Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

PIOTR

Co z rydzem?Wraca czy nie wraca bo musze sie szykowac na jego fotel.

@PIOTR

Zwariowałeś? Jego fotel zajmie Boczek.On ma najlepsze kwalifikacje,wykształcenie,zaangażowanie i układy. Ma,to zapewnione od swojego kolesia z góry,od dawna.Biada,wtedy wam żartownisie i lenie.6:01 będziecie rampę zamiatać,a nie plotkować,spać czy kawkę spijać.

Wierny paź
@Wścibski

O 6:01,to będą po zaprawie,rejonach,a nawet porannym apelu siedzieć w układarkach,w wózkach,w ciężarówkach czy wystawiac towar pod wysoki. Zapomnijcie o dłuższej przerwie,pogaduszkach,będzie ład i porządek jak w jednostce specjalnej GROM. A ja jak zwykle luzik,dlatego to mój ziom. Pozdrawiam.

Drabina
@PIOTR

A mi szkoda Wieśka.Bardzo go lubiłam.Dla mnie był na prawdę w porządku: Już niewiele jest dla chłopa Gdy na karku latek kopa W kościach łamie, w krzyżu łupie Wciąż przychodzą myśli głupie, Jeszcze w głowie mu dzierlatka Lecz niestety - nie te latka! Szron pokrywać zaczął skronie, Bolą spracowane dłonie Choć nie każdy w to uwierzy Bez tabletek trudno przeżyć. Dba o żonę oraz dzieci A czas płynie, szybko leci, Nie przystoją już głupoty Gdy są troski i kłopoty. Ciepło w domu najważniejsze Czy będą czasy piękniejsze? W ciszy domu obok żony, Jest szczęśliwy i spełniony Gdy wnukami się zajmuje Jego serce się raduje, Przybliża się do starości Pragnie szczęścia i miłości... Sześćdziesiątkę mam skończoną, Jestem z córką oraz żoną Jeszcze w życiu wiele chcę ( Nawet na literę ,, p ,, )

Najwiekszy KAPO
@Wierny paź

Ja to bym bardziej ciebie widzial na tym stanowisku.

Pablo

Nie beda mieszali zmian a na tej co jest mniej ludzi to niech oni sie martwia bo to nie w naszej gestii sie zamartwiac.

zofia

A co sie dzieje u was w domu?pochwalcie sie i lepiej robcie norme bo jeszcze bedzie podkrecona.nadajecie sie tylko do roli a nie do pracy w miescie.

zolza

A Ty Tomek siedz sobie w tym bialym domku i nie badz za wscibski bo jestes jak baba z targowiska.Duzy ale w sumie jak dziecko.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
mała.....

....a mnie wkurza Anka ktora romansuje z zonatym brygadzista i sie tym chwali

Dante

wlasnie dziwne ze ty nic nie wiesz.......

@Dante

Wiele romansów w tej firmie widziałem,sam mam nie jeden za sobą,ale Anka z żonatym ????

Cykor
@Wścibski

Tak ty z pewnoscia hahaha labedz jestes i tyle. wiele widziales bo podpytywales szpiegowales z tego jestes znany.

biedaczka pakowaczka

jak nie chcecie isc na inny dzial skory lub ortopedie to symulujcie choroby-omdlenia,ze skory wam szkodza,bierzcie opieki,pozniej do kierownika,nastepnie jak sie slabo zrobi to do krzyzyka i wezcie przepustke. i po sprawie. haha. tak sie zalatwia sprawy cieniasy. a i jeszcze zaswiadczenia na klej,hemoroidy i tak dalej. pozdrawiam

@biedaczka pakowaczka

Jak nie chcecie pracować w Bamie, to się zwolnijcie jak Lady Gaga i jej koleżanka i po kłopocie.

@Tomek

Tak jak napisałeś. Ja nie narzekam,jak macie jakieś pytania,to zapraszam do mnie na długą pogawędkę,porozmawiamy o za i przeciw,a ja to zgłoszę odpowiedniej grupie.

Strachliwy obserwator
@Wścibski

Cześć giermek Boczusia. Co słychać ciekawego?

@Strachliwy obserwator

Giermek Boczusia? Raczej paż księcia,największy przydupas i wierny spowiednik. chi,chi,chi

mordziaty

Swiadek sieje ploty ze beda mieszali zmiany na magazynie.Moze wreszcie zrobia cala zmiane braci i beda mieszali krew dzien w dzien.

@mordziaty

Nawet jak wymieszają zmiany,to niektórzy i tak będą robić cały czas na jedną zmianę. Też bym tak chciał. Są równi,ale są i równiejsi jak powiadają.

Mam 2 miejsca w samochodzie na GP Polski na żużlu w Warszawie 18 kwietnia na Narodowym.Cena, to 200 zł w dwie strony dla mężczyzny. Dla kobiet mogę się dogadać co do ceny za przejazd,ale w cztery oczy.Wszystkich informacji udzielę w firmie w godzinach pracy.

Tamara
@Tomek

To moze mnie wezmiesz? Podejde w poniedzialek. Pozdrawiam.

Ela
@Tamara

Tomek w babciach nie gustuje,on lubi młode kozy.17-20 lat.Dobrą czterdziestką też nie pogardzi.

Łysy
@Tomek

Zwariowałeś człowieku? 200 zł od osoby,to razem 400 zł Wiesz gdzie za tyle można pojechać? Nie dość,że plotkarz to jeszcze żdierca. Mój SUV nawet tyle nie spali w dwie strony.

SySzka
@Tomek

Zejdź trochę z ceny,przesadzasz. Robisz się pazerny na kasę jak Twój przyjaciel.

kibic
@Tomek

Tomek masz jeszcze te dwa miejsca w samochodzie na GP w Warszawie na sobotę? 100 zł w dwie strony mogę dać. Razem z moją zgarniesz 200 zł. Przemyśl, to, bo lepszy rydz niż nic.

Biniu
@kibic

Weź nie pytaj,bo i tak nie zejdzie z ceny.Pazerny na kasę jak Garsyja.

@kibic

100 zł to za mało. Za tydzień muszę kupić nowe opony do mojego auta.Mogę opuścić do 190 zł za dwie strony od osoby. Jak nie chcesz tyle zapłacić, to najlepiej będzie obejrzeć GP w Warszawie na Canal+

Arkadiusz
@Tomek

Zrobiles sie pazerny na kase. Ludzie nie posiadaja takiej floty jak ty.

Pani

Tylko stac was na plotkowanie?A moze tak do pracy byscie sie wzieli?Praca czyni czlowieka lepszym.

bambo

Piekna imprezka tylko chwalic, napoje ciasta oklaski - bambusy przyjechali ogladac bialasow jak robi sie za miske karmy dla psow. Polskie firmy posprzedawali zagranicznym firma a oni zrobili z nas zoo, kazdy sie wczol i lata jak mu zagraja za grosza wydartego z ich drobnych ktore zostaja i nie wiedza co z nimi zrobic to moze zistanie na wyplate.

kocham-go

Wczoraj byl dzien dziobakow na nowej stolowce, stali dumnie a temu najgrubszemu slina ciekla jak widzial pelny stol zarcia...Byl happy bo nie musial spac caly dzien w ukladarce tylko mogl jesc do woli i robic glupie minki. Ale te minki byly z radosci ze jest w swoim zywiole....nie pracowac-dziobac-4reklamowki do domu-beczka caly czas napelniona-i ta duma jestem nadal zajebisty i pewno wszyscy mnie kochaja....

Justyna
@kocham-go

Który to ? Masz na myśli tego grubego rogacza co ma śmiech jak świnia kaszel?

Plotka
@Justyna

Weź lepiej nic nie pisz,to kawał szychy w pracy. Zna wszystkich z góry,a tam go darzą ogromnych szacunkiem i mają respekt. A my szaraki,co możemy??? Wiem,to z pewnego źródła. Pytaj mnie jak masz jakieś wątpliwości,wiem 99% co i jak? Pozdrawiam. P.S. Aż boję się jutro iść do pracy.

Sosna
@Plotka

Wiesz wszystko na 99% ? Powiedz jakie stawki będą na inwenturze?Jak takie same jak w 2014 to ja nie idę na ten wyzysk.Wiesz to napisz,bo w szatni magazynu to teraz temat numer jeden.

Plotka
@Sosna

Oczywiście,że wiem jakie stawki,ale nie rozpowiadam. Ja jak zawsze nie podpisuję za tą stawkę inwentury.

Justyna

Takie pensje w tej Bamie,że pracownicy głodni chodzą. Niektórzy szczerze mówiąc na wygłodzonych nie wyglądają, a w filharmonii i dzisiaj jedzą jak po dwutygodniowej głodówce.

Welon

Kto tak z magazynu chował żarcie do kieszeni? Siejesz plotki,Plotkarzu! W magazynie pracują najlepsi z najlepszych nie tylko w Bamie ale w całym Gorzowie. Konfekcja,produkcja,techniczny i Hortex marzą,aby dostać się do elity z magazynu.

yetisak
@Welon

Jeden pojadl caly dzien i jeszcze do domu wzial,a jego kolo to dwie porcje zjadl,jak za darmo tortilla to nie przuszcza sie takiej okazji.

zorro

Tylko ci co strzelaja z ucha byli na tym spedzie i jedli co popadnie.sorka nie jedli a zarli bo to nie bylo jedzenie.faceci jak zawsze pierwsi do zarla i chowania w kieszenie.magazyn sie popisal kto ich tam zaprosil?????zenada na maksa.

Garsyja

Ale jutro pojem w nowej stołówce... Nie wiem czy zmieszczę się w drzwiach wychodząc z pracy:)

@Garsyja

A wiesz co będzie na 100% ? Ja słyszałem,że ma być polędwica po seczuańsku i królik w sosie cytrynowo-orzechowym. Trzeba trochę się ograniczać,bo ważę już ponad 110 kg i waga nie chce spadać.

@Wścibski

Wiem,ale nie mogę zdradzić. Ale będzie tłusto,kalorycznie i mnóstwo napojów gazowanych;)

Noe
@Garsyja

Ja słyszałem,że ma być kaszanka i czernina z kaczej krwi.

hans

wy jestescie piekne i powabne.tylko zapach cebuli spod pachy oto wasza pieknisc czar i powab kobiecy hehe...nie ma ladnych w firmie ani jednej zeby bylo jasne.

Pokemon
@hans

Ty nie bądż taki mądry frędzlu. W Deutschland nie dał byś rady. 2 razy za młodu byłeś w NRD i już wielki Hans.

xxl
@hans

przyrost??? i zapier...ać na te k...wy z Wiejskiej ku chwale ojczyzny??? masz chęć to zaproś mnie na kolacyje to cię spejczuję kocico i popieszczę elektycznym węgorzem, ale bez poezyji ja lubię jak zwierz

tomek

Podaj adres a bedziesz dziekowala cale zycie :)))

Grabik
@tomek

Tak ty napewno jestes do tego zdolny... ty tylko lukasz i nic pozatym cykorze wscibski

Jutro piąta sobota pod rząd. Szkoda,że tylko 8 godzin,a nie 10. Ploteczki,necik,gierki i filmiki na ipla.pl i za cały miesiąc 3 tysiące na koncie. Kocham pracę w tej firmie.

zumo
@Tomek

ty tak nie świruj bo znajdę cię i twoja kariera szybko się skończy

Najwiekszy KAPO
@zumo

Strach sie bac... Bardziej sie boje ze nakapujesz u kierownika,ale znany jestes z tego.

@Tomek

Haha. Dokładnie. Tylko dalej nie przestawaj się wypytywać,podśmiechiwać,bądź wścibski jak zawsze,obczaj co,kto,jak? Przy mnie nie zginiesz. Wpadnij do mnie o ósmej,to pogadamy z dwie godzinki jak zawsze.

biniu

To ten sam co kapowal na agromie a potem na wawrowie???

nowinka

A do zbycha z magazynu i anki z biura lazi rudy i maly i tam jest tankowanie wodeczki i dlatego maja takie dobre noty hehehe tylko czy rumun wie co z nia robia hehehehe pamietajcie ze kazdy to widzi hehehe

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.