Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Johnny

Witam, mam takie pytanko do pracownikow Bamy, szczegolnie tych dluzej tam pracujacych; czy znacie lub slyszeliscie cos o gosciu ktory na pewnym forum uzywa nicka ,,Tomek z Bamy” I prawdopodobnie nazywajac sie Lapka? Bardzo mnie ciekawi czy ten osobnik kiedykolwiek pracowal w Bamie. Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Marek

najlepiej na miejsce ić brygadzistka i lider tam nie tżeba nic umiec i kase się ma

agus
@Ania

no od roboty to są robole one od obgadywania na palarni i spania chyba kablary tylko morze jedna jest w pozadku .wygryzly stare co się na wszystkim znały i udają wazniary głowy nosza wyrzej jak sufit

Jacek Santorski
@Marek

Większość przedsiębiorstw w Polsce ma ciągle znamiona XVI-wiecznego folwarku. Nieporadni w relacjach, apodyktyczni lub kapryśni kierownicy to ich codzienny krajobraz.

gosc
@Ania

ile tam płacą ? trzeba mieć studia i znać języki ?

@gosc

gimnazjum i polski wystarcza fucha dla karzdego moze jak z zewnatrz przyjmuja to bedzie lepiej juz ić do kadrow pytaj

Niewygodna
@Ania

Joanna.....dlaczego w ja nie nie ma szacunku do pracowników z długoletnim stażem .....Gosia przepracował w 20 lat....ostatni rok może dwa miała problemy że zdrowiem zdaza się jesteśmy co raz starsi była na zwolnieniu lekarskim szpitalnym kilka od specjalisty dziś jest zdrowym pełnowartościowy pracownikiem i co robi firma.zwalnia ja z dopiskiem że poniosła straty podczas jej nieobecności....co nie jest tak do końca prawda...po za tym która firma jest tak bezwzględną aby zwolnić dobrego pracownika po 20 latach z takim dopiskiem...wstyd! To jest właśnie podziękowanie za zmarnowane zdrowie w naszej firmie ....(PRACA na produkcji jest ciężka.i prosze mam tu oczu nie mydlić to nie praca przy komputerze )

asia
@Niewygodna

za mało piła wody widocznie

Beatka
@gosc

z tego co wiem to angielski zna tam tylko jedna pani z biura reszta sie uczy dopiero więc lata im zajmie nauka do swobodnego poziomu. mlody kierownik jeszcze znał ale już tu nie pracuje niestety szkoda że go zabrali gdzie indziej

profesor
@Marek

Wysokie nierówności dochodowe w kapitalizmie są nieuniknione, jako że w tym ustroju produkuje się i zatrudnia się ludzi NIE po to, aby zaspokoić potrzeb ludności, ale aby wytworzyć dodatkowy zysk dla i tak już obrzydliwie wręcz bogatej mniejszości posiadającej w swych brudnych rękach kapitał, a kapitał jest przecież niczym innym jak zakumulowanym zyskiem, pochodzącym z wyzysku, czyli z tego, że ogromna większość ludności świata nie posiada kapitału, a więc zmuszona jest ona do tego, aby sprzedawać kapitalistom, czyli tym którzy posiadają kapitał, jedyne co ma, czyli swoją własną pracę (dokładniej siłę roboczą) i to po takiej cenie, jaką oferuje jej rynek, czyli praktycznie zawsze poniżej jej realnej wartości, skąd bierze się właśnie zysk kapitalisty.

Jas fasola
@Marek

Rozmowa kwalifikacyjna: – Ma pan wyjątkowo duże oczekiwania finansowe jak na kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia w naszej branży. – Tak. To dlatego, że będę musiał włożyć wyjątkowo dużo pracy i wysiłku w to, żeby zrozumieć czym miałbym się zajmować.

Prawnik

Basia
@Niewygodna

Gosia odwołaj sido sądu prcy-zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 16 marca 2017 r. (II PK 14/16) nadużycie korzystania ze świadczeń z ubezpieczenia społecznego samo w sobie nie może być zakwalifikowane jako ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych

Miszczu
@Niewygodna

Ktoś musi być winny za nieudolność wyżej......Psych()paci są mistrzami manipulacji i sprawnymi oszustami. Te „zdolności” pozwalają im zawsze utrzymać się na fali, im i tylko im. Gdy coś się udaje, bardzo chętnie się pod tym podpisują, a gdy coś nie wychodzi, szukają kozła ofiarnego, którego oskarżają i zmuszają do wzięcia na siebie całej winy .

Niki
@Miszczu

Manipulujący szefowie nie są prawdziwymi liderami, którzy mogą poprowadzić swój zespół i wziąć za niego odpowiedzialność. Mogą jednak być promowani przez swoich przełożonych !, ze względu na swoją efektywność. Problem w tym, że manipulacja jest efektywna, ale na krótką metę. Ten kto manipuluje finalnie zawsze zostaje sam !

Endomondo
@Niki

Masz prawo m. in. do bycia traktowanym z szacunkiem, prawo do szczęścia i dobrego życia. Obejmuje to także ochronę przed uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym, umysłowym czy emocjonalnym. Niektóre osoby manipulujące mogą naruszać twoje prawa tak, abyś robił to czego oczekują. Szef-manipulator kontroluje swoich pracowników i na bieżąco śledzi postępy prac, używając ścisłych procedur. Dokładnie wie, który z pracowników wyszedł na lunch i ile czasu trwała ta nieobecność, kto przeglądał w pracy facebooka. Dba o precyzyjny podział zadań i kompetencji, nie pozwalając na jakiekolwiek modyfikacje tego porządku bez jego wiedzy.

Wera
@Niewygodna

opłacanym ludziom kazać spisywać co robią do minuty a samemu udawać że się pracuje,terror i darmowy przymus do niewolniczej pracy ,zero szacunku dla człowieka , nigdy w tej Bamie dobrze nie było i jest jeszcze gorzej ,władza ta sama od lat to jak ma być lepiej

AsA
@Jacek Santorski

A ile kat Pan Teoretyk przepracował w firmach , że dysponuje tak dogłębną wiedzą w tej materii ??

Joanna
@Marek

Minęło dużo czasu od Twojego zapytania. Czy udało Ci się otrzymać pracę w firmie? Daj znać jak klaruje się atmosfera w firmie jak również kwestia wynagrodzenia. Każda informacja może pomóc innym w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Super :(

Ala
@Niewygodna

To jest właśnie ta elita która pracuje 20lat niby co tak kadry się chwała tutaj na forum że tyle ludzi mają z stażem 20lat :d i na bruk ich wyrzucają

Daniel

Firma z bardzo dobrą opinią jako pracodawca więc nie dziwią te inspirowane przez konkurencję złośliwe wpisy!

Lech
@Daniel

Hahaha dobre jaja

Dagmara

bama jej życie uratowała bo by dalej siedziała na tej wiosce 30km od Gorzowa, tresuje pracowników tak samo jak swoje dzieci przy tablicy stawia wytresowane jak w Wojsku

Maciek
@Dagmara

Fałszywa bardzo z pięknym uśmiechem na twarzy swoje zrobi. Krzyczy że chce tylko Ukraińców do pracy. Sami sobie odpowiedzcie dlaczego.

to ona ma 4 dzieci?

Daga
@Dagmara

Ta co na narty z trenerem jeździ?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Bama Polska Sp. Z o.o.?

zależy czy po znajomości czy bez?

Nina

A co z tą Wołkową Barbórką co bliźniaki na koszt firmy rodziła i ciągle na L4 siedziała? Gwiazda skarpetami trząsła kiedyś. Skąd ten szewc z Rzeszowa ja wziął? On to zawsze jakieś wynalazki wynajdzie.

Szalony robocik

No i nadszedł czas apokalipsy... mamy pierwszą ofiarę. Na każdego przyjdzie czas, kto winien...

Hans

Jak,co,kto i dlaczego?

Owowca
@Hans

Wilk, chociaż to ostrożny, przecie że żarłoczny, Postrzegł żarło, chciał dostać i wpadł w dół poboczny. Siedzi w jamie a wzdycha; wtem owieczki słyszy. Patrzą w dół, aż wilk w jamie siedzi, ledwo dyszy. Odezwał się na koniec, rzekł do nich powolnie: "Nie wpadłem, za pokutę siedzę dobrowolnie; Trzeba czynić pokutę za boje, za groźby, Za to, żem was pożerał..." Owce zatem w prośby; "Wyjdź z dołul..." - "Nie wyjdę!..." - "My będziem prosić!" Droczy się wilk, na koniec dal się im uprosić. Jęły się więc roboty i tak pracowały, Że go ze dna samego jamy wydostały. Wyszedł, a zawdzięczając nierozumnej kupie, Pojadł, pogryzł, podusił wszystkie owce głupie.

robaczek nieboraczek
@Szalony robocik

szalony robociku kto jeszcze winien i czemu

@Szalony robocik

jakoś reszta się wymigała, kamyka wyrzucili a reszta winnych została i dobrze się ma

Róża

Nie jest normalne pozbywać się pracowników zwalniając ich bo za wolno robią, gdy wcale tak nie jest. Zostają zwalniane osoby które potrafią wszystko czego sie od nich wymaga tylko dlatego ze ktoś ich nie lubi... Nie zrozumiałe jest takze wysyłanie osób z jednej zmiany na drugą by uczono ich robić szybciej, to jest normalne.? Nie można normalnie pracować tylko trzeba się przeganiać... ale ludzie po co to... niech każdy pracuje w swoim tempie a zrobi wszytsko dobrze no ale tutaj najwyraźniej liczy się ilość a nie jakość. ..szkoda ze nawzajem tak się traktujemy. Jeżeli macie inna prace na oku polecam wybrać właśnie te drugą.

Madruś
@Róża

Pracy nie brakuje nigdzie teraz, tylko przebierać....

Pracownok
@Róża

Podobno akordu nie macie to o co chodzi że batem po plecach ? Ryba psuje się od głowy

Klara
@Pracownok

Jest akord tylko inaczej ujęty.....praca pod ciągłą presja .....

Pracoenik
@Klara

Ludzie otwórzcie oczy... kto tam chce pracować ...tylko z przymusu życiowego....nim normalnie nie zgodzi się na taki kolkoloz ...nielad ,brak doswiadczonych ludzi , kierownictwo pozej poziomu morza tylko marketing i przymus umieją praktykowac i zaslaniac swoją nie widzę oraz bledy...ogólnie wspolczuje każdemu kto tam musi pracowac...otworz szeroko oczy

Szewc
@Róża

Do roboty !!! Szybciej !!!

Rebek
@Róża

zwalniają z różnych powodów.

Aga
@Róża

Bat i po plecach to norma niepisana, po 20 latach zwolnili kobietę która zaczęła chorowac chociaż wcześniej była wzorowym pracownikiem i nigdy nie była na L4 więc co się dziwisz temu stylowi

Mirka
@Róża

taka stabilna praca niby reklamują haha a co wywalają ludzi na bruk po dwudziestu latach?

Głupolek

Nieodpowiednie osoby na kierowników produkcji na starej i nowej hali,Nie mają kwalifikacji ani doświadczenia w temacie. Ktoś z góry podejmuje dziwne decyzję rozdając stanowiska nie tym co trzeba / Nigdy nie będzie ładu i porządku tylko jeden wielki bałagan i niekompetencja, póki tak dalej będą stanowiska kierownicze rozdawane to dalej (usunięte przez administratora) będzie.

Hirek

Ja wprawdzie w firmie nie pracowałem ale już mam wyrobioną opinię na jej temat! Niemożliwe? Możliwe !! Firma poszukiwała pracownika na magazyn. Więc wysłałem cv. Wszystkie wymagania jakie stawia firma spełniałem. Nikt się nie odezwał. Po miesiącu patrzę i znowu ogłoszenie że szukają pracownika. Znowu wysłałem. Znowu brak odpowiedzi. Jakie moje zdziwienie kiedy kilka dni temu znowu po raz trzeci w ciągu 3 miesięcy zauważyłem że znowu szukają pracownika. Tym razem nie wysłałem bo z niepoważnymi firmami nie chcę mieć nic wspólnego. Ja rozumiem że nie do każdego kandydata się odzywają. Że kontaktują się tylko z wybranymi. Ale jak wytłumaczyć fakt że wysłałem dwa razy zgłoszenie , spełniałem wszelkie warunki stawiane (doświadczenie, uprawnienia itp) i nikt się nie odzywa. A za chwilę znowu szuka. Czy tam aby normalni ludzie rekrutują? Poza tym moja zgoda na przetwarzanie danych obejmowała również zgodę na "przyszłe rekrutacje". Więc teoretycznie jeżeli szukają powinni dalej szukać i kontaktować się z kolejnymi z którymi się nie kontaktowali. Czyli np ze mną. A potem słyszysz takich pracodawców którzy opowiadają brednie że pracowników nie ma, że trzeba walczyć o pracownika. Moja przygoda z tym pracodawcom pokazuje jedno: Że normalny pracodawca nie poszukuje co chwilę pracowników. Bo rozumiem że znaleźli kogoś ale za miesiąc ten ktoś ucieka. I to mówi wszystko.

Mamut
@Hirek

Hirek a Pamiętasz nazwisko kierownika magazynu ???

Oo
@Hirek

@Hirek Widocznie pracodawca dobrze zrobił, że Cię nie zaprosił i nie zatrudnił. Musisz mieć ostry ból...., że Cię tam nie wzięli, że wypisujesz na każdym ich profilu. Aż tak słaby jesteś? Twoje wyzwiska i obrażanie firmy reprezentują tylko Twój bardzo niski poziom kultury i inteligencji.

@Oo

Człowieku dawno głowę badałeś? To czy chciałbym tam być zatrudniony czy nie to by zależało od warunków jakie by mi tam zaproponowano. Zwyczajnie jestem zaskoczony ciągłą rekrutacją w tej firmie na różne stanowiska. To o czymś świadczy. Nawet teraz , dziś wchodzisz na (usunięte przez administratora)i widzisz 16.01 dodano ogłoszenie że szukają. Kogo? No magazyniera. Miesiącami szukają pracowników? I dlatego postanowiłem napisać o tym tutaj bo to ciekawostka i swego rodzaju anomalia. Wyzwiska? Obrażanie? A w którym miejscu kogoś wyzwałem czy obraziłem? Firmę obraziłem? A słaby nie jestem. Słaba jest firma która nie potrafi ludzi zrekrutować. A to że piszę o tym to po to żeby inni wiedzieli. Temu służą takie opinie. A ból... to masz widzę ty. Podejrzewam że jesteś odpowiedzialny za rekrutację czyś coś tam pokrewnego i stąd ta histeryczne rekcja. Bardzo dobrze.

@Mamut

Nie. Nie znam bo nigdy tam nie byłem. Nigdy nie odpowiedziano na moje cv.

Rob
@Oo

Ty co kierownik czy dyrektor Bama ?

Renata
@Oo

odezwał się inteligent haha płacą Ci za to? czy za darmo tak z dobrego serca tu ośmieszasz przyszłych pracowników?

Jak szefostwo w Bama Polska Sp. Z o.o.? Spoko traktują ludzi?

daria

a jak z kobietami? jak są traktowane? bede miec tam dzien probny..szczerze opinie mnie przerazają

Lenka

Spoko to grają rolę że są spoko :) Nie znam tu nikogo spoko.

Big brader

Amerykanie robią błąd że trzymają polskich kierowników zamiast swoich przysłać tu na stałe na wszystkie stanowiska kierownicze od najniższych do najwyzszych

Kawa
@Big brader

Nie wszyscy kierownicy są źli przecież...

Lala
@Kawa

niby większość to nie wszyscy

Przemysław
@Lala

Co Twoim zdaniem nie funkcjonuje w firmie tak jak należy jeśli chodzi o kierownictwo? Widzę że podzielasz powyższe zdanie użytkownika Big brader, powiesz mi dlaczego tak jest?

Lala
@Przemysław

Na H1 kierowniczek to szczyt marzeń każdego zdesperowanego pracownika. Jak lubisz takie atrakcje to tylko z nim. Przed nim był taki co go wyrzucili ale ten jeszcze gorszy od tamtego.

Część wszystkim powie mi ktoś jak atmosfera na utrzymaniu ruchu? Stabilna praca czy raczej odpuścić szukać gdzieś indziej? Ogłoszenie na elektryka jest już długi czas coś nie mogą z kompletować składu?

Daj sobie spokój niektórzy po 1 dniu uciekali

Serio po 1 dniu? Ja dałam radę dwa tygodnie, niedawno w okresie próbnym, nie jest źle, zalezy na której hali. Pracownicy są okej, idzie się z nimi zżyć i przyjemniej leci praca w takiej atmosferze, gorzej z tymi co zarządzają, ma się wrazenie że mają nas gdzieś i jest samowolka.

Bartek
@.

To może zacznij się wypowiadać za parę miesiecy pracy a nie po 2 tygodniach :d:d faktycznie dużo wiesz :d

Papi
@Nowy

Te ogłoszenia to już od lat paru są. Pracownicy się zmieniają jak rękawiczki,sam sobie odpowiedź czemu.

Pracuś
@Nowy

Wynagrodzenie zaniżone w stosunku do wysokich wymagań i zaangażowania, atmosfera bardzo słaba zwłaszcza przy produkcji oraz magazyny, kierownictwo w większości słabo ogarnięte, niektórzy przesadzeni są jak endomondo z hali 1 z takim to nikt nie chce pracować, soboty pracujące na przymus za dzień wolny zazwyczaj, słaby bardzo socjal w porównaniu do innych firm nawet w państwowych lepszy socjal maja, niskie inflacyjne podwyżki, jak na taką korporacje amerykańska to bardzo marne warunki finansowe, długoletni pracownicy na staż 5,10,15 lat czajnik elektryczny dostali gdzie w innych firmach to kwoty 2-4tys na rękę za stażowe, endomondo stoi z batem nad każdym i pogania do roboty, nacisk jest od góry aby poganiać i zapierdziel, cisną ludzi za nijnizsza płacą, wstyd SCJ tak ludzi traktować i takie marne pieniądze płacić za tak ciężka pracę, ogólnie dużo gorzej niż inne firmy proponują , wstyd dla takiej korporacji żeby taka miernotę prezentować w stosunku do innych firm, praktycznie w każdej wcześniej były lepsze warunki socjalne, lepsza atmosfera pracy, lepsze stażowe, były duże pieniądze za nadgodziby i soboty, a tu bieda aż piszczy. Aniołki mówiły, że tylko góra przytula po 20tysiaczkow miesiąc i podwyżki dostaje po 2tys do pensji co toku plus premie nagrody pożyczki do budowy domów, reszta klepie biedę w bamie. Kominowe są pensje góry do pracowników produkcji i biur. Dziwna polityka od lat pewnie już 25 jak to istnieje.

Jak nie chcieli dać swoich ludzi z biur co latami tu pracują tylko politykę mają że z zewnątrz biorą a pracowników nie awansują wogole. Co to za polityka żeby w takiej firmie awansów nie było wewnętrznych praktycznie zero. Tu się nie wybijesz, szybciej przyjmą zielonego z ulicy.

UE daje kasę a ty ile zarabias

Finansowanie dla dużych firm w ramach Tarczy Finansowej PFR firm i MŚP opiera się o kilka instrumentów o łącznej wartości 25 mld zł: Tarcza Płynnościowa PFR dla Dużych Firm w postaci finansowania płynnościowego o wartości 10 mld zł; Tarcza Finansowa PFR dla Dużych Firm w postaci finansowania preferencyjnego o wartości 7.5 mld zł; Tarcza Kapitałowa PFR dla Dużych Firm w postaci finansowania inwestycyjnego o wartości 7.5 mld zł. Finansowanie preferencyjne – Tarcza Finansowa dla Dużych Firm Programowe Finansowanie Kredytowe mające postać finansowania preferencyjnego udzielane jest maksymalnie do kwoty 750 mln zł w formie pożyczki umarzalnej do wysokości 75% jej wartości na pokrycie faktycznej szkody poniesionej przez duże przedsiębiorstwo na skutek COVID-19.

Inteligent

Co z tą firmą jest nie teges że ciągle poszukują pracowników ?

Linda

A jak tam Boczek się spisuje na nowej hali? Daje radę? Podobno cały magazyn i konfekcja cieszą się, że wreszcie ten leń może uczciwie popracować na trzy zmiany. Do emerytury dużo już mu nie zostało, tylko 15 lat. Zleci jak z bata strzelił.

Zzz

A jak jest na nowej hali? Tam gdzie robią te kleksy do toalety. Czy brygadziści są ok? Do kogo na zmianę najlepiej iść. Wiem że robią tam też nocki

Gosc

Macie postojowe z tarczy antykryzysowej? Czy można do pracy do Was iść?

Ludek

Nie polecam tej pracy bo jest problem z dojazdem a pracodawcą za mało się stara żeby to zmienić ,dlatego zrezygnowałem z rekrutacji w tej firmie rowerem trudno jeździć do pracy ,słaby rozkład MZK ,pojedyncze połączenia a dla admistracji całkowity brak połączeń jeśli stać cię na zakup i utrzymywanie auta po to tylko żeby na terenie miasta dojeżdżać i w soboty to ok ale pensja jaka mi zaproponowali nie pokryje kosztów zakupu i utrzymania auta

@Ludek

Amazon wozi pracowników po 100km autobusami za darmo lepiej tam idź

No ludzie jedyni
@Ludek

Może jeszcze obiadki gotować i w domku posprzątać jaśnie Państwu? Ludzie! Bez przesady!!! Dobra lokalizacja, nie stoisz w korku jak na strefę, a dojazd z Centrum zajmuje 5 minut. Ciekawe co kandydacie reprezentujesz sobą, że masz takie oczekiwania? Proszę zostać Dyrektorem , to będzie auto służbowe etc.

Wozny
@No ludzie jedyni

Ta sama trasa co na strefę. Odbijasz za bama na prawo S3 i 3minuty jesteś na fabrychach od razu z pominięciem korków wszystkich. Dojazd na strefę super jest.

Ola
@Wozny

No ok ale za jakie pieniądze , przecież to najniższe krajowe

Beniek
@Ola

Oczywiście że w bramie najniższe krajowe i jeszcze dojazdy odlicz to kpina z chałupy wychodzić za ten grosz

S

Z tego między innymi wynika niechęć biznesowych elit do jawności płac. Mogłaby ona ujawnić skalę nieprawidłowości i wywołać społeczny gniew. Wszak nie ma żadnego usprawiedliwienia, aby prezes firmy zarabiał sto razy więcej od szeregowego pracownika. Nie ma też uzasadnienia dla gigantycznych pensji, premii czy odpraw dla kadry zarządzającej, szczególnie w firmach przynoszących straty - uważa Szumlewicz i przypomina, że wiele polskich pracodawców uwielbia mówić o społecznej odpowiedzialności biznesu. - A przecież odpowiedzialność polega między innymi na trosce o pracowników i przejrzystości zasad rządzących przedsiębiorstwem. Jawność płac byłaby ważną częścią relacji opartych na zaufaniu i dialogu między pracodawcami i pracownikami. Jeżeli pracodawcy rzeczywiście są tak uczciwi, jak deklarują, powinni poprzeć wprowadzenie jawności płac - podsumowuje

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.