Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

$$$

Widzę że bzdury tu wypisują osoby podajace sie za pracowników,a nigdy nimi nie byłyli...bzdura bzdurę pogania:d...proponuję pocwaniaczyć z prawdziwego nazwiska:d ...żałosne te forum i poniżej poziomu ...zawiść ,kłamstwa i ludzka głupota się kłania:( a każde IP jest proste w sprawdzeniu:-)

Szablozębna
@$$$

Dokladnie,zawisc,ze niektorym lepiej sie powodzi i jest na lepszym dziale ortopedia czy sztance dwa najlepsze dzialy. Ja jestem zadowolona z pracy,z ludzmi na dystans juz sie trzymam. Nie chce juz wrocic tam gdzie bylam.

Czarnulka

Wracam na swoj dzial.Tylko czekam jak dziewczyna odejdzie z wypowiedzenia. I co wy na to? Hehe.

Sucha

Nie prosze nie!!!

Gertrudalion

Daj spokoj samio.mialo nie byc powrotu do pracy. Ewentualnie do biura a gdzie na dol gdzie na akord gdzie na swoj dzial???? tak jak koczkodan napisze *podkulony ogon. Pozdr samio.

Colgate wybielajacy
@Gertrudalion

Do biura? Trzeba miec prawdziwe studia. Wyzsza szkola zawodowa nic nie daje nawet jak sie ma magistra. Ale to juz nieliczni koncza. Coz zycze powodzenia w doataniu sie do biura.

Agnes
@Colgate wybielajacy

Ja zlozylam podanie w tamtym roku do Bamy i czekam do tej pory. Mam studia kierunek rachunkowosc i chcialam pracowac w swoim zawodzie. Niestety,proponuja mi tylko produkcje na i to jeszcze na akord.

Kaczuszka

Fajnie i pozytwnie to okreslilas. Ja sama mam studia,na obecna chwile tyram na akord,ale wiem ze kiedys bede siedziala w kadrach lub planowala prace.

ABC

Nie wiecie czy przyjmuja na produkcje? Najchetniej podjela bym prace na ortopedii.

studentka
@ABC

ciezko sie na ten dzial dostac. tam ida tylko najlepsi.

Szablozębna
@ABC

Super jest na tym dziale. Pozdrawiam.

siekacz
@Szablozębna

Wybrali cie do zespolu lean? Tam do biur na 3miesiace?

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
katarzyna1331

Dzięki za odpowiedź:)

xyz

Czarnulka nie bądz tego taka pewne,że zaraz wrócisz na stare smieci hi hi hi i nie pisz ,ze brygadzistka daje kartki bo rózni ludzie to czytają

ZYX
@xyz

Przeciez idzie do biura podobno. Dziewczyna po studiach i bedzie na produkcji robila???!!! Jak wroci na swoj dzial to bedzie nie fair w stosunku do innych naprawde fajnych babek ktore zostaly zwolnione i nie dalo im sie nadziei na powrot a naprawde ciezko pracowaly. Mam nadzieje ze na ortopedi zostanie. Pozdrw.

XYZ
@ZYX

Chyba do biura rzeczy znalezionych hi hi hi

ZYX
@XYZ

Haha. prawda. Zawsze mowila ze tu nie wroci do pracy a jednak wraca z podkulonym ogonem... No chyba ze idzie do biura lub bedzie z zespole LEAN. hahahahaha.

Legalna mama
@ZYX

Chyba do biurka na ortopedie. Takie studia to smiechu warte. Koniec dostawania karteczek bierz sie ostro do roboty i zostan juz tam na ortopedii.

puma

haha umowa na stale ,,dobre

puma
@Legalna mama

dziewczyny !!!!!!!! litości czytam te wasze wypowiedzi i wstyd mi ze pracuje wśród takich ludzi zazdrosnych zawistnych...marnujecie siły na bzdury zamiast zastanowić się co zrobić by polepszyć warunki i atmosferę w pracy..XYZ,twoje wypowiedzi są naprawdę puste....

koczkodan
@puma

To nie jest zazdrosc czy zawisc. Czego mamy zazdrosci? Pracy na ortopedi? Chchcachacha. Pracy w wirtualnym biurze? Szkoda sie puma rozpisywac na ten temat. Podkulony ogon i tyle. Pozdrawiam.

CAŁUŚNE
@ZYX

Nie wracaj. Tylko o to prosimy. Rok wytrzymamy...

ewa

1500 przecietnie boony tylko w grudniu nie zawiele wczasy pod grusza co 3 lata 2 razy w roku premia wzaleznosci od lat pracy oceny od brygadzisty itp.umowy naogol na kilka miesiecy.

katarzyna1331

Witam Czy ktoś może mi zdradzić ile można przeciętnie zarobić i jaki jest socjal i na jaką umowę?z góry dziękuję

@katarzyna1331

powiem ci ze na moim macierzystym dziale dalo sie zarobic brygadzistka zawsze pomogla dajac kartki jak slaby miesiac teraz ide na ortopedie ale tylko na chwile bo tam nie da sie zarobic praca tam ciezka i slabo platna wiec wracam za jakis czas do moich kolezanek. teraz umowe daja na 3 miesiace a pozniej dostje sie na stale.

zeugor
@Czarnulka

Hej! Jak tam w biurze sie robi? Wyzsza sfera.

ELA

hej słyszałam ze dzwonią do dziewczyn i wracają na pakowanie do Danki

@ELA

A na sznurowki? Nie wiesz czy beda przyjmowac? Na sztancach malo zarobie a tu mam wszystko pod kontrola.

@Czarnulka

Fajnie ze wracasz. W biurze bedziesz miala dobrze. Zajdz czasem do kolezanek z produkcji. Pozostale trzy dziewczyny co byly na dziale sztance ida na ortopedie. Tam troche ciezko ale wyplata w miare. Ty po studiach to zlapakas sie leoszej i nie dziwie sie ze noe chcialas wracac na produkcje. Do zobaczenia w poniedzialek.

Leokadia
@FOX

Juz ci mowię gdzie bedziesz pracowala-ortopedia. tam jest bardzo duzo pracy. na dzial do nas juz raczej nie wrocisz z czego oczywiscie sie cieszymy teraz trzeba bedzie ostro na akord dzialac.

Chemia
@Czarnulka

Nie! Napiszcie,że to jest sen... Zły sen...

valium
@Chemia

Niestety... To jest prawda. Trzymajmy się mocno razem.Ja tam trzymam się z dala ,nie chcę mieć żadnego kontaktu. Nawet wzrokowego. Pozdrawiam.

KOJOT
@Chemia

tak juz w przyszlym tygodniu bedziemy pod obserwacja. glowa jak zawsze bedzie sie czest obrac i ten wzrok przeszywajacy.

remika
@Czarnulka

Kiedy parapetówka na nowej chacie?

Gringo
@Czarnulka

Daj sobie spokoj. Probuj caly czas do biura lub do zespolu Lean sie dostac. Jestes wyksztalcona,komunikatywna. Jakbys zalapala sie do Lean to mysle ze zostaniesz sciagnieta do biura. Tam caly czas kogos przyjmuja.

Takatam

Fox... hehehehe jak wrócic? ja nigdy nie pracowałam w Bamie :))))) po prostu szukam alternatywy dla TPC czy FAure...pozdrawiam Was :)

@Takatam

Myslalam ze pracowalas i chcesz wrocic po 30 dniach na pakowanie. Nie przyjmuja juz tych samych osob z tego co slyszalam. Jak naprawde masz studia to probuj dostac sie do biur ale musisz miec doswiadczenie jako takie-minimum dwa lata ze tak napisze "za biurkiem" dobrze znac angielski lub niemiecki i miec ukonczona dobra uczelnie a nie jakas panstwowa wyzsza szkole zawodowa w Gorzowie itp. Pozdrawiam.

Gorzowianka

1000% racji! Zjechala z wioski i udaje miastowa.

@Gorzowianka

to prawda strzelce i okolice sa niedyspozycyjne najchetniej by pracowaly na jedna zmiane .skory zrobily porzadek teraz reszta bierzcie sie za nie nie pozwolcie zeby tylko gorzow chodzil na zmiany. w tej kwesti gora jest z nami.

50 lat mieszczucha
@miejscowa

To prawda co piszesz,trzeba o tym mowic glosno. nigdy te krolewny ze strzelec nie chca codzic na drugie zmiany a jak juz tak sie stanie i kiedy wypadnie sobota pracujaca to afera na caly zaklad. i za chwile odwolana sobota i oczywiscie przeniesiona kiedy strzelce maja pierwsza zmiane, a ty jestes z gorzowa od zawsze? czy pomieszkujesz od kilku lat w Gorzowie?

@50 lat mieszczucha

jestem urodzona gorzowianka i od zawsze pracuje na zmiany jak tylko jest taka potrzeba . strzelce nauczyly sie pracowac na jedna zmiane wiec teraz kiedy krojzce musza chodzic to wielka krzywda z dowozem z sytuacja w rodzinie poprostu wielki bol.tak jak pisalam wszystkie dzialy nie powinny pozwolic zeby tylko gorzow chodzl na zmiany. u mnie na dziale tez coraz glosniej o tym mowimy i bedziemy tez szli do dyrekcji o te zmiany .

50 lat mieszczucha
@miejscowa

Aj to sorki. Bo niektore dziewczyny wyprowadzily sie pare lat temu do GW,uczyly sie tu,a jak wracaly do swoich domow to pod oslona nocy a do tego wszystkiego podaja sie za gorzowianki od zawsze. Pzdr.

@50 lat mieszczucha

Pzdr.

Czarnulka

Witam. Nie wiecie czy dzwonili po 30 dniach do tych osob co zwolnili w ostatnim czasie? Zastanawiam sie czy skladac podanie do pracy? Wiem ze niektorym osobom przedluzyli umowy i mam nadzieje ze cos sie w tym temacie ruszy z osobami zwolnionymi. Odmowilam w pup prace w Boertneze na trzy zmiany jest naprawde ciezko na karuzeli. W Strzelcach nie ma co szukac bo tam tylko do sklepow potrzebuja za minimalna stawke.

Żbik
@Czarnulka

I co gdzie pracujesz? Znalazlas cos? Jak cos masz to chwytaj sie mocno bo u nas dalej zwolnienia a jak przedluzaja to nielicznym. A njak tak bardzo chcesz to probuj na pozycje brygadzistki lub pomoc brygadzistki sie dostac.

Mariollka
@Czarnulka

Probuj smialo teraz przedluzyli paru osobom.Tylko ciezko bedzie ci dostac sie na pakowanie. Potrzebuja na maszynki do krojenia skory. Wracaj szybko bo zawsze duzo wiedzialysmy od ciebie.

TakaTam

Oj dziewczeta i Panie drogie...chociaż bym chciała do biura to tam raczej szukają osób z angielski a nie Niemieckim, dlatego chcialabtm chociaż na produkcję...nie wiem, narazie koleznka szła na rozmowe do biura,wiec wrzuciła mi cv...ale ile to da , pojęcia nie mam,, pewnie nic skoro piszecie, że zwalniają.(usunięte przez administratora)

@TakaTam

Z jakim niemieckim? Z angielskim przeciez gora chodzi na nauke angielskiego. To dawaj do nas wroca dobre stare czasy. Fajnie ze chcesz wrocic a nie unosisz sie honorem. A ty masz mgr? Czy tylko licencjat?

@TakaTam

A moze probuj dostac sie na konfekcje. Tylko ze tam na trzy zmiany. Ale lepiej pracowac na trzy zmiany niz siedziec w domu. Mozesz tez probowac na brygadzistke startowac. Majac wyzsze wyksztalcenie mozesz sie sprawdzic w tej roli i osiagnac naprawde duzo.

Czarnulka

Witam.Orientuje sie ktos czy po 30 dniach nie beda dzwonic do tych osob co zostaly zwolnione? W przyszlym tygodniu wlasnie mija mi ten czas. Ciezko z praca w Gorzowie a co dopiero jak bym miala szukac u siebie na parafii czy w Strzelcach. W posredniaku proponuja mi prace u chinoli lub karuzele VW .

krejzolki z dzialu
@Czarnulka

do konca roku nie planuja zadnych przyjec przedluzaja tylko niektorym pracownikom ale to naprawde bedzie garstka. probuj dostac sie na gore bo na powrot do pakowania to raczej nie licz. dziwie sie ze z takim wyksztalceniem i prezencja jeszcze chcesz robic na produkcji angielski dobrze znasz wiec w zaopatrzeniu czy planowaniu mozesz spokojnie robic. skladaj smialo podanie na gore do biur. powodzenia.

ddd

wy chyba nie macie co robic i nadal was interesuje zycie innych.

Ula
@ddd

Tak jak ty sie wszystkim interesowalas. Zostalo nam to po tobie.

@ddd

mysle ze rozmowa na tematy pracy placy i innych problemow w zakladzie jest na stronie tej jak najbardziej na miejscu .fajnie ze jest gdzie pogadac sobie w pracy nie mamy mozliwosci ze wszyskimi rozmawiac a tu tak.dopuki jest to zdrowe i na tematy pracy i kulturalnie to jest milo .a ty glupio piszesz ze ktos interesuje sie cudzym zyciem ostatnio fajni ludzie od nas tu zagladaja i bardzo fajnie mozemy sie podzielic co nas boli lub cieszy .pozdrawiam wszystkich co ostatnio pisza .pa pa

Asia
@ewa

Mi bardzo fajnie pracowało się w Bamie.Praca siedząca,pensja na czas,nie najgorszy socjal,festyny,dużo kolezanek ze Strzelec.Jedynie faceci w tej firmie to dramat.Mi najbardziej podobali się tylko Tomek i Jurek,jedyne prawdziwki w tej firmie.Reszta to dla mnuie same maślaki.(usunięte przez administratora)

xxxxxxxx

nie wiecie czy dalej beda zwalniac? i czy po zwolnieniu przysluguje premia w czerwcu?

@xxxxxxxx

mysle ze poprostu nie przedluzaja umow a premia mysle ze prysluguje najwyzej pare groszy mniej

Takatam

Drodzy rpacownicy jzu chyba kilka sob pytalo JAK DOSTAC sie do BAMY, jeschac bezpsrednio i tam do kadr , czy z agencji, czy jakies inne magiczne sposoby i czego sie wymagamaby zostac przyjetym.......moze ktos nam napisac...?wydaje mi sie,ze t lepsza firma niz faurecia czy TPV...

@Takatam

wedlug mnie szanse maja faceci .zostawia sie na portierni kwestionariusz i czeka na telefon.ogolnie nie przedluzaja umowy obecnym pracownikom. mam nadzieje ze nie jestes ze strzelec bo jest tu praca na zmiany a oni nie sa dyspozycyjni.

xyz

ty TURBO co z ciebie za krojcza skoro piszesz o 15;46 kiedy krojcze z Gorzowa pracuja do 16.Oj nie ładnie tek sie podszywac -;)

@xyz

spostrzegawczy jestes brawo .to prawda krojcze z gorzowa kroja o tej porze .pozdrawia xyz

Turbo krojcza
@xyz

Kto mowi ze ja jestem krojcza? Jestem blisko was i trzymam za Was i Gorzow kciuki.A moja ksywka zostala wymyslona na szybko. Pozr.

@Turbo krojcza

to sory turbo krojcza .milo ze tak jest bo przecierz wszystkim nam powinno zalezec na rownym traktowaniu.

@Turbo krojcza

nIE, jestem z Gorzowa, po studiach, szukam tu pracy a jest mega cienko :(( no i jeste KOBIETA...Podobno jest jakas skrzynka, do ktroej mozna wrzucic CV ale czy oni rzeczywisci to czytaja...? Dobrze wAM SIĘ tam pracuje? Pozdrawiam...

@Takatam

Praca w miare,teraz jest duzo zwolnien z zakladu i nadal beda.Jak masz studia to probuj na gore a nie na konfekcje czy produkcje. A pracowalas kiedys w bamie? Jesli tak to juz cie nie przyjma. Atmosfera w miare fajna.

Natalia
@FOX

znalazlas gdzieś pracę? dawaj do tpv. na początku narzekań było dużo ale teraz idzie wszystko w dobrym kierunku. tylko te 3 zmiany dobijają.

wilk
@FOX

A ty juz cos znalazlas? Szzukaj cos w Strzelcach nie bedziesz miala daleko od siebie. Chyba ze mieszkasz dalej w GW to skladaj smialo do chinczykow. Pzdr.

jolas
@ewa

a na jakiej podstawie myślisz ze lepsza?

Gosiaczek
@jolas

Ty się nie wypowiadaj znowu uciekłaś spod topora i nie idziesz w sobotę na drugą zmianę.Mam nadzieję że niedługo rozwalą tą klikę ze Strzelec.

bobo

hej dziewczyny ze skór. Byłyscie w bialym domku. Jak tam z nadgodzinami sprawa wyglada? Pozdr.

Turbo krojcza
@bobo

Sprawa wyglada tak ze Strzelce sobie schodza o 14 i smieja sie dalej z nas.

xxxx

ciesze sie ze jest dyskusja na ten temat na forum to znaczy ze nie tylko ja tak uwazam .moze nasza gora poczyta zeby wiedziec co pracownicy mowia moze solidarnosc czyms oprucz wyborow sie zajmie. pozdrawiam

od dawna w firmie

z tego co wiem to nie brygadzisci decyduja o tym kto pracuje na zmiany ale "nasz biały domek" a brygadzistki muszą przekazywac ich decyzje.

@od dawna w firmie

domyslam sie ze jestes ze strzelec juz odpowiadam . nie pracuja lepiej to bzdura tych co pracuja lepiej tu nie doceniaja urlop dostanie predzej ze strzec niz z gorzowa brygadzistka obstawia te stanowiska paniami z gorzwa ktore najczesciej pracuja na zmiany pozatym ten poroniony pomysl z ocenami tez jest nie sprawiedliwy predzej faworyzowac bedzie pracownice ze strzelec niz z gorzowa jesli sie uwezmie na kogos to oczywiscie z gorzowa .pozatym to bialy dom razem z brygadzistka decyduje kto pracuje na zmiany .przeciwz wszyscy wiemy ze gdy jest inwentura albo by placili setki zadna z pan ze strzelec nie miala by problemu z dojazdem.bedziemy zaznaczac to w ankietach moze wkoncu zaczna traktowac wszystkich jednakowo.

@ewa

przepraszam nick;od dawna w firmie odpowiadalam z mysla dla nick;lala bo to chyba nasza lala jest ze strzelec i tak dobrze pracuje

kaska
@ewa

brawo za prawdziwie i dosadne slowa mnie osobiscie boli najbardziej ze te krolewny nawet nie smia isc na druga zmiane zaslaniajac sie brakiem dojazdu! a na mnie niestety nikt nie patrzy czy mam czym wrocic w sobote z drugiej zmiany itp wiec proponuje isc na PKs lub zatrudnic sie w tym idiotko na podmiejskiej tam na trzy zmiany beda mialy dojazd.

@kaska

milo ze tez podzielasz nasze zdanie chce jeszcze dodac ze mamy teraz swietnego dyrektora mysle ze to naprawde fajny facet niestety ma napewno mnostwo spraw zwiazanych z prowadzeniem firmy i niema pojecia jakie my mamy zale do naszych przelozonych.

lala
@ewa

Tak pracuję dobrze, nie jestem ze strzelec i jest mi obojętne jak one chodzą na zmiany czy nadgodziny to nie one mi płacą

@lala

oj chyba jestes. ale nie wazne bo wszystkie pracujemy dodrze czy ze strzelec czy z gorzowa kazda z nas chce zarobic i robi to co robi najlepiej jak potrafi.strzelce powinny pracowac na zmiany jak kazdy i nie bylo by podzialu na chali ,niemilej atmosfery .I nikt mi nie powie ze ta sytuacja jest sprawiedliwa i nie jest powodem to ze nadzor jest ze strzelec.pozdrawiam

Danka
@ewa

Ewa gdzie ty pracujesz? Znalazlas sobie jakas prace za granica?

@Danka

pozdrawiam Danusiu

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.