Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Kiedy nie przyjdę na palarnie on tam zawsze siedzi i tylko opowiada jak każdy się myli a on musi pracować sam za dwie zmiany.Tylko kiedy on pracuje jak ciagle siedzi na palarni?A wścibski jest wporzo i on choć nie gada na kolegow głupot.

Bledna rosa

I jak tam policjant jako brygadzista?Biuro na pewno na palarni?Rudy faworyzuje wlasnie takich co kapuja na kolegow.Auto zapakowane było po dach na Wawrowie jak tam prowadzil swój interesik czy o tym rudy wie?.Takich ludzi się promuje w firmie.Palarnia potem szybkie zakapowanie kolegow i znow palarnia i czas leci.Przyjdzie czas ze nikt normany nie będzie pracowal w zakładzie.Pozdrawiam wścibskiego bo cale info mamy od niego.

derik
@Bledna rosa

Jak jakies info to tylko do niego wal.Ale tez uwazaj co przy nim mowisz bo moze strzelic tu i tam z ucha. Normalnych chlopakow pozwalniali i juz jeden na magazynie rozpowiada ze wyremontowali sobie chaty. Dobrze ze nie robi z nami na magazynie. A policjant niech sobie bedzie moze i zasluzyl? Co do samochodow zapakowanych to jeszcze nic nikomu nie udowodnili wiec nie osadzajmy. Pozdrawiam.

Karola
@Bledna rosa

Też pozdrawiam gościa o brwiach wygiętych jak mongolski łuk:)

Wścibski

Witam wszystkich. Nie wiecie kogo to Passat i Touran? Gadaja,ze nie maja pieniedzy...

Kiełbaska

Ten zjeb, co się wszystkich,o wszystko wypytuje-pracuje jeszcze? Widziałam go w tym miesiącu jak się kręcił zawstydzony przy sex-shopie przy Łubu-Dubu.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

cytrusika

a za ile platne?

Wścibski

Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere i najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

Wesoly Szymon

I jak milusinscy po kolendndowaniu zakladowym

Jacek R

I oczywiście nie zapomnijcie o poczęstunku na drukarni .Nie po to moja mama robiła wszystko do 3 w nocy żeby się zmarnowalo

Noe
@Jacek R

Nie będą śpiewać ani jeść,bo Tomasz znowu dostanie zj..by na zebraniu od kierownika,że cały czas wisi na telefonie i gada z Bartkiem z Marsa albo ciągle przed netem i gra w Speedway Manager.

Pamiętajcie,że dzisiaj o 10:00 śpiewamy kolędy.Jak ktoś nie zna tekstu,to niech podejdzie do mnie na punkt "I", chętnie wydrukuję.

Wścibski

Jeżeli ktoś chciałby kupić żelki,latarki,wkładki czy skarpety,to zapraszam do mnie.Ceny na prawdę okazyjne.Właśnie dzisiaj zaczęła się świąteczna promocja.

@Wścibski

"Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"

Porno pasterz

Jak taki kozak drukarzu bez kariery ,to powiedz wszystkim jakim jestes macho jak trzeba podejść na punkt I

Mariusz Wach
@Porno pasterz

Chlopie,on sie boi Wscibskiego. Przeciez on powiedzial ze go zabije za brama firmy. Bardzo mu sie odgrazal. trzeba uwazac i to bardzo na niego,bo po gosciu z ADHD mozna sie wszystkiego spodziewac.

Drabina
@Mariusz Wach

No na Tomka to trzeba uważać. Najbardziej jak mu piana leci z ust i dostaje szczękościsku. Ja myślałam,że on już prezentuje amerykański luz i założy koszulkę z napisem No Stress.

Drabina
@Porno pasterz

A co,Wścibski ma go udusić czy kosę mu sprzedać? Kolano jak widział jak Wścibski dusił drukarza,to rozwolnienia dostał.

Becia
@Porno pasterz

Tomek,ja zawsze jestem po twojej stronie.Jutro bedziemy glosno koledy spiewac.

Julian

Powaznie to prawda?Mistrz palarni i kapowania ma cos władzy?To ja już się zwalniam.Bedzie otwieral brame każdemu jak w deutschland za krem nivea?To prawda byłem tam.

@Julian

Synu,Biblia mówi,że "Bez przebaczenia nie ma życia".

Produkcja

to już nie będziesz siedział 8 godzin na palarni i knul co na kogo powiedzieć.szkoda bo masz tam swoje miejsce i te historyjki co opowiadasz co się dzieje na magazynie to mnie wciagnely.jestes lepszy niż wścibski choć to twój nauczyciel od lgania.

Rudy 102

Nic nie może być w tajemnicy.Teraz już nikt nie będzie pracowal jak wiedza ze lewus dostal byle jaka posade.Nie tak miało to wygladac.Chyba zejde bo mam już dość tego stresu a już woda mnie tez wykańcza.Mialo być inacze.Nie będziesz długo się powozil bo zaraz znajde na ciebie haka i polecisz do deszczna tam miałeś etat ciecia i pilnowales każdego i informowales o tym odpowiednie służby.

Policjant

No teraz jestem kims.Wiec lepiej klekac bo mam władze i układy.Tez byłem na Wawrowie.Kupilem po tym cytryne i kapowalem na każdego i ogłosili mnie kims ważnym.Nie musze pracować a wystarczy ze donoszę na kolegow a ci z biura lykaja wszystko jak pelikany a raczej jak osly bo nimi sa.Bede kierownikiem w ciągu miesiąca bo ci ciagle na gazie a ja nie pije.Juz ma prawko ale nie miał jak go capnęli na inwentaryzacji.Teraz będę walczyl o fotel kierownika i sam będę jezdzil na wawrow prywatnym autem by mieć cos za nic i smiac się każdemu w oczy.Wscibski jestem we wszystkim lepszy bo mam info zbierane latami.

Wścibski

Znowu soboty od nowego roku...Myślałem,że będą nadgodziny...Szkoda...

Niewiadomski
@Wścibski

To nie cieszysz się?Posiedzisz kilka godzin na internecie,poplotkujesz,poobcinasz samochody i do domu.Żona na dyskotekę czy kręgle,rusza dopiero wieczorem.Żal mi tych ciołków z Bamy.Prawie sami pantoflarze,rogacze czy niedojdy.

@Wścibski

Niech Cię zawsze Bóg ma w swojej opiece, i niech uśmiech wciąż ozdabia Twoje oblicze.

Jacek R

Pilnie sprzedam pompke do penisa ,sprzedaje poniewaz stwierdzilem ze male jest piekne zainteresowanych prosze o podejscie na drukarnie

Bartek L
@Jacek R

No nie ma takiego sprzetu jak Tomasz z punktu I.

Zygmunt Hajzer

Anka twoja mama dalej zaluje ze jednak ciaze donosila

Andrzej Chuszcza

Mieczak to ty do meza mozesz mowic oczywiscie jesli ktos tak szalony sie znalazl

bartek

Krysiu wszyscy meldujemy sie na I punkcie

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.