Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

xxxx

nie maja dojazdu / a kogo to obchodzi wszyscy pracuja za te same pieniadze jak tak mozna kochana dyrekcjo czy naprawde tego nie widzicie jak mamy pisac pozytywne ankiety .

ewa

prawdopodobnie krojcze tylko z gorzowa pracuja po 10 godzin jeden zaklad a przywileje maja strzelce kto w koncu zrobi ztym porzadek gdzie jest solidarnosc w tym zakladzie i co robi

Polanuska
@ewa

Tez jestem tego zdania ze to juz male przegiecie ze Gorzow caly czas chodzi na drugie zmiany nadgodziny i tak dalej. A krolewny ze Strzelec smieja sie nam prosto w oczy. Obudzcie sie!!!

ewa
@Polanuska

na ortopedii tylko gorzow chodzi na 3 zmiany ale brygadzistki i kierowniczka sa ze strzelec wiec robia co chca dziwie sie tylko dziewczyna dlaczego sie boja isc z tym ponownie do dyrekcji naprawde warto.pozatym nie rozumiem dlaczego nie zwalniaja ze strzelec skoro zaklad nie moze na nich liczyc. pozdrawiam

Genial
@ewa

Brygadzistka jest ze Strzelec,a pomoce sa z okolicznych wiosek jak juz. W niedlugim czasie beda make kosmetyczne zmiany na ortopedii. Zostanie tylko brygadzistka i jedna pomoc.

puma
@Genial

tez mnie to dziwi ze zakład zadowolony jest z pan ze Strzelec, ale tak było odkąd pamiętam ze księżniczki unikały nadgodzin i pracy na 2 zmiany....tez jestem zdania ze skoro im dojazd nie pasuje to niech zrezygnują i ustąpią miejsca panią z okolic Gorzowa które chcą pracować

klakier
@puma

tez jestem tego zdania i mam nadzieje ze to sie kiedys odmieni mysla ze to ich zaklad i zlapaly boga za nogi ja naprawde zastanawiam sie czy kto tu rzadzi? caly czas gorzow na dwie zmiany czy trzy te same osoby na zwolnieniach i zero reakcji ze strony przelozonych

lala
@klakier

A może po prostu są dobre w tym co robią i są doceniane przez przełożonych dlatego mają lepiej według was

XXX

Witam czy ktoś orientuje się kiedy będą przyjęcia do pracy ?

Halinka
@XXX

Czesc.Nie bedzie przyjec do sierpnia to jest dosyc pewna informacja.A jesli pozniej beda przyjmowac to na bardzo slabych warunkach przez urzad pracy.pozdr.

Mariolka i Kaska
@XXX

ciebie juz raczej nie wezma ponownie do pracy i tak dlugo pracowalas

Halinka
@Mariolka i Kaska

Nic nie jest pewne. W pozniejszym terminie moze zadzwonia. Fakt ze napewno na innych warunkach ale lepsze to niz nic.

gggg

Kabaret to jest z was tu wszystkich, zajmijcie się praca a nie pierdolami.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Serenius

Nie wiecie kiedy wraca prawdziwa brygadzistka na sznurowki? Niektore osoby nie powinny wladzy dostac w rece.

juzek
@Serenius

musiszz jeszcze troche poczekac przyjmnij to na wesolo kabaret trwa w tym miesiacu

nokja

czy sa przyjecia do pracy?

Czuly Tomek

Witam wszystkich i zycze wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam serdecznie moj dzial skory i pania (usunięte przez administratora),ktora jest zasluzonym odpoczynku. Ja pracuje w Szwecji,remonty mieszkan od A do Z. Praca dobrze platna u Szweda Olafa,wracam co trzy miesiace,wiec w marcu mozemy sie spotkac w pubie(proponuje barke przy Warcie) i pogadac czy powspominac. Do siego roku!

tomato

Wszystkiego dobrego w 2014 roku dla wszystkich pracownikow sklada hala H3.

lala
@tomato

Również życzę wszystkiego najlepszego w nowym 2014 Roku od działu logistyki.

materialistka

Siedzialam na gorze w filharmoni i nie moglam dostrzec za bardzo ze wyniklo jakies male zamieszanie z miejscami vip. Ktos niekompententy,malo bystry probowal usadzic sie w pierwszym rzedzie dla szefow. O co chodzilo?

pieguska
@materialistka

cha cha cha to było dobre widzieliśmy to, wtamtym roku też był numer i dużo śmiechu

kokolino

słyszałam ze maja być kalambury!!!ciekawe kto w nich udział wezmie he he!!!!i dyra odchodzi-wkońcu;)a co z kasa dalej niewiadomo????

tom tom boj
@kokolino

Nie wiadomo co z ta kasa.

pipi lansztrung

Właśnie co z tą kasą? Też mnie to zastanawia. Już mam plany w głowie odnośnie zakupów-auto,biżuteria,ciuszki,a tu ludzi trzymają w niepewności.

fluid
@pipi lansztrung

Wyluzuj dostalas recznik i sie ciesz. A twoje zakupy nikogo nie interrsuja

bolos
@pipi lansztrung

Jedyne co sobie kupisz, to gacie z lumpeksu

PRAWDZIWA BLONDYNKA
@pipi lansztrung

KASA JUZ JEST TERAZ TYLKO POZOSTAJE CI WYDAC PIENIADZE NA CIUSZKI BIZUTERIE I INNE RZECZY JESTES CALY CZAS NA TOPIE

kokolino

CIEKAWE JAKIE KONKURSY WYMYŚLĄ NA FILHARMONIE HI HI KASE BY LUDZIA DALI A NIE!!!!WIADOMO JUZ COS O BONACH I O 13???

depczer
@kokolino

bedzie karaoke a na final przewidywana jest gwiazda ze Stanow Zjednoczonych.

gość

a wie ktoś coś na temat bonów albo jakiejś kasy na święta???i co z 2 częścią13???bedzie w grudniu czy jak????

Ruda

Kochani! Niedlugo szykuje nam sie impreza firmowa w filharmonii,mam nadxieje,ze wszyscy beda sie dobrze bawic,tak jak ja zawsze. Niech poniesie nas szalenstwo. Ja dojade we wlasnym zakresie,nie bede sie gniezdzic z ludzmi w autobusie.

Boczek
@Ruda

A ja mogę się też zabrać?Ja też nie lubię się gnieżdzić w autobusach i tramwajach z motłochem.Podobno wyżerka ma być lepsza niż rok temu,a ja bardzo lubię sobie porządnie podjeść.

ewelina

Gdzie dac CV b przyjac sie do Bamy?

ANTYSTRZELCE

Dlaczego panie ze Strzelec wracają do domu o 14 a Gorzów jak zawsze zostaje na nadgodzinach itp.??? Śmieją się nam w twarz,zasłaniając się że nie maja jak wrócić. A co to kogo obchodzi??? Mam nadzieję że poruszymy ten temat aby dać tej swawoli kres.

konwalia
@ANTYSTRZELCE

dokladnie czas to zmienic!!! co to kogo obchodzi ze niektore nietykalne ze strzelec ukrainskich dojezdzaja samochodami i duzo na benzyne wydaja tylko maja pierwsze zmiany i chodza placza trzeba bylo nie rezygnowac z autobusu ale skonczy sie wam za okolo poltora roku wszystko co do kontretnych dzialow to zobaczcie co dzieje sie na sznurowkach wszystkie z dziewczyny z Gorzowa chodza na zmiany a jedna DAMA nawet nie smie isc na zmiany zawsze czyms sie zaslania mysli ze jest przeznaczona do innych celow czy co?

Siwa
@konwalia

Ale ona nie jest z GW. Ona mieszka tu od XXXXX.. lat.

ukrainki
@ANTYSTRZELCE

te ze strzelec mysla ze to ich zaklad ze tylko dzieki nim to wszystko funkcjonuje i idzie pelna para teraz tylko placza bo trzeba za dojazd placic a tyle lat nie placilyscie i wielka krzywda sie dzieje teraz. w niedlugim czasie wszystko sie zmieni nie bedzie chodzenia juz na zwolnienia bo sie nie oplaca w grudniu przyjsc i zaczniecie chodzic razem z nami na dwie zmiany.

ruda

Gdzie jest moje lustereczko?

blądynka
@ruda

Koniec czesania sie i przygladania.

mind of god

Brygadzistki z produkcji i konfekcji chodza palic a swoich podwladnych gonia z palarni.Jak to jest i o co chodzi?Sa lepsze czy cwansze?Bo chyba jest cos nie halo jak pija kawke pare razy dziennie i laza na fajke co godzine a gonia ludzi :-( Moje zdanie jest takie ze sa proste jak drut i puste jak karton po dezosach.Smiejmy sie z nich dalej i wajcha na wszystko :-D Walimy w tyl niebieskie fartuchy jak partyzantki :-D Pustaki na budowe konskie glowy do stajni itp itd :-D

pewex

Ja tam wspominam bardzo miło to wszystko i mam nadzieję że jesscze tam wrócę. Pozdrawiam wszystkich i życzę wspaniałego weekendu oraz zebrania siły na przyszły tydzień... Ciężki tydzień...

Mariolka

Moze i dobrze tam ci sie robilo ale ja osoboscie nie wspominam tego dobrze. Te ciagle strojenie malowanie czesanie i opowiadanie glupot bardzo mnie zmeczylo. Ale coz ty masz swoja opinie a ja mam swoja. Pozdrawiam i nigdy wiecej nie chce by to wrocilo.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.