Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

adas

Kto to taki moczy morda?

nico

No zaraz 13 wiec boczek leci do gory zrec a jego kolega kierownik udaje ze nic nie wie i go nie widzi w kamerkach.Jednym mozna wszystko a innych mozna tyrac...

Cykor
@nico

Nie pisz nic na Boczka! On jest WPORZO!!!

Boczek
@nico

Nie żreć,tylko jeść. Nie mogę pozwolić aby cukier ni spadł,bo to ma wpływ na wydajność pracy. Ja i tak dużo robię. Te 3-4 przerwy na jedzenie czy kawę,to chyba nie wiele?

Wujek
@Boczek

Tylko w srode na poczestunku podczas otwarcia kantyny znowu nie zabieraj calego zarcia do domu jak z filharmonii. Wracajac z filharmonii musialem stac w autobusie,bo Twoje pakunki lezaly na dwoch miejscach.

@Wujek

Żarcie leżało tylko na dwóch miejscach w autobusie? Widocznie więcej nie mógł unieść albo nie miał już więcej reklamówek. On jest na diecie Paleo i je dużo mięsa. W środę na nowej stołówce ma zamiar ostro zaatakować. Info pewne na 100%.

Wujek
@Wścibski

Dziwne,ze ty nie wiesz co i jak? Przeciez to twoj kolo,razem jestescie wielka encyklopedia Bamy.

Justyna

Święta prawda. Sami bezjajeczni maminsynkowie i lalusie w tej Bamie. Ja się nie dziwię,że przyrost naturalny spada z roku na rok przy takich samcach beta. 30-40 lat i nawet jednego dziecka nie potrafią zmajstrować. Tylko internet,piwo i koledzy.Świat upada.

Przyjaciolki z dzialu

hej wszystkim!czy to prawda ze ruda ma wrocic? jesli tak to musimy sie zmobilizowac i tez pojdzmy do kierwonika czy nawet wyzej do dyrektora ze sie nie nadaje na to czy tamto stanowisko albo ja tutaj nie bede robila tego jeszcze nie bylo historii firmy by ktos po wypowiedzeniu wracal i sie panoszyl. mam nadzieje ze kierownik nie zmieknie i nie da satysfakcji. ale bedzie smiech na hali.

@Przyjaciolki z dzialu

Nie bądż taka pewna. Ona jeszcze pokaże na co ją stać. Ja nie przepada za rudymi.

Tomala
@Wścibski

Mam nadzieję że nie będę musiała ją oglądać jak i cała hala. Powodzenia i nie wracaj.

Tomala

natural blond
@Przyjaciolki z dzialu

Żartujecie? Mam nadzieję,że to się nie spełni,chociaż zawsze dużo śmiechu było i szkoda byłoby się tego pozbyć...

doniczka

Czar prysł..a miało być tak pięknie :) ....i następne 10 lat w syfie...

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
doniczka

Rany już nie chce iść do Bamki :).Za 1700 to już wole na starych smieciach siedzieć :)

maja

Boczku nie czytaj tych glupot .wejdz na neta tam masz mnosttwo przepisow .

Strachliwy Tom
@maja

Lepiej zeby tego nie czytal. Ja boje sie mu powiedziec, a przeciez czesto z nim nawijam. a tak w ogole to ja boje sie wszystkiego wszystkich nawet wlasnego cienia... Z drugiej strony dlaczego nie podac chlopakowi dobrego przepisu? Sam z checia cos upichce w domu.

Boczek

Hej dziewczyny! Pomozecie cos upiec dla mojej drugiej polowki? Prosze wrzucajcie przepisy na smaczne ciasta. Dziekowa.

Asia
@Boczek

Boczek,ty nie żryj tyle.Spójrz w lustro jak ty wyglądasz. Ważysz 130 kg jak nic. dieta 1000 kalorii,a nie ciasto. I jeszcze kłamie,że dla dziewczyny.

Cykor
@Asia

Z 80kg. Wiem,bo wieloma sprawami sie interesuje.

lato

To jak chcesz zeby twoj facet 6-7tys zarabial to lepiej stan na szczecinskiej, starym dziada kija umyjesz i dniowka 500zl bedzie. Wtedy starczy na waciki i na czopki na hemorojdy bo dupsko bedzie wiecznie przeczepane. I starczy tez kasy na impry, moze tam tez jakis gnat sie znajdzie do ust.....

to my panowie też się szanujmy i wyzbywajmy się panien typu lato co słabo ssają, a i grota się ta sama nudzi, w afryce nawet trawy brak o wodę nie pytaj, a tu tipsy impry łooot selekcjone tego robactwa potrzebne bo słabe to pokolenie urośnie

lato

Pan wos kupil nowe auto z salonu za nasze podwyzki i premie,a my robimy za 1600 jak jelenie. Takie czasu robic za darmo zeby kase mialy kutasy. Szukam szukam cos nowego do lata opuszczam cie kolego.

Jolka
@lato

Jak, by mi facet przyniósł do do domu 1600-1800,to wyleciałby od razy na zbity pysk.Tyle to starczyłoby mi na waciki,lakier do paznokci i Pedigree PAL dla psa. Za co ciuchy,żywność,kosmetyki,imprezy? Ja nie patrzę na faceta co przynosi do domu mniej niż 7-8 tysięcy.Trzeba dziewczyny się szanować. Prawdziwi mężczyżni,to zarabiają na swoje kobiety i rodziny w Holandii,Niemczech,Włoszech ,czy Francji. W tej Bamie to sami tacy nieudacznicy? 1600 zł,mało co nie zemdlałam.Ale oni wolą pogadać,poobijać się,aby dotrwać do 14-ej i do domku na obiadek do żonki, czy mamusi i TV i laski na necie.

Tamara
@lato

Ty a kogo to interesuje jaki kto ma samochod??? Lepiej pograj w pajaczka.

holender
@Jolka

Ty 7 tysi to nie widzialas nawet w telewizji odyncu heheh ogol wasy kobieto hehehe

qwd
@Jolka

Jakbym zarabial 6-7 tysiecy to ja wtedy ciebie bym na zbity pysk wywalil, a ty jak chcesz miec 6 tysiecy to idz obrabiac paly niemcom to wtedy sobie zarobisz na pedigree.

Asia
@qwd

"Jakbym zarabiał 6-7 tysięcy"- na razie, to zarabiasz 6 tys. w cztery miesiące,więc zamilcz nieudaczniku.

jesien

Oj Lato..Ty piekna pora roku nie łam sie tylko zmień prace :).A propo czmu tak mało?

lato

Zycie jest piekne, siedze sobie w bamie i sie wcale nie łamie. Co miesiac kasiora wplywa (1600) i za nia nic nie kupie chyba. Bez stresu bez emocji czuje sie jak bym przyszedl w gosci. Tak naprawde nic mnie tu nie trzyma bo jestem i mnie nima. Oni udaja ze placa ja udaje ze pracuje, choc czas tak naprawde marnuje, deszcz pada snieg sypie a ja przy bamoskim korycie. Choc duzo nie daja i nie ma za co podzalec, ale lepiej tyle niz wcale. Wchodzisz do firmy flagi amerykanskie powiewaja, czujesz sie jak w stanach, choc wyplaty jak w rumuni, nie ma co narzekac przeciez jestesmy w uni.

Strachliwy obserwator
@lato

Dobre. Hahaha. Ale wez tak nie pisz... Ja nawet nie zagladam na to forum w pracy,tylko jak sam jestem w domu. Pracujmy caly czas tak jak Bog nakazal. Pozdrawiam i znikam.

Wścibski

Jak jesteś ładna i nie najbiedniejsza,to może i męża znajdziesz.Kochanka na pewno. Jest tu kilku starych kawalerów,ale przeważnie, to maminsynki i nałogowcy, co nigdy kobiety nie mieli. Kilka małżeństw tu się zawiązało i kilka rozpadło. Spróbować warto.Kto nie ryzykuje, to szampana nie pije jak mówią.Praca prawie taka jak wszędzie.Orka i wyzysk.

A znajdę męża w Bama ? to się przyjmę :) ha ha

Garsyja
@doniczka

Znajdziesz,jak mnie poznasz to oszalejesz.

gekon

No nie zartuj he he ale dzieki po prostu wrzuce cv a moja sasiadka tez moze przyjsc ? Pracowita i ładna he he .bo niby brzydkich nie przyjmujecie :)

@gekon

Bierz wszystkie ladne foczki. Ja ocenie i sprawdze. Z tym powolaniem sie na mnie to nie ma w tym kropli klamstwa. Wal smialo podczas rozmowy.

gekon

I jak z umowami ? Nie chce mi sie wierzyc ze jak ktos dobrze robi to po trzech miesiacach zwalniaja bo tak tez gadaja .

@gekon

Smialo dawaj do nas. Mnie wszyscy znaja i znam wszystkich. Powolaj sie na mnie podczas rozmowy z kierownikiem.

gekon

Tzn wszedzie przycinaja polska normalnosc he he .Chodzi mi tylko czy z nockami bez nadgodzin wyciagnie sie 2tys a pracujac na dwie zmiany czy te 1800sie ma na reke ? Nadgodziny w razie czego to swoja droga .moge robic moge robic . chodzi mi zebym nie wyszedl np jak Zablocki na mydle ze z nadgodzinami mi wyjdzie 1700 heh.Dzieki pozdro

gekon

Ok spoko chcialbym ale nikt o zarobkach nie chce pisac a na rozmowach jak wszedzie zawyzaja robia ludzi w balona bo co do czego przyjdzie zarabia sie mniej .Ot cala filozofia

@gekon

U nas tez robia w balona ludzi. Wiem to z dobrego zrodla,znam wszystkich i wiem wszystko tu o kazdym. Niejeden mi sie skarzyl na zarobki. Ja caly czas cine nadgodziny i soboty,praca luzik. Pozdrawiam gekon. Jak masz jakies pytania to smialo pytaj. Wiem duzo.

gekon

Nie moi drodzy mylicie sie bo ww znowu masowo sie ludzie zwalniaja . Znajome robia po 3 miechy i wierzcie biora po 1400 zl wprowadzili jakies nowe warunki . W tpv 1400 ,faurecia gdzies 1700 a na Miedzychodzkiej gdzies 1800 . wiec wybierajcie

@gekon

Nie wypisuj tutaj o jakis vw czy faurecjach. To forum dla nas,bamowiczow. Jak chcesz byc czescia nas to zloz podanie .

Onkel Dagobert
@Wścibski

Wścibski,weż nie fisiuj.Nigdzie nie jest napisane,że to forum jest tylko dla pracowników Bamy. W Bamie przecież pracuja ludzie,którzy nie dali rady w Volkswagenie,Faurecii,TPV,AEK-u, czy innych firmach. Mają prawo porównać płacę,tyrkę,socjal itp. I mniej agresji cwaniaczku zza komputera.

@Onkel Dagobert

Uwazaj. Nie jestem cwaniakiem. Co zazdroscisz ze musisz z telefonu pisac? A ja mam neta za darmo i tyle. Wyputam sie kto ty jestes moj kolo z ktorym zawsze trzymam duzo wie i wyweszy wszystko. Pozdrawiam

gosc

1750 brutto to zarabiaja w biurze po studiach...wiec jak zarabiasz 1800 na produkcji to siedz tam,bo lepiej nie znajdziesz,chyba ze masz na nazwisko johanson.

Onkel Dagobert
@gosc

1750 brutto w biurze i po studiach? To po ch..j studiować? Zbieracze puszek po śmietnikach więcej zarabiają.VW daje ludziom po podstawówce więcej na dzień dobry. Ale Wy, to jesteście amerykańska firma,hi hi hi. Balanga w filharmonii musi się zwrócić.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.