Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Danka

Amerykanka już wyzdrowiała? Coś kiepsko u lekarza wyglądała... Dobry bajer połowa sukcesu...

Wścibski

I po inwenturze.Nie za wiele człowiek zarobił.Obiadów nie było,ale ja robiłem za takie stawki na pół gwizdka. Necik,ploteczki,muza,kawka.Jaka płaca,taka praca.Jesteśmy wykorzystywani jak ekspedientki z filmu;Dzień Kobiet.

kapo
@Wścibski

tak robiles na pol gwizdka ze musiales poprawiac dzisiaj inwenture .jak sie siedzi za duzo przed netem to czlowiek zamulony hehe.

Markus Schmidt
@kapo

On zawsze leci w balona w pracy,a później płacze,że za mało zarabia,czy nie jedzie do pracy do Niemiec.

Wścibski

A jaki masz samochód?W gazie czy w benzynie?Dojeżdzając z Barlinka to prawie 30-40 procent pensji wydasz na dojazdy.Zarobki ok.1500-1800,a i praca nie za ciężka.Można trochę poplotkować,pośmiać się,poflirtować.A ładna jesteś?Jak tak,to możesz liczyć na moją pomoc.I nie przeszkadza mi to,że jesteś mężatką,czy masz faceta.Ja kilka mężatek z Bamy,mam już zanotowanych w swoim czerwonym notesie.

@Wścibski

Lanosa w gazie. A to nie za slaby? Nie bede robila wiochy? Jak mozna plotkowac,to z checia wstapie w szeregi firmy. Widze jestesmy ta sama krew.

Urszula
@Wścibski

Wścibski,ty pamiętaj,że babki nie jednego faceta już wykończyły,tak jak kredyt we frankach.

Ludzie mam prośbę szukam pracy i myślę o waszej firmie żeby złożyć aplikację.Bardzo was proszę napiszcie coś konkretnego jak u was jest czy warto? mieszkam koło Barlinka dziękuję za każdą informację interesuje mnie jak pracujecie jakie są zarobki?i w ogóle na czym polega wasza praca

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Plotka

Nie wiecie kto kupil i ile dal za Opla,Forda i terenowke? Nie moge przyczaic.

Asia
@Plotka

Sprawdż na Allegro i zapytaj Boczka.Terenówkę podobno kupił Grzesiek z konfekcji,a Opla Łukasz z produkcji.Jeżdzi nim bez prawa jazdy i po pijaku.

@Asia

Nie wiesz kto kupil Chryslera i ile dal?

Obiektywny
@Asia

Opla? Nieprawda. On chce kupic quada,ale wscibski oczywiscie mu mowil-przestan,nie kupuj,po co Tobie? My oczywiscie zbita z zazdrosnika.

Silny

Niby panowie z konfekcji bo to nie faceci a wentyle wala sobie wzajemnie tylki u gory.Kazdy na kazdego i potem podaja sobie rece i daja buzi jak kobieta z facetem.Najlepszy wyjechal na zarobek ale sa inni co udaja facetow a sa babami :))))))

@Silny

Którzy tak robią? I ja nic o tym nie wiem? Nie ma co zazdrościć. Jak chcesz buzi,to przyjdż do mnie,to Cię wycałuje.Mam na tym polu niezłe doświadczenie. Faceci udają baby? To w Bamie robią transwestyci? Na tej konfekcji,to wszystko jest możliwe.

General
@Silny

A kogo mieli wybrac na ten zarobek? Boczka i Wscibskiego? Nie dosc zeby za nich trzeba bylo robic ,to interesowali by sie tym co nie trzeba.

realista
@General

8 euro za godzine 41 euro diety praca po 10 godzin . przeliczcie sobie ile dostana za dwa tygodnie pracy tylko trzyjmacie sie razem mocno bo zawal pewny pisze szybciej zeby nie wypytywal sie.

@realista

To ja powinienem jechać z Boczkiem do Niemiec.Jesteśmy najbardziej pracowici i znamy języki.Krzysiu,to chyba mercedesem wróci z Niemiec.Ciekawe co zrobi z Mitsubishi? Ponad 120 euro za dzień i ponad 1500 za wyjazd.O Boże!

Wścibski

Polecam wszystkim program Ugotowani stacja tvn. Bohaterami odcinkow sa gorzowianie. Moj ulubiony program. Znam ich z widzenia,maja duzo kasy. Pozdrawiam.

Gertruda
@Wścibski

Jak ulubiony program,to czemu oglądasz go w Bamie na kompie?

Beatka

Wśród cech typowych dla związku idealnego z całą pewnością znajdzie się zaangażowanie i pomoc partnera w wykonywanie codziennych, domowych obowiązków. Paradoksalnie im bardziej mężczyzna weźmie sobie do serca, a co gorsza wcieli w życie sugestie ukochanej, zamiast zyskać może stracić. Zdaniem badaczy taki "zniewieściały" mężczyzna nie tylko traci testosteron, ale przestaje być atrakcyjny. Czy tęsknota za "prawdziwą męskością" (mimo deklaracji o wyższości subtelnego stosunku seksualny, panie bardziej podniecał tzw. ostry seks z mężczyzną w typie macho) zniszczy tak długo zdobywaną kobiecą niezależność? Równouprawnienie znaczy rozwód Nie ma przesady w tym stwierdzeniu. Badania przeprowadzone przez dr Thomasa Hansena, psychologa z Norweskiego Instytutu Badań Socjologicznych pokazują, że małżeństwa odbiegające od tradycyjnego podziału zajęć rozwodzą się znacznie częściej. Prawdopodobieństwo rozpadu w takich związkach wzrasta aż o 50 proc. Dlaczego tak się dzieje? Teorii jest równie wiele, jak tworzących je osób. Jedna z nich mówi, dziś kobieta nie potrzebuje już mężczyzny do tego by móc się utrzymać, dziś robi to sama. Sprzątanie, albo seks Część badaczy zauważa, że mężczyźni, którzy wymigują się od domowych obowiązków i nie pomagają wcale nie znajdują się w lepszej sytuacji. Powstałe na tym polu konflikty (z przeprowadzonych 2013r. badań przez CBOS tylko 27proc. pań uważa, że rozkład prac domowy jest równy) i nieporozumienia sprawiają, że nie mogą się pochwalić udanym seksem, ani poczuciem, że obie strony są zaspokojone. Niestety w drugą stronę nie jest lepiej. Socjolodzy z Center for Advanced Studies in the Social Sciences w Madrycie oraz z Uniwersytetu w Waszyngtonie pokazują, że męskie zaangażowanie w domowe sprawy w żaden sposób nie przekłada się na częstotliwość zabaw w sypialni. Pary, które postawiły na związek "nowoczesny" kochały się niemal 2 razy rzadziej, niż te pozostające w "tradycyjnym" układzie. Niezależnie od grupy panie deklarowały bardzo podobne zadowolenie z seksu, wykluczając tym samym zmuszanie czy seks wynikający z poczucia obowiązku. W badaniu wzięło udział blisko 5 tysięcy par. Taki stan rzeczy potwierdzają również polskie badania. Z obserwacji dr Joanny Roszak, psychologa ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej jednoznacznie wynika, że mężczyźni udzielający się w domu są znacznie gorzej oceniani (patrz mniej atrakcyjny i ciekawy), niż ci skoncentrowani jedynie na karierze. Co ciekawe, tym pierwszym przyklejono łatkę "mało zaradnych". Zabijanie testosteronu Utrata atrakcyjności w oczach partnerki to nie jedyny problem płynący z równego podziału obowiązków. Opublikowana kilka lat temu w specjalistycznym magazynie "Proceedings of the National Academy of Sciences" analiza wykazała, że wspólne prowadzenie domu znacznie obniża u mężczyzn ilość wytwarzanego testosteronu. Uczestniczącym w teście mężczyznom w wieku 21-26 lat przez blisko cztery lata regularnie mierzono poziom hormonu w ślinie. Zachodzące w życiu badanych zmiany nie były dla tych wartości bez znaczenia. Okazuje się, że u tych panów, u których zadania, jak i wychowywanie dzieci było podzielone między partnerów, stężenie testosteronu było o ponad 30 proc. mniejsze niż na początku obserwacji. Wraz z jego spadkiem zmniejszała się ochota na seks. Rzadziej znaczy lepiej? W ciągu kilkudziesięciu lat odsetek panów dbających o domowe ognisko wzrósł dwukrotnie (badania nt. temat opublikował magazyn "American Sociological Review"). Nie musi to jednak oznaczać, że pomocni panowie całkowicie stracili w damskich oczach. Badacze sugerują, że choć wśród tego typu par znacznie zmniejszyła się ilość zbliżeń, to ich czas mógł się znacząco wydłużyć. Lepsze zrozumienie i większa świadomość potrzeb drugiej strony pozwala wydłużyć średni czas stosunku seksualnego z kilku minut do półgodziny.

Wujek
@Beatka

Pirania,zacznij chodzic do HellClub lub na kregle,a nie sprzatasz,myjesz naczynia i ogladasz programy o gotowaniu.

Obserwator

Wscibski ladujesz na Wiocha pl.

Szczękościsk

Schadenfreude – przyjemność czerpana z cudzego nieszczęścia bądź niepowodzenia. Termin ten powstał poprzez połączenie niemieckich słów Schaden (szkoda, strata) i Freude (radość)[1]. W kilku językach używanych na obszarze Europy występują kalki: Termin używany jest również w psychologii gestalt. w duńskim i norweskim jako skadefryd, w szwedzkim jako skadeglädje.

Drabina

Ostatnio naprawdę bardzo intensywnie, a wręcz nałogowo obserwuję ludzi, słucham ich opinii i tego co mają do powiedzenia. Przeraża mnie w tych moich obserwacjach najbardziej wszechobecna i rozprzestrzeniająca się jak zaraza - ludzka zazdrość i zawiść. Wystarczy tylko odwiedzić jedne z najpopularniejszych polskich portali informacyjnych, aby dostać palpitacji serca od ilości jadu, nietolerancji i złośliwości w najczystszej postaci, które się tam wylewają w komentarzach. Naprawdę robi mi się słabo, zaczynam wątpić i tracić momentami wiarę w to, że ludzie życzą sobie dobrze. We Francji też można spotkać zazdrośników, niespełnionych życiowych frustratów i zakompleksionych nieudaczników. Z bólem serca muszę jednak stwierdzić, że zawiść i podkładanie świń, to niewątpliwie polska specjalność. Żeby nie było: jestem Polką, Polką się czuję i jestem z tego dumna. Czasami jednak wstyd mi za rodaków, którzy przejawiając ogromną tendencję do narzekania, krytykowania i zazdroszczenia innym nic nie robią aby poprawić swój byt, a tym samym swoje samopoczucie. Podstawową różnicą między nami Polakami, a Francuzami są chyba po prostu zarobki, które w większości przypadków definiują czy ktoś jest „szczęśliwy” czy nie (dla mnie to jest chore, ale taki mamy dzisiaj „porządek” świata). To prawda, że we Francji można spokojnie przeżyć za najniższą krajową, wynająć małe mieszkanko, mieć na rachunki i jedzenie, a nawet pojechać na krótkie wakacje. Tym bardziej sytuacja staje się nad Sekwaną łatwiejsza jeżeli jesteśmy w związku, a nasz partner również przynosi do domu swoją wypłatę, choćby te minimum. Nie mówię, że można za takie pieniądze kupować torebki Diora lub mieszkać w ekskluzywnej dzielnicy Paryża, ale na życie starczy. Spokojnie. W Polsce niestety za średnią krajową, to można pomarzyć o pełnej lodówce i wakacjach w Pcimiu Dolnym. Stąd wynika ta polska frustracja: kasa, kasa i jeszcze raz kasa rządzi tym światem! I tutaj do akcji wkracza zazdrość: a o to, że sąsiad kupił sobie nowy samochód a my nie, koleżanka pojechała w podróż dookoła świata a my, to sobie palcem po mapie możemy najwyżej „pojeździć”, a inna znajoma awansowała w korporacji, a my męczymy się w jakiejś nudnej pracy. Ja naprawdę tego nie rozumiem i chyba nigdy do mnie dotrze o co chodzi z tą zazdrością. Co mnie do jasnej Anielki obchodzi samochód sąsiada czy wakacje koleżanki? Czy ma to jakiś wpływ na moje życie? Czy mi przybędzie, albo ubędzie? Do mnie takie informacje docierają, ale za chwilę drugim uchem wylatują z jeszcze większą prędkością niż dostały się przed kilkoma sekundami do mojego umysłu. Owszem, interesuje mnie czy moja rodzina i znajomi są zdrowi, czy wszystko u nich w porządku, czy nie trzeba im w jakiś sposób pomóc, i tak dalej, i tak dalej. Staram się jednak aby moje życie było wartościowe, ciekawe i mówiąc banalnie: bardziej zależy mi na byciu dobrym człowiekiem niż na wakacjach na Seszelach, czy nowej torebce od projektanta. Może trudno w to uwierzyć, ale tak po prostu ze mną jest. Taki Francuz na przykład słysząc, że ktoś z jego znajomych był na egzotycznych wakacjach będzie pytał czy warto tam pojechać, poprosi o polecenie hotelu, ciekawych knajpek i lokalnego jedzenia, a nawet umówi się na oglądanie zdjęć z wyprawy! Francuz dowiadując się o zakupie nowego samochodu sąsiada zapyta ile pali, czy serwisowanie jest drogie i czy warto takie auto kupić. Francuz słysząc, że kuzynka kupiła nowe mieszkanie zapyta czy nie potrzebuje ekipy remontowej lub pomocy w znalezieniu kafelków do łazienki. A Polak? W większości przypadków spłonie z zazdrości, zamknie się w sobie i będzie usilnie myślał jak tu komuś dowalić, bo jemu w życiu „nie wyszło”… Dlaczego nie możemy być normalni, życzliwi i uśmiechnięci? Dlaczego nie możemy cieszyć się sukcesami innych nie czekając na ich życiowe potknięcia? Dlaczego aż tak bardzo Polaków boli nowy samochód sąsiada czy egzotyczne wakacje koleżanki? Może ja jestem z innej planety, może ja jestem jakaś dziwna, ale ja tego nie rozumiem. Po prostu w głowie mi się nie mieści jak można pluć jadem kiedy komuś w życiu się powodzi! Zamiast zazdrościć lepiej zakasać rękawy i wziąć się do roboty jak tak bardzo zależy nam na rzeczach materialnych i błyszczeniu w towarzystwie, aby inni pękali z zazdrości. Ja tam wolę swoje życie na prowincji, spokój za oknem i w głowie również. Gwoli ścisłości: nie jestem bogata materialnie w ogóle, ale radość sprawiają mi inne proste i małe rzeczy w życiu jak telefon od bliskich lub popołudnie z dobrą książką. Najważniejsze to aby innym życzyć dobrze i nie zaglądać im do portfela. Ja mam swoje życie, które jest na tyle zajmujące, że nie przychodzi mi na myśl zazdroszczenie innym. Zajmijmy się sobą, a świat wokół stanie się lepszy. Takie proste, ale dla niektórych niestety bardzo skomplikowane…

Wypytywacz
@Drabina

"Psychologowie są zgodni: zazdrość jest chorobą i to nieuleczalną. Dlatego trzeba nauczyć się z nią żyć. To trudne, ale możliwe..." W przypadku tego gościa to jest nierealne.

@Drabina

Nie ma nic złego w ludzkiej ciekawości. To przecież ona jest naszym motorem do działania, przyczyną powstania wielu niesamowitych i potrzebnych wynalazków, dzięki którym znacznie łatwiej nam się żyje. Ciekawość to nic innego jak chęć zbadania interesujących nas tematów, często dogłębnego ich pojmowania. Skąd w takim razie wzięło się wszystkim doskonale znane powiedzenie „Ciekawość to pierwszy stopień do piekła”? Czy to za sprawą religii, która od początku swego istnienia niechętnie odnosiła się wobec nauki, która różnymi sposobami próbowała walczyć z tak naturalną przecież ludzką potrzebą poszukiwań odpowiedzi na nurtujące pytania?O ile niektórzy interesują się sprawami innych ludzi w sposób, można powiedzieć umiarkowany, często być może z chęcią zaopatrzenia kogoś w pomocne rady i wskazówki, o tyle wiele osobników stworzyło z tego sposób na życie, pewny rodzaj pasji. Możemy to zaobserwować głównie na wsiach lub w małych miastach, takich jak Lubniewice, gdzie rutynowo, po czasie wypełnionym pracą przy herbatce można omówić wiele istotnych spraw, jak kupno nowego samochodu przez sąsiada (Skąd on wziął na niego pieniądze? Podejrzane.), czy też okropny strój znajomej, która bezwstydnie pokazała zbyt dużo ciała. Mylne jest przekonanie, że wścibskość dotyczy jedynie starszych pań, które całymi dniami obserwują otoczenie z okna swych domów, aby zebrać potrzebne informacje do oceny i obmowy innych. Coraz młodsze pokolenia stają się godnymi następcami tego procederu, czego świetnym przykładem jest ogromna popularność portali plotkarskich, czy różnych czasopism, które zajmują się przekazywaniem newsów ze świata show biznesu. Największe wzięcie mają artykuły o celebrytach, których życie podane jest jak na tacy do publicznej wiadomości. Można więc śmiało i bez obaw oceniać, krytykować i nienawistnie komentować, co dla niektórych jest z pewnością najlepszą stroną tej całej zabawy. Co ciekawsze, młodzież potrafi wymienić z imienia i nazwiska multum postaci z show biznesu, a nie wie nawet jak wygląda sąsiad z naprzeciwka. Zna ich zainteresowania, a nie potrafi stwierdzić, co lubi koleżanka lub kolega. I gdzie tu jest logika? Nagminne oglądanie popularnych seriali i telenowel jest objawem chorobliwej wręcz potrzeby obserwowania i oceniania poczynań innych. Coś, co miało umilać wolne od obowiązków chwile stało się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Gdyby zliczyć, ile przeciętny Polak trwoni czasu na oglądanie telewizji można się porządnie zdziwić. Dla przykładu. Wraca taki ktoś z pracy, oporządza w domu, załatwia kilka spraw i zasiada przed telewizorem. Dzień z głowy. A gdzie czas na zainteresowania? Ależ zainteresowanie jest – ukochany odbiornik. Gdzie własne życie? Nie ma, bo po co, skoro można żyć życiem innych.

cygan
@Tomek

"Nie ma nic złego w ludzkiej ciekawości. To przecież ona jest naszym motorem do działania, przyczyną powstania wielu niesamowitych i potrzebnych wynalazków, dzięki którym znacznie łatwiej nam się żyje".To nie taki rodzaj ludzkiej ciekawosci to jest choroba w tym wypadku.

Kupiec

Boczus ty juz nie wciskaj wiecej nikomu tych szynek bo ludzie po tym maja bolesci brzucha.Wroc lepiej do robienia ludzi w konia z chemia z niemiec.Sprzedaj jakies winko z lidla za duze pieniazki i napewno za wieksze niz u nas w lidlu. Odkup henkowi psa.

@Kupiec

Przesadzasz trochę. Ja nigdy nie narzekałem na jakość produktu kupionego u mojego kolo. Nigdy nie doświadczyłem jakiegoś zawodu kupując chemię czy wyśmienite kiełbasy. Wszystko jest jak najbardziej wporzo!!!

@Plotka

A ty jak usłyszałeś,że stoję obok klatki i wybiegłeś na zwiady jak zawsze,to następnym razem weź kasę i spijemy po piwku.

Arkadiusz

Uwaga,on ma bazookę i ręczne granaty w piwnicy. Jak widzicie szczękościsk,to uciekajcie gdzie popadnie.

Wścibski

Chce ktoś kupić karnet na kręgle od piątku do niedzieli do godz. 16:00 w cenie 69 zł za 67 zeta?

Boczek
@Wścibski

Ja mogę omienić za pęto myśliwskiej.

Cichy

Ktos kto taz zakapowal jest przestrzelony na cale zycie.Jest max parowka z miesnego i do was to pisze kapusie i wiecie o kim mowa.allah jest wielki rury...

Wścibski

A ty koleś nie masz gdzie stawiać swojego dwukołowca? tamto miejsce jest moje i żeby to było ostatni raz.

Rusek
@Wścibski

Bo co? To takie miejsce moje,jak i twoje.Jeszcze raz dotkniesz mojego wypasionego roweru,to swój będziesz pchał do domu.Tylko rusz mój sprzęt za 3 tys. to kupujesz nowe dętki.

@Wścibski

Widze ze za kierownika chcesz robic pare szkolen miales i myslisz ze zlapales Boga za nogi? Rzadzic to mozesz u siebie na dziale. Jeszcze raz taka akcja,to wale do twojego kierownika i zobaczymy czy bedziesz taki "boss"?

@Rusek

Widzę że dalej do Ciebie nie dotarły moje słowa. Dwa razy ostrzegałem,trzeciego już nie będzie. Zakoduj to sobie w głowie. Mam namalować kopertę czy postawić słupki?

Rusek
@Wścibski

Wścibski naprawdę ma coś z deklem.Każdy w Bamie mówi że jest stuknięty.Niech nie rusz mojego roweru.

@Rusek

Ja odpuscilem sobie,nie warto byc spietym i takimi rzeczami sie przejmowac. Niech mu bedzie,mysli moze,ze jest jakims kierownikiem. Dobrze,ze nie jestem konfliktowy,bo bym go pocisnal,splywa to mnie. Tylko trzeba uwazac,bo bomba zegarowa tyka coraz glosniej.

oliwka
@Wścibski

Pirania wyluzuj...Nudne to jest.

Gertruda
@Rudolf Valentino

Zobaczycie,ze dojdzie do masakry. Wścibski podobno już kupił pistolet.Będzie żałoba w Bamie.

Szczękościsk
@Gertruda

Wśród tych mięsni wyróżniamy mięśnie skrzydłowe, żwacza i skroniowe. Nagły skurcz tych mięsni prowadzi do tego, iż ruchy żuchwy stają się całkowicie niemożliwe lub w dużym stopniu ograniczone. Przyczyn szczękościsku jest wiele ale głównie pochodzą one z nieprawidłowości i zaburzeń pracy ze strony układu nerwowego.Wśród najczęściej wymienianych przyczyn szczękościsku znajdują się: Różnego rodzaju zaburzenia i choroby ze strony układu nerwowego (głównie obwodowego)Może towarzyszyć napadom histerii oraz napadu złości (bardzo często spotykane u osób nadmiernie nerwowych)Na czym polega leczenie szczękościsku? Leczenie szczękościsku jest nieodzownie związane z przyczyna, która go wywołała. Jeśli pojawił się szczękościsk, koniecznie należy udać się do stomatologa, który oceni w jaki sposób zostanie podjęte leczenie. Jeśli przyczyną jest stres, nadpobudliwość, nerwowość konieczne jest by zmienić cos w swoim życiu, skorzystać z porady psychologa lub zakupić sobie tzw. szynę relaksacyjną. Gdy bezpośrednią przyczyną jest stan zapalny konieczne jest stosowania leków (antybiotyki). Warto podkreślić, iż szczękościsk jest stanem, który przemija. Konieczne jednak należy wiedzieć, co go spowodowało i podjąć właściwe leczenie.

uuuuu

Godzina piąta, minut trzydzieści Kiedy pobudka zagrała Grupa rezerwy szła do cywila Niejedna beksa płakała… pozdro oku…cy, dy…ć sekty i pzpn

Plotka

Nie wiecie co bedzie na obiad podczas inwentury? Najlepsze jedzenie bylo podczas tej z 2008 roku,ach jak sobie powspominam jak spiewalem z moim kolo idac juz do domu,to ciarki mam nancalym ciele.

Żmija
@Plotka

Ja uważam,że obiady na inwentaryzacji są pyszne. Haszmen tylko wydziwia i nie je,ale za to Boczek i Wścibski potrafią zjeść po trzy obiady.

@Żmija

Ja teraz obiadami na inwentaryzacji nie jestem zainteresowany,bo stosuję dietę otrębową.Otręby, czyli okrywa nasienna ziarna pszenicy, owsa lub ryżu to jedno z najbogatszych źródeł błonnika pokarmowego. Dwie łyżki otrąb pokrywają jedną trzecią zapotrzebowania dziennego na błonnik i obniżają ryzyko zachorowania na raka jelit.Błonnik odgrywa też ważną rolę w profilaktyce zaparć, hemoroidów i uchyłkowatości jelita grubego. Otręby owsiane zawierają ponadto błonnik rozpuszczalny, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Podczas trawienia tłuszczów rozpuszczalna frakcja błonnika może wiązać się z cholesterolem, wymusza to wydalanie powstającego połączenia, zapobiegając w ten sposób przyswojeniu cholesterolu.Boczek na tej diecie schudł ze 133 kg do 131 kg

Wczorajszy zuzel mnie powalil na kolana.Straszne ze ludzie kupili bilety i nie dostali nic wzamian.Szkoda tej jazdy do wawy.

@Ania

Ja na szczęście nie pojechałem. Nie znalazłem chętnych w samochodzie na 2 miejsca do stolicy po 200 zł. Bilety opchnąłem naiwniakom. Lepiej było zawody obejrzeć w TV przy piwku.

????

prawda to? to może się zatrudnię jak drugą pensyjkę się da wyciągnąć. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,932156

Ryszard
@????

To napewno nie jest prawda.Moze w innym zakladzie ale nie w tym.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.