na koszt zakładu po 7 godz.Tera się leczą na koszt zakładu za grube pieniondze na ryntach po 7g

Produkcja
@Bogusia

Ktora to 20 godzin w miesiącu pracuje mniej? Ta co mysle.to ja bym za jej stawkę dwa tygodnie miała wolne od pakowania wrrr .są u nas na produkcji bardziej chorowite i normalnie pracują 8 godzin bez kombinowania

Boszena
@Produkcja

W czasie jak dla fizycznych nie było pieniedzy na płacenie za soboty ,panie z biur rodziły dzieci i siedziały na macierzyńskim za grubą kasę ,a reszta orała na ich wygurowane pensje. Stac je teraz na domy,mieszkania,samochody z wysokiej pułki ,a oraczki jak orały tak dalej orają za śmieciowe stawki nawet na inwentaryzacje i nadgodziny.

nick

2018-06-14 12:33 | niker To się zaczęło w latach 90-ych Autor odkrył coś co ja znam z autopsji od lat 90-ych. Gdy w pierwszej dekadzie XXI wieku rozpowszechniło się w Polsce pojęcie np. mobbingu okazało się, że to funkcjonowało już wcześniej tylko nikt tego tak nie nazywał. Takie stosunki panowały zarówno u "Janusza biznesu", u którego terminowałem, jak i w polskich oddziałach amerykańskich korporacji w których pracowałem później. Przy czym za fatalne stosunki międzyludzkie w owych polskich oddziałach korporacji odpowiadali polscy pracownicy, głównie niższego szczebla zarządzania. Aby się utrzymać na stołkach manipulowali podwładnymi tak, aby utworzyć rodzaj mini układu, który pozwoli na "złożenie w ofierze" pracowników spoza układu. Wytwarzały się żałosne konfiguracje lizusów popierających najgłupsze pomysły kierownictwa. Kto miał własne zdanie wylatywał za burtę. Wielu z tych, którzy stanowili pierwszą falę "menedżerstwa" w latach 90-ych, w XXI wieku załapało się nawet na stołeczki dyrektorskie w innych firmach. Nie byli to żadni geniusze, tylko nierzadko prymitywne kanalie bez skrupułów (wystarczyło ich posłuchać, gdy wypili dwa piwa). Piszę w skrócie, bo dużo trzeba by pisać. To wręcz temat na książkę.

mol książkowy
@nick

Chętnie poczytam ksiąxkę : Bama historia 25 lat i terazniejsza

Joanna

@Ola i jaką podjęłaś decyzję? Złożyłaś cv? Jeżeli tak, podziel się proszę z nami informacją o tym, jak dalej potoczyła się sprawa i czy zostałaś zaproszona na spotkanie rekrutacyjne. Każde doświadczenie opisane na forum jest cenne dla tych użytkowników, którzy również chcieliby ubiegać się o pracę w Bama Polska. @Fejk proszę Cię o nieużywanie wulgaryzmów.

Jarek
@Joanna

@Joanno , przecież Pani świetnie wie , że w Bamie nie miejsca na normalność , no co najwyżej jest miejsce ale dla sitwy szefa zgodnie z jego zasadą: Mali ,Bierni ale Wierni - tam nie ma miejsca na pracę , odpowiedzialność za jej wyniki ,własne zdanie ,logikę , wiedzę i efektywność - liczy się partykularny interes tzw SZEFA , którego wiedza merytoryczna =0 .

Endomondo
@Jarek

przykro mi to słyszeć nigdy się tu nie zatrudnie

Solidarnosc
@Endomondo

Przewodniczący
@Solidarnosc

019 r. Wpływ na regulacje wewnątrzzakładowe Jak to możliwe? Ano tak, że ustawa związkowa – w zmienionym brzmieniu, które będzie obowiązywać od stycznia – pozwoli na to, by negocjowanie ważnych dla stosunków pracy dokumentów, w tym źródeł zakładowego prawa pracy, odbywało się przy udziale związków złożonych z niepracowników. Taką możliwość wprowadzi art. 30 ust. 6 znowelizowanej ustawy, który określa procedurę współdziałania ze związkami zawodowymi w przypadku ustalania treści takich dokumentów, jak: 1) regulamin pracy; 2) regulamin wynagradzania; 3) regulaminy nagród i premiowania; 4) regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych; 5) plan urlopów;

Kaczuch

Te dane nie identyfikują osób,ale jak ktoś to zgłosił tzn że poczuwa się do winy . A dowody są silne .

kolekcjoner
@Kaczuch

Jak ktoś to zgłosił to podpisał się sam dobrowolnie pod tym ,fajnie nie ,to kolejny dowód do obszernej kolekcji

Joanna

@Pulpet dzięki za obszerną wypowiedź. Jeżeli chodzi o nadgodziny to taki jest standard w umowach o pracę. Czy taką dostaje się w Bama Polska? Co do oszukiwania na rozmowie to faktycznie słabe zagranie. A czy podczas podpisywania umowy nie widać, że praca będzie się różnić od obiecywanej? To ważne kwestie do wyjaśnienia.

Pulpet
@Joanna

Droga Joanno umowa o prace jak umowa stawka godzinowa wiec ile jesteś w pracy za tyle zapłacą. Np zaraz mamy grudzień i tydzień pracownicy będą siedzieć w domach ( tylko urlop lub bezpłatny) gdzie każda normalna firma pokrywa koszty świąt państwowych ta niestety tego nie robi, nawet firmy które mają system ciągły (czterobrygadowy) dają pracownikowi możliwość wybrania tego dnia jako wolny w innym terminie oczywiście płacąc za niego. Zaś w bamie wynagrodzenie za miesiąc grudzień które otrzymają w styczniu będzie sięgać tysiąca złotych. Co do nadgodzin. Wiem z pierwszej ręki, za to ze nie przychodzisz w soboty nie zostanie przedłużona umowa. Wiec zadam pytanie obecnym "jak nowi pracownicy maja wiązać przyszłość z tą firmą skoro są tak traktowani." Pominę fakt ze tuz po rozpoczęciu pracy nie odbywa się szkolenie na dane stanowisko, jesteś rzucany na stanowisko i radź sobie bo i tak jak zadasz pytanie to mało kto tobie odpowie z racji tego ze sami nie wiedzą. Zajmujesz miejsce osoby która chwile przed twoim przybyciem się zwolniła( porzuciła pracę bo tylko tak można szybko rozstać się z tą firmą) wiec nie ma kto cie przeszkolić. To chyba wszystko co raziło mnie w oczy w tej firmie. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem. Pozdrawiam.

Jacek
@Pulpet

oże to rozum mi podpowiedział, że należy kochać bliźniego, a nie gnębić go? Powiedziano mi to w dzieciństwie, a ja uwierzyłem z radością, bo oznajmiono mi coś, co już miałem w duszy. A kto zrobił to odkrycie? Nie rozum. Rozum odkrył walkę o byt i prawo nakazujące gnębić tych wszystkich, którzy by się sprzeciwiali zaspokojeniu moich pragnień. To jest wniosek rozumu. A miłości człowieka do człowieka rozum odkryć nie mógł, nie jest to bowiem rzecz rozsądna

Rob
@Joanna

wystarczy dobrze z ucha strzelasz to prace miec tu bedziesz morzesz spacerowac udawac ze cos robisz

Edek
@Rob

ENDOMONDO

Klaudynka88
@Joanna

pracowałam jakiś czas temu na produkcji potem trafiłam do biur na gòrze na kròtką chwilę bardzo to źle wspominam zwłaszcza pobyt w biurze.

Klaudynka88
@Klaudynka88

płaca zresztą została produkcyjna w tym biurze bez szału wymagania kosmiczne,już nie mają chetnych za darmoche robic bo produkcyjne biorą cały czas. Ludzie się w tych biurach przewijają jak w tramwaju,wsiadają i wysiadają. Pytajcie odpowiem

A.
@Klaudynka88

Na pierwszą pracę może byc ale nie za dlugo musisz się liczy że pensja mniejsza niż na kasach a pracy duzo możliwość awansu praktycznie żadna bo stanowiska zajęte od lat te same Byłam analitykiem około dwa lata dali mi więcej w TVP to przeniosłam sie bo tutaj bym czekała na te podwyżki kilka lat albo kilkanaście ,warto zmieniać na lepsze zarobki. Tam zostają tylko chyba jak mają za duże pensje albo nikt ich nie chce przyjąć nigdzie ,nie wiem jak nowa fabryka teraz.

mala
@Joanna

Jaka jest różnica między rybą piłą a człowiekiem pijącym? Ryba piła a człowiek pił, pije i pić będzie."

zielona żarowa
@mala

kazdy pije za swoje ciężko zarobione w bamie ylko zazdrościcie .ciężko pracuje od 12 tej

Bog

stare biuro trzymalo produkcje cala do kupy jeszcze i były z tego zyski zawsze .później mądrzejsi wzięli się za rządzenie i efekt jest zamierzony

Aleksander
@Bog

....wniosek z tego... trzeba przywrócić do zadań doświadczona załogę i doświadczonych planistów....o ile się zgodzą na to po tym wszystkim...

Fejk
@Bog

Porządzili i spierd/i

Ola

Witam czy ktos się orientuje jakie zarobki na produkcji ? Zastanawiam się czy złożyć cv .

Ela
@Ola

Odrobine wiecej niz najnizsza krajowa

Nina
@Ela

soboty i nadgodziny jak płacą

XYZ

Witam. Podobno jest możliwość pracy w firmie od godz. 7:00 do 15:00 ?

Jacenty
@XYZ

Słyszałem nowa kierowniczką jakości została ta młoda Ukrainka ,ktoś coś wie ? Bo chce sie przyjąc tam 7-15 ?

Zawodowiec

Nikomu nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) kultura, małe zarobki nie wynagradzają bardzo wydajnych pracowników,jednym słowem szkoda tracić zdrowie.nie polecam

Joanna

@Diana @Weronika na forum zabronione jest podawanie pseudonimów i określeń wskazujących na konkretną osobę w firmie. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Henciu @zoska proszę Was, żebyście wypowiadając się na forum, pamiętali o szacunku dla innych osób. Nawet krytyczne opinie można przedstawiać nie opisując kogoś w nieprzyjemny sposób.

Gosik

tej firmie potrzebny jest dobry couching i kierownik z nowoczesnymi metodami zarzadzania ,była taka liderka lean projektu na wkładkach co miała wiedzę i wykształcenie,ale firma lekko ręką pozbywa się zdolnych ludzi co zęby zjedli w tej firmie ,promując ludzi nieodpowiednich i bez doswiadczenia

Pyrol
@Gosik

@Gosik - jaki SZEF taka firma . A na marginesie - jeśli piszesz jak piszesz tzn ze nie masz pojęcia co to Lean i czemu służy . Szkoda.

Krowa
@Pyrol

szkoda to jak krowa do mleka nawali...tu już nic się nie da zrobic .... który to szef bo jest ich wiele ...niektórym brakuje studiów albo wiedzy albo znajomości języków .... szefujący nad szefa szefów ....wszystkich umysłowych pracownikow po pięćdziesięciu- bez magistra albo rencistow powinni już wysłać na wcześniejsze emerytury żeby firma zaczęła przynosić zyski ...to się nazywa ZARZADZANIE ...

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.